{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100035180 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - SCHRIEK
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:00
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
4
11:15
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
5
11:30
1193605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
6
11:45
13464610 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAASRODE BLANDEN
7
12:00
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
12:15
1193302 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
9
12:30
100035263 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
10
12:45
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
MAEKELBERGH AAGJE - WALDO
4
13:54
GOOSSENS KWINTEN - FELLINI DE SWAN
5
14:02
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
8
14:26
DAENEN MARIE - BOREAL D'ELLE
9
14:34
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
11
14:50
DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
13
15:06
HEREMANS LIESE - NO LIMIT
14
15:14
BELLEMANS YANA - FABRIZIO EQ Z
15
15:22
AVAU LISSE - CONDOR
16
15:30
DE SCHUTTER NIELS - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
18
15:46
BAUDET SILKE - CHICO
19
15:54
OVERSTEYNS KIMBERLEY - IT'S MASSIMO DMC
20
16:02
VAN DER ZWALMEN BO - JOIE DU SOLEIL
21
16:10
SAPION KAAT - IMPATIENCE DU PICASSO
22
16:18
DAENEN MARIE - GLAMOURFEE
23
16:26
HAULAIN NELE - RIO VAN 'T VALKENHOF
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
GROUWELS HANNE - LEXY
8
14:26
NESKENS JANA - VALCO VDK Z
10
14:42
DE BROYER ELISE - GLOE VAN DE PEULE
11
14:50
CEULEMANS GITTE - QUINN TEN WILGENDRIES
13
15:06
STAQUET JESSE - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
14
15:14
GROUWELS HANNE - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
16
15:30
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
17
15:38
DECAT CAROLINE - ZINA Z
18
15:46
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
19
15:54
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
20
16:02
OOSTERBAAN KATO - TIKO
21
16:10
STAQUET JESSE - CORNELLO
22
16:18
SEMPELS JOKE - KRETA
23
16:26
ROOMAN KIRA - QUANTACOSTA VAN DE KEMPENHOEVE
STAQUET JESSE - CASSILVA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
VAN DER HULST YVES - ELANTRA
7
14:18
VANGEEL DEBORAH - PITOE
8
14:26
UYTTERHOEVEN KATRIEN - K-GRACE D'IVE
9
14:34
VAN GESTEL MARLEEN - TOPS
10
14:42
VANPARIJS SOFIE - PUKHET
11
14:50
DE WIT ANNICK - SCULLY DE WINGHE Z
13
15:06
VAN HOEGAERDEN MARC - QUEEN B VAN 'T HOEGAERDENHOF
14
15:14
LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
15
15:22
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
16
15:30
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
17
15:38
VANGEEL DEBORAH - PAREL VAN 'T STEENSHOF
18
15:46
VOS ZOĂ‹ - PORFYRIO HK
19
15:54
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
20
16:02
DEKONINCK YVAN - OH - JEE SOWHAT
21
16:10
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
22
16:18
DERUYTER JOSEPHINE - OBLIVION VAN DE HEMELBERG
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VANHAM STIEN - PAREL VAN 'T MAAILAND
2
13:38
COBBAERT SARA - VIF VG Z
4
13:54
FOLLON SEPPE - VENI VIDI VICI VH PANNEHOF Z
11
14:50
VAN DER KELEN EVI - GRAZIE
13
15:06
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
14
15:14
VAN LAER ILONA - JOBI RB
15
15:22
DECKERS CARA - VELVET
16
15:30
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
17
15:38
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
18
15:46
DE RONNE KATHLEEN - FARAON
19
15:54
DE KOCK VEERKE - QUE BELLE
20
16:02
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
21
16:10
HEREMANS ELLEN - KALYSHA VAN 'T PEIRDENHOF
22
16:18
TEMMERMAN NOORIA - CASTLELAWN LASS
23
16:26
VANDENHOUT LIEZE - LANDER VAN 'T ROMMERSUM
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
VAN HOOF JOKE - DOT COM
8
14:26
KAMERS CHARLOTTE - CASTELLA
9
14:34
LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
10
14:42
ELSEN KLAAR - REBEL-V
11
14:50
HAULAIN NELE - IDEAL DE BLOEMENDAAL
13
15:06
VANZURPELE HANNE - Q - BOY VAN DE BRUEL
14
15:14
NOLMANS EVELIEN - BARBADOS
15
15:22
PEETERS BIRGIT - RAVISSANTE VAN BOST
16
15:30
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
17
15:38
MEERBERGEN LINDSEY - EBONY L
18
15:46
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
19
15:54
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
20
16:02
BOSMANS INGRID - DANAO
21
16:10
KRAFT MICHAELA - QUALITY TOUCH V/D BREMBOSHOEVE
22
16:18
VAN DEN BERGHE LARS - WOOTZ
23
16:26
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
HEYLEN ILONKA - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:02
SAENEN KATLEEN - POMPONNE VAN DE VINKENBERG
7
14:18
BOON TINE - ZAKIRA
8
14:26
ZWARTS LIESBETH - MILA MK
9
14:34
LENAERTS ELISE - EROS VAN 'T RUSSELLHOF
10
14:42
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
11
14:50
VAN DEN BERGHE GUIDO - EPO-BLACK
13
15:06
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
14
15:14
BRASSEUR BRUNO - LOUISE VD GULDENNAGEL
15
15:22
WUYTS KAREN - WISH
16
15:30
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
17
15:38
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
18
15:46
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
19
15:54
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
20
16:02
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
21
16:10
HUYBRECHTS CARO - Q-FURST OF JOLUCA
22
16:18
CANS ULRIKE - KACHINA
23
16:26
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
9
10:04
KNAPEN CARINE - DJAQUATRO VAN HET BLOEMHOF
13
10:36
ROESEMS ANN - GUAPO
14
10:44
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
15
10:52
RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
16
11:00
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
17
11:08
STEVENS VEERLE - HOLLYWOOD-TILDA
18
11:16
MOECHARS MEREL - JMH FABIENNE
19
11:24
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
20
11:32
BRUTSAERT ZARA - CANAILLE VAN BOST Z
21
11:40
CORTEN BRITT - GENTLEY VAN SEVENEECKEN
22
11:48
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
23
11:56
VANDENDRIESSCHE BRITT - ZODIAK
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
10
10:12
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
13
10:36
VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
14
10:44
BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
15
10:52
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
16
11:00
VAN DE VELDE TIM - ORFEE V/D BERGVIJVERHOEVE
17
11:08
VAN DE GOOR EMILY - PEPSI P
18
11:16
DERIJK EVY - FLEUR VAN DE KEMPENHOEVE
19
11:24
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
20
11:32
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
21
11:40
AERTS ANNE SOPHIE - POMPONNE VAN DE VINKENBERG
22
11:48
CLAESSENS-LEROY SOFIE - KAHRO C ROYAL
23
11:56
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
7
09:48
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
8
09:56
MATHUES LOUISE - WINNETOE
9
10:04
VANDER ELST KARIN - HORATIO
10
10:12
AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
11
10:20
GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
13
10:36
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
14
10:44
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
15
10:52
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
16
11:00
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
17
11:08
QUINTEN MARIEKE - SAM
18
11:16
D'HONT ANOUK - DOLORADO
19
11:24
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
20
11:32
DESOMER ANJA - J'ADORE M
21
11:40
ASSELBERGHS PETRA - LAGUNA VAN HET TRICHELHOF
22
11:48
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
23
11:56
SWERTS ELINE - KIARA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
3
09:16
THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
4
09:24
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
5
09:32
SCHEIRS ERIK - LEGUMEX VAN DEN DRIES
6
09:40
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
7
09:48
KLOS DESIREE - FAIRY TALE
8
09:56
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
9
10:04
ADAMS LAURA - HALEGRA COOL HORSES
HEYLEN ILONKA - FĂœRST HAEPKE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
3
09:20
DE CREMER GERT - IVI
4
09:30
HOETERICKX INGRID - DODENA
5
09:40
THIRY LEEN - WONDERBOY
6
09:50
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
7
10:00
LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
8
10:10
CRIJNS PETRA - DARIYANO
9
10:20
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
10
10:30
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
11
10:40
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:10
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:10
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
2
11:20
THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
3
11:30
GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
4
11:40
MESKENS RIECE - ZIEZOO
5
11:50
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:10
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:10
FEYAERTS ISALINE - EBONY
2
12:20
GRAUWELS TINY - ARIPUANĂƒ VAN SINT-ROCHUS
3
12:30
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:15
10:15
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:17
BOSMANS GERT - QUILEEN V/H VIJVERBOS
3
09:19
DEKEYZER BRAM - ON THE ROCKS PASSOA Z
4
09:21
VAN LAER ILONA - JOBI RB
5
09:23
VANROY EPHSIENY - SUPERTRAMP K.C.
10
09:33
HEREMANS ELLEN - VIALE-V
11
09:35
DE PRETER KRISTOF - LOTTE LISSA VAN'T ATIHOF SL Z
13
09:39
WINNEN+ LIESEL - ROOS
14
09:41
PEETERS BIRGIT - RAVISSANTE VAN BOST
16
09:45
BOSMANS GERT - IRMA VAN HET VIJVERBOS
17
09:47
CEULEMANS GITTE - QUINN TEN WILGENDRIES
18
09:49
HEREMANS LIESE - NO LIMIT
19
09:51
VAN TRICHT JOOST - STARBUCKS VAN HET MOLENHOF
20
09:53
D'HONT ANOUK - DOLORADO
21
09:55
FOLLON SEPPE - VENI VIDI VICI VH PANNEHOF Z
22
09:57
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
23
09:59
DE BROYER ELISE - GLOE VAN DE PEULE
24
10:01
BELLEMANS EDDY - FABRIZIO EQ Z
25
10:03
COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
26
10:05
COSTERMANS ARNE - SISSI VAN 'T ELZENHOUT
27
10:07
VERMEYLEN ILSE - GENTLEMAN IV
28
10:09
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
29
10:11
VANROY EPHSIENY - CILIMBA Z
30
10:13
VERGEYLEN DEMI - QATAR VAN 'T SCHAWIJCKE
31
10:15
VANHUMBEECK KAISIA - QUE SERA SERA VAN 'T HAMBOS
32
10:17
DEKEYZER BRAM - UNIQUE VON HARY Z
33
10:19
BOSMANS GERT - HAZELBERG'S LIBERIA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:30
09:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN LAER ILONA - CLEVERBOY
5
08:38
HEREMANS ELLEN - KALYSHA VAN 'T PEIRDENHOF
6
08:40
DENIJS FRANCIS - LEGUMEX VAN DEN DRIES
7
08:42
PIRON EDITA - GRISETTE
8
08:44
DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
9
08:46
VANPARIJS SOFIE - PUKHET
10
08:48
DE SCHUTTER NIELS - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
11
08:50
CLAESSENS-LEROY SOFIE - KAHRO C ROYAL
12
08:52
CORNU MARGAUX - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
13
08:54
GROUWELS HANNE - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
14
08:56
VANROY EPHSIENY - RACHIDA DE ROULARD
15
08:58
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
16
09:00
LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
17
09:02
SIFFERT JULIETTE - PRESTO DE LA CASA NOVA
18
09:04
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
19
09:06
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:30
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
SEGERS ELINE - QUEST VAN HET BLADERENKWARTIER
2
10:32
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
3
10:34
CORDEMANS TIM - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
4
10:36
BRUTSAERT ZARA - CANAILLE VAN BOST Z
7
09:27
CORDEMANS TIM - SESAR
8
10:44
BRASSEUR BRUNO - LOUISE VD GULDENNAGEL
12
10:52
MINNOYE TINA - DHANY
14
10:56
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
15
10:58
BOSMANS GERT - QUICARA V/H VIJVERBOS
16
11:00
STAQUET JESSE - CORNELLO
17
11:02
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
18
11:04
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
19
11:06
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
20
11:08
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
21
11:10
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
22
11:12
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
23
11:14
DE PRETER FLORE - CYCLOON
24
11:16
DE PRETER KRISTOF - ORION
25
11:18
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
26
11:20
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
27
11:22
DEGEEST CHARLOTTE - AMOUR AMOUR DU BUISSON Z
28
11:24
VERGEYLEN DEMI - CAROUSSO Z
29
11:26
SCHEIRS PATRICK - AHA WA COSTA Z
31
11:30
DOCKX PASCALE - COMME CATI Z
32
11:32
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
33
11:34
LOPES ELINE - SENORITA VAN KATTEBEEK
34
11:36
RUYS SIEL - QARAMEL VAN HET ROELHOF
35
11:38
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
36
11:40
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
37
11:42
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
38
11:44
BOSMANS GERT - TEASER Z
39
11:46
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
40
11:48
TORSIN SANDER - DIAMANTINA VAN 'T LOZERHOF Z
43
11:54
SAPION KAAT - IMPATIENCE DU PICASSO
44
11:56
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
45
11:58
VANTHIENEN DRIES - DIVERTIMENTO TMS Z
46
12:00
DENO WENDY - KARELLA B
47
12:02
LOPES ELINE - KELLY VAN HET KOUTERHOF
48
12:04
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
49
12:06
ARTOOS WOUTER - QUEEN BEE VAN HET PRINSENBOS
50
12:08
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
51
12:10
VAN NERUM JOKE - RED RIVER DE LA VEGA
52
12:12
MESKENS ELISABETH - BICKEL
53
12:14
MARIEN TILLE - PAMELA VAN HET MOLENHOF
54
12:16
VOS ZOĂ‹ - PORFYRIO HK
55
12:18
VAN HOOF JOKE - DOT COM
56
12:20
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
57
12:22
SCHEIRS PATRICK - T'IS OKE Z
58
12:24
VANDEVENNE BRITT - JETJE DE WALPUT
59
12:26
ARNAUTS MICHIEL - REAL MAGIC VAN TER PAMELEN
61
12:30
DOCKX PASCALE - SAMIRO VAN HET VIJVERHOF
62
12:32
VAN TRICHT JADE - OLA
63
12:34
DEGEEST CHARLOTTE - TARA RA Z
64
12:36
DAEMS SARAH - AARON VON HARRY Z
65
12:38
DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
66
12:40
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
67
12:42
VERBOVEN AAGJE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
68
12:44
THIRY BEN - QUINTA VAN 'T ZORGVLIET
69
12:46
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
70
12:48
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
71
12:50
BRUYNINCKX CARLO - KATHMANDU DV Z
72
12:52
BRUYNINCKX BRECHT - QUIDANA VAN 'T MAAILAND
73
12:54
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
74
12:56
ES HANNE - DATE Z
75
12:58
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
76
13:00
VAN DEN BERGHE LARS - WOOTZ
77
13:02
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
78
13:04
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
GOOSSENS KWINTEN - FELLINI DE SWAN
HEYLEN ILONKA - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:30
15:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
LOPES ELINE - NAOKI VAN HET EIKENHOF Z
2
13:32
VAN VALKENBORGH ELLA - MILA VH HOF TER VELDE
3
13:34
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
4
13:36
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
5
13:38
JACOBS LIENE - LOTHAR
6
13:40
VERMEYLEN ILSE - APERO
7
13:42
VRANCKEN SARAH - HERO
8
13:44
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
9
13:46
ELSEN KLAAR - REBEL-V
10
13:48
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
11
13:50
NESKENS DANNY - ANDORADO
12
13:52
NESKENS JANA - VALCO VDK Z
13
13:54
MERTENS JUUL - HELIOS M
14
13:56
LEMMENS GUNTER - PEPPA VAN DE HAVERSE BEMPTEN
15
13:58
BOTH KRISTIEN - CASSANOVA UIT DE MELLE
16
14:00
WAUTERECHT ALEXIA - LILLI GRANDE
17
14:02
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
18
14:04
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
19
14:06
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
20
14:08
LOEB KRISTOF - ERLA VAN HET MOLENHOF Z
21
14:10
VAN NERUM JOKE - NEW LOOK DWERSE HAGEN
22
14:12
LAUWEREYS KOENRAAD - QUIRINA VD BISSCHOP
23
14:14
VAN DER PERRE JASMIEN - NAF NAF ROYAL Z
24
14:16
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
25
14:18
VANGELDER NIEL - PANACHE VAN 'T ROTH
26
14:20
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
27
14:22
DE CUYPER CLEO - QUELLE SURPRISE D'AMOUR Z
28
14:24
SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
29
14:26
VERGEYLEN DEMI - CATANO Z
31
14:30
DELCON MARISKA - VEGA DE NINIVE Z
32
14:32
HAIJEN HANNELORE - PAREL
33
14:34
SAPION KAAT - BELONADA
38
14:44
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
39
14:46
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
40
14:48
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
41
14:50
OOSTERBAAN KATO - TIKO
42
14:52
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
43
14:54
BRUTSAERT ZARA - FEROUK VAN O.L.V. HOVE
44
14:56
BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
45
14:58
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
46
15:00
BOTH KRISTIEN - QUANTANAMERA B
47
15:02
SCHEIRS PATRICK - HAVENLY
48
15:04
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
49
15:06
BENAETS KRISTOF - REBELL VAN DE HERTOG
50
15:08
MEURRENS LAURA - QUIBELLE
51
15:10
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
52
15:12
ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
53
15:14
MESKENS ELISABETH - NO WAY VAN DE RODEBERG
54
15:16
MARIEN TILLE - DARISSE
55
15:18
KAUFFMAN DAPHNE - LEANDRO
56
15:20
CASTEELS ANOUCK - PINA COLADA VAN HET HOOGHOF
57
15:22
VANDEVENNE BRITT - INDIGO VAN DUYVERSPUTTEN
58
15:24
VAN TRICHT JADE - MALCOM X
59
15:26
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
60
15:28
LEMMENS GUNTER - GENTLEMAN VAN HET REES Z
61
15:30
CRAESSAERTS STEFAAN - QIANA VAN HET DORPELHOF
62
15:32
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
63
15:34
HAIJEN HANNELORE - QUEBEC VAN HET ROELHOF
64
15:36
MERTENS JUUL - PEBBLES M
65
15:38
DERUYTER JOSEPHINE - OBLIVION VAN DE HEMELBERG
66
15:40
VLAYEN DRIES - CIAO DV Z
67
15:42
LELIEVRE SARA - TASTY LADY DT Z
68
15:44
VANDERMEULEN PHEBE - PATTINA VAN HET BEETJEN
69
15:46
PAUWELS GITTE - HELABA F&R
70
15:48
GEYSMANS FEBE - CARDINA-T.
71
15:50
BRUYNINCKX+ KOBE - QUEENTJE BT
72
15:52
PEETERS JULIE - HERM UIT DE MELLE
73
15:54
BOTH KRISTIEN - PUSSYCAT UIT DE MELLE
74
15:56
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
VANZEGBROECK THOMAS - VENEZIA DH Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:00
00:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:00
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
2
00:00
VANROY EPHSIENY - PIPPA
3
00:00
VLAYEN DRIES - ORCHIDEE VAN HET DOMIHOF
5
00:00
LOPES ELINE - ODILON VAN KATTEBEEK
6
00:00
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
7
00:00
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
8
00:00
ARNAUTS MICHIEL - MC CHOUFFE VAN TER PAMELEN
9
00:00
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
10
00:00
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
11
00:00
CAMELBEKE KATO - CIARA L Z
12
00:00
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
13
00:00
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
14
00:00
DECAT CAROLINE - ZINA Z
15
00:00
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
16
00:00
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
17
00:00
THIRY BEN - QUAVALLINA
18
00:00
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
19
00:00
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
20
00:00
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
21
00:00
JENNE LORE - NELLIE'S TWINKELING Z
22
00:00
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
22
00:00
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
23
00:00
TAES KELLY - OLIVIA VAN DE VOGELZANG
24
00:00
VANROY EPHSIENY - ALDAGIO VAN MORETUS
25
00:00
VLAYEN DRIES - CORNEE
26
00:00
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTEN VAN 'T MAAILAND
27
00:00
LOPES ELINE - PAREL VAN 'T MAAILAND
28
00:00
THIRY MARIJKE - CAPUCINE DE FLOBECQ Z
29
00:00
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:00
00:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:00
THIRY BEN - PRIMA VERA TB
2
00:00
CORDEMANS TIM - OBAMA
3
00:00
VANTHIENEN DRIES - ELORDONNE S
4
00:00
VLAYEN DRIES - MELDORADA VAN HET SCHANSHOF
5
00:00
VAN OPSTAL SHAUNI - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
6
00:00
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
7
00:00
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
8
00:00
BENAETS KRISTOF - L' ARGENTO VAN DE HERTOG
9
00:00
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
10
00:00
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
11
00:00
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
12
00:00
DAEMS SARAH - CHOCOLATE FROST
13
00:00
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
14
00:00
GROUWELS SVEN - LEXY
15
00:00
HOLSBEEK ROB - PAM
16
00:00
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
17
00:00
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
18
00:00
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
19
00:00
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
20
00:00
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
21
00:00
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
23
00:00
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
24
00:00
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
1
Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
10:36
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:36
TECK ALFONS - DOBRO
2
10:44
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
3
10:52
KNAPEN CARINE - DJAQUATRO VAN HET BLOEMHOF
31/07/2022 - ZRTB208 - RT RILLAAR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots