{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
KINDT JULES - NEPTUNE D'HADOL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCK ALEXIA - MINSTRAL
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULENAERE CLARA - PHARA
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
DESIMPEL RUNE - TORNADO
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
RYCKEBOSCH STIEN - PAULIEN DU QUESNOY
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
VANDENDRIESSCHE LOU - HERMIEN
VERSTRAETE LENTE - FLICKA
VERSTRAETE LENTE - JEROMMEKE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
SOENENS SUZAN - EROS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE FAUW GASPAR - CALIPSO
DE JAEGHER ANNA - BIANO
GEERAERTS WARRE - MONTY
GEERAERTS WARRE - WINETOE VH PAARDEVELD
VANDEKERCKHOVE ELODIE - FLITS
VANHOVE MERLE - REINAERTHOF PEBBELS
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK STERRE - CRUMINNE PRINCESS 28014
DE BOECK STINNE - BALLYVEANE LILY
DEMEULENAERE LOUIS - PRINCESSE
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
DENEULIN LUCA - NACIDO
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
MATTHYS ELENI - BLYMAR
MATTHYS ELIAS - PIM
SOENENS SUZAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
TANT ONAH - ADIVA
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
VANDENBERGHE BLOEM - SYMPHONIE VAN 'T OOSTERZAND 200900049
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
VERKEST AXEL - ROSIE
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
WYSEUR CELESTE - ALCATRAZ VAN DE RIJSELPOORT
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HALUWIN FEBE - NOBILIGIRL VAN K
EGGERMONT ELISE - JOEPIE
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
SALHI SVEA - LARIENHOF'S CHARIFA
SOENENS JAN - CASPER F
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DENORME EMMA - ARMANDO
NYSSEN MALIN - STARWIN'S SVENN
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE FAUW COSETTE - CISSI
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
26/06/2022 - WPDW2204 - OEFENMOMENT DRESSUUR OESELGEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots