{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001R)
DEELNAME
0
7
0
7
Groep 3: 14/10/2020 21:00
BAARLE HERTOG - SINT REMIGIUS (12002R)
DEELNAME
0
4
0
2
Groep 3: 14/10/2020 21:00
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 3: 14/10/2020 21:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R)
DEELNAME
0
4
0
5
Groep 3: 14/10/2020 21:00
DE KEMPISCHE MENVERENIGING - DE KEMPISCHE MENVERENIGING (19003R)
DEELNAME
0
0
0
0
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R)
DEELNAME
0
5
0
5
Groep 3: 14/10/2020 21:00
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 14/10/2020 21:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008R)
DEELNAME
0
5
0
3
Groep 3: 14/10/2020 21:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009R)
DEELNAME
0
5
0
5
Groep 3: 14/10/2020 21:00
GROBBENDONK - ONZE LIEVE VROUW TEN TROON (12010R)
DEELNAME
0
19
0
17
Groep 1: 14/10/2020 19:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
DEELNAME
0
9
0
9
Groep 3: 14/10/2020 21:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R)
DEELNAME
0
6
0
6
Groep 2: 14/10/2020 20:00
KASTERLEE - DE LUSTIGE DRAVERS (12015R)
DEELNAME
0
5
0
4
Groep 2: 14/10/2020 20:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016R)
DEELNAME
0
16
0
14
Groep 2: 14/10/2020 20:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
DEELNAME
0
7
0
6
Groep 2: 14/10/2020 20:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 14/10/2020 20:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021R)
DEELNAME
0
7
0
7
Groep 2: 14/10/2020 20:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023R)
DEELNAME
0
3
0
4
Groep 2: 14/10/2020 20:00
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 1: 14/10/2020 19:00
NOORDERWIJK - BAVODRAVERS (12024R)
DEELNAME
0
6
0
5
Groep 1: 14/10/2020 19:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R)
DEELNAME
0
1
0
0
Groep 1: 14/10/2020 19:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027R)
DEELNAME
0
6
0
5
Groep 1: 14/10/2020 19:00
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R)
DEELNAME
0
7
0
4
Groep 1: 14/10/2020 19:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031R)
DEELNAME
0
12
0
10
Groep 1: 14/10/2020 19:00
TIELEN - DE HEIDEDRAVERS (12032R)
DEELNAME
0
1
0
0
Groep 1: 14/10/2020 19:00
TURNHOUT - SINT PIETER (12033R)
DEELNAME
0
4
0
4
Groep 1: 14/10/2020 19:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 14/10/2020 19:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 1: 14/10/2020 19:00
VORST - DE VRIJE TEUGEL (12037R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 14/10/2020 19:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 1: 14/10/2020 19:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 14/10/2020 19:00
18/10/2020 - WRDA2021HEGEMOTU - DRESSUURDAG GROBBENDONK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots