{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:30
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
100001329 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ZWIJNDRECHT
3
12:00
100053812 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
4
12:15
100053604 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - GERAARDSBERGEN
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1234728 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-GILLIS-WAAS
2
11:15
1218560 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
3
11:30
1237758 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
4
11:45
1238061 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WACHTEBEKE
5
12:00
1235435 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
6
12:15
1238263 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZAFFELARE
7
12:30
1238768 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOMERGEM
9
13:00
1220479 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
10
13:15
7089383 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KIELDRECHT-VRASENE
11
13:30
1224220 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MALDEGEM
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100024650 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHELDEWINDEKE
3
KOLTEC-PISTE: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
14:45
18:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:45
100057920 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - MAARKEDAL
A
Ring A (na M2): ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100017795 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
2
12:15
100017582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
1
KOLTEC-PISTE: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
14:15
17:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:15
1237657 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WAASMUNSTER
2
14:30
5455339 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN AUDENHOVE ASTRID - L-CHIWA II
4
13:24
VERBEKE BELLE - PIVA VAN 'T PADDEHOF
5
13:32
COLEMAN ANNELOOR - LIEBLING V/D VRIJENAKKER
6
13:40
VANALDERWIERELT JARNE - OLVIS VAN HET WEIDSE HOF
7
13:48
TIMMERMANS TIA - ELISE PAS DE CALAIS Z
8
13:56
VAN HESE CHRIS - RAVELLO VAN DE MOLENHOEK
9
14:04
DEPOORTERE NOA - JULES
10
14:12
IMPENS ANTON - HADISE RESS
11
14:20
VAN PAMEL BREND - QUINTUS VH PAARDEVELD
13
14:36
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
14
14:44
VAN UYTVANCK+ JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
15
14:52
PROVOST YORBEN - Q - KINGSLEY VAN 'T HOF
16
15:00
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
17
15:08
DECOCK STAN - PRIVATE SCHOOL
18
15:16
DE WITTE SIEN - HINCHO D'INSEGOTTE
19
15:24
DEN HARTOG JULIA - ANNE ROX DU VLIST Z
20
15:32
DE WANNEMAEKER+ ANOUK - ROLEX Z
21
15:40
DEMORELLE KIMBERLY - ARCO
22
15:48
DE WEIRT MARILYNE - OVITA
23
15:56
DE GREEF INNE - RATINA L
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
DE SMET ELIANA - CHABLIS
6
13:40
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
7
13:48
DE VUYST JEFFRY - QUELLE PERLE VAN DE TWEE ACREN
8
13:56
DE GROOT IRIS - ANDIAMO'S GOLDFICH
9
14:04
DECOCK BERRE - GRAINE DE THAIX
10
14:12
DE CONINCK+ NAOMI - GASPAR VAN HELLEGAT
11
14:20
VERBEKE MERITA - NALINJA
13
14:36
DELMOTTE+ SANDER - HAVANNA LD
14
14:44
DUBOIS FEBE - NICE SL
15
14:52
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
16
15:00
DE WEIRT MATHIEU - VITA
17
15:08
IMPENS VIKTOR - LA RESSE II
18
15:16
DE VOS KAREN - BOOTS Z
19
15:24
CLAUWAERT STEPHANIE - HOPE VAN 'T PADDEHOF
20
15:32
GOETHALS NANOU - FLEUR DE L'ILE DE PORQUEROLLES
21
15:40
PENNEMAN LOBKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
22
15:48
GOVAERT ELLEN - ILLINOIS VD WITHOEVE
23
15:56
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
5
13:32
SAEY MAITE - KARAMELLE
6
13:40
PONTZEELE ELIES - LILLY
7
13:48
THOELEN KENDRA - BLUE LAGOON
8
13:56
VANDERKELEN TINE - ELLINOI
9
14:04
KESTEMONT ILKE - CHANEL
10
14:12
DE PROFT JORIS - WHISPER
11
14:20
MAES SARAH - VIENNA VAN PAEMEL Z
13
14:36
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
14
14:44
COENEN MANOA - KAPRIOLE-ROSE
15
14:52
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
16
15:00
SAEY MAITE - INDIRA
17
15:08
VAN MIDDELEM MAARTJE - SISLEY VAN 'T PARADIJS
18
15:16
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
19
15:24
SESSELLE ANGELINA-DINARA - COLINO 10
20
15:32
DE ROO LAUREN - FALINA VAN 'T ROZENHOF
21
15:40
VERHELST DYLAN - LITHANO
22
15:48
DE COCK EVELIEN - NOUSCHKA HZ
23
15:56
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VERHELST OPHELIE - ELIAS VAN HILSBERG
5
13:32
HUYGHE BRIT - SALUTHEA VAN DE RIETHOEVE
6
13:40
VAN HECKE STIJN - POLLY
7
13:48
NAUDTS ANOUCK - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
8
13:56
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
9
14:04
VAN DEN EYNDE LOUISE - LANKA CVH
10
14:12
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
11
14:20
POLFLIET BRITT - RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE
13
14:36
VAN SEVEREN SANDRINE - MISTER S.
14
14:44
GOETHALS RUHNE - FLEUR DE L'ILE DE PORQUEROLLES
15
14:52
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
16
15:00
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
17
15:08
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
18
15:16
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
19
15:24
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
20
15:32
VAN WONTERGHEM INGEBORG - LOVELY VAN DE KERKENBULCK
21
15:40
VAN GUYT CLAIRE - MERCURIUS K.A.
22
15:48
NAUDTS ANOUCK - CASSANDRA
23
15:56
VAN HOVE JULIE - EBONY-MORA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN CAUWENBERGHE KATLEEN - DOUTCHIE
3
13:16
VAN DEN KEYBUS AN - MISTER FRED
4
13:24
BAEYENS GAETE - PRINCE PIRAT
6
13:40
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
9
14:04
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
11
14:20
VAN MULDERS BART - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
13
14:36
BEURMS MELISSA - MYSTIQUE
14
14:44
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
15
14:52
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
16
15:00
BOEL KARIN - OTTORONGO
17
15:08
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
18
15:16
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
19
15:24
NELIS KIZZY - HAZELBERG'S LOLOBRIGIDA
20
15:32
VAN HAMME VICKY - KYONA VAN DE BANDAM Z
21
15:40
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
22
15:48
DE BACKER PETER - QUINTUS VAN 'T KREKENHOF
23
15:56
VAN DE WEGHE JULIE - DESTINY Z
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
7
13:48
VAN NEROM SOFIE - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
8
13:56
BERGHGRACHT AMÉLIE - LINDENAU VAN DE VOGELZANG
9
14:04
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
10
14:12
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
11
14:20
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
13
14:36
VANDORPE MAXINE - HEBRON
14
14:44
DESOMVIELE LISE - RICARD DE MUZE
15
14:52
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
16
15:00
ADRIAENSSENS SOPHIE - MARLOU DE WALPUT
17
15:08
HERMAN LIEVEN - LENOR VAN DE MISPELAERE
18
15:16
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
19
15:24
DIERICK NATHALIE - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
20
15:32
VANDERHAEGHEN LENA - LUPUS BREJNBJERGGARDS
21
15:40
MINNAERT ELIEN - JE 'T AIME WONDER
22
15:48
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
23
15:56
BERNAERT EVA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
6
13:40
STRAETMANS KENDRA - CHIC
7
13:48
BERNAERT HELENA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
9
14:04
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
10
14:12
DE MAERE VANESSA - MIDNIGHT BOY
11
14:20
DEMORELLE KIMBERLY - WIMONE
13
14:36
GLORIEUX TOON - HEAVY-SHADOW
14
14:44
SAEY SHARON - CERVEZA VD VROMBOUTSHOEVE Z
15
14:52
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
16
15:00
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
17
15:08
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
18
15:16
HUYGHE BRIT - MR HENRI DALE VAN DE RIETHOEVE
19
15:24
DE BEULE RONNY - SUPREME VAN DE ZUIDAKKER
20
15:32
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
21
15:40
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
22
15:48
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
23
15:56
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
REGTIEN ROSANNE - NARCISO
7
13:48
DE JONGHE LARISSA - PAS DE PANIQUE VAN DE WINNING
8
13:56
STALPAERT MACY - NEW-WENDY
9
14:04
LATAIRE DENIS - EVITA
10
14:12
REGTIEN ROSANNE - KASPER R
11
14:20
GEEROMS KRIS - DIOR EDEL Z
13
14:36
VAN STEELANDT ANN - VERA VAN HET EELSHOF
14
14:44
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
15
14:52
VAN HECKE LOTTE - ROY VAN DE ACHTERHOEK
16
15:00
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
17
15:08
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
18
15:16
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
19
15:24
D'HAEYER NOOR - SANTANO
20
15:32
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
21
15:40
CORNELIS LUC - ODIN
22
15:48
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
23
15:56
VAN HECKE LOTTE - INDIGO VAN 'T LANGBOS
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
8
09:56
VAN HAVERE MARIE - FACETA
9
10:04
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
10
10:12
VAN HOORICK LINA - LUX VITA NOVA
11
10:20
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
12
10:28
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
13
10:36
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
14
10:44
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
15
10:52
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
16
11:00
VAN MIDDELEM FILIP - IZABEL
17
11:08
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
18
11:16
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
19
11:24
VAN VOOREN PATRICK - PORSCHE VAN HET ZONNEHOF
20
11:32
DEMORELLE KIMBERLY - GYN TONIC
21
11:40
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
22
11:48
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
23
11:56
DE WAEL NIELS - Q-TONIC VAN DEN HAAGAKKERS
DE GRAEVE DIRK - LANA V.S.
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
8
09:56
FLEURINCK DORIEN - POPPY
9
10:04
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
10
10:12
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
11
10:20
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
12
10:28
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
13
10:36
DE BACQUER JULIE - REGGAE SONG
14
10:44
PROVOST WENDY - MEIJBOOM'S SANTANDER
15
10:52
VAN DER JEUGHT SOFIE - MY GOLDEN PRINCESS
16
11:00
DOBBELAERE JASMINE - INSANA
17
11:08
CEULEMANS SINJA - DONNER'S PRIDE
18
11:16
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
19
11:24
OELBRANDT LIEN - KALUNA
20
11:32
DE GUCHT JANA - SOMBRA
21
11:40
DE RUYCK ANN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
22
11:48
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
23
11:56
BOTERDAELE ELS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
DE JONGHE JORDI - ROMEQUE VAN GEERTSMEULENBERG
7
09:48
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
8
09:56
VAN MULDERS BART - QUITE CAPITANO
9
10:04
WILLEMS SASKIA - MOJITO
10
10:12
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
11
10:20
SPILLIAERT SARAH - ILUNA VH KOUTERHOF
12
10:28
CUVELIER ELISE - HAIKO VAN HET WEIDSE HOF
13
10:36
GILLIS ILSE - FEINE DEERN
14
10:44
GOETHALS IRIS - LIEFKES STAR FH
15
10:52
FLEURINCK HEDWIG - O' VALEGRA
16
11:00
VETTENBURG LYNN - DELISA
17
11:08
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
18
11:16
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
19
11:24
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
20
11:32
CORNELIS LUC - HIPSY
21
11:40
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
22
11:48
VAN ZELE TINE - SKY HIGH V.D. STUYVER
23
11:56
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
2
09:08
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
3
09:16
DE BAERDEMAEKER NESTOR - CHARLOTTE DE L'ECURIE DEFRESNE
4
09:24
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
5
09:32
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
6
09:40
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
7
09:48
VERHELST FILIP - JOUPY
8
09:56
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
9
10:04
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:20
BUSSCHAERT BRITTA - QUEEN UNITANZ VD
4
09:30
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
5
09:40
VAN DROOGENBROECK ILANA - DELWAUX A
7
10:00
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
8
10:10
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
9
10:20
DE GRAEVE DIRK - DARTAGNAN
10
10:30
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
11
10:40
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
12
10:50
VINCK VEERLE - HANOI.PP
13
11:00
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
14
11:10
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
15
11:20
DHAENENS LISA - BORUSHKA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:40
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
2
11:50
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
3
12:00
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
4
12:10
GOLZENLEUCHTER TANJA - KADENCE VAN DE SNYDERSHOEVE
5
12:20
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
6
12:30
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
7
12:40
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
8
12:50
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
1
KOLTEC-PISTE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
13:15
14:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:15
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
2
13:25
LEMMENS JEAN-PAUL - IFNEY VAN DE QUABEECK
3
13:35
VAN LANDEGHEM FAUVE - FÃœRST DINARO
4
13:45
VAN ZELE IMANI - LION
5
13:55
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
5
DM-EQUINE-PISTE: SPRINGEN Klasse A
16:00
16:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
VAN STEELANDT SAM - AMBERGIRL HAMMELHOF Z
2
16:02
DUBOIS FEBE - NICE SL
3
16:04
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
4
16:06
VANDER PUTTEN HANNE - PLAYBOY
5
16:08
DE VOS KAREN - BOOTS Z
6
16:10
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
7
16:12
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
8
16:14
VAN MIDDELEM MAARTJE - SISLEY VAN 'T PARADIJS
9
16:16
KESTEMONT ILKE - CHANEL
10
16:18
SONCK BART - RAISE A PRINCESS JKM
11
16:20
VAN AUDENHOVE ASTRID - L-CHIWA II
17
16:32
DE GROOT IRIS - ANDIAMO'S GOLDFICH
18
16:34
DE WITTE SIEN - HINCHO D'INSEGOTTE
19
16:36
IMPENS ANTON - HADISE RESS
20
16:38
GEEROMS GERT - CONFETTI G&G Z
21
16:40
VAN STEELANDT SAM - SYDNEY VAN DE ELSHOEVE
22
16:42
DE BEULE RONNY - SUPREME VAN DE ZUIDAKKER
23
16:44
FRUYTIER CAMILLE - KAVANTUS
24
16:46
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
25
16:48
DE BEULE FREDERIEK - CERVEZA VD VROMBOUTSHOEVE Z
26
16:50
DE BACKER PETER - QUINTUS VAN 'T KREKENHOF
4
DM-EQUINE-PISTE: SPRINGEN Klasse B
12:30
15:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
2
12:32
DE POORTER EVELIEN - QUALITY VAN 'T SLOT
3
12:34
CHIUA ANISSA - COSTAS ALICANTE
4
12:36
NAUDTS BART - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
5
12:38
SAEY MAITE - INDIRA
6
12:40
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
7
12:42
DURT ANGELINA - FLOWINGA VAN DE LINDEHOEVE
8
12:44
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
9
12:46
IMPENS ANTON - LA RESSE II
10
12:48
GEEROMS KRIS - DIOR EDEL Z
11
12:50
PROVOST WIM - LA BELLE VAN'T HOF
12
12:52
GEEROMS GERT - MONALISA VAN DE RIZOI
13
12:54
VAN HECKE LOTTE - ROY VAN DE ACHTERHOEK
14
12:56
NAUDTS ANOUCK - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
15
12:58
VAN DE VIJVER MARIO - QUINTINA L VAN 'T ETTINGPAD
16
13:00
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
17
13:02
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
18
13:04
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
19
13:06
VAN PAMEL BREND - QUINTUS VH PAARDEVELD
20
13:08
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
21
13:10
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
22
13:12
SESSELLE ANGELINA-DINARA - COLINO 10
23
13:14
MINNAERT ELIEN - JE 'T AIME WONDER
24
13:16
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
25
13:18
DE ROO LAUREN - FALINA VAN 'T ROZENHOF
26
13:20
OELBRANDT WOUTER - QUINTO
27
13:22
DE SMET STEFAAN - PRADA VAN DE MALTAHOEVE
28
13:24
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
29
13:26
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
30
13:28
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
31
13:30
VAN ACKER KOEN - QUADRA VAN 'T LINDEHOF
32
13:32
VAN PUYVELDE JUSTINE - SENORITA VAN 'T LINDEHOF
33
13:34
CLAEYS EMMELIE - CASCAVELLA I
34
13:36
VAN STEELANDT SAM - AKUNA MATATA HAMMELHOF Z
35
13:38
BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
36
13:40
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
37
13:42
DE SCHRIJVER QUINTEN - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
38
13:44
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
39
13:46
VERHELST DYLAN - LITHANO
40
13:48
DE WEIRT MARILYNE - OVITA
41
13:50
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
42
13:52
HERMAN LIEVEN - LENOR VAN DE MISPELAERE
43
13:54
MERTENS ANTON - SYRA VAN HET MERTENSHOF
44
13:56
VAN DE VIJVER MARIO - NAKAR D VAN 'T ETTINGPAD
45
13:58
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
46
14:00
VAN HECKE LOTTE - INDIGO VAN 'T LANGBOS
47
14:02
CORNELIS LUC - ODIN
48
14:04
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
49
14:06
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
50
14:08
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
51
14:10
VERCAMMEN JANNE - ANDORA Z
52
14:12
DE WANNEMAEKER+ ANOUK - ROLEX Z
53
14:14
D'HAEYER NOOR - SANTANO
54
14:16
GEEROMS GERT - STAVROS VAN DE KEIBERGHOEVE
55
14:18
DEN HARTOG JULIA - ANNE ROX DU VLIST Z
56
14:20
HEYVAERT ARNE - KI-MOON D'ARFEY
57
14:22
TEMMERMAN BART - MILAGRO VAN DE REYNAERT
58
14:24
VAN HAMME VICKY - KYONA VAN DE BANDAM Z
59
14:26
DE WISPELAERE JURGEN - BALATON LADY
61
14:30
CARNOY GILBERT - QUINTANA VAN DEN BOS
62
14:32
DE VLEESCHAUWER PIETER - RICARDO
63
14:34
PENNEMAN LOBKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
64
14:36
VAN STEELANDT SAM - SIMSALLABIM VAN 'T HAMMELHOF
65
14:38
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
66
14:40
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
67
14:42
GAUDISSABOIS+ ELLA-LOUISE - GRIETJE VAN DE HEMELSESCHOOT
69
14:46
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
70
14:48
POLFLIET BRITT - RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE
72
14:52
DE SMET ELIANA - CHABLIS
74
14:56
VAN DE WEGHE HANNE - DESTINY Z
76
15:00
VAN ACKER KOEN - SCOOBY DOO VAN 'T LINDEHOF
78
15:04
VERBEKE BELLE - PIVA VAN 'T PADDEHOF
79
15:06
THOELEN KENDRA - BLUE LAGOON
80
15:08
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
81
15:10
VAN DEN EYNDE LOUISE - LANKA CVH
82
15:12
BERNAERT EVA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
83
15:14
TIMMERMANS TIA - ELISE PAS DE CALAIS Z
84
15:16
VAN MULDERS BART - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
85
15:18
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
86
15:20
VAN UYTVANCK+ JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
87
15:22
GOUBERT TAHNEE - PANDORA VAN DE RUISENBROEK
88
15:24
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
89
15:26
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
91
15:30
HEYVAERT ARNE - KYANA LE MIRACLE
92
15:32
GEEROMS GERT - SUMMER JAZZ
93
15:34
CARION ELINE - BARDOLINO VAN DE PAARDEBLOEM
94
15:36
VAN OOST WARD - SISSI VAN ORTI
95
15:38
BRAL STANY - SIENNA VAN DE KORNELISHOEVE
96
15:40
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
97
15:42
COLMAN PASCALINE - SALSA VAN 'T LINDEHOF
2
DM-EQUINE-PISTE: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
2
00:02
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
3
00:03
DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
4
00:04
VERHEYEN AN - HEVITA
5
00:05
VAN HAUWE STEFAAN - OTIS VAN DEN EIKENBOS
6
00:06
DE SMET STEFAAN - QUIRANI VAN DE MALTAHOEVE
7
00:07
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
8
00:08
VAN HECKE STIJN - POLLY
9
00:09
VAN STEELANDT SAM - PERTH VAN DE ELSHOEVE
10
00:10
MAES WIETSE - OVITA S
11
00:11
VAN PUYVELDE JUSTINE - ORIGINE VAN 'T LINDEHOF
12
00:12
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
13
00:13
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
14
00:14
GOETHALS YENTL - MONASTRELL FLANDRIA
15
00:15
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
16
00:16
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
17
00:17
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
18
00:18
DE COCK THOMAS - NISRA - R
19
00:19
TEMMERMAN BART - DAYLA VAN POTTELBERG
20
00:20
HAMERLINCK STIJN - KATHARINA VAN DE DURMSTEDE
21
00:21
SAEY MAITE - KARAMELLE
22
00:22
VERHELST FILIP - JOUPY
23
00:23
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
24
00:24
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
25
00:25
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
26
00:26
VAN INGELGEM CHARLOTTE - DON'T STOP
27
00:27
GEEROMS YARNO - CORAL G Z
28
00:28
VAN LAERE TOM - CASEY Z
29
00:29
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
30
00:30
TEIRBROOD KIANO - BEST MIX IT'S ME
31
00:31
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
32
00:32
DE ROOSE YONI - DANTE
33
00:33
VERHEYEN AN - ANNOUK
34
00:34
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
1
DM-EQUINE-PISTE: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
2
00:02
VAN STEELANDT SAM - PEBBLES VAN 'T HAMMELHOF
3
00:03
DE BACKER PIETER - NESQUICK VAN DE BACKERSHOEVE
4
00:04
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
5
00:05
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
6
00:06
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
7
00:07
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
8
00:08
DE COCK THOMAS - JALISCO VAN HET EUSSELSHOF
9
00:09
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
10
00:10
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
11
00:11
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
12
00:12
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
13
00:13
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
3
KOLTEC-PISTE: SPRINGEN Klasse L
08:30
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
2
08:32
DHAENENS LISA - BORUSHKA
3
08:34
SONCK BART - OKIDOKI
4
08:36
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
6
08:40
VAN UYTVANCK BJORN - ROMEE ROSE VAN DE DORPSHOEVE
7
08:43
JUWET THIBAULT - QADIR
9
08:47
SNEYERS KEN - CILIMBA Z
14
08:58
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
15
09:00
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
16
09:02
VAN MULDERS BART - QUITE CAPITANO
17
09:04
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
18
09:06
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
19
09:09
VAN DEN BROECK DAPHNE - ROSALY VAN B&E
22
09:15
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
23
09:17
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
25
09:22
WERBROUCK DAAN - LANSON-R
26
09:24
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
27
09:26
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
28
09:28
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
29
09:30
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
31
09:35
PROVOST WIM - Q - KINGSLEY VAN 'T HOF
33
09:39
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
34
09:41
SONCK BART - LELIE
35
09:43
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
36
09:45
ANDRIES HANNES - KRONOS VAN DEN DRIES
37
09:48
ANDRIES NIELS - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
38
09:50
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
39
09:52
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
40
09:54
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
41
09:56
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
43
10:01
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
44
10:03
TEMMERMAN BART - QUARENKA VAN HET WEIDSE HOF
45
10:05
WUYTACK MARILYN - QUESTA VD HEFFINCK
46
10:07
VAN RENTERGEM TONY - QILANA VAN DE DREEF
47
10:09
DE WISPELAERE ELINE - PLAYBOY
48
10:11
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
49
10:14
DE STORME TIEBE - CAETANO-S-VD-V-Z
50
10:16
DE BRUYCKER ARTHUR - JACINTA VD DONKHOEVE
51
10:18
BLONDEEL ROB - DIAMANTO SC Z
52
10:20
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
53
10:22
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
54
10:24
DESOMVIELE LISE - RICARD DE MUZE
55
10:27
DESOMVIELE MARTHE - GENEVE DE MUZE
56
10:29
OELBRANDT WOUTER - OTTORONGO
57
10:31
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
58
10:33
VAN WONTERGHEM INGEBORG - LOVELY VAN DE KERKENBULCK
59
10:35
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
60
10:37
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
61
10:40
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
62
10:42
POPPE LORE - DRUM VAN DE BOCHTEN
63
10:44
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
64
10:46
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
65
10:48
DE WEIRT MATHIEU - VITA
66
10:50
VAN DEN BROECK DAPHNE - PIROU VAN B&E
67
10:53
VAN LEUVEN JONAS - REVANCHE VAN DE ACHTERHOEK
68
10:55
SCHOLLIERS LOTTE - LORA GRACIA
69
10:57
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
70
10:59
VAN HESE EVI - RAVELLO VAN DE MOLENHOEK
71
11:01
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
72
11:03
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
73
11:06
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
74
11:08
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
75
11:10
BERCKMANS CÉDRIC - BUTTERFLY DU BOIS MADAME
76
11:12
CARNOY LARISSA - OZARA DI PADUA
77
11:14
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
78
11:16
VAN PUYVELDE JUSTINE - NAILAH VD HEFFINCK
79
11:19
WUYTACK MARILYN - REVLON VAN DE HAZENHOEK
80
11:21
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
81
11:23
DE VLEESCHAUWER PIETER - REVETTI
82
11:25
GOETHALS YENTL - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
83
11:27
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
84
11:29
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
85
11:32
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
86
11:34
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
87
11:36
PROVOST WIM - JEROOM VAN'T HOF
88
11:38
GEEROMS GERT - ALESI
89
11:40
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
90
11:42
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
91
11:45
BERKERS JONAS - QUONKA VD BISSCHOP
92
11:47
MERTENS ANTON - FUEGA DEL CAMPO
93
11:49
VAN BOCKSTAL JOERI - QORNELIA VB
94
11:51
BECK CHRIS - PRALINE
95
11:53
BRAL STANY - PIPPA VAN DE KORNELISHOEVE
96
11:55
VAN DUYSE YENTHE - OTIS VAN DE ZEVENSTER
97
11:58
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
98
12:00
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
99
12:02
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
100
12:04
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
101
12:06
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
101
12:06
SNEYERS KEN - ADELIO
WUYTACK MARILYN - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
18/09/2022 - ZRTO2208 - BASSEVELDE PROVINCIAAL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots