{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001P)
DEELNAME
28
25
4
21
Groep 2: 05/07/2022 19:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001P)
DEELNAME
11
13
2
10
Groep 1: 04/07/2022 19:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001P)
DEELNAME
32
32
3
20
Groep 1: 04/07/2022 19:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R)
JURY
0
0
0
2
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P)
DEELNAME
4
8
1
4
Groep 3: 06/07/2022 19:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R)
JURY
0
0
0
0
BRAKEL - SINT PIETER (44001P)
DEELNAME
6
10
1
1
Groep 1: 04/07/2022 19:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004P)
DEELNAME
46
36
4
35
Groep 1: 04/07/2022 19:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 04/07/2022 19:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R)
BELET
0
0
0
0
KALLO - DE WASE WOLFJES (45021P)
DEELNAME
12
5
1
6
Groep 1: 04/07/2022 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007P)
DEELNAME
9
8
0
5
Groep 2: 05/07/2022 19:00
KIELDRECHT - SAEFTINGE (45007P)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 2: 05/07/2022 19:00
LO RENINGE - POLORUITERS (51003P)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 1: 04/07/2022 19:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003P)
DEELNAME
10
6
0
7
Groep 3: 06/07/2022 19:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008P)
DEELNAME
5
6
0
3
Groep 2: 05/07/2022 19:00
MAARKEDAL - MAARKEDAL (44003P)
DEELNAME
17
8
1
9
Groep 2: 05/07/2022 19:00
MERELBEKE - SINT ELOOIPONYS (43005P)
DEELNAME
6
2
0
4
Groep 3: 06/07/2022 19:00
MIDDELKERKE - JONG SPERMALIERUITERS (54002P)
DEELNAME
0
4
0
4
Groep 1: 04/07/2022 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007P)
DEELNAME
15
11
2
9
Groep 3: 06/07/2022 19:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005P)
BELET
0
0
0
0
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
JURY
0
0
0
0
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P)
DEELNAME
15
17
2
11
Groep 3: 06/07/2022 19:00
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008P)
DEELNAME
0
0
0
2
Groep 2: 05/07/2022 19:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010P)
DEELNAME
4
5
0
5
Groep 2: 05/07/2022 19:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012P)
DEELNAME
23
19
2
22
Groep 3: 06/07/2022 19:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013P)
DEELNAME
4
0
0
2
Groep 3: 06/07/2022 19:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004P)
DEELNAME
13
11
2
10
Groep 1: 04/07/2022 19:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011P)
DEELNAME
1
1
0
1
Groep 1: 04/07/2022 19:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007P)
DEELNAME
16
12
2
7
Groep 1: 04/07/2022 19:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012P)
DEELNAME
5
8
1
5
Groep 1: 04/07/2022 19:00
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P)
DEELNAME
4
2
0
0
Groep 3: 06/07/2022 19:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008P)
BELET
0
0
0
0
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006P)
DEELNAME
4
4
0
3
Groep 3: 06/07/2022 19:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 04/07/2022 19:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 06/07/2022 19:00
09/07/2022 - ZPTO2201 - WACHTEBEKE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots