{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1262212 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENT
2
10:45
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
3
11:00
100016077 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEISE-WOLVERTEM
4
11:15
1263222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GRIMBERGEN
5
11:30
2074988 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEIST OP DEN BERG
6
11:45
100054095 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEDEROKKERZEEL
7
12:00
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
8
12:15
100040042 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VISSENAKEN-GLABBEEK
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:15
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
100039974 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEETBETS
1
10:15
100057827 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HAASRODE BLANDEN
2
11:30
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
3
11:45
100039979 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HAASRODE BLANDEN
4
12:00
100040023 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OPWIJK
A4
Ring A4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:15
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
100030475 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MERCHTEM
2
12:30
100040632 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
3
12:45
100040888 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NIEUWENRODE
A5
Ring A5: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
13:00
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
100034983 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:45
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
100018400 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ASSE
2
11:00
100054088 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HAASRODE BLANDEN
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
7929546 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
09:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HEYLIGEN JO-ANNA - POLLEKE
2
09:08
MATTHYS MARIE KATRIEN - POLLY DIVA VAN DE KRUISSTRAAT
3
09:16
HEYLIGEN JO-ANNA - ZENO V. D.STATIONSHOEVE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:24
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:24
BECKERS DAUW - BRUINTJE
2
09:32
NUSSBAUM WARRE - REX
3
09:40
RESPEN STAF - BRITT
4
09:48
TIMMERMAN ESTÉE - TINKERBELL
5
09:56
SAEYS WILLEMSE STAN - ONIX
6
10:04
SCHEERS STORM - GIPSY
7
10:12
BROES ELEANOR - SUNNY
8
10:20
TEUNCKENS NINA - VICTOR
13
11:00
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
14
11:08
HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
15
11:16
HEYVAERT BRIEK - BENTO
16
11:24
WÉRY ALINE - RINI'S BIANCA
17
11:32
VAN UYTVANCK LEON - PLAY BOY
18
11:40
MATTHYS MARIE KATRIEN - RICHARD'S ARCHIE
19
11:48
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
20
11:56
GEERAERTS LUNA - WITHOF ANOUCK
21
12:04
JENNES LOTTE - BEAUTY
22
12:12
MICHAUX WARRE - NIKA
23
12:20
UTEN LIENE - BABY ROOS
VAN WINKEL NETTE - OZANNE VAN DE CROSSHOEVE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
2
09:08
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
3
09:16
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
4
09:24
CORNU JULINE MARIE - GLINSTER
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
3
09:16
BROES ELEANOR - TWINKLE
6
09:40
CORDEMANS CAS - PINKEL
7
09:48
HEYVAERT BRIEK - MINDY VAN HET KLAVERTJE
8
09:56
DE BOITSELIER EVA - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
9
10:04
VAN DEN EYNDE NYNKE - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
10
10:12
BECKERS DAUW - SKYLIGHT
11
10:20
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
13
10:36
JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
14
10:44
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
16
11:00
GYSBRECHTS CHARLES - DAISY
18
11:16
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
19
11:24
CORDEMANS LOUIE - MG
21
11:40
STEVENS MARIE - KRIEN'S KWINT
22
11:48
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
23
11:56
NUSSBAUM FINN - PRESTON
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SCHEIRLINCK HELENA - LEONIE
2
09:08
ARTOOS HANNE - FLORIS
3
09:16
MICHAUX BENTE - FLOYD
4
09:24
GROUWELS HANNE - MIKA
7
09:48
VAN'T HOF CLIO - BELLA
8
09:56
WOUTERS VIC - MARIBELL
11
10:20
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
15
10:52
STEVENS PAULIEN - BARELHOFS ALFIOS
16
11:00
RUELL HANNES - WELSH BOY
18
11:16
DE LAT GITTE - PRESCO
19
11:24
D'HOOGHE ANNELIEN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
20
11:32
GOEDHUYS NETTE - JARNE
21
11:40
DELANOYE YVONNE - MORE FOR MORE
22
11:48
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
23
11:56
TIMMERMAN EMMA - BEN VAN DE WALHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:40
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:40
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
3
09:56
MERTENS JULIE - GIOVANNI
4
10:04
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
5
10:12
SMETS PAULINE - IRENE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:36
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:36
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
ROESEMS HANNE - NOBLESSE
2
13:38
GEETS JOPPE - QUEENIE
3
13:46
ROESEMS LIEZE - NIK
4
13:54
DE PELSMAEKER NIEKE - HORANNE
5
14:02
VAN SCHUERBEEK AMY - DREAMER
6
14:10
SCHEMBRI CARA - BRILLIANT
7
14:18
VANLANGENDONCK PAULIEN - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
8
14:26
FALEMPIN FENNE - DULCE
9
14:34
ROTTIE RENSKE - BERTJE
10
14:42
CORNEILLIE ANNABEL - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
11
14:50
VAN KERCKHOVEN VINCE - RILANA M V/H ROSKAMHOF
13
15:06
CARLÉ NOOR - INDRA D'INSEGOTTE
14
15:14
CORNEILLIE ANNELIEN - DOYLAN GABBANA'S GIFT
15
15:22
PEETERS NENA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
18
15:46
ROTTIE RENSKE - DARIO
19
15:54
VANHEES PAULINE - PRINCES
20
16:02
ROOSEN AMBER - LUNA
21
16:10
JORIS VLINDER - SPIRIT
22
16:18
PANS GITTE - MILKY-WAY V/H HAGELAND
THEUNIS LISA - MNM
VAN WINKEL NETTE - DROEPIE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
15:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
SAEYS WILLEMSE LISE - WISKY VAN DE STROSLAPER
2
15:38
MERTENS LUCAS - PONPON
3
15:46
VAN CROMBRUGGEN MARIE - CHOQUIRA
4
15:54
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:30
13:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
D'HOOGHE ELODIE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
2
13:38
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
3
13:46
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
6
14:10
SWINNEN LOTTE - WHISPER VAN 'T WEZEHOF
7
14:18
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
8
14:26
WUYTS JETTE - ZANNIE'S BARBER
9
14:34
ARTOOS LISE - LUC
10
14:42
GOOSSENS CLARA - JARCO
11
14:50
EBINGER THIBAUD - LET'S WIN DE TINMONT
13
15:06
GIETS ILONA - PRIDE PINKY BOLERO
14
15:14
SCHEMBRI ERIN - ORCHID'S DIMARA
15
15:22
MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
16
15:30
LAMBRECHTS ZITA - LUKIE JOE
17
15:38
DE PROFT ANNELORE - BEAUTY
18
15:46
RAMOUT CHLOÉ - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
20
16:02
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
21
16:10
COLMAN LOUISE-MARIE - HATTRICK SAMPRAS
22
16:18
BOECKX YOLENE - ILANA VAN 'T DAELDERHOF
23
16:26
VAN DEN BERGE MARIE - NATALIA
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
SARENS HELENA - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
4
13:54
GOOSSENS MARIE - BELLA
5
14:02
LEEMANS CAMILLE - JINNE
6
14:10
NAUDTS TOM - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
7
14:18
DAEMS MAARIT - JUNIOR STAR
8
14:26
CORDEMANS LOTTE - KENYA
9
14:34
POORTMANS MAXINE - HENRY V
10
14:42
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
11
14:50
WAGEMANS JYOTIKA - URGENTO V'T OUD MOLENHUIS
13
15:06
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
14
15:14
DE LAT GITTE - GAROUSCHA
15
15:22
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
16
15:30
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
18
15:46
VANHEES MARTH - TRUE ILLUSION
19
15:54
WUYTS MARIE - CARTOUCHE LECO
21
16:10
KEMPENEERS SAM - MISTER GREY
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
SCHEERS BRENT - WAAIE Q CHAPRY
7
14:18
SHITTU GUCCI ALINE - BONNIE (BEAU)
8
14:26
LAMBRECHTS ZÉLIE - JOLY'S BLOSSOM QUEEN
9
14:34
SEGERS LARS - IXIA DE GANZENDRIES
10
14:42
HENSKENS SILKE - ORCHID'S ARISTO
11
14:50
VAN DEN BRANDT ESTELLE - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
14
15:14
DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
15
15:22
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
16
15:30
HOUBEN LORE - VLEK
17
15:38
STRUYVEN LISA - SOPHIE
18
15:46
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
19
15:54
BOSMANS ELISABETH - TARTATINNE V'T OUD MOLENHUIS
20
16:02
DE GOEYSE JANNE - ROOSDONCKEN’S ANGEL
21
16:10
VANHAM SAM - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
23
16:26
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:30
15:46
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:02
GIETS ILONA - HANTINO
6
14:10
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
7
14:18
BLEVI CHARLOTT - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
8
14:26
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
9
14:34
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
10
14:42
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
11
14:50
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
12
14:58
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
13
15:06
PANS GITTE - ELENA
14
15:14
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
15
15:22
SWINNEN LOTTE - ANGELO
16
15:30
SINAP LOLA - JINGLES
17
15:38
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
18
15:46
DE KOSTER LORE - CELVIN
19
15:54
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
20
16:02
DE PELSMAEKER NIEKE - KUIKHORNSTER LEONARDO
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:30
15:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
HEYVAERT STERRE - KA VAN ORCHID
2
13:38
VAN HECK LINA - AMBER
3
13:46
DE POORTER DELPHINE - CUPI
4
13:54
STEVENS ELINE - COLLÉ
5
14:02
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
6
14:10
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
7
14:18
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
8
14:26
BERLAIMONT YUNA - MISTER
9
14:34
MOENS YOUNA - RIVERWOOD LADY SPARROW
10
14:42
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
11
14:50
STEVENS ELINE - JORDY
12
14:58
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
13
15:06
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
14:10
15:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:10
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
3
14:26
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
4
14:34
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
5
14:42
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
6
14:50
SARENS PIETER-JAN - BENTON
7
14:58
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
8
15:06
DE CUYPER TESS - ZAI
9
15:14
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
10
15:22
PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
11
15:30
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
12
15:38
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
15:54
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:54
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
2
16:02
OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
3
16:10
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
10:53
10:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:53
MATTHYS MARIE KATRIEN - POLLY DIVA VAN DE KRUISSTRAAT
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
10:36
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:36
RESPEN STAF - BRITT
2
10:37
TIMMERMAN ESTÉE - TINKERBELL
3
10:39
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
4
10:41
SAEYS WILLEMSE STAN - ONIX
5
10:43
UTEN LIENE - BABY ROOS
6
10:45
HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
7
10:47
TEUNCKENS NINA - VICTOR
8
10:48
MATTHYS MARIE KATRIEN - RICHARD'S ARCHIE
9
10:50
JENNES LOTTE - BEAUTY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
10:12
10:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:12
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
4
10:17
GEERAERTS LUNA - WITHOF ANOUCK
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
10:50
11:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:50
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
2
10:51
MICHAUX WARRE - NIKA
4
10:55
HEYVAERT BRIEK - BENTO
5
10:57
VAN UYTVANCK LEON - PLAY BOY
7
11:01
CORNU JULINE MARIE - GLINSTER
9
11:04
SCHEERS STORM - GIPSY
10
11:06
BROES ELEANOR - SUNNY
11
11:08
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
10:29
10:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:29
DELANOYE YVONNE - MORE FOR MORE
3
10:32
TIMMERMAN EMMA - BEN VAN DE WALHOEVE
4
10:34
NUSSBAUM FINN - PRESTON
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:52
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:52
JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
2
09:53
GROUWELS HANNE - MIKA
3
09:55
CORDEMANS LOUIE - MG
4
09:57
STEVENS PAULIEN - BARELHOFS ALFIOS
6
10:01
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
8
10:04
GYSBRECHTS CHARLES - DAISY
9
10:06
GOEDHUYS NETTE - JARNE
10
10:08
ARTOOS HANNE - TWINKLE
11
10:10
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:27
10:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:27
HEYVAERT BRIEK - MINDY VAN HET KLAVERTJE
2
10:28
WOUTERS VIC - MARIBELL
3
10:30
DE BOITSELIER EVA - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
5
10:34
GHYSELS SIEM - TWENTY ONE - LJ
6
10:36
BECKERS DAUW - SKYLIGHT
7
10:38
MICHAUX BENTE - FLOYD
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
11:18
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
ARTOOS HANNE - FLORIS
2
11:19
CORDEMANS CAS - PINKEL
7
11:29
WEENEN LORE - MISTER MAGIC
8
11:30
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
11
11:36
RUELL HANNES - WELSH BOY
12
11:38
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
13
11:40
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
14
11:41
MERTENS JULIE - GIOVANNI
15
11:43
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
16
11:45
VAN DEN EYNDE NYNKE - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
17
11:47
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
18
11:49
DE LAT GITTE - PRESCO
19
11:51
SMETS PAULINE - IRENE
20
11:52
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:41
09:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:41
FALEMPIN FENNE - DULCE
2
09:42
D'HOOGHE ELODIE - ARYA VAN DE NIEUWE HEIDE
5
09:48
JORIS VLINDER - SPIRIT
6
09:50
CORNU JULINE MARIE - MAGGIE MAY
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
10:08
10:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:08
CORNEILLIE ANNABEL - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
2
10:09
THEUNIS LISA - MNM
3
10:11
WUYTS LISA - GEISHA
4
10:13
CARLÉ NOOR - INDRA D'INSEGOTTE
8
10:20
VANHEES PAULINE - PRINCES
9
10:22
GROUWELS HANNE - DARIO
10
10:24
PANS GITTE - MILKY-WAY V/H HAGELAND
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:35
09:46
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:36
ROTTIE RENSKE - BERTJE
3
09:38
MERTENS LUCAS - PONPON
4
09:40
DE PELSMAEKER NIEKE - HORANNE
5
09:42
VAN KERCKHOVEN VINCE - RILANA M V/H ROSKAMHOF
6
09:44
BENS LOUISE - DOYLAN GABBANA'S GIFT
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
12:01
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:01
SAEYS WILLEMSE LISE - WISKY VAN DE STROSLAPER
5
12:08
VANLANGENDONCK PAULIEN - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
6
12:10
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
7
12:12
ROESEMS HANNE - NOBLESSE
8
12:13
LEO OONA - MAX
9
12:15
MESOTTEN LISA - STICH
10
12:17
SCHEERS JASPER - COLETTE
11
12:19
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
12
12:21
WEENEN LORE - DONNA
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:30
09:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
ARTOOS LISE - LUC
4
09:35
GIETS ILONA - PRIDE PINKY BOLERO
5
09:37
VAN INGELGOM MIRTE - URGENTO V'T OUD MOLENHUIS
6
09:39
LEEMANS CAMILLE - JINNE
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:56
10:08
Nr.
Tijd
Combinatie
4
10:01
VANHAM SAM - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
5
10:03
STEVENS ELINE - JORDY
6
10:05
RAMOUT CHLOÉ - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
7
10:07
WUYTS LISA - VIENNA VAN DE GROENHEUVEL
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:18
09:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:19
DAEMS MAARIT - JUNIOR STAR
3
09:21
SWINNEN LOTTE - WHISPER VAN 'T WEZEHOF
4
09:23
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
5
09:25
CORDEMANS LOTTE - KENYA
7
09:29
DE LAT GITTE - GAROUSCHA
8
09:30
DE PROFT ANNELORE - BEAUTY
9
09:32
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
2
08:31
VANDERMEULEN CLÉO - NO WAY VAN DE VONDELHOEVE
4
08:35
GIETS ILONA - HANTINO
9
08:44
GYSBRECHTS XANDER - ORCHID'S TORONTHA
10
08:46
VAN HECK LINA - AMBER
12
08:50
SHITTU GUCCI ALINE - BONNIE (BEAU)
13
08:52
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
14
08:53
SINAP LOLA - JINGLES
15
08:55
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
16
08:57
BERLAIMONT YUNA - MISTER
17
08:59
VAN DEN BRANDT ESTELLE - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
18
09:01
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
19
09:03
POORTMANS MAXINE - HENRY V
20
09:04
BOECKX YOLENE - ILANA VAN 'T DAELDERHOF
21
09:06
VANDERMEULEN CLÉO - KNOCKILLAREE STAR
22
09:08
VAN DEN BERGE MARIE - NATALIA
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
12:33
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:33
BLEVI CHARLOTT - JOLY'S GO GO GIRL
2
12:34
D'HOOGHE ELODIE - LUMININAHOF'S HYACINTH
3
12:36
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
4
12:38
DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
5
12:40
SEGERS LARS - IXIA DE GANZENDRIES
6
12:42
MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
7
12:44
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
8
12:45
GOOSSENS MARIE - BELLA
9
12:47
LAMBRECHTS ZÉLIE - JOLY'S BLOSSOM QUEEN
10
12:49
LAMBRECHTS ZITA - LUKIE JOE
11
12:51
GOOSSENS CLARA - JARCO
13
12:55
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
14
12:56
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
15
12:58
HEYVAERT STERRE - KA VAN ORCHID
16
13:00
SWINNEN LOTTE - ANGELO
20
13:07
VERMEIR NEIL - KOETSIERSHOEVE BIG JOY
21
13:09
VERMEIR LOUISE - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
22
13:11
DE POORTER DELPHINE - CUPI
23
13:13
MOENS YOUNA - RIVERWOOD LADY SPARROW
24
13:15
GOYENS AMELIE - DE VENNEHOF'S SYMPHONY
25
13:17
BLEVI CHARLOTT - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
26
13:18
STEVENS ELINE - COLLÉ
27
13:20
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
28
13:22
HOUBEN LORE - VLEK
29
13:24
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
31
13:28
STRUYVEN LISA - SOPHIE
32
13:29
SCHEERS BRENT - WAAIE Q CHAPRY
33
13:31
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
34
13:33
EBINGER THIBAUD - LET'S WIN DE TINMONT
35
13:35
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
36
13:37
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
37
13:39
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
38
13:40
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
13:56
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:56
DE CLERCK LOUISE - SISSI OPTIMA
2
13:58
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
3
14:00
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
4
14:02
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
5
14:04
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
6
14:06
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
7
14:08
GHYSELS CAS - LIMITHE
8
14:10
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
9
14:12
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
14:28
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:34
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
5
14:36
ROESEMS LIEZE - NIK
6
14:38
PEETERS NENA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
7
14:40
VAN ROSSEM MARGAUX - ANGEL
8
14:42
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
9
14:44
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
10
14:46
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
11
14:48
D'HOOGHE ELODIE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
12
14:50
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
16:02
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:02
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
2
16:04
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
3
16:06
VAN ROSSEM NIELS - TESLA VAN HET KLAVERTJE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
15:00
15:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
2
15:02
HAVET KAYDEN - KANTJE'S AMERICANO
3
15:04
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
4
15:06
LAMBERTS XANDER - VICO DES FLAGUES
5
15:08
LAMBERTS JULIE - EIKENHORST'S MANFRED
6
15:10
HAVET KAYDEN - ROSI S
7
15:12
NAUDTS TOM - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
8
15:14
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
9
15:16
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
10
15:18
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
11
15:20
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
12
15:22
DE CONINCK FIEN - KORNET PS
13
15:24
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
15
15:28
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
16
15:30
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
17
15:32
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
18
15:34
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
19
15:36
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
20
15:38
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
21
15:40
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
22
15:42
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
23
15:44
SARENS HELENA - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
25
15:48
DE CUYPER TESS - ZAI
26
15:50
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
27
15:52
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
16:22
16:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:22
DE CLERCK LOUISE - BORIS
2
16:24
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
3
16:26
DE KOSTER LORE - CELVIN
4
16:28
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
6
16:32
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
7
16:34
LAMBERTS XANDER - OLILY - V
9
16:38
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
10
16:40
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
11
16:42
EBINGER THIBAUD - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
12
16:44
DE CLERCK LOUISE - CANTASE
13
16:46
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
10:50
11:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:50
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
2
10:51
MICHAUX WARRE - NIKA
4
10:55
HEYVAERT BRIEK - BENTO
5
10:57
VAN UYTVANCK LEON - PLAY BOY
7
11:01
CORNU JULINE MARIE - GLINSTER
9
11:04
SCHEERS STORM - GIPSY
10
11:06
BROES ELEANOR - SUNNY
11
11:08
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
11:18
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
ARTOOS HANNE - FLORIS
2
11:19
CORDEMANS CAS - PINKEL
7
11:29
WEENEN LORE - MISTER MAGIC
8
11:30
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
11
11:36
RUELL HANNES - WELSH BOY
12
11:38
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
13
11:40
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
14
11:41
MERTENS JULIE - GIOVANNI
15
11:43
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
16
11:45
VAN DEN EYNDE NYNKE - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
17
11:47
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
18
11:49
DE LAT GITTE - PRESCO
19
11:51
SMETS PAULINE - IRENE
20
11:52
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
13:56
14:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:56
DE CLERCK LOUISE - SISSI OPTIMA
2
13:58
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
3
14:00
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
4
14:02
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
5
14:04
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
6
14:06
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
7
14:08
GHYSELS CAS - LIMITHE
8
14:10
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
9
14:12
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
12:01
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:01
SAEYS WILLEMSE LISE - WISKY VAN DE STROSLAPER
5
12:08
VANLANGENDONCK PAULIEN - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
6
12:10
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
7
12:12
ROESEMS HANNE - NOBLESSE
8
12:13
LEO OONA - MAX
9
12:15
MESOTTEN LISA - STICH
10
12:17
SCHEERS JASPER - COLETTE
11
12:19
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
12
12:21
WEENEN LORE - DONNA
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
14:28
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:34
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
5
14:36
ROESEMS LIEZE - NIK
6
14:38
PEETERS NENA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
7
14:40
VAN ROSSEM MARGAUX - ANGEL
8
14:42
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
9
14:44
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
10
14:46
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
11
14:48
D'HOOGHE ELODIE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
12
14:50
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
16:02
16:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:02
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
2
16:04
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
3
16:06
VAN ROSSEM NIELS - TESLA VAN HET KLAVERTJE
18
Ring 18: STIJL Klasse B (D)
12:33
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:33
BLEVI CHARLOTT - JOLY'S GO GO GIRL
2
12:34
D'HOOGHE ELODIE - LUMININAHOF'S HYACINTH
3
12:36
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
4
12:38
DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
5
12:40
SEGERS LARS - IXIA DE GANZENDRIES
6
12:42
MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
7
12:44
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
8
12:45
GOOSSENS MARIE - BELLA
9
12:47
LAMBRECHTS ZÉLIE - JOLY'S BLOSSOM QUEEN
10
12:49
LAMBRECHTS ZITA - LUKIE JOE
11
12:51
GOOSSENS CLARA - JARCO
13
12:55
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
14
12:56
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
15
12:58
HEYVAERT STERRE - KA VAN ORCHID
16
13:00
SWINNEN LOTTE - ANGELO
20
13:07
VERMEIR NEIL - KOETSIERSHOEVE BIG JOY
21
13:09
VERMEIR LOUISE - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
22
13:11
DE POORTER DELPHINE - CUPI
23
13:13
MOENS YOUNA - RIVERWOOD LADY SPARROW
24
13:15
GOYENS AMELIE - DE VENNEHOF'S SYMPHONY
25
13:17
BLEVI CHARLOTT - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
26
13:18
STEVENS ELINE - COLLÉ
27
13:20
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
28
13:22
HOUBEN LORE - VLEK
29
13:24
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
31
13:28
STRUYVEN LISA - SOPHIE
32
13:29
SCHEERS BRENT - WAAIE Q CHAPRY
33
13:31
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
34
13:33
EBINGER THIBAUD - LET'S WIN DE TINMONT
35
13:35
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
36
13:37
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
37
13:39
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
38
13:40
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
15:00
15:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
2
15:02
HAVET KAYDEN - KANTJE'S AMERICANO
3
15:04
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
4
15:06
LAMBERTS XANDER - VICO DES FLAGUES
5
15:08
LAMBERTS JULIE - EIKENHORST'S MANFRED
6
15:10
HAVET KAYDEN - ROSI S
7
15:12
NAUDTS TOM - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
8
15:14
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
9
15:16
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
10
15:18
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
11
15:20
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
12
15:22
DE CONINCK FIEN - KORNET PS
13
15:24
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
15
15:28
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
16
15:30
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
17
15:32
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
18
15:34
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
19
15:36
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
20
15:38
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
21
15:40
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
22
15:42
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
23
15:44
SARENS HELENA - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
25
15:48
DE CUYPER TESS - ZAI
26
15:50
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
27
15:52
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
16
Ring 16: STIJL Klasse M (D)
16:22
16:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:22
DE CLERCK LOUISE - BORIS
2
16:24
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
3
16:26
DE KOSTER LORE - CELVIN
4
16:28
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
6
16:32
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
7
16:34
LAMBERTS XANDER - OLILY - V
9
16:38
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
10
16:40
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
11
16:42
EBINGER THIBAUD - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
12
16:44
DE CLERCK LOUISE - CANTASE
13
16:46
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
02/07/2022 - ZPTB2201 - PT TIENEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots