{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
E2
Ring E2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
9
13:36
100057048 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - MERKSPLAS
10
13:48
100035202 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - KONINGSHOOIKT
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1161269 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEER
2
12:12
100040457 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - POPPEL
3
12:24
100057120 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OOSTMALLE
4
12:36
1151468 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BRECHT
5
12:48
1152175 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
6
13:00
1174609 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VORSELAAR
7
13:12
1148943 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BEERSE
8
13:24
100016308 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
9
13:36
100045684 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
E1
Ring E1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100035195 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WEELDE RAVELS
2
12:12
100040374 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
3
12:24
1151771 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERBROEK
4
12:36
100053639 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERLE MEERSELDREEF
5
12:48
1158542 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONINGSHOOIKT
6
13:00
1160360 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
7
13:12
1177538 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
8
13:24
1158946 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100039945 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BRECHT
2
12:12
1157229 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HOOGSTRATEN
3
12:24
1173801 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TURNHOUT
4
12:36
100031185 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEERSE
5
12:48
100045234 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
6
13:00
100017843 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ZOERSEL
7
13:12
1175619 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WEELDE RAVELS
8
13:24
100057935 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SINT LENAARTS
9
13:36
100057098 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
10
13:48
12845628 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MORKHOVEN
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100035075 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - BROECHEM
2
12:15
100053229 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - OUD TURNHOUT
3
12:30
100046216 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - LICHTAART
4
12:45
100053133 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - WEELDE RAVELS
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:15
2500172 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
3
12:30
7661077 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
5
13:00
1173090 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
6
13:15
5394513 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
7
13:30
1176831 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WORTEL
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1155209 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - HERENTHOUT
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
SMITS GUUSJE - QIUNA VAN 'T MEUTERSHOF
2
14:08
VERBIST EDDIE - KABAIO VAN 'T STEENPUTTENHOF
3
14:16
VERCALSTEREN FRAUKE - SWA VAN DE BOSKENSHOEVE
4
14:24
ROMBOUTS NELE - ZAMTIARA
5
14:32
QUIRIJNEN BENTE - ELTON VAN HET EELSHOF
6
14:40
VAN DE PUTTE MEREL - PRINSES KARSTEN
7
14:48
VERBEECK JINTE - PETRONELLA DEUX
9
15:04
VAN LOOVEREN ELIEN - QUARESSA VAN DE NOORDHEUVEL
11
15:20
VORSSELMANS FLORINE - QUDEXI VAN 'T VENNEHOF
12
15:28
SCHOENMAKERS INE - MARIE
13
15:36
CONVENTS SHANA - CONDOR VAN DE BLEUKHOEVE Z
14
15:44
BONNE NETTE - COLIBRI
15
15:52
LEMAIRE JOKE - LIPSTICK D'EXAERDE
16
16:00
WIJNS LIEN - NAMIB'S TWINKELING Z
17
16:08
PRIMUS KIRSTEN - GEORGETTE VAN 'HEIKE Z
18
16:16
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
19
16:24
D'HOOGHE ANNE - JODY VD BISSCHOP
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:08
VAN DONGEN ROB - PACIFIC VAN DEN DOORAKKER
3
14:16
ROMBOUTS LOTTE - SKY VAN 'T HEIHOEFKE
4
14:24
VAN DEN WYNGAERT GIANNA - SONNEFEE
5
14:32
SUYS ELINE - MAYA VAN HET LELIEHOF
6
14:40
VERHEYEN JANNE - GRISETTE
7
14:48
LEYS LUDO - HAPPY DENTO J
8
14:56
VERMEERBERGEN JITSE - QUERIDO JV
9
15:04
KENNIS JO - KUBA
11
15:20
DE JONG SALLY - GODZILLA E
12
15:28
RENDERS LEXI - PALMA VAN BERTHEIM
13
15:36
D'HOOGHE JOHAN - SUERTE VDS VAN HET BERKENDONCK VEN
14
15:44
CRAUWELS MEREL - KING'S PRINCESS
15
15:52
SCHOENMAKERS ROBBE - NILAYAH VAN 'T STEENPUTTENHOF
16
16:00
KUSTERMANS EVA - CELTA SAFIER VAN ESSCHEN Z
17
16:08
VANDENPUT TATJANA - NICKELBACK VAN NIEUWLAND
18
16:16
LAERMANS YANNE - BONAPARTE
19
16:24
VERBEECK JANI - NELSON VAN 'T BARELHOF
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:16
VAN DEN BRANDE LEO - EMINENCE
4
14:24
GIOS LARS - SERGIO
5
14:32
VAN DONGEN LYNN - PRIMROSE VAN DEN DOORAKKER
6
14:40
VAN LOON YITSKE - BERTHA
7
14:48
SCHEPENS PHOEBE - KOBLEZ VAN 'T VIJVERSHOF
8
14:56
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
9
15:04
ROMBOUTS STIJN - ZAMTIARA
11
15:20
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
12
15:28
GORIS BRITNEY - FLO BY CODAXY
13
15:36
PEETERS MILA - NAGARJUNA
14
15:44
SCHEURWEGS AXELLE - INDIGO VAN DE GASTHOEVE
15
15:52
GEERTS FLOOR - SMART COOKIE
16
16:00
WOUTERS DIMA - ROSAL
17
16:08
VREVEN SILKE - CALL ME LOUIS Z
18
16:16
ROEFS JACOB - TITIA DES AJONCS
19
16:24
HERMANS LIESBETH - ENYA-S
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
VERHOEVEN SHARON - NAMIKO V
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
2
14:08
VAN DEN BUYS KOEN - ROCKEFELLER
3
14:16
VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
4
14:24
ROELS SOFIE - UKKIE
5
14:32
VAN HAM ELS - RIMINI VAN D' OUDE PASTORY
6
14:40
SCHEURWEGS AXELLE - V-FIERO
7
14:48
DIERCKX YENTHE - NOMA VAN DEN HEUVEL
9
15:04
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
11
15:20
LEENAERTS LOES - SIR DIAMOND VAN DEN TOLBERG
12
15:28
LEYS GERLOF - HAPPY DENTO J
13
15:36
NAETS MIRTHE - QERLY VAN DE MESPEL
14
15:44
ANDRIES+ FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
15
15:52
GIOS LARS - GRENNACHE-A
16
16:00
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
17
16:08
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
18
16:16
SCHAMPERS ANOUK - O'COOL
19
16:24
VAN BEEK LINSIE - MERLANDO O
20
16:32
HENS LOTTE - ROBBEDOES
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:08
VERHAEGEN GRIET - TERRABYTE VAN HET LANGVELD
3
14:16
VAN SPRENGEL DORIEN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
4
14:24
SMITS ANNICK - ROXANA DU BOIS DE VILLÉE
5
14:32
PERSIJN GRIET - PALERMO
6
14:40
GORIS LINDSAY - HEIDEBLUME
7
14:48
DRIESEN GERT - KAPRICE
8
14:56
KLEEREN YONI - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
9
15:04
DE WACHTER SOFIE - SALEEN VAN 'T STELENSHOF
11
15:20
BEYENS LOTTE - RHOTESSE
12
15:28
BRASPENNING+ MEREL - SOIRE VAN HET GROESHOF
13
15:36
QUIRIJNEN BENTE - NELSON
14
15:44
VERSTAPPEN+ JANNE - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
15
15:52
KLEEREN YONI - WILCO
16
16:00
VAN ROMPAEY JINSE - KINGSTON JUNA
17
16:08
WELLENS YANA - COINTREAU
18
16:16
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
19
16:24
ADRIAENS LIEN - SANTIAGO
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
DE RIPAINSEL DIANE - GAZZEROP
2
14:08
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
3
14:16
VERHEYEN PIM - HONEY VAN DE HEERNIS
4
14:24
CLAES CAROLINE - IMAGE
5
14:32
HAVERMANS VALERIE - MILADY DMH
6
14:40
VETS LISE - SHAYENNE VAN HET 'S HEERENHOF
7
14:48
THYS ELLEN - QADANCE C
8
14:56
VAN HOOF EMMA - GITANO VAN HOF OLYMPIA
9
15:04
DE KEYZER EMILIE - C'EST CEZAR
11
15:20
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
12
15:28
VERVOORT JOHN - FIORA VAN DE LOOISE HEIDE
13
15:36
BRAEKMANS+ LOTTE - CAPPUCCINO
14
15:44
VAN DUN JEROEN - UWINGA
15
15:52
DE KEERSMAEKER MICKLIN - BENJAMIN VAN DE SOLLENBERG
16
16:00
THYS ELLEN - MILANO C
17
16:08
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
18
16:16
MATTHYS NIKKI - LUNA
19
16:24
RABAUT SANDY - FIORANO VAN DE HEIKENS
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VAN MINNEBRUGGEN JOLIEN - WALLERIE
2
14:08
VERAGHTERT EDDY - ROYAL MADNESS
3
14:16
HAERENS HANNE - HAVANNA
4
14:24
HELSEN LEEN - JADE G & W
5
14:32
VAN DEYNZE ARNO - QUICK AS LIGHTNING VAN 'T MOLENVELD
6
14:40
VAN MIERT LORE - IDESSE
7
14:48
DE BOECK FRANK - KANTURA DB Z
8
14:56
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
9
15:04
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
11
15:20
BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
12
15:28
STUYCK SHARON - ICE VAN DE WOUWERSE VELDEN
13
15:36
KLEEREN YARA - MILONA
14
15:44
BROSENS ELLEN - ESQUIER S
15
15:52
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
16
16:00
GYLES JILL - LENNOX
17
16:08
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
18
16:16
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
19
16:24
BAX CAROLIEN - NANINI
20
16:32
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
BOSCH BRAM - SAFFIER VAN DE HEIKENSHOEVE
2
14:08
CALUWE PAUL - EDDIE VD Z
3
14:16
VLEMINX SAM - FORZA
4
14:24
COECKELBERGHS SISSI - HALONA VAN 'T WINKELHOF
5
14:32
VERMEIREN EMMA - QUAMILO VAN DE ROMSTEE
6
14:40
BILSEN FILLIS - L.ARISMA
7
14:48
T'SEYEN EVELIEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
8
14:56
PERMENTIER MARIA - SUMMERBOY Z
9
15:04
BUTS TESS - JANNEBEE
11
15:20
KUSTERMANS LARS - CELTA SAFIER VAN ESSCHEN Z
12
15:28
VAN SAS YANA - VALDEZ
13
15:36
LEENAERTS SOFIE - QIWI VAN HET MOLENZICHT
14
15:44
POELMANS SVEN - HILANA
15
15:52
VETS MARTHE - REINETTE VAN HET BROECHEMHOF
16
16:00
VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
17
16:08
KOYEN LIEN - ORISHA
18
16:16
GOIRIS HANNE - QUOKITA VAN HET NONNENBOS
19
16:24
BUTS TESS - HONEYBEE
20
16:32
COECKELBERGHS SISSI - JACARDO VAN 'T WINKELHOF
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:08
ROMBOUTS STIJN - SUPERMARIO VAN DE HOENDERHEIDE
4
14:24
MATTHYS NIKKI - GILLES TWINKELING
5
14:32
VERELST WANNES - QUARTZ
6
14:40
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
7
14:48
GORIS HANNE - VINESH DH Z
8
14:56
RENS SOFIE - NIRVANA
9
15:04
WIJNS STEVEN - NAMIB'S TWINKELING Z
10
15:12
ROMBOUTS STIJN - RAMONA DE LA DRIE
11
15:20
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
12
15:28
VAN HERCK + FLORENCE - IDRIS
13
15:36
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
14
15:44
VAN DE ZANDE GEERT - QUIDANS AMOUR V'T STEENPUTTENHOF
15
15:52
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
16
16:00
RENS SOFIE - LIMITED EDITION
17
16:08
HEYLEN ANOUK - FIESTA'S JEOPARDY DV
18
16:16
SEYEN SARAH - BELLA LINA
19
16:24
HEREMANS KELLY - KOSMO
20
16:32
VAN THILLO WIM - HEAVENLY UTOPIA
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
2
14:08
VERELST ROBBE - SIMBA VAN HET BINNENVELD
3
14:16
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
5
09:02
BRASPENNING+ MEREL - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
5
14:32
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
6
14:40
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
7
14:48
SIPS LISELOTTE - PIPPA VAN HET STRATENEINDE
8
14:56
KERSTENS COBY - SAGAN PK
9
15:04
VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
10
15:12
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
11
15:20
VAN HAM AN - DARWIN
12
15:28
VAN ESPEN RUNE - EVELIEN
13
15:36
LAUWERYSEN STEPHANIE - NAFIRA
14
15:44
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
15
15:52
BROSENS KAAT - CARTINA Z
16
16:00
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
17
16:08
VERHEYEN ROBBE - ZAIRO IV
18
16:16
ROOS ALEXANDER - ODELIN
19
16:24
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
2
08:38
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
3
08:46
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
4
08:54
MATTHYS SARA - FLORE NC.
5
09:02
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
6
09:10
HENS HEIDI - LUNA VAN DE CONIJNSBERG
8
09:26
SPITS PIETER - MAXIMUS
9
09:34
VAN BREEDAM SILVY - LUNARONA
11
09:50
RENS CARINE - FIGO VAN 'T GELUVELD
12
09:58
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
13
10:06
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
14
10:14
VAN DEN WYNGAERT USCHI - DU CALVEIR
15
10:22
SWAANS EVELIEN - GOLDY STAR
16
10:30
VERHEYEN LAUREN - BLINQ
17
10:38
MERTENS CHELSEA - PEARLY
18
10:46
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
19
10:54
ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
20
11:02
ROMBOUTS WIM - JOLIE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:46
CLYMANS CINDY - LIMONCELLA TCE
4
08:54
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
6
09:10
SMET LAURA - JAFFA KF
7
09:18
DE JONGHE CHARIS - CORLEONE VAN STAL ROMANO
8
09:26
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
9
09:34
ROMAN RANDY - MAYDREAM
11
09:50
QUIRIJNEN JANA - FAME
12
09:58
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
13
10:06
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
14
10:14
GEENS GITTE - KELIENA
15
10:22
DIELIS FRANS - HEROÏNE
16
10:30
SOETEMANS JOZEF - OREA HL
17
10:38
RENS LUC - ETHNA
18
10:46
BROECKX SOFIE - ARIANNE
19
10:54
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
20
11:02
VERSCHAEREN ELENA - CORINTO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
VAN DER STAPPEN LEEN - ARGENTINA JH Z
3
08:46
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
4
08:54
BEYENS LOTTE - JANE VAN DE LINTSE HEIDE
5
09:02
VAN DE LOCHT RAF - KYRA DE LA DRIE
6
09:10
DAEMS KRIS - JILLZ DE ROMME
7
09:18
DE MAEYER ANN - ENYA-S
8
09:26
VAN BAELEN RONNY - ICO SILVIO
9
09:34
EYKENS JOLIEN - EVENING VH BLOEMENHOF
11
09:50
SMITS ANNICK - KIM
12
09:58
KONINGS GLENDA - SAENNA
13
10:06
SPITS ANTON - LURESIA
14
10:14
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
15
10:22
MALISART MICHELLE - GAME BOY VAN HET SCHAECK Z
16
10:30
BRAEKMANS CHARLOTTE - MISTER BENEDETTO B
17
10:38
GEERTS WILLY - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
18
10:46
BOGAERTS INNE - JADISSE
19
10:54
VERVOORT ALINE - MISS DAIMOND
20
11:02
DIERCKX YASMIEN - GISAURA-HIT
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
08:30
11:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
1
08:30
MICHIELSEN LIESBET - ATINA V/D SCHOORSE HEIDE
2
08:38
DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
3
08:46
BUYENS TOM - EVARRA
4
08:54
MICHIELS MARTINE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
5
09:02
VAN DER STAPPEN LIES - ARGENTINA JH Z
6
09:10
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
7
09:18
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
8
09:26
VAN DEN WYNGAERT GIANNA - EL RAMIRO
9
09:34
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
10
09:42
COLPAERT JO - JULIA
11
09:50
WUYTS AMBER - INFINITY DA
13
10:06
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
14
10:14
VERBRUGGEN EVY - FURIOSO
15
10:22
CONICKX LIEVE - KALLISTA
16
10:30
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
17
10:38
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
18
10:46
NUYENS KRISTOF - HANGOVER
19
10:54
CAETHOVEN TOM - MATCH POINT L
20
11:02
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
21
11:10
MARCELIS TINE - SHOW GIRL
22
11:18
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
23
11:26
BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
08:30
11:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
3
08:46
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
4
08:54
PEETERS DIRK - JOLI SCHUFRO V/H BENNINGSHOF
5
09:02
VAN TENDELOO CHARLES - JANEL
6
09:10
GOETSCHALCKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
7
09:18
CRETS MAXIME - DI AMO’S DONNATA
8
09:26
DE WOLF SELINA - EVARRA
9
09:34
GEERTS ANNELIES - CIDENA
10
09:42
GEUDENS LINA - DON APARTE
11
09:50
KOOREMANS SONJA - CHICCO
12
09:58
KESSELS NATASCHA - QUIANDRA VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
13
10:06
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
14
10:14
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
15
10:22
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
16
10:30
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
17
10:38
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
18
10:46
LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
19
10:54
GORIS NATHALIE - JARNO
20
11:02
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
21
11:10
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
22
11:18
VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:30
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:54
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
5
09:02
VERMEULEN KATRIEN - EXELENTE VAN 'T SCHOOR
6
09:10
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
7
09:18
HERTOGS GITTE - FAZENDA
8
09:26
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
9
09:34
JANSSENS LIESELOTTE - LISBON
10
09:42
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
11
09:50
JACOBS SARA - EASY DANCER
12
09:58
JANSENS INGE - GENEROUS
13
10:06
STERKENS JEF - CAPRICE M
14
10:14
PEETERS WALTER - ISADORA
15
10:22
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
16
10:30
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:30
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:54
FRANCK POLLINE - IGUAZU VAN HET EPELAAR
5
09:02
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
6
09:10
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
7
09:18
SOMERS FLEUR - BARON VAN 'T GESTELHOF
8
09:26
VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
9
09:34
VERELST EVELYN - DORA
10
09:42
MARIEN ROBIN - HUGGY DAULA
11
09:50
COOLS HANNE - LADY LY
12
09:58
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
13
10:06
DE WOLF NATHALIE - EXILIA
14
10:14
VANTILBORGH JANA - ROTSCHILD
15
10:22
GHIELENS SANNE - MY GAME VAN HET MOLENZICHT
16
10:30
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN DER HEYDEN CAROLINE - GREGO
2
08:38
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
3
08:46
LENAERTS DOENIA - BLITS
4
08:54
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
5
09:02
KENNES WILLY - EVIVA VIVALDI
6
09:10
LEENAERTS SOFIE - WODKA
7
09:18
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
8
09:26
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
9
09:34
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
11
09:50
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
12
09:58
DE ROOVER INES - FLEUR
13
10:06
GORIS DAVY - CONTADOR Z
14
10:14
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
15
10:22
RIJS PETER - EMILIO
16
10:30
SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
17
10:38
SNYERS BERT - MISTERY VAN HET KRAAIENEST
18
10:46
GEUDENS BENNY - DON APARTE
19
10:54
MARCELIS ANJA - JAMIRO
20
11:02
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
3
08:46
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
5
09:02
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
6
09:10
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
7
09:18
LAUWERYSEN STEPHANIE - HEBRINTHE VD ESBERG
8
09:26
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
9
09:34
BUYENS CHRIS - ELANO
10
09:42
VAN NUFFELEN TESSA - IT'S ME
11
09:50
VAN ROOSENBROEK TAIGA - FERNANDO
12
09:58
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
13
10:06
VAN LOOY KAREN - GABON
14
10:14
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
15
10:22
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
16
10:30
MOLS PAUL - OLYMPIA
17
10:38
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
18
10:46
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
19
10:54
SMETS JOLIEN - INDA
20
11:02
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
2
08:38
VAN DE MIEROP LUDO - HAMIERO
3
08:46
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
4
08:54
RIJNDERS SOFIE - NATCHERA-G
5
09:02
LENAERTS AN - ZARAGOZA
6
09:10
VERSCHUEREN PAUL - HAPPY ATLITA
7
09:18
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
8
09:26
GIOS MARIEKE - BIJOU
9
09:34
RENS SOFIE - APRIL LOVE
11
09:50
VAN DE MOSSELAER ELINE - FS LAMBADA
12
09:58
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
13
10:06
VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
14
10:14
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
15
10:22
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
16
10:30
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
17
10:38
STEVENS RITA - HOBAGO-A
18
10:46
RENS SOFIE - KADANZ
19
10:54
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
20
11:02
SMETS KAAT - APPLEQUEEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
08:30
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:46
KESSELS NATASCHA - ITTE VD SMOUTMOLENHOEVE
6
09:10
HUYGELEN JULIE - HARVES VAN DE REIMEURTER
7
09:18
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
8
09:26
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
9
09:34
VANHOOF PAUL - VIZIER
10
09:42
BAX MARIJKE - ZORIENA V/D KAPEL
11
09:50
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
12
09:58
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
13
10:06
DAEMS KRIS - I´M JACKSSON DE ROMME
14
10:14
DE CEULAER FREYA - ENRICO
15
10:22
HOEFKENS MARC - ERONA
FEEST
FEESTTERR: KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
15:00
17:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
100057046 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - KONTICH
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A
13:30
15:03
Nr.
Tijd
Combinatie
0
13:28
SUYS ELINE - SAMSON VAN HET LELIEHOF
1
13:30
VAN LOOVEREN SOFIE - SHOWTIME VD MEREYT
2
13:31
VAN SAS YANA - VALDEZ
3
13:33
VAN DEYNZE AXL - FARO VAN 'T GLEMHOF Z
4
13:35
DIERCKX YENTHE - NOMA VAN DEN HEUVEL
5
13:37
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
6
13:39
COECKELBERGHS SISSI - HALONA VAN 'T WINKELHOF
7
13:41
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
8
13:42
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
9
13:44
PILLOT ANNE - ROSANNE
10
13:46
VERCALSTEREN FRAUKE - SWA VAN DE BOSKENSHOEVE
11
13:48
VERMEERBERGEN JITSE - QUERIDO JV
12
13:50
VAN ROMPAEY JINSE - KINGSTON JUNA
13
13:52
GIOS LARS - SERGIO
14
13:53
KUSTERMANS EVA - CELTA SAFIER VAN ESSCHEN Z
15
13:55
DE WACHTER SOFIE - SALEEN VAN 'T STELENSHOF
16
13:57
VERHEYEN RUUD - STORM
17
13:59
AERNOUTS WOUTER - V-RIANA VAN 'T ACHTERHOF
18
14:01
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
19
14:03
VETS MARTHE - REINETTE VAN HET BROECHEMHOF
20
14:04
DAEMS KRIS - CARUSO VAN DE VLASKUYL Z
21
14:06
STUYCK SHARON - IL D'OR
22
14:08
WILLEMSE RAF - DUSTER Z
23
14:10
MARTENS STEF - FAVORIET
24
14:12
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
25
14:14
VAN DIJCK JOPPE - SUNDANCE VAN 'T VOORHOF
26
14:15
LEMAIRE JOKE - LIPSTICK D'EXAERDE
27
14:17
VAN ESPEN RUNE - EVELIEN
28
14:19
VAN DE ZANDE+ IMKE - GIOLINA V'T STEENPUTTENHOF
29
14:21
STROECKX JOLIEN - SMOOTHIE SJ
31
14:25
MAES YOREN - CHARLINE VAN'T KONINGSHOF Z
32
14:26
HERMANS LIESBETH - ENYA-S
33
14:28
D'HOOGHE JOHAN - SUERTE VDS VAN HET BERKENDONCK VEN
34
14:30
CEUPPENS PIET - SIENNA VAN ' T HOF D' EXCHEQUER
35
14:32
VAN ASSCHE XANTIA - RICO VAN DE CLAEVERVALLEI
36
14:34
BRASPENNING+ MEREL - SOIRE VAN HET GROESHOF
37
14:36
DAINKEH ZAHINA - CONA MJ LUCA
42
14:45
HEREMANS LISSA - SIENNA VAN DE WITTEHEI
43
14:47
ROMBOUTS LOTTE - OLA VAN 'T HEIHOEFKE
44
14:48
VAN HOECK HANNE - STELLA VAN DE HOENDERHEIDE
45
14:50
BEVERS MARLIES - QUATRE COEURS CAPRONI DH Z
46
14:52
VAN DEN BRUEL MARIE - SARA VAN HORST
47
14:54
RABAUT SANDY - FIORANO VAN DE HEIKENS
48
14:56
MARIEN JANA - SEMPER FI
49
14:58
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
50
14:59
TIMMERMANS ESTHER - SCARLET
51
15:01
COECKELBERGHS SISSI - JACARDO VAN 'T WINKELHOF
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
SPITS PIETER - ??? (BLANCO)
VERHOEVEN SHARON - NAMIKO V
WILLEMSE RAF - SCARLET
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B
09:00
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GORIS DAVY - VINESH DH Z
2
09:01
VAN HERCK JEROEN - SCOTT VAN HET EELSHOF
3
09:03
SIPS YENTE - QUIBUS V RENTHOEVE-IN DE BUS Z
4
09:05
GEERTS RENO - SMART COOKIE
6
09:09
VAN HOECK JAN - SPONGEBOB VAN DE HOECKSEHOEVE
8
09:12
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
9
09:14
BOGAERTS INNE - JADISSE
12
09:20
MERTENS TOM - IKINA VAN HET KEELSHOF Z
13
09:22
BACKX CHARLOTTE - RAVENNA
14
09:23
VAN DEN BERGH KAAT - SANDRA VAN DE HELLE
15
09:25
SMITS GUUSJE - QIUNA VAN 'T MEUTERSHOF
16
09:27
VLEMINX SAM - FORZA
17
09:29
BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
18
09:31
AERNOUTS NATHALIE - RED VALENTINOO CASTANOO
19
09:33
VERMEIREN STIEN - IZZYLENA
20
09:34
VAN LAERHOVEN AN - SABLIER VAN'T STEENPAAL
21
09:36
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
23
09:40
SIPS YENTE - AMOR VAN DE RENTHOEVE
24
09:42
SIPS+ LORE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
25
09:44
MALISART MICHELLE - GAME BOY VAN HET SCHAECK Z
26
09:45
BOSCH LISSE - ROSY SILVER H
27
09:47
BOSCH BRAM - SAFFIER VAN DE HEIKENSHOEVE
28
09:49
VERBEECK JINTE - PETRONELLA DEUX
29
09:51
VOERMANS WIM - LADY POWER SIH
31
09:55
MOENS ROEL - ROXANNE
32
09:56
MOENS JELLE - COULON JM Z
33
09:58
SMETS JOLIEN - INDA
34
10:00
ROMBOUTS RENSKE - RIU VAN HET BOKT
35
10:02
BROSENS STEF - LADY BLUE VDB Z
36
10:04
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
37
10:06
VANDEWEYER WIM - JABLINE VAN HET GROESHOF
38
10:07
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
39
12:46
SIPS YENTE - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
40
10:11
VAN ASSCHE XANTIA - PALMA VAN DE CLAEVERVALLEI
41
10:13
JACOBS JULIE - SAGAN VAN TOXANDRIA
42
10:15
BRASPENNING+ MEREL - ROSALYNE VAN HET GROESHOF
43
10:17
SPITS JORICH - LENCI DE LALOENA
44
10:18
VAN HERCK + FLORENCE - JURA
45
10:20
DE BOECK FRANK - KANTURA DB Z
46
10:22
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
47
10:24
COENEN STIJN - SCIPIO VAN TALLAERT Z
48
10:26
SPITS PIETER - SPARTACUS ENFANT
49
10:28
SIPS YENTE - AIR KISS DE LANDRY Z
50
10:29
HEYLEN RIK - DEJA VU JUNA Z
51
10:31
PRIMUS KIRSTEN - GEORGETTE VAN 'HEIKE Z
52
10:33
MAES YOREN - PAPHOS VAN DE KIEKENBOER
53
10:35
DE KONINCK KLAAS - COMME CA MCM Z
54
10:37
DRIESEN GERT - KAPRICE
55
10:39
LANGEWOUTERS JOLIEN - QAVILLON VAN HET EIKEHOF
56
10:40
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
57
10:42
ROMBOUTS STIJN - SUPERMARIO VAN DE HOENDERHEIDE
58
10:44
SPITS JORICH - ROSA-LINDE DE REVE
59
10:46
ROEFS JACOB - TITIA DES AJONCS
61
10:50
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
62
10:51
VERELST ROBBE - SIMBA VAN HET BINNENVELD
63
10:53
DE KEYZER EMILIE - C'EST CEZAR
64
10:55
HOFKENS AMKE - ILAN VAN DE BLOKVENHOEVE Z
65
10:57
KLEEREN YONI - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
66
10:59
DE RIPAINSEL DIANE - GAZZEROP
67
11:01
ROMBOUTS RENSKE - KANONJA
68
11:02
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
69
11:04
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
70
11:06
JANSENS INGE - GENEROUS
71
11:08
VERSTEYNEN LUC - OFFICIER VD DONKHOEVE
72
11:10
DE PEUTER NELE - GOLIATH
73
11:12
BRUYNEN DENISE - SOIRE VAN HET GROESHOF
74
11:13
VORSSELMANS FLORINE - QUDEXI VAN 'T VENNEHOF
75
11:15
VAN HERCK + FLORENCE - IDRIS
76
11:17
SPITS JORICH - SANTINI V.I.P.
77
11:19
BUYENS BART - QWIGO
78
11:21
MERTENS TOM - RISING STAR
79
11:23
ROELS SOFIE - UKKIE
80
11:24
STUYCK SHARON - ICE VAN DE WOUWERSE VELDEN
81
11:26
HAVERMANS VALERIE - MILADY DMH
82
11:28
VAN DEN BUYS KOEN - ROCKEFELLER
83
11:30
VAN STEEN KRIS - SERENA VAN HET AVENHOF
84
11:32
AERNOUTS JURGEN - SIDER CL
85
11:34
VAN DEN BRUEL MARIE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
86
11:35
ROMBOUTS STIJN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
87
11:37
SCHEURWEGS AXELLE - INDIGO VAN DE GASTHOEVE
88
11:39
COENEN STIJN - SARINA VAN DE VLASPUT
89
11:41
COENEN+ JANNE - MILANO C
91
11:45
BUTS TESS - HONEYBEE
92
11:46
VAN DIJCK PETER - QUINTEZ V/D HEIRBAAN
93
11:48
MOLS RAF - SENKO VAN 'T LOOVERYCK
94
11:50
VAN HAM ELS - RIMINI VAN D' OUDE PASTORY
95
11:52
DE VOS TREESJE - VEDETTE Z
96
11:54
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
97
11:56
VAN DEN BOGERD JOYCE - QUANTICA VAN DEN BERG
98
11:57
BREUGELMANS TANIA - RIVA
99
11:59
VAN DEN BRANDE LEO - EMINENCE
100
12:01
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
101
12:03
VERMEIREN ELKE - SPEEDY VAN DE KLEYN HEYDE
102
12:05
KOYEN LIEN - ORISHA
103
12:07
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
104
12:08
VAN DIJCK ROB - QUIBELLE
105
12:10
VAN LOOVEREN SIEBE - KANDY VAN DE MEREYT Z
106
12:12
AERTS LODE - SILKE VAN DE MOTTELHOEVE
107
12:14
BEYENS LOTTE - RHOTESSE
108
12:16
BASTIAANSEN HANS - DUBLIN DE LA COUR Z
109
12:18
D'HOOGHE ANNE - JODY VD BISSCHOP
110
12:19
GEENTJENS SHANI - FOZUS VAN'T VALLEIHOF
111
12:21
VAN DE WATER ISABELLE - ORADO
112
12:23
VOS ELLEN - SKY VAN HET GROENE DAK
113
12:25
VREVEN SILKE - CALL ME LOUIS Z
114
12:27
GORIS LINDSAY - HEIDEBLUME
115
12:29
WOUTERS DIMA - ROSAL
116
12:30
TIMMERMANS MARK - FERNANDO
117
12:32
HEYLEN LIESL - RIVERDANCE VD MIDDELSTEDE
118
12:34
HEYLEN SEPPE - RIA LOCO
119
12:36
GORIS BRITNEY - FLO BY CODAXY
120
12:38
ROMBOUTS LOTTE - SKY VAN 'T HEIHOEFKE
121
12:40
RIJCKAERT JOKE - RAYA D'AMOUR
122
12:41
HENS LOTTE - ROBBEDOES
123
12:43
PERSIJN GRIET - PALERMO
124
12:45
VAN DEN BRUEL MARIE - PYNNOCK VAN HORST
125
12:47
VAN OLMEN DORIEN - QADIRA DE LA DRIE
126
12:49
LENAERTS EVI - RED RAFIKI VAN D'HOEVE
127
12:51
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
128
12:52
VERHEYEN ROBBE - ZAIRO IV
129
12:54
VERMEIREN ELISE - SILAS-V
130
12:56
VAN LOOVEREN ELIEN - QUARESSA VAN DE NOORDHEUVEL
131
12:58
DE JONG SALLY - GODZILLA E
132
13:00
ROMBOUTS RENSKE - ECLIPS VAN DE KAPEL
133
13:02
LEENAERTS LOES - SIR DIAMOND VAN DEN TOLBERG
134
13:03
VOETEN NATHALIE - SENORITA VAN 'T VALISSENHOF
135
13:05
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
136
13:07
VAN LOOY JANA - NAPPANERA VD WARESLAGE Z
137
13:09
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
138
13:11
KERSTENS COBY - SAGAN PK
139
13:13
NAETS MIRTHE - QERLY VAN DE MESPEL
140
13:14
VAN LOOVEREN JOPPE - ROLLS ROYCE VAN DE MEREYT
141
13:16
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
142
13:18
VERHEYEN JANNE - GRISETTE
143
13:20
ROOS ALEXANDER - ODELIN
144
13:22
VAN DE POL NICOLAS - PINANI NL
145
13:24
VAN LOON YITSKE - BERTHA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
09:00
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:02
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
3
09:04
VERBEECK JANI - NELSON VAN 'T BARELHOF
4
09:06
VAN DEN BOSCH MELISSA - LUSTY BOY DE LORETTE
5
09:08
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
6
09:10
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
7
09:12
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
8
09:14
GEENS GITTE - KELIENA
9
09:16
SNOEYS MARIEKE - NELSON VAN DE KLEINHEIDE Z
9
11:46
VAN TILBURG NICO - QUINTERO VT
10
09:18
SPITS JORICH - ROANE DE REVE
11
09:20
MATTHYS NIKKI - LUNA
12
09:22
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
13
09:24
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
14
09:26
CALUWE STEFAN - NOXX
15
09:28
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
16
09:30
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
17
09:32
VAN DEN BULCK THIBO - BOSJA
18
09:34
VAN DEN BULCK THOMAS - J'AIME LA VIE
19
09:36
QUIRIJNEN BENTE - ELTON VAN HET EELSHOF
20
09:38
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
22
09:42
SPITS JORICH - ROMY DE REVE
23
09:44
VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
24
09:46
LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
25
09:48
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
26
09:50
HEREMANS KELLY - KOSMO
27
09:52
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
29
09:56
LAUWERYSEN VICTOR - MORANTHE
31
10:00
VAN HAM AN - DARWIN
32
10:02
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
33
10:04
NUYTEMANS DANNY - HELLA VD BOSDUIN
34
10:06
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
35
10:08
VAN DONGEN ROB - PACIFIC VAN DEN DOORAKKER
36
10:10
VAN DONGEN LYNN - PRIMROSE VAN DEN DOORAKKER
37
10:12
VERELST WANNES - QUARTZ
38
10:14
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
39
10:16
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
40
10:18
MATTHYS NIKKI - GILLES TWINKELING
41
10:20
SPITS JORICH - REMEMBER S
42
10:22
QUIRIJNEN BENTE - NELSON
43
10:24
VAN HERCK JEROEN - LONKA VAN DE GORTEN
44
10:26
WAUTERS LOUIS - RONNIE FLEX CASTANOO
45
10:28
BERTELS JOLIEN - MAYBELL
46
10:30
BUTS TESS - JANNEBEE
47
10:32
KLEEREN YARA - KUBAN L'AVENIR
48
10:34
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
49
10:36
MATTHIJSSEN LANDER - GLADIATOR H Z
50
10:38
PEETERS JASPER - REX MAGNUS
51
10:40
HERTOGS GITTE - FAZENDA
52
10:42
DE COCK LIO - MABELLE
53
10:44
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
54
10:46
VAN DIJCK JOPPE - IMINKA
55
10:48
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
56
10:50
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
57
10:52
MOLS RAF - RUBE DW
58
10:54
MOLS FRAN - ROULETTE M.
59
10:56
VAN DEYNZE ARNO - QUICK AS LIGHTNING VAN 'T MOLENVELD
61
11:00
VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
62
11:02
LEENAERTS LOES - RENA VAN DEN TOLBERG
63
11:04
LEENAERTS STEF - BASTIEN
64
11:06
PILLOT ANNE - AMBIANCE Z
65
11:08
DIELS TOM - LUNA S
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L
11:30
13:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
2
11:32
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
3
11:34
GORIS DAVY - CONTADOR Z
4
11:36
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
5
11:38
MOORTGAT PATRICK - DJAEMBA VAN DE BARTVELDEN
6
11:40
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
7
11:42
POELMANS CALLE - PIPPA VAN HET STRATENEINDE
8
11:44
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
10
11:48
BEERENS SANNE - KEATON
11
11:50
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
12
11:52
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
13
11:54
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
14
11:56
WILLEMS GIL - NITRO VAN DEN WOLVENHOEK
15
11:58
BRUYNEN DENISE - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
16
12:00
PEETERS WALTER - ISADORA
17
12:02
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
18
12:04
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
19
12:06
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
20
12:08
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
22
12:12
BOSCH BRAM - MAXWELL VAN DE VREEBEEMDEN
23
12:14
VAN DEN BOGAERT ELS - JOLIEROSE
24
12:16
JACOBS NETTE - GERONE
25
12:18
BRASPENNING+ MEREL - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
26
12:20
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
27
12:22
MERTENS DOLF - MEVITA
28
12:24
DE LAET NILS - RANI VAN HET LELIEHOF
29
12:26
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
31
12:30
ANDRIES+ FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
32
12:32
SCHEURWEGS AXELLE - V-FIERO
33
12:34
KENIS EVELIEN - QUERIDO VAN DE KLUNDERD
34
12:36
GEENTJENS AMBER - MON AMI DE PONT QUATRE
35
12:38
BUYENS BART - GEORGIO VD BISSCHOP Z
36
12:40
VAN HERCK JEROEN - PALJAS VAN HET EELSHOF
37
12:42
MARIEN JANA - QUERIDA VAN 'T GOOVAHOF
38
12:44
GEERTS ANNELIES - CIDENA
40
12:48
WAUTERS LOUIS - REALLY BLUE CASTANOO
41
12:50
AERNOUTS NATHALIE - QUWENTA
42
12:52
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
43
12:54
CABERGHS DONNEE - BO
45
12:58
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
46
13:00
MAES YOREN - REBELLE 'M
47
13:02
MEYVIS LOUISE - OKLAHOMA VAN D'HOEVE
50
13:08
DILLEN WANNES - OVINA VAN STAL ' D ' HOEVE
51
13:10
VERSTRAELEN JAN - QUINTANA UTOPIA
52
13:12
COLPAERT JO - CAMPINA VAN'T LAERHOF Z
53
13:14
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
54
13:16
AERNOUTS JURGEN - RITJIKI VAN ST ANNEKE
55
13:18
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
56
13:20
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
57
13:22
WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
58
13:24
PARIDAANS JANNE - ANTIGONE VAN DEN AARD Z
59
13:26
GEERTS RENO - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
61
13:30
VAN OPDORP SEPPE - REBELLE VAN DE FOXEMAAT
62
13:32
WILLEMSE RAF - RIVERDANCE
63
13:34
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
64
13:36
HEYLEN RIK - ROCCO BLUE 32
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
VAN DE WATER FREDERIQUE - CLIO LOUVO
VAN LAERHOVEN AN - PEDRO VAN 'T LAARHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse M
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
3
09:04
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
4
09:06
VERSTRAELEN JAN - UNIEQUE VD LAESDIJKS Z
5
09:08
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
6
09:10
KENNES BEN - NANTE 11 VAN HET VONDELHOF
7
09:12
WAUTERS LOUIS - QUARTERBACK CASTANOO
8
09:14
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
9
09:16
BROSENS KAAT - CARTINA Z
11
09:20
GEERTS SOPHIE - JETHRO HDH
13
09:24
COENEN STIJN - QADANCE C
14
09:26
CLAESSENS AN - CELSIUS
16
09:30
MAES YOREN - GANDUR
17
09:32
MARTENS AMBER - ENJOY-IT
18
09:34
PEETERS JASPER - CADELL Z
20
09:38
MOLS RAF - QUINTANA DW
21
09:40
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
21
12:10
VOERMANS WIM - PARCO VAN DE HEIRBAAN
22
09:42
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
23
09:44
PILLOT ANNE - CHELSY Z
24
09:46
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
26
09:50
KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
27
09:52
DE WEERDT JEROEN - JADE VAN 'T MEUTERSHOF
28
09:54
HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
29
09:56
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
31
10:00
VAN DE POL NICOLAS - FIGO V.D. PANNENHOEF
33
10:04
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
34
10:06
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
35
10:08
VAN ROMPAEY ISIDOOR - MILLÉSIMÉ P Z
36
10:10
VAN HOVE JAN - FANTASIA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
38
10:14
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
39
10:16
HUYBRECHTS CHARLOTTE - L'ETOILE
40
10:18
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
41
10:20
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
42
10:22
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
43
10:24
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
44
10:26
CALUWE MARIO - EDDIE VD Z
45
10:28
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
46
10:30
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
47
10:32
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
48
10:34
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
49
10:36
VERMEIREN ELISE - KAROLINE - V
50
10:38
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
51
10:40
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
52
10:42
BOSCH BRAM - PUERTA RICCA
53
10:44
BOSCH LISSE - PARINOOR VH EEGDEKEN
54
10:46
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
55
10:48
RIJCKAERT JOKE - OLANA VAN DE FAUNUSHOEVE
56
10:50
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
57
10:52
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
58
10:54
MERTENS GERT - WHY CENTERFOLD Z
59
10:56
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
61
11:00
OOMS JULIE - LEVISTA Z
62
11:02
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
63
11:04
VAN DEN BERGH LORE - JAY VAN 'T BERLOHOF
64
11:06
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
65
11:08
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
66
11:10
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
67
11:12
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
68
11:14
VOETEN NATHALIE - JOLIE VAN ' T VALISSENHOF
SOMERS CATO - KOSTA H
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
12:50
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:50
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
5
12:58
VERHEYEN WIM - MYSTRI
11
13:10
SPITS JORICH - PUR JUS DE REVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse Z
15:30
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
BERKVENS SHELSEY - PALMA VG
2
12:52
CALUWE MARIO - CHIQUITA
2
15:32
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
3
15:34
CLAES TIM - KITANA
3
12:54
HELLEMANS LUKAS - MADONNA VAN MORETUS
4
15:36
MAES YOREN - M' ORANGE M
4
12:56
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
5
15:38
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
6
13:00
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
6
15:40
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
7
15:42
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
8
15:44
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
9
15:46
MOLS FRAN - PAPILLON M
10
15:48
DE KONING DORIEN - HASSAN
10
13:08
DE LAET NILS - MAYA VAN HET LELIEHOF
11
15:50
CHRISTIAENSEN YVONNE - CHABBI V Z
12
15:52
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
13
15:54
PILLOT ANNE - CYLOU Z
14
13:16
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
15
13:18
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
15
15:58
DIERCKX SANNE - ZERO Z
16
13:20
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
16
16:00
HEYLEN RIK - O' LILLY JUNA
17
16:02
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
17
13:22
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
18
13:24
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
18
16:04
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
19
16:06
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
19
13:26
VERHEYEN WIM - KARA
20
13:28
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
20
16:08
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
21
13:30
SOMERS CATO - LA FAYETTE
21
16:10
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
22
16:12
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
22
13:32
AERNOUTS KRIS - ICEBREAKER VAN 'T KLATERVEN
23
16:14
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
23
13:34
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
24
16:16
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
24
13:36
VAN DEN EYNDE JEROEN - NINTENDO
25
13:38
JACOBS JULIE - MAURAN S
25
16:18
MAES YOREN - O'VIVE M
26
16:20
BROSENS STEF - NOBEL Z
26
13:40
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
27
16:22
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
28
16:24
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
KENIS EVELIEN - ELEONOOR VAN HET EEGDEKEN
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
24/07/2022 - ZRTA2213 - SCHILDE - SCHOTEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots