{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100058074 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - KESTER
2
10:45
100035905 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - LANDEN
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:15
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
5
11:30
1187945 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERBEEK
6
11:45
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
7
12:00
1192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
8
12:15
13464610 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAASRODE BLANDEN
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
10
12:45
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
11
13:00
1193302 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
1189460 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:42
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VAN 'T VELT HANNELORE - QITURAH VAN AEGROSCHOT
4
13:54
VAN 'T VELT LISELOTTE - QITURAH VAN AEGROSCHOT
5
14:02
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
6
14:10
DECAT CAROLINE - ZINA Z
7
14:18
WINNEN+ LIESEL - ROOS
8
14:26
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
9
14:34
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
10
14:42
MOENS+ LUCA - EMPIRE KELANJO D Z
11
14:50
CEULEMANS GITTE - QUINN TEN WILGENDRIES
12
14:58
GROUWELS HANNE - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
13
15:06
AVAU LISSE - CONDOR
14
15:14
DE SMEDT DIRK - RHAPSODY VAN DE CAUDENBORRE
15
15:22
DE BROYER ELISE - GLOE VAN DE PEULE
16
15:30
COENJAERTS LENA - FADIEU E
17
15:38
ROOMAN KIRA - QUANTACOSTA VAN DE KEMPENHOEVE
18
15:46
PEETERS ANNELEEN - QATAR VAN STEENBERGE
19
15:54
VAN DER PERRE JASMIEN - NAF NAF ROYAL Z
20
16:02
MANCUSO LAURA - LADY'S MAN 111
21
16:10
BELLEMANS YANA - FABRIZIO EQ Z
22
16:18
DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
23
16:26
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
24
16:34
SEMPELS JOKE - KRETA
DE BOITSELIER VICTOR - GamGam (BLANCO)
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
UYTTERHOEVEN KATRIEN - K-GRACE D'IVE
9
14:34
GEERENS SILKE - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
10
14:42
VAN GESTEL MARLEEN - TOPS
11
14:50
VANHAM STIEN - PAREL VAN 'T MAAILAND
13
15:06
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
14
15:14
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
15
15:22
PREUD'HOMME EMILY - LORD LEGOLAS VAN HOKSEM
16
15:30
DE WIT ANNICK - SCULLY DE WINGHE Z
17
15:38
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
18
15:46
WOUTERS JORAN - JARI VAN HET STEENTJE
19
15:54
TEMMERMAN NOORIA - CASTLELAWN LASS
20
16:02
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
21
16:10
BELLEMANS HANNE - HAVANA
22
16:18
DEKONINCK YVAN - OH - JEE SOWHAT
23
16:26
BEECKMAN SIEMEN - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
7
14:18
JACOBS MOYRA - CASTRO VAN VIJVEREECKE
10
14:42
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
11
14:50
DEWEERDT MORGANE - SISSI NORMANDE
14
15:14
LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
15
15:22
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
16
15:30
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
17
15:38
VAN LAER ILONA - JOBI RB
18
15:46
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
19
15:54
VOS ZOË - PORFYRIO HK
20
16:02
VAN LATHEM STIENE - CHICCO
21
16:10
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
22
16:18
VANPARIJS SOFIE - PUKHET
23
16:26
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
7
14:18
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
8
14:26
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
9
14:34
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
11
14:50
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
13
15:06
VAN HOOF JOKE - DOT COM
14
15:14
BELLEMANS FREYA - OVRONNAZ VD RIETHOEVE
15
15:22
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
16
15:30
BRASSEUR BRUNO - LOUISE VD GULDENNAGEL
17
15:38
VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
18
15:46
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
19
15:54
WUYTS KAREN - WISH
20
16:02
VANDECAUTER DAPHNE - H
21
16:10
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
22
16:18
CANS ULRIKE - KACHINA
23
16:26
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
8
14:26
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
9
14:34
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
10
14:42
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
11
14:50
ZWARTS LIESBETH - MILA MK
13
15:06
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
14
15:14
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
15
15:22
LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
16
15:30
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
17
15:38
MEERBERGEN LINDSEY - EBONY L
18
15:46
ELSEN KLAAR - REBEL-V
19
15:54
KAMERS CHARLOTTE - CASTELLA
20
16:02
HUYBRECHTS CARO - Q-FURST OF JOLUCA
21
16:10
KRAFT MICHAELA - QUALITY TOUCH V/D BREMBOSHOEVE
22
16:18
PEYFFERS SILKEN - KASHQAI SV
23
16:26
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
10
10:12
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
11
10:20
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
13
10:36
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
14
10:44
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
15
10:52
MOECHARS MEREL - JMH FABIENNE
16
11:00
HERTVELD MARILYN - ODESSA
17
11:08
DERIJK EVY - FLEUR VAN DE KEMPENHOEVE
18
11:16
SAEYS WILLEMSE NORE - ORION
19
11:24
DEPRE FEMKE - KANTANA
20
11:32
DE HAES NELE - SANTANA Q
21
11:40
VAN DAELE GUY - LILYANTHA A
22
11:48
STEVENS VEERLE - HOLLYWOOD-TILDA
23
11:56
VAN DER PERRE ANNIE - WOND'ORE
PIOT CHRISTEL - HOTSPOT VAN DEN BOTERBERG
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
9
10:04
ROESEMS ANN - GUAPO
13
10:36
HUNKER CARMEN - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
14
10:44
KNAPEN CARINE - DJAQUATRO VAN HET BLOEMHOF
15
10:52
DEFAYS MORGANE - ARMAGEDDON
16
11:00
CORTEN BRITT - GENTLEY VAN SEVENEECKEN
17
11:08
VAN DE GOOR EMILY - PEPSI P
18
11:16
AERTS ANNE SOPHIE - POMPONNE VAN DE VINKENBERG
19
11:24
VERGAELEN SOFIE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
20
11:32
VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
21
11:40
VANVINCKENROYE HÉLÈNE - JAI HO SVB
22
11:48
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
23
11:56
RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
24
12:04
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
25
12:12
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
HEEREN TAMARA - D KIARADO VAN HET PANNEHOF Z
8
09:56
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
9
10:04
VAN OEYEN FEMKE - LINDT
10
10:12
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
11
10:20
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
13
10:36
AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
14
10:44
DESOMER ANJA - J'ADORE M
15
10:52
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
16
11:00
VANDER ELST KARIN - HORATIO
17
11:08
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
18
11:16
D'HONT ANOUK - DOLORADO
19
11:24
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
20
11:32
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
21
11:40
DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
22
11:48
VAN ASSCHE TIBO - OHLALA DE BODEGHEM
23
11:56
GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
10:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
2
09:38
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
4
09:54
KLOS DESIREE - FAIRY TALE
5
10:02
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
6
10:10
ADAMS LAURA - HALEGRA COOL HORSES
7
10:18
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
8
10:26
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
2
09:10
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
3
09:20
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
4
09:30
LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
5
09:40
GEYSMANS LUNA - FERRERO VAN HET METTENHOF
6
09:50
VAN DAELE GUY - HUBUFA SJ
7
10:00
HOETERICKX INGRID - DODENA
8
10:10
CRIJNS PETRA - DARIYANO
9
10:20
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
10
10:30
HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
11
10:40
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
12
10:50
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:15
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
VAN LOO STEFFI - MOON S
2
11:25
GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
3
11:35
MESKENS RIECE - ZIEZOO
4
11:45
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
5
11:55
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
6
12:05
THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:30
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
2
12:40
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
3
12:50
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
4
13:00
DE HAES NELE - GOLDENSTAR
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
12:55
13:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:55
VAN AKEN GUY - SANSA VAN DEN DRIES
4
13:01
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
5
13:03
VAN LAER ILONA - JOBI RB
6
13:05
SAEYS WILLEMSE NORE - QUESRA
7
13:07
VAN LAETHEM BELINDA - LITTLE WONDER Z
8
13:09
BELLEMANS EDDY - FABRIZIO EQ Z
9
13:11
DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
10
13:13
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
11
13:15
BRUYNINCKX+ KOBE - RENSKE II VAN 'T MAAILAND
12
13:17
WINNEN+ LIESEL - ROOS
13
13:19
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
14
13:21
CEULEMANS GITTE - QUINN TEN WILGENDRIES
15
13:23
BELLEMANS HANNE - HAVANA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
14:00
14:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
WOUTERS JORAN - JARI VAN HET STEENTJE
5
14:08
GROUWELS HANNE - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
6
14:10
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
7
14:12
SIFFERT JULIETTE - PRESTO DE LA CASA NOVA
8
14:14
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:00
11:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
CORDEMANS TIM - SESAR
2
10:02
DEGEEST CHARLOTTE - TARA RA Z
4
10:06
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
5
10:08
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
6
10:10
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
7
10:12
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
8
10:14
TORSIN SANDER - DIAMANTINA VAN 'T LOZERHOF Z
9
10:16
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
10
10:18
MINNOYE HANS - CAPTAIN JACK Z
14
10:26
VANROY EPHSIENY - RACHIDA DE ROULARD
16
10:30
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
17
10:32
CORDEMANS TIM - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
18
10:34
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
19
10:36
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
20
10:38
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
21
10:40
JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
22
10:42
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
23
10:44
VANLANGENAKER LEONARDO - DEEDEE VHP Z
24
10:46
RESPEN WILLEM - D KIARADO VAN HET PANNEHOF Z
25
10:48
LOPES ELINE - SENORITA VAN KATTEBEEK
26
10:50
BRUYNINCKX CARLO - KATHMANDU DV Z
27
10:52
COSTERMANS ARNE - SISSI VAN 'T ELZENHOUT
28
10:54
COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
29
10:56
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
30
10:58
MINNOYE HANS - SKY VAN HET AVENHOF
31
11:00
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
32
11:02
VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
33
11:04
VOS ZOË - PORFYRIO HK
34
11:06
VAN HOOF JOKE - DOT COM
35
11:08
BEELEN NEL - SULTAN-V
36
11:10
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
37
11:12
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
38
11:14
MANCUSO LAURA - LADY'S MAN 111
39
11:16
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
40
11:18
VAN LATHEM STIENE - CHICCO
41
11:20
VAN TRICHT JADE - OLA
42
11:22
VERBOVEN AAGJE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
43
11:24
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
44
11:26
VAN BIESEN LEON - SUE VAN DEN BLAUWAERT
45
11:28
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
46
11:30
VAN WESEMAEL ANAÏS - GUINESSE DU PALIS
47
11:32
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
48
11:34
LEMAIRE JOZEFIEN - RETINNE VAN DE RISPEN
49
11:36
VAN AKEN GUY - ROXY VAN DEN DRIES
50
11:38
MOENS+ LUCA - EMPIRE KELANJO D Z
51
11:40
BEECKMAN SIEMEN - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
52
11:42
DE BOITSELIER VICTOR - GEM GEM OLYMPIC GENTLE Z
53
11:44
DEGEEST CHARLOTTE - AMOUR AMOUR DU BUISSON Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
2
00:02
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
3
00:03
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
4
00:04
LAMBERTS+ JULIE - OPIUM VAN DE CALOOMEERCHEN
5
00:05
LOPES ELINE - PAREL VAN 'T MAAILAND
6
00:06
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
7
00:07
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTEN VAN 'T MAAILAND
8
00:08
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
9
00:09
BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
10
00:10
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
11
00:11
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
12
00:12
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
13
00:13
DECAT CAROLINE - ZINA Z
14
00:14
THIRY BEN - QUAVALLINA
15
00:15
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
16
00:16
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
17
00:17
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
18
00:18
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
19
00:19
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
20
00:20
CAMELBEKE KATO - CIARA L Z
21
00:21
VANROY EPHSIENY - PIPPA
22
00:22
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
23
00:23
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
24
00:24
COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
25
00:25
THIRY MARIJKE - CAPUCINE DE FLOBECQ Z
26
00:26
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
THIRY BEN - PRIMA VERA TB
2
00:02
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
3
00:03
DECAT CAROLINE - LUNA Z
4
00:04
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
5
00:05
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
6
00:06
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
7
00:07
CORDEMANS TIM - OBAMA
8
00:08
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
9
00:09
HOLSBEEK ROB - PAM
10
00:10
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
11
00:11
VAN OPSTAL SHAUNI - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
12
00:12
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
13
00:13
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
14
00:14
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
15
00:15
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
2
00:02
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
3
00:03
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
4
00:04
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
5
00:05
DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
6
00:06
BRUYNINCKX+ KOBE - QUEENTJE BT
7
00:07
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
8
00:08
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
9
00:09
ELSEN KLAAR - REBEL-V
10
00:10
CRAESSAERTS STEFAAN - QIANA VAN HET DORPELHOF
11
00:11
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
12
00:12
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
13
00:13
LAUWEREYS KOENRAAD - QUIRINA VD BISSCHOP
14
00:14
VAN DER PERRE JASMIEN - NAF NAF ROYAL Z
15
00:15
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
16
00:16
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
17
00:17
VAN VALKENBORGH ELLA - MILA VH HOF TER VELDE
18
00:18
BRUYNINCKX BRECHT - QUIDANA VAN 'T MAAILAND
19
00:19
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
20
00:20
VANGELDER NIEL - PANACHE VAN 'T ROTH
21
00:21
LELIEVRE SARA - TASTY LADY DT Z
22
00:22
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
23
00:23
LOEB KRISTOF - ERLA VAN HET MOLENHOF Z
24
00:24
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
25
00:25
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
26
00:26
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
27
00:27
DE LANDTSHEER BRAM - CHALEESI DE BAUW Z
28
00:28
LEMMENS GUNTER - GENTLEMAN VAN HET REES Z
29
00:29
CRAESSAERTS ANNELIES - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
30
00:30
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
31
00:31
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
32
00:32
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
1
Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
11:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
TECK ALFONS - DOBRO
2
11:08
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
3
11:16
KNAPEN CARINE - DJAQUATRO VAN HET BLOEMHOF
4
11:24
DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
5
11:32
VAN DER PERRE ANNIE - WOND'ORE
18/09/2022 - ZRTB2207 - PROV RT KESTER
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots