{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
I
Ring I: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:00
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
2
09:15
4919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
3
09:30
1262212 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENT
4
09:45
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
5
10:00
100025263 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-NIKLAAS
6
10:15
100053603 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
7
10:30
100035279 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KALLO
8
10:45
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
9
11:00
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
10
11:15
100035404 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERBEKE WAAS
11
11:30
6511528 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PEER
12
11:45
12219269 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT LENAARTS
13
12:00
100025336 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - TORHOUT
14
12:15
2065288 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEUSDEN
15
12:30
1270393 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERZEKE
J
Ring J: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:00
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100034735 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BROECHEM
2
09:15
5570022 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MERELBEKE
3
09:30
1271003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
4
09:45
100053682 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERZEKE
5
10:00
100036443 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ERPE MERE
6
10:15
2675782 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZONNEBEKE
7
10:30
1263222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GRIMBERGEN
8
10:45
100016077 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEISE-WOLVERTEM
9
11:00
6328440 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ITEGEM
10
11:15
2074988 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEIST OP DEN BERG
11
11:30
1260996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOERSEL
12
11:45
13013154 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WACHTEBEKE
13
12:00
7394834 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEOPOLDSBURG
14
12:15
100053507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
15
12:30
100039976 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GENK
K
Ring K: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:00
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
1268474 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - EKSAARDE DOORSLAAR
2
09:15
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
3
09:30
100029745 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAMBEEK
4
09:45
1253724 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LILLE
5
10:00
1270801 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-GILLIS-WAAS
6
10:15
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
7
10:30
13976787 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - STEVOORT
8
10:45
100041085 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOCHRISTI
9
11:00
100039980 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HAASRODE BLANDEN
10
11:15
1265848 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
12
11:45
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
13
12:00
1262818 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEDEROKKERZEEL
14
12:15
100041489 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OEDELEM BEERNEM
15
12:30
100017705 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOKEREN HEIENDE
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
2
09:15
100039986 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HERENTHOUT
3
09:30
100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
4
09:45
100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
5
10:00
100040003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LOCHRISTI
6
10:15
100036918 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - NEDEROKKERZEEL
7
10:30
100039963 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BORNEM
8
10:45
100053434 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
9
11:00
11909071 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - IZEGEM
10
11:15
100040019 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OEDELEM BEERNEM
11
11:30
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
12
11:45
100053523 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - EKSAARDE DOORSLAAR
13
12:00
100039979 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HAASRODE BLANDEN
14
12:15
15083294 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - PEER
H
Ring H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
2
09:15
6554570 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ANZEGEM
3
09:30
100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
4
09:45
1268676 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - EKSAARDE DOORSLAAR
5
10:00
100040010 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
6
10:15
100039997 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LEOPOLDSBURG
7
10:30
100040013 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MOERBEKE WAAS
8
10:45
100040050 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZOERSEL
9
11:00
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
10
11:15
1273326 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TORHOUT
11
11:30
11893917 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BASSEVELDE
12
11:45
100039962 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
13
12:00
100040017 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - NIEUWENRODE
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:00
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:15
12794401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
3
09:30
11715677 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BORNEM
4
09:45
1254633 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEER
5
10:00
1249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
6
10:15
100035709 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
7
10:30
100053599 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
8
10:45
100016073 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEUSDEN
9
11:00
100040468 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
10
11:15
100036444 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ERPE MERE
11
11:30
100030388 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZONNEBEKE
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:00
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
1252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
2
09:15
100050250 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
3
09:30
100041808 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
4
09:45
100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
5
10:00
100016423 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
6
10:15
100030370 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
7
10:30
100040676 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAMBEEK
8
10:45
100040885 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
9
11:00
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
10
11:15
100017973 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:00
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100034972 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEEL LARUM
2
09:15
100053389 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERSELT
3
09:30
100035016 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEETBETS
C
Ring C: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
5449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
2
09:15
13306578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OUD TURNHOUT
3
09:30
13976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
4
09:45
100046212 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARDOOIE
5
10:00
10590679 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LICHTAART
6
10:15
5510408 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - IZEGEM
7
10:30
10631604 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERCHTEM
8
10:45
13514928 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINT-GILLIS-WAAS
9
11:00
100018133 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OESELGEM
10
11:15
3885353 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - RIJKEVORSEL
D
Ring D: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
11939383 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARDOOIE
2
09:15
1254532 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MEER
3
09:30
1271205 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZELE
4
09:45
1259481 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WEELDE RAVELS
5
10:00
100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
6
10:15
3930924 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - EKSAARDE DOORSLAAR
7
10:30
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
8
10:45
100018400 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ASSE
9
11:00
13014770 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:00
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
1255441 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
2
09:15
3012454 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
3
09:30
1260289 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
4
09:45
100041560 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
5
10:00
100053392 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
6
10:15
1260390 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
7
10:30
1254431 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEER
8
10:45
100017254 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
9
11:00
14639017 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
2910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
2
12:15
14739754 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MESSIAEN POMMELIEN - MARCEL
2
09:08
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
3
09:16
DE KEIRSMAEKER LORE - CASPER
4
09:24
VAN MOSSEVELDE RUNE - BLES
5
09:32
COSTERS FLORE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
6
09:40
VAN BROEKHOVEN LOUISE - JOERI
7
09:48
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
8
09:56
FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
9
10:04
DE WAELE ELISE - JEFF
10
10:12
VANLANGENDONCK PAULIEN - SAM
11
10:20
VISSERS JANA - TOONTJE
13
10:36
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
14
10:44
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
15
10:52
MATTHYS MARIE KATRIEN - POLLY DIVA VAN DE KRUISSTRAAT
16
11:00
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
17
11:08
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
18
11:16
VANLANGENDONCK PAULIEN - TEDDY
19
11:24
KINDT JULES - NEPTUNE D'HADOL
20
11:32
DE HOON UTE - LOTTE
21
11:40
DENS LINE - TRISTAN
22
11:48
PLEYSIER ANNA - FLORA
23
11:56
MEYVIS FLOOR - DUSTY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
4
09:24
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
5
09:32
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
6
09:40
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
7
09:48
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
8
09:56
VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
9
10:04
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - ZARA
10
10:12
VANAKEN LIEN - VERA
11
10:20
MICHAUX WARRE - NIKA
12
10:28
DECLEIR ROMÉE - BELLE
13
10:36
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
14
10:44
VAN LAER KOBE - KANJER
15
10:52
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
16
11:00
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
17
11:08
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
18
11:16
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
19
11:24
VAN STEEN JESSE - LIESJE
20
11:32
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
21
11:40
SCHREURS LORE - BENNIE
22
11:48
ARNAUTS LOUISE - HALLY
23
11:56
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
24
12:04
DE BAETS SEPPE - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
3
09:16
VAN AVERMAET LOUKA - FLOORTJE
4
09:24
HEYVAERT BRIEK - BENTO
5
09:32
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
6
09:40
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
7
09:48
RAEDTS AURÉA - KLUISHOEKS STERRE
9
10:04
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
10
10:12
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
11
10:20
VANSTAEN BAS - MISTY
12
10:28
COOLS AXELLE - SNOOPY
13
10:36
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
14
10:44
SAS NIEKE - DUMPIE
15
10:52
BASTIAENSEN LIV - SHADOW
16
11:00
MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
17
11:08
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
18
11:16
PEETERS STIG - QUINCY
19
11:24
GEUDENS KOBE - SALTY
20
11:32
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
21
11:40
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
22
11:48
GOOSSENS MILLE - FELMA
23
11:56
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
24
12:04
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DECLEIR MALIN - BELLE
2
09:08
BUX FEMKE - HENK
3
09:16
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
4
09:24
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
5
09:32
VERAGHTERT ROOS - SELLA
6
09:40
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
7
09:48
MAAS KOBE - PUCK
8
09:56
DE FAUW GASPAR - MAILOW
9
10:04
VERHULPEN LORE - BEAUTY
10
10:12
TIMMERS MARGAUX - SARA
11
10:20
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
12
10:28
BUIKS RUNE - JULIAN
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN OVERWAELE CHELSEY - UNDO V/H WEIDSE HOF
2
09:08
FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
3
09:16
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
4
09:24
ARTOOS HANNE - FLORIS
5
09:32
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
6
09:40
MEERSSCHAERT HELENA - ALPHA
7
09:48
VANAKEN LIEN - KAATJE
8
09:56
DE RIDDER CAMILLE - FIENTJE
9
10:04
GEERINCKX JULIE - RUBY
10
10:12
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
11
10:20
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
13
10:36
VERMANDERE ALINE - SACHA
14
10:44
MINNEBO CELEST - ROMEO
15
10:52
DE KESEL GEIKE - JESSIE
16
11:00
MICHAUX BENTE - FLOYD
17
11:08
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
18
11:16
VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
19
11:24
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
20
11:32
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
21
11:40
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
22
11:48
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
23
11:56
VOCHTEN NOÉ - DE MISPELHOEF'S MILIKA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LEYNS HELENA - SPLINTER
2
09:08
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
3
09:16
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
4
09:24
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
5
09:32
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
6
09:40
SEGERS LARS - PRESCO
7
09:48
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
8
09:56
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
9
10:04
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
10
10:12
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
11
10:20
ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
13
10:36
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
14
10:44
TOELEN RUBEN - CASPER
15
10:52
GEERINCKX MARIE - RUBY
16
11:00
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
17
11:08
FALEMPIN FENNE - RUBY
18
11:16
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
19
11:24
SCHEPENS PAULIEN - GUNNER
20
11:32
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
21
11:40
VRINS CHLOÉ - BLIKSEM
22
11:48
GEUDENS JOREN - UTOPIA
23
11:56
MERTENS LIEN - MEXX
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
D'HESPEEL EMMA - BELLO
3
09:16
DE RIDDER LAURE - JOEY
4
09:24
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
5
09:32
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
6
09:40
PINCEEL ROOS - BOEFER
7
09:48
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
8
09:56
CARLÉ NOOR - STELLA
9
10:04
VANGENECHTEN LOUISE - ANKY
10
10:12
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
11
10:20
VERBRUGGEN KYARA - JOWOUT'S BLACKY
13
10:36
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
14
10:44
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
15
10:52
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
16
11:00
RUBAN IBEN - TROUSHKA
17
11:08
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
18
11:16
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
19
11:24
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
20
11:32
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
21
11:40
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
22
11:48
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
23
11:56
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
3
09:16
VERHELST ORIANA - VLAMMEKE
4
09:24
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
5
09:32
HERMANS ZOË - PRINSES
6
09:40
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
7
09:48
GODRIE BRAM - CARINA
8
09:56
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
9
10:04
MERTENS JULIE - GIOVANNI
10
10:12
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
11
10:20
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
12
10:28
DE WINTER RUBEN - DONDER
13
10:36
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
14
10:44
KELCHTERMANS GIEL - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
15
10:52
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
16
11:00
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
17
11:08
DE ZUTTER RUBEN - SPIRIT
18
11:16
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
19
11:24
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
20
11:32
DE VOS NETTE - CHARMEUR
21
11:40
PELKMANS FLOOR - MAXI
22
11:48
MARTENS MARIT - RAMBO
23
11:56
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
2
09:08
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
3
09:16
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
4
09:24
BUTS STAN - SEPPE
5
09:32
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
6
09:40
PEETERS LUNA - DESTINY
7
09:48
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
8
09:56
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
10
10:12
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
11
10:20
ADRIAENSEN BO - MICKEY
12
10:28
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
13
10:36
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
14
10:44
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
15
10:52
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
16
11:00
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
17
11:08
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
18
11:16
STEEGMANS CAS - VALERIO
19
11:24
COOL MARGOT - JOB
20
11:32
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
21
11:40
DANEELS LORE - CEASAR
22
11:48
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
23
11:56
SOENENS SUZAN - EROS
24
12:04
VERWIMP EMMA - DEWI
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
3
09:16
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
4
09:24
HOUTMAN JILL - QUIMY DE LA BOVERIE
5
09:32
VERHOEVEN KATO - PETER
6
09:40
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
7
09:48
OORTS LORE - SUMMER
8
09:56
ROTTIE RENSKE - DARIO
9
10:04
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
10
10:12
POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
11
10:20
JANSEN LAURINE - CHICO
13
10:36
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
14
10:44
PEETERS LUNA - KYARA
15
10:52
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
16
11:00
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
17
11:08
JEEGERS IME - QIPSY
18
11:16
DE VOS TUUR - JASMINE
19
11:24
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
20
11:32
CALLENS FREEKE - PIDO
21
11:40
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
22
11:48
SMETS TESSE - AARON
23
11:56
ROESEMS LIEZE - NIK
24
12:04
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
RUTS ELISE - NUTELLA
4
09:24
BORMANS LENNE - KYRA
5
09:32
EVERAERT LISA - SJENNY
6
09:40
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
7
09:48
MERTENS LUCAS - PONPON
8
09:56
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
9
10:04
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
10
10:12
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
11
10:20
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
12
10:28
GILOPS ELLEN - ULONKA
13
10:36
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
14
10:44
WEENEN LORE - DONNA
15
10:52
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
16
11:00
DE WOLF CAITLIN - MOLINA
17
11:08
DANEELS THOMAS - FLOR
18
11:16
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
20
11:32
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
21
11:40
PEETERS NENA - TUBOR
22
11:48
SANDERS LUNE - HANNINKHOEVE'S CARINO
23
11:56
VAN BERENDONCK MAUD - PATSY
24
12:04
VAN HECKE JELLE - WINSTON
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
KLEEREN YONI - MAX
4
09:24
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
5
09:32
DE MEYST KATO - RASPOETIN
6
09:40
SILLIS ROSIE - IBIDZA VAN'T NEERHOF
7
09:48
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
9
10:04
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
10
10:12
LEEN FREE - SPIRIT
11
10:20
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
12
10:28
LAENEN ROMY - TOBIAS
13
10:36
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
14
10:44
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
15
10:52
DERIDDER CHELSY - CILANO
16
11:00
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
17
11:08
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
18
11:16
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
19
11:24
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
20
11:32
BUTS STAN - TOETJE
21
11:40
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
22
11:48
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
23
11:56
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
24
12:04
BREUGELMANS LAURA - FRITS
25
12:12
BLEYEN RHUNE - FILINI
26
12:20
CREEMERS LOUISE - NAOMI
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
3
13:16
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
4
13:24
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
5
13:32
COOL EMMA - CAFÉ AU LAIT
6
13:40
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
7
13:48
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
8
13:56
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
9
14:04
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
10
14:12
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
11
14:20
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
3
13:16
SCHEERS HANNE - PUK
4
13:24
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
5
13:32
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
6
13:40
GEIVERS DIEDE - OSCAR
7
13:48
JANSSEN YANA - BOY VAN EQUINE PARK
8
13:56
KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
9
14:04
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
10
14:12
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
11
14:20
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
12
14:28
GHOZLAN LILLY - RE
13
14:36
DE RIJCK JENTE - JOLY'S DANA
14
14:44
RAMOUT CHLOÉ - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
15
14:52
BOUTS JEF - IMBRA
16
15:00
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
17
15:08
FRANCO QUINTEN - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
18
15:16
IMPENS VIKTOR - JOLY'S HANNE
19
15:24
FRANCO KJENTA - ULRIKE VD HEFFINCK
20
15:32
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
21
15:40
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
22
15:48
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
23
15:56
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
24
16:04
VACKIER ALICIA - MAGENO
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BOSMAN AMBER - AMEDIJK´S ASTARTE
2
13:08
DE WOLF CAITLIN - BUCKLAND EVITA
3
13:16
NYSSEN MALIN - STARWIN'S SVENN
4
13:24
BEYNE FEBE - FEEO
5
13:32
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
6
13:40
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
7
13:48
GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
8
13:56
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
9
14:04
CEYSSENS SOFIE - VALCO
10
14:12
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
11
14:20
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
12
14:28
BOSMAN AMBER - ELIN Z
13
14:36
DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
14
14:44
DE WOLF CAITLIN - KAYLY
15
14:52
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
16
15:00
BUYLE MAURO - KENZA
17
15:08
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
18
15:16
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
19
15:24
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
20
15:32
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
21
15:40
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
22
15:48
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
23
15:56
VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
24
16:04
SWINNEN LOTTE - ANGELO
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
2
13:08
WOUTERS LOUISE - DIMENSION
4
13:24
VERBEECK LARA - STELLA
5
13:32
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
6
13:40
CREEMERS LOUISE - LITTLE VITALIS
7
13:48
MATTON MIRTHE - RANI VAN HET ELSHOUT
8
13:56
VAN DIJCK JOPPE - VAIANA
9
14:04
VAN VUGT ZITA - DEVLYN
10
14:12
MARTENS JILKE - MANOLITO
11
14:20
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
13
14:36
VAN DE WALLE AURÉLIE - KANTJE'S FABIENNE 20102407
14
14:44
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
15
14:52
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
16
15:00
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
17
15:08
DRIES BENTE - LORENSO SORO
18
15:16
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
19
15:24
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
20
15:32
MELIS LOTTE - FHOENIX
21
15:40
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
22
15:48
MEEUS JILL - EQUITA
23
15:56
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
2
13:08
DE WACHTER FEMKE - EBI
5
13:32
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
6
13:40
SOORS LIEZE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
7
13:48
LAMBRECHTS ZITA - LUKIE JOE
8
13:56
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
9
14:04
BLOMMAERTS LOTTE - SUBLIEM'S GINO
10
14:12
VAN PAMEL BREND - TWISTER VH PAARDEVELD
11
14:20
TANT ONAH - ADIVA
12
14:28
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
13
14:36
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
14
14:44
DE STORME TIEBE - KALIEF
15
14:52
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
16
15:00
WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
17
15:08
DEBLON MARGAUX - FAROUK
18
15:16
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
19
15:24
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
20
15:32
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
21
15:40
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
22
15:48
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
23
15:56
GOIRIS LAURE - ODIN
24
16:04
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VERNAILLEN HANNE - BEAUTY RL
4
13:24
TROCH KAAT - MISTY
5
13:32
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
6
13:40
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
7
13:48
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
8
13:56
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
9
14:04
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
10
14:12
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
11
14:20
DE SMET JULINE - ROLEX VAN KLAVERBORCH
12
14:28
VAN EXEM PERLE - LADY
13
14:36
LEEN FREE - BUMBLEBEE
14
14:44
BECQUET FRAN - EASY BOY
15
14:52
ROGGEMAN CELINE - OLIVIER DE L'EGUILLE
16
15:00
VAN PAMEL NIELS - THUNDER VH PAARDEVELD
17
15:08
DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
18
15:16
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
19
15:24
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
20
15:32
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
21
15:40
HELSEN HANNAH - CLAIRE
22
15:48
MASURE AMBER - JOLY'S ORION
23
15:56
DE PELSMAEKER NIEKE - KUIKHORNSTER LEONARDO
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERHOEVEN KATO - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
2
13:08
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
4
13:24
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
5
13:32
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
6
13:40
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
7
13:48
AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
8
13:56
BOSCH KATRIJN - DAPPER
9
14:04
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
10
14:12
KINABLE MAYA - WANNES
11
14:20
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
12
14:28
DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
13
14:36
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
14
14:44
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
15
14:52
DUMON SHIRLEY - MDL'S ICE QUEEN
16
15:00
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
17
15:08
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
18
15:16
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
19
15:24
BUIKS RENSKE - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
20
15:32
LEIRS STERRE - PEPSI
21
15:40
DE STOPPELEIRE ELINE - TAKE OFF VAN PRINSEVELD
22
15:48
VAN MIEGHEM RENÉE - BOWIE
23
15:56
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
24
16:04
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERSPURTEN LOTTE - JOLY'S MACHO
4
13:24
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
6
13:40
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
7
13:48
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
8
13:56
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
9
14:04
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
10
14:12
VANDEBEEK LIEN - LUNA
11
14:20
JORIS NINA - SPIRIT
12
14:28
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
13
14:36
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
14
14:44
DE KOSTER LORE - CELVIN
15
14:52
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
16
15:00
STUER KYARA - MIRELLAHENS
17
15:08
LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
18
15:16
HEYLIGEN JADE - CRYSTAL
19
15:24
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
20
15:32
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
21
15:40
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
22
15:48
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
23
15:56
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
24
16:04
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
25
16:12
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
WINTERS LINDE - OMAR
3
13:16
DE POORTER DELPHINE - CUPI
4
13:24
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
5
13:32
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
6
13:40
DE CUYPER TESS - ZAI
7
13:48
WOUTERS LOUISE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
8
13:56
VAN MIERT LIEN - ITCH S
9
14:04
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
10
14:12
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
11
14:20
DENORME EMMA - VICTOR
13
14:36
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
14
14:44
PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
15
14:52
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
16
15:00
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
17
15:08
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
18
15:16
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
19
15:24
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
20
15:32
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
21
15:40
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
22
15:48
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
23
15:56
SAEY LORE - WIDDY
24
16:04
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
3
13:16
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
4
13:24
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
5
13:32
PEETERS STIEN - DJANGO
6
13:40
LAENEN ROMY - BONBON
7
13:48
HEYLEN ANOUK - MIKEL
8
13:56
VERSPURTEN LOTTE - ESPERANZA
9
14:04
FLORÉ LAURE - JUPILER
10
14:12
KERKHOFS GIEL - FANCY
11
14:20
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
13
14:36
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
14
14:44
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
15
14:52
COOL EMMA - CONCIERGE
16
15:00
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
17
15:08
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
18
15:16
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
19
15:24
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
20
15:32
CALLENS DIEDE - BIJOUX
21
15:40
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
22
15:48
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
23
15:56
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - ZEB
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:44
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:36
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
1
10:44
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
2
10:52
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
3
11:00
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
5
11:16
VERDEYEN YANA - PHANETTE'S VLYNNDER
6
11:24
HEYLIGEN JADE - STAR
7
11:32
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
8
11:40
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
9
11:48
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
10
11:56
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
11
12:04
LAENEN GITTE - VERA
12
12:12
HERWEYERS ALEXINE - JOLI
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
14:44
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:52
VERSTAPPEN JANNE - NICK
3
15:00
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
4
15:08
GODRIE LOTTE - SMOKEY
5
15:16
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
6
15:24
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
7
15:32
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
8
15:40
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
9
15:48
DE NEEF SEM - BELLE FLEUR
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
4
13:24
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
5
13:32
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DOLINO EC
6
13:40
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
7
13:48
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
8
13:56
ALLARD LOTTE - SEVEN
9
14:04
VAN TULDER MALINE - LEX
11
14:20
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
12
14:28
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
13
14:36
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
14
14:44
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
15
14:52
VAN HOECK INE - GALOT
16
15:00
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
17
15:08
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
18
15:16
OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
19
15:24
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
20
15:32
VAN DIJCK JOPPE - LARS
21
15:40
ROGIERS MEREL - FUNSTABLES MICHELANGELO
22
15:48
ROMBOUTS ANOUK - RANA
23
15:56
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
24
16:04
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
1
B-terrein: KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
13:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
100041087 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - ANZEGEM
2
13:15
100050079 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - OESELGEM
C-terrein
C-terrein: SPRINGEN Klasse B (S)
14:18
14:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:18
DE KEIRSMAEKER LORE - CASPER
2
14:20
SCHEERS STORM - PICKLES
3
14:22
FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
4
14:24
VISSERS JANA - TOONTJE
5
14:26
DE WAELE ELISE - JEFF
6
14:28
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
7
14:30
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
8
14:32
DENS LINE - TRISTAN
C-terrein
C-terrein: SPRINGEN Klasse B (A)
13:20
14:08
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:22
GELUYKENS MITHE - KIANTY
3
13:24
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
4
13:26
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
5
13:28
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
6
13:30
TIMMERS MARGAUX - SARA
7
13:32
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
8
13:34
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
9
13:36
VANAKEN LIEN - VERA
10
13:38
HEYVAERT BRIEK - BENTO
11
13:40
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
12
13:42
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
13
13:44
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
14
13:46
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
15
13:48
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
16
13:50
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
17
13:52
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - ZARA
18
13:54
VANSTAEN BAS - MISTY
19
13:56
MERTENS ANNA - VLEKJE
20
13:58
BUIKS RUNE - JULIAN
21
14:00
GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
22
14:02
GEYSEN DILLE - CHOU CHOU
23
14:04
LEO OONA - PLAY BOY
24
14:06
DE COCK FERRE - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
B-terrein
B-terrein: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
10:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
2
08:32
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
3
08:34
VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
4
08:36
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
5
08:38
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
6
08:40
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
7
08:43
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
8
08:45
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
9
08:47
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
10
08:49
VAN GYSEL LOUISE - MR. PEANUTS
11
08:51
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
12
08:53
DE WINTER JOREN - HOOPY
13
08:56
DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
14
08:58
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
15
09:00
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
16
09:02
SPIESSENS MAURO - NETTE
17
09:04
VANAKEN LIEN - KAATJE
18
09:06
DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
19
09:09
VAN GYSEL OLIVIER - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
20
09:11
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
21
09:13
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
22
09:15
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
23
09:17
GEERAERTS WARRE - EMPRESS VAN DE LOTE
24
09:19
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
25
09:22
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
26
09:24
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
27
09:26
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
28
09:28
MERTENS JULIE - GIOVANNI
29
09:30
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
31
09:35
LANSLOTS DIAZ - FARINA
32
09:37
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
33
09:39
SOENENS SUZAN - EROS
34
09:41
VOETS HANNE - INDY
35
09:43
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
36
09:45
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
37
09:48
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
38
09:50
MINNEBO CELEST - ROMEO
39
09:52
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
40
09:54
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
41
09:56
VERMANDERE ALINE - SACHA
42
09:58
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
43
10:01
FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
44
10:03
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
45
10:05
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
46
10:07
GHYSELS CAS - LIMITHE
47
10:09
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
48
10:11
DE VOS NETTE - CHARMEUR
49
10:14
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
50
10:16
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
A-terrein
A-terrein: SPRINGEN Klasse L (B)
11:14
12:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:15
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
3
11:17
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
4
11:19
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
5
11:21
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
6
11:23
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
7
11:25
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
8
11:26
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
9
11:28
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
10
11:30
DELARUE ELISE - BAMBI
11
11:32
CAERS JUNE - GOLDFINGER
12
11:34
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
13
11:36
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
14
11:37
BLEVI CHARLOTT - TESS
15
11:39
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
16
11:41
GEYSEN WITSE - BOOMER
17
11:43
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
18
11:45
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
19
11:47
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
20
11:48
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
21
11:50
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
22
11:52
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
23
11:54
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
24
11:56
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
25
11:58
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
26
11:59
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
27
12:01
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
28
12:03
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
29
12:05
DE CONINCK FIEN - DONA
30
12:07
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
31
12:09
DE KESEL GEIKE - JESSIE
32
12:10
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
33
12:12
PEETERS LUNA - DESTINY
B-terrein
B-terrein: SPRINGEN Klasse B (C)
15:20
17:01
Nr.
Tijd
Combinatie
0
15:17
DE COCK MATIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
1
15:20
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
2
15:22
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
3
15:24
DE ROO LARS - LORENZ
4
15:26
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
5
15:28
SCHEERS BRENT - COLETTE
6
15:30
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
7
15:33
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
8
15:35
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
9
15:37
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
10
15:39
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
11
15:41
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
12
15:43
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
13
15:46
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
14
15:48
VANWALLEGHEM MANON - CO BRONC'S IPSY
15
15:50
DE VOS TUUR - JASMINE
16
15:52
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
17
15:54
VAN DE VIJVER AXELLE - BEEKZICHT'S NINA
18
15:56
VAN DE WALLE AURÉLIE - PRUMES
19
15:59
BUTS STAN - TOETJE
21
16:03
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
22
16:05
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
23
16:07
DESMEDT ANNA - SARINA
24
16:09
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
25
16:12
DE ROO ELLA - GINGER
26
16:14
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
27
16:16
VERMONDEN FLORIAN VIC - MILLESTREET'S STUUFKE
28
16:18
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
29
16:20
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
31
16:25
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
32
16:27
BLEYEN RHUNE - FLAME
33
16:29
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
34
16:31
SCHEERS BRENT - WONDER
35
16:33
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
36
16:35
MATTHEUS NANOU - RILANA M V/H ROSKAMHOF
37
16:38
MERTENS LUCAS - PONPON
38
16:40
MARTENS MARIT - FLIKA
39
16:42
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
40
16:44
DE LOOSE MIRTE - RYAN VAN HET FORESTHOF
41
16:46
GEYSEN ANOUK - FALDO
42
16:48
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
43
16:51
ROESEMS LIEZE - NIK
44
16:53
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
45
16:55
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
46
16:57
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
47
16:59
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
B-terrein
B-terrein: SPRINGEN Klasse L (C)
10:31
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:31
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
2
10:33
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
3
10:35
LAEMONT LUNA - MYLOW
4
10:37
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
5
10:39
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
7
10:44
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
8
10:46
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
9
10:48
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
10
10:50
BLEYEN RHUNE - FILINI
11
10:52
DE MEYST KATO - RASPOETIN
12
10:54
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
14
10:59
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
16
11:03
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
17
11:05
LOOS JADE - PIMMEKE
18
11:07
GODRIE LOTTE - SMOKEY
19
11:10
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
20
11:12
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
21
11:14
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
22
11:16
JANSEN HANNE - BENTO
23
11:18
KLEEREN YONI - MAX
24
11:20
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
25
11:23
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
26
11:25
VAN ROSSEM NIELS - ANGEL
27
11:27
VACKIER ALICIA - GHANA
28
11:29
DE WAELE THIBAULT - BOY
29
11:31
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
30
11:33
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
31
11:36
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
32
11:38
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
A-terrein
A-terrein: SPRINGEN Klasse M (C)
14:50
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
2
14:51
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
3
14:53
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
4
14:55
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
5
14:57
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
6
14:59
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
7
15:01
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
8
15:02
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
9
15:04
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
10
15:06
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
11
15:08
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
C-terrein
C-terrein: SPRINGEN Klasse B (D)
08:30
13:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
3
08:34
BOSMAN AMBER - ELIN Z
5
08:38
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
6
08:40
GODRIE BEN - CASSANDRA
7
08:43
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
8
08:45
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
9
08:47
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
10
08:49
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
11
08:51
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
12
08:53
TROCH KAAT - MISTY
13
08:56
DE POORTER DELPHINE - CUPI
15
09:00
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
16
09:02
LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
17
09:04
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
18
09:06
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
19
09:09
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
20
09:11
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
21
09:13
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
22
09:15
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
23
09:17
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
24
09:19
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
25
09:22
LEEN FREE - KAVALIEN
26
09:24
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
27
09:26
HOUBEN LORE - VLEK
28
09:28
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
29
09:30
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
30
09:32
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
31
09:35
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
32
09:37
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
33
09:39
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
34
09:41
KOYEN CIS - VOSJE
35
09:43
GEURTS JULIE - UMELIA-V
36
09:45
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
37
09:48
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
38
09:50
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
39
09:52
LOOS THORBEN - K. HOSTA
40
09:54
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
41
09:56
HEYLEN LIESL - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
42
09:58
LENCHANT RANA - ROMY B2
43
10:01
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
44
10:03
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
45
10:05
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
46
10:07
DE CONINCK NAOMI - QUETTY VAN DE CLAEVERVALLEI
47
10:09
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
48
10:11
STROBBE JOULE - JOLY'S FOREVER
49
10:14
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
50
10:16
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
51
10:18
WILLAERT JULIE - QUERIDA
52
10:20
VAN PAMEL BREND - TWISTER VH PAARDEVELD
53
10:22
VAN HOUT IRIS - DIABLO
54
10:24
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
55
10:27
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
56
10:29
CAERS RENÉE - LORD LOUSTIC DE GANZENDRIES
57
10:31
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
58
10:33
GEURTS JULIE - QUINTA - V
60
10:37
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
61
10:40
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
62
10:42
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
63
10:44
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
64
10:46
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
65
10:48
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
66
10:50
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
67
10:53
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
68
10:55
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
69
10:57
SAELENS FAYE - JACONDA
70
10:59
SAELENS RUBE - FANTASIA
71
11:01
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
72
11:03
HEYLEN LIESL - UTERNITY
73
11:06
CLAES LUNA - EBRO
74
11:08
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
75
11:10
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
76
11:12
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
77
11:14
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
78
11:16
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
79
11:19
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
80
11:21
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
81
11:23
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
82
11:25
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
83
11:27
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
84
11:29
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
85
11:32
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
86
11:34
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
87
11:36
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
88
11:38
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
89
11:40
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
90
11:42
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
91
11:45
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
92
11:47
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
93
11:49
DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
94
11:51
FRANCO KJENTA - ULRIKE VD HEFFINCK
95
11:53
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
96
11:55
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
97
11:58
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
98
12:00
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
99
12:02
WILLEM ARTHUR - FLORIS
100
12:04
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
101
12:06
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
102
12:08
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
103
12:11
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
104
12:13
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
105
12:15
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
106
12:17
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
107
12:19
VAN WESENBEECK PAULIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
108
12:21
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
109
12:24
VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
110
12:26
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
111
12:28
DE WAELE THIBAULT - VINY VAN TEXELHOF
112
12:30
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
113
12:32
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
114
12:34
VAN LAECKEN BRITT - KATTINGKA
115
12:37
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
116
12:39
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
117
12:41
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
118
12:43
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
119
12:45
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
120
12:47
LAEMONT LUNA - TALITA VH WEIDSE HOF
121
12:50
DE LAENDER EMILE - FIRE
122
12:52
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
123
12:54
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
124
12:56
FRANKEN THIBO - ASHA V.D. PONDEROSAHOEVE
125
12:58
VERDUYN KAYLIE - QUZCO ST WINOC
126
13:00
FRANCO QUINTEN - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
127
13:03
LEIRS STERRE - PEPSI
128
13:05
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
129
13:07
FRANCO KILIAN - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
130
13:09
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
A-Terrein
A-terrein: SPRINGEN Klasse L (D)
08:30
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
MERTENS LISSE - MOJITO
3
08:34
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
4
08:36
MORIS LEONIE - JANA
6
08:40
VAN EXEM PERLE - LADY
7
08:43
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
8
08:45
DE CUYPER TESS - ZAI
9
08:47
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
10
08:49
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
11
08:51
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
12
08:53
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
13
08:56
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
14
08:58
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
15
09:00
KERKHOFS GIEL - FANCY
16
09:02
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
17
09:04
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
18
09:06
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
19
09:09
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
20
09:11
GEERITS FLORE - BLIKSEM
21
09:13
LAMBERTS XANDER - EIKENHORST'S MANFRED
22
09:15
DOUWEN EMI - CINDY
23
09:17
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
24
09:19
DE KOSTER LORE - CELVIN
25
09:22
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
26
09:24
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
27
09:26
ANDRIES THIJS - NINJA-V
28
09:28
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
29
09:30
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
31
09:35
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
32
09:37
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
33
09:39
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
34
09:41
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
35
09:43
LAENEN MELANIE - FRODO
36
09:45
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
37
09:48
VAN DIJCK JOPPE - LARS
38
09:50
KLEEREN YONI - ROCKY
39
09:52
BOUTS JEF - IMBRA
40
09:54
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
41
09:56
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
42
09:58
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
43
10:01
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
44
10:03
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
45
10:05
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
46
10:07
KEISSE NOOR - PARCIVAL
47
10:09
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
48
10:11
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
49
10:14
MERTENS MART - ELVIRA
50
10:16
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
51
10:18
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
52
10:20
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
53
10:22
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
54
10:24
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
55
10:27
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
56
10:29
DE WAELE THIBAULT - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
57
10:31
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
58
10:33
PORCU CARLA - SHAKIRA VAN DE BLOEMENHOEVE
59
10:35
GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
60
10:37
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
61
10:40
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
62
10:42
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
63
10:44
VAN HOECK JOPPE - GREECE
64
10:46
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
A-terrein
A-terrein: SPRINGEN Klasse M (D)
16:02
17:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:02
ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
2
16:03
DE RIDDER ELINE - JOE DE LA GRIVARDRY
3
16:05
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
4
16:07
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
6
16:11
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
7
16:13
DUCHENE EMIEL - MOONFIGHTER MACHIAVELLI
8
16:14
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
9
16:16
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
10
16:18
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
11
16:20
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
12
16:22
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
13
16:24
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
14
16:25
STUER KYARA - MIRELLAHENS
15
16:27
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
16
16:29
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
17
16:31
NOPPE EDOUARD - CLARK
18
16:33
DE ROO CHLOË - LOEZA
19
16:35
DE ROO LARS - JUUL
20
16:36
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
21
16:38
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
22
16:40
CAERS RENÉE - MANFRED
23
16:42
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
24
16:44
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
25
16:46
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
26
16:47
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
27
16:49
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
28
16:51
VOSSEN MINNE - INJAS
29
16:53
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
30
16:55
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
31
16:57
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
32
16:58
DE RIDDER ELINE - CLOGHEEN PUZZLE
33
17:00
ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
C-terrein
Ring C-terrein: STIJL Klasse B (S)
14:18
14:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:18
DE KEIRSMAEKER LORE - CASPER
2
14:20
SCHEERS STORM - PICKLES
3
14:22
FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
4
14:24
VISSERS JANA - TOONTJE
5
14:26
DE WAELE ELISE - JEFF
6
14:28
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
7
14:30
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
8
14:32
DENS LINE - TRISTAN
C-terrein
Ring C-terrein: STIJL Klasse B (A)
13:20
14:08
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:22
GELUYKENS MITHE - KIANTY
3
13:24
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
4
13:26
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
5
13:28
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
6
13:30
TIMMERS MARGAUX - SARA
7
13:32
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
8
13:34
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
9
13:36
VANAKEN LIEN - VERA
10
13:38
HEYVAERT BRIEK - BENTO
11
13:40
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
12
13:42
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
13
13:44
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
14
13:46
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
15
13:48
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
16
13:50
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
17
13:52
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - ZARA
18
13:54
VANSTAEN BAS - MISTY
19
13:56
MERTENS ANNA - VLEKJE
20
13:58
BUIKS RUNE - JULIAN
21
14:00
GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
22
14:02
GEYSEN DILLE - CHOU CHOU
23
14:04
LEO OONA - PLAY BOY
24
14:06
DE COCK FERRE - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
B-terrein
Ring B-terrein: STIJL Klasse B (B)
08:30
10:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
2
08:32
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
3
08:34
VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
4
08:36
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
5
08:38
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
6
08:40
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
7
08:43
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
8
08:45
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
9
08:47
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
10
08:49
VAN GYSEL LOUISE - MR. PEANUTS
11
08:51
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
12
08:53
DE WINTER JOREN - HOOPY
13
08:56
DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
14
08:58
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
15
09:00
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
16
09:02
SPIESSENS MAURO - NETTE
17
09:04
VANAKEN LIEN - KAATJE
18
09:06
DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
19
09:09
VAN GYSEL OLIVIER - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
20
09:11
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
21
09:13
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
22
09:15
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
23
09:17
GEERAERTS WARRE - EMPRESS VAN DE LOTE
24
09:19
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
25
09:22
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
26
09:24
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
27
09:26
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
28
09:28
MERTENS JULIE - GIOVANNI
29
09:30
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
31
09:35
LANSLOTS DIAZ - FARINA
32
09:37
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
33
09:39
SOENENS SUZAN - EROS
34
09:41
VOETS HANNE - INDY
35
09:43
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
36
09:45
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
37
09:48
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
38
09:50
MINNEBO CELEST - ROMEO
39
09:52
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
40
09:54
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
41
09:56
VERMANDERE ALINE - SACHA
42
09:58
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
43
10:01
FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
44
10:03
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
45
10:05
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
46
10:07
GHYSELS CAS - LIMITHE
47
10:09
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
48
10:11
DE VOS NETTE - CHARMEUR
49
10:14
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
50
10:16
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
A-terrein
Ring A-terrein: STIJL Klasse L (B)
11:14
12:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:15
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
3
11:17
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
4
11:19
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
5
11:21
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
6
11:23
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
7
11:25
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
8
11:26
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
9
11:28
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
10
11:30
DELARUE ELISE - BAMBI
11
11:32
CAERS JUNE - GOLDFINGER
12
11:34
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
13
11:36
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
14
11:37
BLEVI CHARLOTT - TESS
15
11:39
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
16
11:41
GEYSEN WITSE - BOOMER
17
11:43
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
18
11:45
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
19
11:47
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
20
11:48
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
21
11:50
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
22
11:52
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
23
11:54
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
24
11:56
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
25
11:58
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
26
11:59
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
27
12:01
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
28
12:03
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
29
12:05
DE CONINCK FIEN - DONA
30
12:07
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
31
12:09
DE KESEL GEIKE - JESSIE
32
12:10
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
33
12:12
PEETERS LUNA - DESTINY
B-terrein
Ring B-terrein: STIJL Klasse B (C)
15:20
17:01
Nr.
Tijd
Combinatie
0
15:17
DE COCK MATIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
1
15:20
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
2
15:22
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
3
15:24
DE ROO LARS - LORENZ
4
15:26
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
5
15:28
SCHEERS BRENT - COLETTE
6
15:30
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
7
15:33
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
8
15:35
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
9
15:37
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
10
15:39
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
11
15:41
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
12
15:43
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
13
15:46
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
14
15:48
VANWALLEGHEM MANON - CO BRONC'S IPSY
15
15:50
DE VOS TUUR - JASMINE
16
15:52
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
17
15:54
VAN DE VIJVER AXELLE - BEEKZICHT'S NINA
18
15:56
VAN DE WALLE AURÉLIE - PRUMES
19
15:59
BUTS STAN - TOETJE
21
16:03
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
22
16:05
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
23
16:07
DESMEDT ANNA - SARINA
24
16:09
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
25
16:12
DE ROO ELLA - GINGER
26
16:14
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
27
16:16
VERMONDEN FLORIAN VIC - MILLESTREET'S STUUFKE
28
16:18
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
29
16:20
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
31
16:25
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
32
16:27
BLEYEN RHUNE - FLAME
33
16:29
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
34
16:31
SCHEERS BRENT - WONDER
35
16:33
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
36
16:35
MATTHEUS NANOU - RILANA M V/H ROSKAMHOF
37
16:38
MERTENS LUCAS - PONPON
38
16:40
MARTENS MARIT - FLIKA
39
16:42
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
40
16:44
DE LOOSE MIRTE - RYAN VAN HET FORESTHOF
41
16:46
GEYSEN ANOUK - FALDO
42
16:48
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
43
16:51
ROESEMS LIEZE - NIK
44
16:53
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
45
16:55
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
46
16:57
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
47
16:59
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
B-terrein
Ring B-terrein: STIJL Klasse L (C)
10:31
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:31
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
2
10:33
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
3
10:35
LAEMONT LUNA - MYLOW
4
10:37
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
5
10:39
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
7
10:44
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
8
10:46
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
9
10:48
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
10
10:50
BLEYEN RHUNE - FILINI
11
10:52
DE MEYST KATO - RASPOETIN
12
10:54
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
14
10:59
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
16
11:03
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
17
11:05
LOOS JADE - PIMMEKE
18
11:07
GODRIE LOTTE - SMOKEY
19
11:10
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
20
11:12
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
21
11:14
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
22
11:16
JANSEN HANNE - BENTO
23
11:18
KLEEREN YONI - MAX
24
11:20
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
25
11:23
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
26
11:25
VAN ROSSEM NIELS - ANGEL
27
11:27
VACKIER ALICIA - GHANA
28
11:29
DE WAELE THIBAULT - BOY
29
11:31
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
30
11:33
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
31
11:36
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
32
11:38
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
A-terrein
Ring A-terrein: STIJL Klasse M (C)
14:50
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
2
14:51
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
3
14:53
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
4
14:55
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
5
14:57
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
6
14:59
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
7
15:01
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
8
15:02
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
9
15:04
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
10
15:06
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
11
15:08
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
C-terrein
Ring C-terrein: STIJL Klasse B (D)
08:30
13:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
3
08:34
BOSMAN AMBER - ELIN Z
5
08:38
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
6
08:40
GODRIE BEN - CASSANDRA
7
08:43
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
8
08:45
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
9
08:47
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
10
08:49
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
11
08:51
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
12
08:53
TROCH KAAT - MISTY
13
08:56
DE POORTER DELPHINE - CUPI
15
09:00
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
16
09:02
LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
17
09:04
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
18
09:06
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
19
09:09
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
20
09:11
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
21
09:13
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
22
09:15
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
23
09:17
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
24
09:19
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
25
09:22
LEEN FREE - KAVALIEN
26
09:24
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
27
09:26
HOUBEN LORE - VLEK
28
09:28
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
29
09:30
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
30
09:32
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
31
09:35
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
32
09:37
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
33
09:39
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
34
09:41
KOYEN CIS - VOSJE
35
09:43
GEURTS JULIE - UMELIA-V
36
09:45
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
37
09:48
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
38
09:50
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
39
09:52
LOOS THORBEN - K. HOSTA
40
09:54
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
41
09:56
HEYLEN LIESL - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
42
09:58
LENCHANT RANA - ROMY B2
43
10:01
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
44
10:03
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
45
10:05
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
46
10:07
DE CONINCK NAOMI - QUETTY VAN DE CLAEVERVALLEI
47
10:09
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
48
10:11
STROBBE JOULE - JOLY'S FOREVER
49
10:14
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
50
10:16
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
51
10:18
WILLAERT JULIE - QUERIDA
52
10:20
VAN PAMEL BREND - TWISTER VH PAARDEVELD
53
10:22
VAN HOUT IRIS - DIABLO
54
10:24
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
55
10:27
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
56
10:29
CAERS RENÉE - LORD LOUSTIC DE GANZENDRIES
57
10:31
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
58
10:33
GEURTS JULIE - QUINTA - V
60
10:37
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
61
10:40
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
62
10:42
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
63
10:44
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
64
10:46
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
65
10:48
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
66
10:50
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
67
10:53
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
68
10:55
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
69
10:57
SAELENS FAYE - JACONDA
70
10:59
SAELENS RUBE - FANTASIA
71
11:01
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
72
11:03
HEYLEN LIESL - UTERNITY
73
11:06
CLAES LUNA - EBRO
74
11:08
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
75
11:10
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
76
11:12
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
77
11:14
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
78
11:16
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
79
11:19
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
80
11:21
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
81
11:23
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
82
11:25
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
83
11:27
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
84
11:29
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
85
11:32
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
86
11:34
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
87
11:36
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
88
11:38
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
89
11:40
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
90
11:42
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
91
11:45
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
92
11:47
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
93
11:49
DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
94
11:51
FRANCO KJENTA - ULRIKE VD HEFFINCK
95
11:53
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
96
11:55
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
97
11:58
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
98
12:00
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
99
12:02
WILLEM ARTHUR - FLORIS
100
12:04
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
101
12:06
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
102
12:08
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
103
12:11
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
104
12:13
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
105
12:15
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
106
12:17
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
107
12:19
VAN WESENBEECK PAULIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
108
12:21
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
109
12:24
VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
110
12:26
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
111
12:28
DE WAELE THIBAULT - VINY VAN TEXELHOF
112
12:30
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
113
12:32
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
114
12:34
VAN LAECKEN BRITT - KATTINGKA
115
12:37
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
116
12:39
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
117
12:41
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
118
12:43
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
119
12:45
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
120
12:47
LAEMONT LUNA - TALITA VH WEIDSE HOF
121
12:50
DE LAENDER EMILE - FIRE
122
12:52
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
123
12:54
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
124
12:56
FRANKEN THIBO - ASHA V.D. PONDEROSAHOEVE
125
12:58
VERDUYN KAYLIE - QUZCO ST WINOC
126
13:00
FRANCO QUINTEN - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
127
13:03
LEIRS STERRE - PEPSI
128
13:05
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
129
13:07
FRANCO KILIAN - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
130
13:09
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
A-Terrein
Ring A-Terrein: STIJL Klasse L (D)
08:30
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
MERTENS LISSE - MOJITO
3
08:34
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
4
08:36
MORIS LEONIE - JANA
6
08:40
VAN EXEM PERLE - LADY
7
08:43
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
8
08:45
DE CUYPER TESS - ZAI
9
08:47
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
10
08:49
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
11
08:51
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
12
08:53
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
13
08:56
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
14
08:58
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
15
09:00
KERKHOFS GIEL - FANCY
16
09:02
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
17
09:04
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
18
09:06
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
19
09:09
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
20
09:11
GEERITS FLORE - BLIKSEM
21
09:13
LAMBERTS XANDER - EIKENHORST'S MANFRED
22
09:15
DOUWEN EMI - CINDY
23
09:17
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
24
09:19
DE KOSTER LORE - CELVIN
25
09:22
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
26
09:24
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
27
09:26
ANDRIES THIJS - NINJA-V
28
09:28
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
29
09:30
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
31
09:35
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
32
09:37
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
33
09:39
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
34
09:41
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
35
09:43
LAENEN MELANIE - FRODO
36
09:45
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
37
09:48
VAN DIJCK JOPPE - LARS
38
09:50
KLEEREN YONI - ROCKY
39
09:52
BOUTS JEF - IMBRA
40
09:54
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
41
09:56
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
42
09:58
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
43
10:01
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
44
10:03
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
45
10:05
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
46
10:07
KEISSE NOOR - PARCIVAL
47
10:09
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
48
10:11
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
49
10:14
MERTENS MART - ELVIRA
50
10:16
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
51
10:18
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
52
10:20
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
53
10:22
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
54
10:24
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
55
10:27
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
56
10:29
DE WAELE THIBAULT - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
57
10:31
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
58
10:33
PORCU CARLA - SHAKIRA VAN DE BLOEMENHOEVE
59
10:35
GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
60
10:37
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
61
10:40
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
62
10:42
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
63
10:44
VAN HOECK JOPPE - GREECE
64
10:46
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
A-terrein
Ring A-terrein: STIJL Klasse M (D)
16:02
17:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:02
ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
2
16:03
DE RIDDER ELINE - JOE DE LA GRIVARDRY
3
16:05
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
4
16:07
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
6
16:11
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
7
16:13
DUCHENE EMIEL - MOONFIGHTER MACHIAVELLI
8
16:14
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
9
16:16
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
10
16:18
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
11
16:20
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
12
16:22
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
13
16:24
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
14
16:25
STUER KYARA - MIRELLAHENS
15
16:27
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
16
16:29
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
17
16:31
NOPPE EDOUARD - CLARK
18
16:33
DE ROO CHLOË - LOEZA
19
16:35
DE ROO LARS - JUUL
20
16:36
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
21
16:38
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
22
16:40
CAERS RENÉE - MANFRED
23
16:42
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
24
16:44
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
25
16:46
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
26
16:47
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
27
16:49
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
28
16:51
VOSSEN MINNE - INJAS
29
16:53
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
30
16:55
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
31
16:57
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
32
16:58
DE RIDDER ELINE - CLOGHEEN PUZZLE
33
17:00
ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
na BB2
Ring 6: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G (D)
12:12
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:12
VERCAMMEN EMMA - ODETJE VAN DE GOUDVEERAEGEM
26/09/2021 - ZPTN2021 - NATIONAAL PONYTORNOOI NIEUWENRODE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots