{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
BAARLE HERTOG - SINT REMIGIUS (12002R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 2: 30/08/2022 20:00
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 2: 30/08/2022 20:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R)
DEELNAME
17
9
2
18
Groep 3: 31/08/2022 20:00
BERLAAR - SINT PIETER (11001R)
DEELNAME
3
2
0
3
Groep 2: 30/08/2022 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
5
1
0
4
Groep 2: 30/08/2022 20:00
BOOISCHOT PIJPELHEIDE - DE HEIDERUITERS (11004R)
DEELNAME
8
2
0
3
Groep 3: 31/08/2022 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R)
DEELNAME
8
14
2
14
Groep 1: 29/08/2022 20:00
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R)
DEELNAME
3
9
0
10
Groep 2: 30/08/2022 20:00
ESSEN - SINT ELOOI (10027R)
DEELNAME
0
4
0
4
Groep 1: 29/08/2022 20:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008R)
DEELNAME
1
9
0
8
Groep 2: 30/08/2022 20:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009R)
DEELNAME
6
12
1
10
Groep 3: 31/08/2022 20:00
HAACHT - SINT HUBERTUS (21011R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 29/08/2022 20:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
8
10
1
9
Groep 1: 29/08/2022 20:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R)
DEELNAME
3
6
0
7
Groep 2: 30/08/2022 20:00
HINGENE - DE HUNTERS (11008R)
DEELNAME
6
7
0
10
Groep 2: 30/08/2022 20:00
HOOGSTRATEN - SINT KATHARINA (12014R)
DEELNAME
0
5
1
4
Groep 1: 29/08/2022 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
7
5
0
7
Groep 1: 29/08/2022 20:00
KALMTHOUT ACHTERBROEK - HAND IN HAND (10009R)
DEELNAME
14
3
0
9
Groep 3: 31/08/2022 20:00
KASTERLEE - DE LUSTIGE DRAVERS (12015R)
DEELNAME
14
7
0
12
Groep 1: 29/08/2022 20:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010R)
BELET
0
0
0
0
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
15
21
2
26
Groep 2: 30/08/2022 20:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011R)
DEELNAME
11
9
1
10
Groep 1: 29/08/2022 20:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016R)
DEELNAME
9
17
3
19
Groep 1: 29/08/2022 20:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
DEELNAME
14
12
2
15
Groep 1: 29/08/2022 20:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005R)
DEELNAME
1
3
0
4
Groep 2: 30/08/2022 20:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 2: 30/08/2022 20:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021R)
DEELNAME
27
13
2
16
Groep 1: 29/08/2022 20:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022R)
DEELNAME
9
4
0
6
Groep 3: 31/08/2022 20:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023R)
DEELNAME
16
14
0
18
Groep 1: 29/08/2022 20:00
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
2
9
1
8
Groep 2: 30/08/2022 20:00
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027R)
DEELNAME
2
6
1
7
Groep 1: 29/08/2022 20:00
NOORDERWIJK - BAVODRAVERS (12024R)
DEELNAME
3
8
0
6
Groep 1: 29/08/2022 20:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
5
11
1
13
Groep 1: 29/08/2022 20:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 3: 31/08/2022 20:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014R)
DEELNAME
9
5
1
8
Groep 3: 31/08/2022 20:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027R)
DEELNAME
6
9
2
9
Groep 3: 31/08/2022 20:00
OVERBROEK - SINT WILLIBRORDUS (10004R)
DEELNAME
10
9
1
9
Groep 2: 30/08/2022 20:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 29/08/2022 20:00
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R)
DEELNAME
5
7
1
5
Groep 2: 30/08/2022 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
BELET
0
0
0
0
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
DEELNAME
14
9
0
17
Groep 3: 31/08/2022 20:00
RANST - SINT ANTONIUS (10016R)
DEELNAME
3
7
0
6
Groep 1: 29/08/2022 20:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030R)
DEELNAME
11
9
2
13
Groep 2: 30/08/2022 20:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 29/08/2022 20:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031R)
DEELNAME
18
20
2
27
Groep 3: 31/08/2022 20:00
SCHOTEN - DE VOORKEMPEN (10020R)
DEELNAME
2
4
0
5
Groep 1: 29/08/2022 20:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
8
12
1
11
Groep 3: 31/08/2022 20:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035R)
DEELNAME
5
2
0
6
Groep 1: 29/08/2022 20:00
SINT KATELIJNE WAVER - SINT CATHARINA (11018R)
DEELNAME
2
1
0
1
Groep 2: 30/08/2022 20:00
TURNHOUT - SINT PIETER (12033R)
DEELNAME
7
3
1
7
Groep 1: 29/08/2022 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
3
2
0
3
Groep 3: 31/08/2022 20:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
BELET
0
0
0
0
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
5
4
0
6
Groep 2: 30/08/2022 20:00
WUUSTWEZEL - TAXANDRIARUITERS (10024R)
BELET
0
0
0
0
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R)
DEELNAME
3
7
1
9
Groep 1: 29/08/2022 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019R)
DEELNAME
2
1
0
3
Groep 2: 30/08/2022 20:00
04/09/2022 - ZRTA2211 - HEIST OP DEN BERG
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots