{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 2: 18/07/2022 20:00
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 3: 18/07/2022 21:00
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001R)
DEELNAME
15
12
1
15
Groep 3: 18/07/2022 21:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R)
DEELNAME
1
3
0
3
Groep 2: 18/07/2022 20:00
ARDOOIE - SINT MARTINUSRUITERS (55001R)
DEELNAME
26
10
0
22
Groep 1: 18/07/2022 19:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001R)
DEELNAME
4
5
1
6
Groep 2: 18/07/2022 20:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/07/2022 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R)
DEELNAME
31
27
3
30
Groep 2: 18/07/2022 20:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R)
DEELNAME
1
4
0
3
Groep 2: 18/07/2022 20:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R)
DEELNAME
3
1
0
3
Groep 3: 18/07/2022 21:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001R)
DEELNAME
2
5
1
3
Groep 3: 18/07/2022 21:00
BREDENE - TER DUINEN (54001R)
BELET
0
0
0
0
BRUGGE - TER RONSELAERE (50007R)
DEELNAME
6
7
1
7
Groep 3: 18/07/2022 21:00
BURST - SINT MARTINUS (40003R)
DEELNAME
2
4
0
4
Groep 3: 18/07/2022 21:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R)
DEELNAME
16
10
1
13
Groep 1: 18/07/2022 19:00
ERPE MERE - LEVADE (40016R)
DEELNAME
3
3
0
2
Groep 3: 18/07/2022 21:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R)
DEELNAME
4
5
0
7
Groep 3: 18/07/2022 21:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 18/07/2022 20:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/07/2022 20:00
GELUWE - SINT DIONYSIUS (52001R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 1: 18/07/2022 19:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R)
DEELNAME
5
11
1
9
Groep 2: 18/07/2022 20:00
GOOIK - LUSTIGE PAJOTTENLANDERS (20005R)
DEELNAME
6
6
0
7
Groep 3: 18/07/2022 21:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R)
BELET
0
0
0
0
IZEGEM - SINT TILLO (55003R)
JURY
0
0
0
0
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
DEELNAME
11
0
1
5
Groep 1: 18/07/2022 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007R)
DEELNAME
2
3
0
3
Groep 1: 18/07/2022 19:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
BELET
0
0
0
0
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 1: 18/07/2022 19:00
LIEDEKERKE - L-STARS (20029R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/07/2022 19:00
LO RENINGE - POLORUITERS (51003R)
DEELNAME
15
2
0
8
Groep 2: 18/07/2022 20:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/07/2022 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R)
DEELNAME
3
4
0
2
Groep 1: 18/07/2022 19:00
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R)
DEELNAME
3
5
1
4
Groep 1: 18/07/2022 19:00
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R)
DEELNAME
9
8
1
9
Groep 2: 18/07/2022 20:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R)
DEELNAME
2
2
1
3
Groep 1: 18/07/2022 19:00
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012R)
DEELNAME
5
4
1
4
Groep 2: 18/07/2022 20:00
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R)
BELET
0
0
0
0
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R)
DEELNAME
0
4
0
4
Groep 3: 18/07/2022 21:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/07/2022 19:00
MIDDELKERKE - SPERMALIERUITERS (54002R)
DEELNAME
19
7
1
13
Groep 1: 18/07/2022 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R)
DEELNAME
18
12
1
17
Groep 3: 18/07/2022 21:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
15
4
0
12
Groep 1: 18/07/2022 19:00
NINOVE - DE KOEPOORT (40011R)
DEELNAME
8
18
0
17
Groep 1: 18/07/2022 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002R)
DEELNAME
19
11
3
18
Groep 2: 18/07/2022 20:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 18/07/2022 21:00
OOSTKAMP - DE WATERKANT (50008R)
DEELNAME
14
9
1
12
Groep 3: 18/07/2022 21:00
OPWIJK - SINT PAULUS (20015R)
DEELNAME
11
7
1
8
Groep 2: 18/07/2022 20:00
OSSEL BRUSSEGEM - SINT JAN (20016R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/07/2022 19:00
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008R)
DEELNAME
2
1
0
2
Groep 2: 18/07/2022 20:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/07/2022 20:00
PITTEM - SINT GODELIEVE (56003R)
DEELNAME
12
3
0
5
Groep 2: 18/07/2022 20:00
ROESELARE - RODENBACHRUITERS (55005R)
DEELNAME
3
0
0
2
Groep 1: 18/07/2022 19:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R)
DEELNAME
0
7
1
5
Groep 3: 18/07/2022 21:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R)
DEELNAME
1
5
0
4
Groep 1: 18/07/2022 19:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R)
DEELNAME
2
2
0
1
Groep 1: 18/07/2022 19:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/07/2022 19:00
SINT PIETERS LEEUW - DE LEEUWSE RIDDERS (20019R)
DEELNAME
5
1
0
4
Groep 1: 18/07/2022 19:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R)
DEELNAME
10
5
0
10
Groep 1: 18/07/2022 19:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R)
DEELNAME
8
6
1
8
Groep 1: 18/07/2022 19:00
STALHILLE - PADDEGATRUITERS (50009R)
DEELNAME
5
3
1
7
Groep 2: 18/07/2022 20:00
TIELT - POELBERGRUITERS (56007R)
DEELNAME
5
4
0
5
Groep 2: 18/07/2022 20:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004R)
DEELNAME
11
6
0
8
Groep 3: 18/07/2022 21:00
VELDEGEM-RUDDERVOORDE - DE VELDRUITERS (50005R)
JURY
0
0
0
0
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/07/2022 19:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 2: 18/07/2022 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R)
DEELNAME
15
17
3
14
Groep 1: 18/07/2022 19:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R)
DEELNAME
4
5
0
4
Groep 3: 18/07/2022 21:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/07/2022 19:00
WESTKAPELLE - SINT ELOOI (50006R)
DEELNAME
6
13
2
11
Groep 1: 18/07/2022 19:00
WINGENE - TE REYE (56004R)
JURY
0
0
0
0
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R)
JURY
0
0
0
0
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R)
DEELNAME
16
7
1
15
Groep 2: 18/07/2022 20:00
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R)
DEELNAME
7
11
1
9
Groep 1: 18/07/2022 19:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006R)
JURY
0
0
0
0
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R)
DEELNAME
2
6
0
6
Groep 2: 18/07/2022 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019R)
JURY
0
0
0
0
24/07/2022 - ZRTO2203 - ZOMERGEM - LOTENHULLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots