{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 10/08/2022 20:00
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 3: 10/08/2022 20:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R)
DEELNAME
3
3
0
5
Groep 3: 10/08/2022 20:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001R)
DEELNAME
7
7
0
7
Groep 3: 10/08/2022 20:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 10/08/2022 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R)
DEELNAME
27
22
2
23
Groep 3: 10/08/2022 20:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R)
DEELNAME
2
8
0
7
Groep 3: 10/08/2022 20:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R)
DEELNAME
3
2
0
4
Groep 2: 09/08/2022 20:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001R)
DEELNAME
3
3
0
4
Groep 1: 08/08/2022 20:00
BURST - SINT MARTINUS (40003R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 2: 09/08/2022 20:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R)
DEELNAME
24
9
1
14
Groep 3: 10/08/2022 20:00
ERPE MERE - LEVADE (40016R)
DEELNAME
8
9
0
7
Groep 2: 09/08/2022 20:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R)
DEELNAME
4
2
0
4
Groep 1: 08/08/2022 20:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 08/08/2022 20:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 09/08/2022 20:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R)
DEELNAME
2
5
0
4
Groep 3: 10/08/2022 20:00
GOOIK - LUSTIGE PAJOTTENLANDERS (20005R)
DEELNAME
3
3
0
4
Groep 3: 10/08/2022 20:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R)
DEELNAME
12
11
0
13
Groep 3: 10/08/2022 20:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
DEELNAME
12
2
0
5
Groep 3: 10/08/2022 20:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 09/08/2022 20:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011R)
DEELNAME
3
4
0
4
Groep 3: 10/08/2022 20:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
DEELNAME
11
9
1
8
Groep 1: 08/08/2022 20:00
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 1: 08/08/2022 20:00
LIEDEKERKE - L-STARS (20029R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 09/08/2022 20:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003R)
DEELNAME
4
0
0
2
Groep 3: 10/08/2022 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R)
DEELNAME
1
2
0
1
Groep 3: 10/08/2022 20:00
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R)
DEELNAME
5
6
1
5
Groep 2: 09/08/2022 20:00
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R)
DEELNAME
6
7
1
8
Groep 1: 08/08/2022 20:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R)
JURY
0
0
0
0
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012R)
DEELNAME
5
4
1
4
Groep 2: 09/08/2022 20:00
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 3: 10/08/2022 20:00
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R)
DEELNAME
0
4
0
4
Groep 1: 08/08/2022 20:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 09/08/2022 20:00
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R)
DEELNAME
3
6
0
5
Groep 3: 10/08/2022 20:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R)
DEELNAME
20
7
1
11
Groep 1: 08/08/2022 20:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
17
6
1
15
Groep 2: 09/08/2022 20:00
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027R)
DEELNAME
1
5
1
5
Groep 3: 10/08/2022 20:00
NINOVE - DE KOEPOORT (40011R)
DEELNAME
11
19
0
18
Groep 2: 09/08/2022 20:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002R)
DEELNAME
15
13
3
18
Groep 1: 08/08/2022 20:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 08/08/2022 20:00
OOSTKAMP - DE WATERKANT (50008R)
JURY
0
0
0
0
OPWIJK - SINT PAULUS (20015R)
DEELNAME
16
9
1
12
Groep 1: 08/08/2022 20:00
OSSEL BRUSSEGEM - SINT JAN (20016R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 08/08/2022 20:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 08/08/2022 20:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R)
DEELNAME
0
6
1
4
Groep 1: 08/08/2022 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R)
DEELNAME
2
5
0
6
Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R)
DEELNAME
3
3
0
2
Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R)
DEELNAME
2
3
0
3
Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT PIETERS LEEUW - DE LEEUWSE RIDDERS (20019R)
DEELNAME
5
3
1
4
Groep 1: 08/08/2022 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R)
DEELNAME
12
5
1
11
Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R)
DEELNAME
13
6
1
10
Groep 2: 09/08/2022 20:00
STALHILLE - PADDEGATRUITERS (50009R)
JURY
0
0
0
0
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 08/08/2022 20:00
TIELT - POELBERGRUITERS (56007R)
JURY
0
0
0
0
VELDEGEM-RUDDERVOORDE - DE VELDRUITERS (50005R)
DEELNAME
10
8
1
8
Groep 2: 09/08/2022 20:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 2: 09/08/2022 20:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 1: 08/08/2022 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R)
DEELNAME
18
19
3
18
Groep 1: 08/08/2022 20:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R)
DEELNAME
7
5
0
6
Groep 1: 08/08/2022 20:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 10/08/2022 20:00
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R)
DEELNAME
7
6
1
5
Groep 1: 08/08/2022 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R)
DEELNAME
17
7
1
16
Groep 1: 08/08/2022 20:00
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R)
JURY
0
0
0
0
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R)
DEELNAME
1
3
0
3
Groep 1: 08/08/2022 20:00
14/08/2022 - ZRTO2206 - ZWIJNDRECHT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots