Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
4BRing 4B : INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B111:3212:28
 
Nr.TijdCombinatie
111:32COUTINHO EMY - SOLID GIRL Z
211:40LEYSSENS JITSE - DARGON
311:48LAENEN LAURA - POWER PUFF PEPPY
411:56DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
512:04VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
612:12LEEMANS CÉLINE - REMCO
712:20PRIMUS ILONA - QUITANA VAN HET MOERKE
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B213:0015:32
 
Nr.TijdCombinatie
113:00HILLEN AMBER - POMEROL V/D ESBERG
213:08DE BUSSER EMMA - NEOCLES
313:16COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
413:24VAN BEEK LINSIE - KA VAN DE ZILVERENHOEK
513:32BROSENS ELLEN - ESQUIER S
613:40NIJS MARTHE - HONO VAN DE KLEITE
713:48JACOBS ELIEN - WISH ME LUCK VH BORZEHOF Z
813:56PRIMUS ILONA - FJUSMEIN
914:04STESSENS WILLY - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
1014:12BROSENS ELLEN - LARISSA
1114:20PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
1214:28DE RIDDER ELIEN - NIQUITTA F&R
1314:36VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
1414:44HEYLEN KAYA - RENWICK
1514:52VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
1615:00BRAEKMANS CHARLOTTE - MISTER BENEDETTO B
1715:08VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
1815:16BORGHS RINDERT - QUOLIBET DE GANZEDRIES
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L113:0015:40
 
Nr.TijdCombinatie
113:00BROSENS GLEN - BAGGIO VAN DE SLARING
213:08T'SEYEN EVELIEN - WAPPER
313:16BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
413:24VANHOOF KATO - GAMAIN
513:32VAN LOON SHARONA - FARANDI
613:40ROBBERECHTS KRISTY - J'ADORE
713:48BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
813:56MATHYSSEN JENNY - WODINA
914:04AERTGEERTS YANA - LIMONERO
1114:20MATTHYS ANKE - TIPSY
1214:28MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
1314:36DE BATS LIEZE - BONAPART
1414:44DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
1514:52HAERENS HANNE - HAVANNA
1615:00WIJNS STEVEN - NAMIB'S TWINKELING Z
1715:08NIJS MARTHE - VENUS
1815:16PAULUSSEN MELISSA - ONA MP
1915:24BAETEN VICKY - SOPHIE
  VAN DER VELDE EVELIEN - DUKE RK
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L113:0015:32
 
Nr.TijdCombinatie
113:00KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
213:08VINGERHOETS ELINE - EPONA
313:16EMBRECHTS ANS - MAXWELL VAN DE VREEBEEMDEN
413:24GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
513:32FEYAERTS JAN - PALOMA VAN DE WENDY KURT HOEVE
613:40VERELLEN ANJA - JISKA CV
713:48ROOS ALEXANDER - ODELIN
813:56WYNANTS INTE - ORLANDO
914:04FEYAERTS LORE - JAVERA D
1114:20WITVROUW JILL - MILTON BLUE
1214:28WUYTS AMBER - INFINITY DA
1314:36BRAEKMANS HANNAH - FARE
1414:44SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
1514:52CORTHOUT LIESBET - WON-TON-TON
1615:00BAETEN SYLVIE - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
1715:08OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
1815:16VAN MIERT LORE - IDESSE
1915:24ROOS ALEXANDER - GORONGO VD PANNENHOEF
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L209:3011:46
 
Nr.TijdCombinatie
209:38SWAANS EVELIEN - COINTREAU
309:46DIELIS FRANS - HEROÏNE
409:54DE LAET SOFIE - GLORIA
510:02NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
610:10GEERTS WILLY - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
710:18WEYNS CHIARA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
810:26SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
910:34WUYTS LIEVE - MISS MAGIC VAN 'T HEIKE
1010:42GORIS NATHALIE - JARNO
1110:50PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
1210:58BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
1311:06SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
1411:14APPELS LIES - LISSIO V OF LOXLEY
1511:22SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
1611:30BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
1711:38VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L213:0015:16
 
Nr.TijdCombinatie
113:00AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
213:08THEUNIS ELIEN - PROMISSE VAN DE MEULENBERG Z
313:16GORIS SENNE - LURAAN-H
413:24GOETSCHALKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
513:32GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
613:40BRAEKMANS KRISTOF - FORZA
713:48GEUDENS LINA - DON APARTE
813:56GEUBBELMANS ANNEMIE - GALLARDO-DE-CAVRON
1014:12GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
1114:20DE WOLF SELINA - EVARRA
1214:28CONICKX LIEVE - KALLISTA
1314:36SOETEMANS SANNE - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
1414:44ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
1514:52MAES INE - JUST DANCE
1615:00DELFOSSE SARAH - INDEZZ V.D. HAARTERHOEVE
1715:08OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
4 ARing 4 A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M109:3011:14
 
Nr.TijdCombinatie
109:30VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
209:38BROECKX TOMMY - OYSTER VAN DORPERHEIDE
309:46VERVECKEN INE - DANTE
409:54VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
510:02GORIS RUBY - ZANDOR
610:10JANSENS INGE - GENEROUS
710:18BUYENS TOM - EVARRA
810:26D'HONT ANOUK - DOLORADO
910:34AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
1010:42LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
1110:50STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
1210:58VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
1311:06SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M109:3011:22
 
Nr.TijdCombinatie
109:30BAX EDDY - IAN-B
209:38WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
309:46COLPAERT JO - JULIA
409:54MARIEN JANA - FLO VAN HET BLONDVELD
510:02EYKENS JOLIEN - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
610:10SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
710:18MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
810:26MERTENS LYN - JORAN H.
910:34SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
1010:42SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
1110:50DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
1210:58DE KINDEREN MIEK - FIGO V.D. PANNENHOEF
1311:06BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
  HELSEN LEEN - JADE G & W
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M209:3011:30
 
Nr.TijdCombinatie
109:30VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
209:38DEKKERS ANNICK - PRONTO
309:46VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
409:54DECKX INGE - MIRACLE MESSI
510:02VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
610:10DE PEUTER NELE - GOLIATH
710:18VAN DESSEL LIESBET - GUIRLACHE D'LLANO
810:26OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
910:34PEETERS WALTER - ISADORA
1010:42JACOBS SARA - EASY DANCER
1210:58SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
1311:06GIOS MARIEKE - BIJOU
1411:14HERTOGS GITTE - FAZENDA
1511:22SOETEMANS NELE - INDEZZ
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z109:3011:30
 
Nr.TijdCombinatie
109:30VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
209:40LAUWERYSEN STEPHANIE - HEBRINTHE VD ESBERG
309:50WEYNS SCHANI - INDIGO
410:00DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
510:10VERVOORT PEGGY - ANOUK VAN DIJK
610:20RENS JOS - KADANZ
710:30MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
810:40PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
910:50VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
1011:00SOETEMANS STANIE - DIXIE
1111:10SMETS KAAT - APPLEQUEEN
1211:20RENS SOFIE - APRIL LOVE
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z113:0015:00
 
Nr.TijdCombinatie
213:10KEMPS JASMIN - MILANA-K
313:20VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
513:40VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
613:50BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
714:00DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
814:10BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
914:20SOETEMANS KOEN - GIANA
1014:30SMETS JOLIEN - INDA
1114:40BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
1214:50GEUDENS BENNY - DON APARTE
1ARing 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z209:3011:20
 
Nr.TijdCombinatie
109:30DIELIS KRISTEL - FLEURETTE
209:40WEYNS CHADIA - FLYNN
309:50RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
410:00DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
510:10VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
610:20SOETEMANS JOZEF - GENNA
710:30WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
810:40VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
910:50SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
1011:00LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
1111:10VILAIN KAROLIEN - TORNADO
1BRing 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ11:5012:40
 
Nr.TijdCombinatie
111:50KEMPS JASMIN - RUBENS - PIA
212:00GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
312:10HOEFKENS MARC - ERONA
412:20VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
512:30OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
 
   
18/10/2020 - WRDA2021HEGEMOTU - DRESSUURDAG GROBBENDONK


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.