{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ACHEL - GREVENBROEKSE RUITERS (31001R)
JURY
0
0
0
0
BEVERST - DE KOENE DEMERDRAVERS (32001R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 1: 11/08/2014 19:00
BREE - MET LOSSE TEUGEL (31003R)
BELET
1
0
0
3
DIEPENBEEK - RIDDER HENDRIK (30001R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 11/08/2014 19:00
ELEN - SINT PIETER (31023R)
JURY
0
0
0
0
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002R)
DEELNAME
9
8
1
6
Groep 2: 11/08/2014 20:00
GROTE BROGEL - BREUGELRUITERS (31005R)
BELET
1
2
0
1
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003R)
DEELNAME
3
0
1
1
Groep 3: 11/08/2014 21:00
HALEN - DE ZILVEREN HELMEN (30003R)
DEELNAME
3
4
1
4
Groep 3: 11/08/2014 21:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006R)
DEELNAME
2
1
1
0
Groep 1: 11/08/2014 19:00
HASSELT-OOST - HASSELT OOST (30004R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 11/08/2014 21:00
HECHTEL - SINT LAMBERTUS (31007R)
BELET
0
0
0
0
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004R)
JURY
0
0
0
0
HEES - DE BRIGANDS VAN HET HEESTERBOS (32004R)
BELET
0
0
0
0
HERK DE STAD - HERKSE RUITERS (30020R)
DEELNAME
0
1
1
1
Groep 1: 11/08/2014 19:00
HEUSDEN - MEYLANDTRIDDERS (30005R)
DEELNAME
9
8
1
7
Groep 1: 11/08/2014 19:00
HOUTHALEN - PEGASUS (31008R)
JURY
0
0
0
0
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
8
11
2
8
Groep 1: 11/08/2014 19:00
KAULILLE - LEVADE (31009R)
DEELNAME
0
1
1
1
Groep 2: 11/08/2014 20:00
KURINGEN - HERCKENRODERIDDERS (30006R)
DEELNAME
2
1
1
1
Groep 2: 11/08/2014 20:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021R)
JURY
0
0
0
0
LINDE PEER - VAST IN HET ZADEL (31018R)
DEELNAME
3
1
1
3
Groep 2: 11/08/2014 20:00
LOMMEL - SINT PIETER (30007R)
JURY
0
0
0
0
LUMMEN - HET ROS BEYAERT (30008R)
DEELNAME
4
1
1
4
Groep 2: 11/08/2014 20:00
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011R)
JURY
0
0
0
0
MELDERT - MOEDIGE DRAVERS (30009R)
DEELNAME
25
14
3
12
Groep 2: 11/08/2014 20:00
MILLEN - SINT ELOOI (32008R)
DEELNAME
0
3
1
2
Groep 2: 11/08/2014 20:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021R)
DEELNAME
2
3
2
3
Groep 2: 11/08/2014 20:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013R)
DEELNAME
6
4
1
4
Groep 2: 11/08/2014 20:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
4
8
1
8
Groep 1: 11/08/2014 19:00
OPGLABBEEK - PACHA'S HOEVE (31022R)
DEELNAME
2
1
1
0
Groep 1: 11/08/2014 19:00
OPHOVEN - SINT SERVATIUS (31014R)
JURY
0
0
0
0
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027R)
JURY
0
0
0
0
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016R)
JURY
0
0
0
0
PEER - SINT TRUDO (31017R)
JURY
0
0
0
0
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R)
DEELNAME
3
7
1
5
Groep 2: 11/08/2014 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
12
15
3
11
Groep 3: 11/08/2014 21:00
RIKSINGEN - VOLHARDING (32010R)
DEELNAME
13
7
1
7
Groep 2: 11/08/2014 20:00
SINT HUIBRECHTS LILLE - SINT HUBERTUS (31019R)
DEELNAME
5
3
0
6
Groep 2: 11/08/2014 20:00
SPALBEEK - VAN VELDEKE RIDDERS (30013R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 2: 11/08/2014 20:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014R)
DEELNAME
8
2
2
4
Groep 2: 11/08/2014 20:00
TESSENDERLO SCHOOT - SINT JOZEFRIDDERS (30015R)
BELET
0
0
0
0
TONGEREN - AMBIORIXRIDDERS (32012R)
DEELNAME
8
9
1
5
Groep 2: 11/08/2014 20:00
VECHMAAL - EBURONEN (32006R)
DEELNAME
8
8
1
5
Groep 2: 11/08/2014 20:00
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013R)
DEELNAME
6
2
2
1
Groep 2: 11/08/2014 20:00
VLIMMEREN - SINT QUIRINUS (12035R)
JURY
0
0
0
0
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
10
9
2
8
Groep 2: 11/08/2014 20:00
VORST - DE VRIJE TEUGEL (12037R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 1: 11/08/2014 19:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
13
5
2
7
Groep 2: 11/08/2014 20:00
ZONHOVEN - EPONA (30017R)
JURY
0
0
0
0
ZUTENDAAL - DALDRAVERS (30018R)
DEELNAME
5
1
1
3
Groep 2: 11/08/2014 20:00
15/08/2014 - ZRTL860 - ZOLDER
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots