{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ANTWERPSE MENNERS - ANTWERPSE MENNERS (19002R)
DEELNAME
0
0
0
0
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001R)
DEELNAME
10
12
2
13
Groep 1: 14/09/2022 19:00
BAARLE HERTOG - SINT REMIGIUS (12002R)
DEELNAME
2
1
0
2
Groep 3: 14/09/2022 21:00
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 3: 14/09/2022 21:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R)
DEELNAME
13
8
2
16
Groep 1: 14/09/2022 19:00
BERLAAR - SINT PIETER (11001R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 14/09/2022 21:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
7
2
0
7
Groep 3: 14/09/2022 21:00
BOOISCHOT PIJPELHEIDE - DE HEIDERUITERS (11004R)
DEELNAME
8
2
0
3
Groep 3: 14/09/2022 21:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R)
DEELNAME
2
1
0
3
Groep 3: 14/09/2022 21:00
BRECHT - LESSIUSRUITERS (10003R)
DEELNAME
3
3
1
4
Groep 2: 14/09/2022 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R)
DEELNAME
7
10
2
11
Groep 1: 14/09/2022 19:00
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R)
DEELNAME
3
3
0
6
Groep 3: 14/09/2022 21:00
ESSEN - SINT ELOOI (10027R)
DEELNAME
0
5
0
5
Groep 3: 14/09/2022 21:00
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007R)
DEELNAME
10
8
2
12
Groep 1: 14/09/2022 19:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008R)
DEELNAME
3
6
0
7
Groep 3: 14/09/2022 21:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009R)
DEELNAME
3
7
2
6
Groep 1: 14/09/2022 19:00
GROBBENDONK - ONZE LIEVE VROUW TEN TROON (12010R)
DEELNAME
3
12
3
12
Groep 1: 14/09/2022 19:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
5
9
1
8
Groep 2: 14/09/2022 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
DEELNAME
8
7
2
13
Groep 1: 14/09/2022 19:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R)
DEELNAME
2
6
0
5
Groep 3: 14/09/2022 21:00
HINGENE - DE HUNTERS (11008R)
DEELNAME
7
4
0
10
Groep 3: 14/09/2022 21:00
HOOGSTRATEN - SINT KATHARINA (12014R)
DEELNAME
0
4
1
4
Groep 2: 14/09/2022 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
7
4
0
6
Groep 3: 14/09/2022 21:00
KALMTHOUT ACHTERBROEK - HAND IN HAND (10009R)
DEELNAME
11
3
0
8
Groep 3: 14/09/2022 21:00
KASTERLEE - DE LUSTIGE DRAVERS (12015R)
DEELNAME
11
5
0
10
Groep 3: 14/09/2022 21:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010R)
DEELNAME
12
14
2
13
Groep 1: 14/09/2022 19:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
7
15
2
15
Groep 1: 14/09/2022 19:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011R)
DEELNAME
9
8
1
10
Groep 2: 14/09/2022 20:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016R)
DEELNAME
12
14
3
15
Groep 1: 14/09/2022 19:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
DEELNAME
13
12
2
17
Groep 1: 14/09/2022 19:00
LINT - SCHRANSHOEVERUITERS (10028R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 14/09/2022 21:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005R)
DEELNAME
2
2
0
4
Groep 3: 14/09/2022 21:00
LOENHOUT - SINT QUIRINUS (10012R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 14/09/2022 21:00
MEER - SINT JORIS (12018R)
DEELNAME
9
0
1
6
Groep 2: 14/09/2022 20:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019R)
DEELNAME
1
3
1
3
Groep 2: 14/09/2022 20:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020R)
DEELNAME
6
2
0
6
Groep 3: 14/09/2022 21:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021R)
DEELNAME
27
19
2
21
Groep 1: 14/09/2022 19:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022R)
DEELNAME
7
2
0
6
Groep 3: 14/09/2022 21:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023R)
DEELNAME
8
11
0
12
Groep 3: 14/09/2022 21:00
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
1
10
1
9
Groep 2: 14/09/2022 20:00
NOORDERWIJK - BAVODRAVERS (12024R)
DEELNAME
3
7
0
7
Groep 3: 14/09/2022 21:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
2
4
1
6
Groep 2: 14/09/2022 20:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 3: 14/09/2022 21:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014R)
DEELNAME
4
4
1
5
Groep 2: 14/09/2022 20:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027R)
DEELNAME
3
8
2
9
Groep 1: 14/09/2022 19:00
OVERBROEK - SINT WILLIBRORDUS (10004R)
DEELNAME
6
2
0
4
Groep 3: 14/09/2022 21:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 14/09/2022 21:00
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R)
DEELNAME
5
5
1
5
Groep 2: 14/09/2022 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
4
7
0
10
Groep 3: 14/09/2022 21:00
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
DEELNAME
6
8
0
12
Groep 3: 14/09/2022 21:00
RANST - SINT ANTONIUS (10016R)
DEELNAME
1
2
0
3
Groep 3: 14/09/2022 21:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030R)
DEELNAME
16
9
2
18
Groep 1: 14/09/2022 19:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 14/09/2022 21:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031R)
DEELNAME
25
14
1
28
Groep 1: 14/09/2022 19:00
SCHOTEN - DE VOORKEMPEN (10020R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 3: 14/09/2022 21:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
6
12
1
11
Groep 2: 14/09/2022 20:00
SINT KATELIJNE WAVER - SINT CATHARINA (11018R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 3: 14/09/2022 21:00
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021R)
DEELNAME
20
9
2
17
Groep 1: 14/09/2022 19:00
TURNHOUT - SINT PIETER (12033R)
DEELNAME
9
3
1
8
Groep 2: 14/09/2022 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 14/09/2022 21:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
4
3
1
4
Groep 2: 14/09/2022 20:00
VORST - DE VRIJE TEUGEL (12037R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 14/09/2022 21:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
DEELNAME
14
5
1
11
Groep 2: 14/09/2022 20:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 3: 14/09/2022 21:00
WORTEL - PAARDENVRIENDEN (12041R)
DEELNAME
15
8
1
13
Groep 1: 14/09/2022 19:00
WUUSTWEZEL - TAXANDRIARUITERS (10024R)
DEELNAME
13
7
1
16
Groep 2: 14/09/2022 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R)
DEELNAME
4
7
1
8
Groep 2: 14/09/2022 20:00
18/09/2022 - ZRTA2212 - KONINGSHOOIKT PROVINCIAAL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots