{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
09:00
12:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDENBERGH KATLEEN - FIFTY SHADES VAN HET TRICHELHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
13:00
16:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
09:00
12:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
CEUNEN JASPER - ROHMAN
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
13:00
16:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
09:00
12:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
13:00
16:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:30
11:05
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
WAUTERS LOUIS - SPOTIFY CASTANOO
2
08:31
THIRY BEN - SUBTIEL VAN T&L
3
08:33
WINKELS SYMEN - CANTARO PP Z
4
08:35
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
5
08:37
BECKER MONIQUE - NAPHIRA
7
08:41
CARMANS WESLEY - STARLIGHT
8
08:42
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
9
08:44
COPPENS VINCENT - ABARTH KEY SR Z
11
08:48
GEERITS KOEN - SELAH VDE
13
08:52
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
14
08:53
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
15
08:55
BEELEN NEL - SULTAN-V
17
08:59
POLLEUNIS SAM - SKYE P
18
09:01
THIRY BEN - SAO PAULO VAN 'T ZONNEVELD
19
09:03
REYKERS NIELS - MONK VAN DE VRUNTE
20
09:04
NEYT SEBASTIEN - PRINCE VAN HET WILDERHOF Z
22
09:08
WINKELS SYMEN - CHAMPAGNE SUPER NOVA Z
25
09:14
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
26
09:15
BOTH MARIJKE - SAYGON VAN DE VOGELZANG
27
09:17
ZEELMAEKERS ROBIN - KAI MOOK Z
28
09:19
WAUTERS LOUIS - SO GREY - DI CASTANOO
29
09:21
VAN DIJCK JONAS - SOMBRERO VAN DE BEEKHOEVE
29
09:23
STEEN MILA - SWEET JUICE CASTANOO
30
09:25
VERBAETEN JENNIFER - CYNTHANA Z
32
09:28
THIRY BEN - SPARTACUS VAN DE WITTEMOERE
33
09:30
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
34
09:32
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
36
09:36
KERSTENS COBY - SAGAN PK
37
09:37
LANGEWOUTERS JOLIEN - SIR LUIGI VAN HET EIKEHOF
39
09:41
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
40
09:43
VERBRUGGEN JELLE - SHERILYN V
41
09:45
VERELST ROBBE - SIMBA VAN HET BINNENVELD
42
09:47
VERHEYEN JELLE - SYD VAN HET GERMELAERVELD
43
09:48
VAN DIJCK JONAS - CORRALU RD Z
44
09:50
STEEN MILA - SOHOO CASTANOO
45
09:52
VAN DE POEL VINCENT - DOHA Z
46
09:54
WINKELS SYMEN - DAISY 14 15 Z
47
09:56
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
48
09:58
VERSTAPPEN JO - SAFFIER VAN DE HERTOGEN
49
09:59
THIRY BEN - LEONARD T&L Z
50
10:01
MOLS MARLEEN - STRAWBERRY CREAM EH
51
10:03
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
52
10:05
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
53
10:07
BECKER MONIQUE - SUNTOUCHABLE VAN 'T KOUTERHOF
54
10:09
WAUTERS LOUIS - SIR GREY CASTANOO
55
10:10
VAN GORP GERT - STELLA VAN DE VOSSENHAAG
56
10:12
MAESEN LIEZE - SJAREL VAN DE WATERHOEVE
57
10:14
SCHEIRS PAUL - SISI VAN 'T MERODEHOF
58
10:16
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
58
10:18
VOLDERS DIMITRI - SHARINA VAN DE BROUWERSHOEVE
59
10:20
BODO SAMUEL - SAVE BALOU HR
60
10:21
WINKELS SYMEN - EBOUILLIE PROVA Z
61
10:23
VERBOVEN JORDY - SMOOTHIE VAN DE OUDE HOEVE
62
10:25
VAN DIJCK JONAS - SECRET VD WITTE DRIESENDIJK
63
10:27
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
64
10:29
THIRY BEN - SOLIDE VAN T&L
65
10:31
REYKERS NIELS - SAM VAN DE VRUNTE
66
10:32
NEYT SEBASTIEN - PRINSES VAN HET WILDERHOF Z
67
10:34
DIRICKX SUS - DOLCE VAN HET HOBOS Z
68
10:36
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
69
10:38
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
70
10:40
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
71
10:42
CRAUWELS KAREN - ABRACADABRA Z
72
10:43
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
73
10:45
STOFFELEN JAN - SORENTO
74
10:47
WAUTERS LOUIS - SNELLENEDDY CASTANOO
75
10:49
VERSTAPPEN JO - SAGAN V
76
10:51
SCHEIRS PAUL - GEENA DE GISELLE Z
77
10:53
VAN DIJCK JONAS - SAPPHIRE BLUE
78
10:54
KENIS PIETER - JOHNNY DEPP NN Z
79
10:56
GOOSSENS DRIES - SAMMY BOY VAN 'T LANGERIETHOF
80
10:58
BODO SAMUEL - SPECIAL BALOU HR
81
11:00
MAESEN LIEZE - SO SPECIAL VAN 'T GELUTT
82
11:02
THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
83
11:04
WINKELS SYMEN - ICE MAN PROVA Z
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:40
11:15
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:40
WAUTERS LOUIS - SPOTIFY CASTANOO
2
08:41
THIRY BEN - SUBTIEL VAN T&L
3
08:43
WINKELS SYMEN - CANTARO PP Z
4
08:45
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
5
08:47
BECKER MONIQUE - NAPHIRA
7
08:51
CARMANS WESLEY - STARLIGHT
8
08:52
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
9
08:54
COPPENS VINCENT - ABARTH KEY SR Z
11
08:58
GEERITS KOEN - SELAH VDE
13
09:02
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
14
09:03
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
15
09:05
BEELEN NEL - SULTAN-V
17
09:09
POLLEUNIS SAM - SKYE P
18
09:11
THIRY BEN - SAO PAULO VAN 'T ZONNEVELD
19
09:13
REYKERS NIELS - MONK VAN DE VRUNTE
20
09:14
NEYT SEBASTIEN - PRINCE VAN HET WILDERHOF Z
22
09:18
WINKELS SYMEN - CHAMPAGNE SUPER NOVA Z
25
09:24
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
26
09:25
BOTH MARIJKE - SAYGON VAN DE VOGELZANG
27
09:27
ZEELMAEKERS ROBIN - KAI MOOK Z
28
09:29
WAUTERS LOUIS - SO GREY - DI CASTANOO
29
09:31
VAN DIJCK JONAS - SOMBRERO VAN DE BEEKHOEVE
29
09:33
STEEN MILA - SWEET JUICE CASTANOO
30
09:35
VERBAETEN JENNIFER - CYNTHANA Z
32
09:38
THIRY BEN - SPARTACUS VAN DE WITTEMOERE
33
09:40
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
34
09:42
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
36
09:46
KERSTENS COBY - SAGAN PK
37
09:47
LANGEWOUTERS JOLIEN - SIR LUIGI VAN HET EIKEHOF
39
09:51
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
40
09:53
VERBRUGGEN JELLE - SHERILYN V
41
09:55
VERELST ROBBE - SIMBA VAN HET BINNENVELD
42
09:57
VERHEYEN JELLE - SYD VAN HET GERMELAERVELD
43
09:58
VAN DIJCK JONAS - CORRALU RD Z
44
10:00
STEEN MILA - SOHOO CASTANOO
45
10:02
VAN DE POEL VINCENT - DOHA Z
46
10:04
WINKELS SYMEN - DAISY 14 15 Z
47
10:06
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
48
10:08
VERSTAPPEN JO - SAFFIER VAN DE HERTOGEN
49
10:09
THIRY BEN - LEONARD T&L Z
50
10:11
MOLS MARLEEN - STRAWBERRY CREAM EH
51
10:13
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
52
10:15
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
53
10:17
BECKER MONIQUE - SUNTOUCHABLE VAN 'T KOUTERHOF
54
10:19
WAUTERS LOUIS - SIR GREY CASTANOO
55
10:20
VAN GORP GERT - STELLA VAN DE VOSSENHAAG
56
10:22
MAESEN LIEZE - SJAREL VAN DE WATERHOEVE
57
10:24
SCHEIRS PAUL - SISI VAN 'T MERODEHOF
58
10:26
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
58
10:28
VOLDERS DIMITRI - SHARINA VAN DE BROUWERSHOEVE
59
10:30
BODO SAMUEL - SAVE BALOU HR
60
10:31
WINKELS SYMEN - EBOUILLIE PROVA Z
61
10:33
VERBOVEN JORDY - SMOOTHIE VAN DE OUDE HOEVE
62
10:35
VAN DIJCK JONAS - SECRET VD WITTE DRIESENDIJK
63
10:37
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
64
10:39
THIRY BEN - SOLIDE VAN T&L
65
10:41
REYKERS NIELS - SAM VAN DE VRUNTE
66
10:42
NEYT SEBASTIEN - PRINSES VAN HET WILDERHOF Z
67
10:44
DIRICKX SUS - DOLCE VAN HET HOBOS Z
68
10:46
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
69
10:48
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
70
10:50
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
71
10:52
CRAUWELS KAREN - ABRACADABRA Z
72
10:53
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
73
10:55
STOFFELEN JAN - SORENTO
74
10:57
WAUTERS LOUIS - SNELLENEDDY CASTANOO
75
10:59
VERSTAPPEN JO - SAGAN V
76
11:01
SCHEIRS PAUL - GEENA DE GISELLE Z
77
11:03
VAN DIJCK JONAS - SAPPHIRE BLUE
78
11:04
KENIS PIETER - JOHNNY DEPP NN Z
79
11:06
GOOSSENS DRIES - SAMMY BOY VAN 'T LANGERIETHOF
80
11:08
BODO SAMUEL - SPECIAL BALOU HR
81
11:10
MAESEN LIEZE - SO SPECIAL VAN 'T GELUTT
82
11:12
THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
83
11:14
WINKELS SYMEN - ICE MAN PROVA Z
12/06/2022 - WJP2022L3 - SBB COMPETITIE WJP HEUSDEN - SPRINGEN 4 JR ! opgelet gaat op zondag door !!
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots