{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AVAU SIEN - LILUNA
BOCKSTAELE YALE - REZY VAN DE EILANDHOEVE
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
DE BAERDEMAEKER SARAH - DESIE ZDW
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
DE NEEF FEMKE - CENTA VRIJTHOUT Z
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
LAVIOLETTE JULIE - KINGS OF LION 8811
LEEMANS JASMIEN - KAROLA
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
MOMBAERS STEPHANIE - SIEREASION
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
SERNEELS ELSA - MAGISTER DE BRANDEGEM
TASSENON ROLAND - JASPER VAN HET DANAUKESHOF
TIRRY MAARTEN - KAZOE VAN WAERBEEK
TIRRY MAARTEN - MISS MIRA VAN WAERBEEK
VAN DEN BROECK NINA - ARGENTINA OF COLORS
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
VAN REEPINGEN RANI - KOPER
VANDE VELDE PHEBE - CAESAR PARK
VIERENDEELS STEFAAN - LEX
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BAERDEMAEKER SARAH - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
DE HAES NELE - BO VH ROELHOF Z
DE HAES NELE - CORRADO C.R.
DE NEEF GLENN - ARIZONA
DE PAUW PAULIEN - MISS GREY
DE PELECIJN LANA - KRYPTON VAN DE HARDINK
DE SOUTER JONATHAN - QUINTINA Z
EGGERMONT LYNN - MOJITO
ELSHOECHT JIMMY - LATINO
HEMELINCKX KAAT - KALINA DE LAUBRY
HENDRICKX JOS - ELLA P Z
HEYVAERT ARNAUD - KNOW ME V ' T MEULENHOF
LAMBERTS JAN - NYMPH LV Z
LEMAIRE JOZEFIEN - LINKE VAN DE RISPEN
MEERT LAURA - ELECTRA DE BAUW
MEERT LAURA - VACCARES VAN CAPELLE
MONSEU BRENT - D'JAKKE VAN HET TERLINDENHOF
OCKERMAN MATHIAS - DISCOVERY
POTOMS EMMY - FIBET VAN DE ZANDHOEF
POTOMS LENKA - KOMMIL FOO
SERNEELS ELSA - FEE
SUYS JANA - EPONA VAN LIETBEKA
SUYS JANA - EVITA DE LACOUR VAN LIETBEKA
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
VAN AKEN GUY - LEGUMEX VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LIBERTINO
VAN DEN BOSSCHE VANESSA - JIVE VAN DE SOLHEIDE
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
VAN DER STEEN LAURENCE - ULLA VAN DE PRIMAIJS
VAN HULLE CEDRIC - FERNE VAN DE RISPEN
VAN HULLE CEDRIC - GINKE VAN DE RISPEN
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
VAN MOL RAF - UNEETOILE DE MOISENAI
VAN ROSSEM GEERT - MUGANO VAN KLAPSCHEUT
VAN ROSSEM STEVEN - KORIANA VAN KLAPSCHEUT
VAN ROSSEM STEVEN - KYRA VAN KLAPSCHEUT
VANDENNEUCKER JENS - HARAGON VAN GODSELBOS
VERDOODT INE - LEORADO VAN HET PERREVELD
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - KARTAGA VAN 'T ROTH
ARTOOS WOUTER - KILIMANJARO - V
BONNY TOM - KARNEVAL
BONNY TOM - KATALONIA V/H BLADEREN KWARTIER
BONNY TOM - KING'S BLOSSOM-J
BOSMANS MELE - KADET V'TGLEMHOF Z
BUGGENHOUDT CAMILLE - BICKEL
BUGGENHOUDT CAMILLE - EMS VAN DE ROSTAL
CLAES NELE - JUMINA VAN DE VIJVERSELE
CROMPHOUT KATLEEN - BERONICA VAN DE BRANDWACHT
CROMPHOUT KATLEEN - FERRE VAN MOLS
DE BAERDEMAEKER ELS - HUCCIANO DE WALPUT
DE BOLLE ANDRE - JACINTA VAN DE BOSSPAR
DE COCK LORE - HEBE
DE MAESENEER PIETER - KAPRICE VAN SPIERINGENBERG
DE MAESENEER PIETER - KELLE FLEUR VD CAATSHOEVE
DE NEEF JENS - WENKE-V
DE PAUW PAULIEN - DAIQUIRI DROESHOUT
DE PROFT INEZ - KARAMBA
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
DE SMEDT DIRK - BENNETON-K
DE SMEDT WARD - INFERNO VAN VRECKOM
DE VOS INES - KING EDWARD RESS
DELGOUFFE YOIKA - GALANTE
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
ELSHOECHT JIMMY - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
ELSHOECHT JIMMY - FALLAGA VAN 'T SOLHEIDE
GOOSSENS NICO - HERMES VAN HET BEETJEN
HABILS RUBEN - BENITA
HENDRICKX JOS - CADIZ
HENDRICKX KAROLIEN - JANINA VAN HET GOTERINGENVELD
HEYVAERT JOKE - FALCO VAN DE RUYSBROEKHOEVE
HUYBRECHT ASTRID - ULIPSE VAN TER PAMELEN
HUYBRECHT STEFANA - CHESTER Z
JENNE LORE - HOUSTON
LAMBERTS JAN - DENVER VAN HET BROEKDAL
LAMBERTS JAN - FEMME FATALE LV Z
LEMAIRE JOZEFIEN - ILJO VAN DE RISPEN
MEERSMAN JONAS - ELIOS VAN HET HEYCKEN
MEERSMAN JONAS - GLINSTER VAN DE BLOEMENHOEVE
MEERSMAN JONAS - IBER DE LA COUR VAN LIETBEKA
MEERSMAN NILS - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
MEERSMAN NILS - JUPLA VAN WAERBEEK
MEERSMAN NILS - KASPER S.I.
MEERT LIESBET - ATOUCHA
MEURRENS KRIS - IMAGINE VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - KITONA DI MAGICO
MEURRENS SOFIE - JAKARTA VAN DE WOLVENHOEK
MONSEU BRENT - S HAVEL BOY
OCKERMAN MATHIAS - KOLOMBO VAN DEN BLAUWAERT
PAINBLANC GUY - KADANCE
PAINBLANC GUY - LEE-JAY VAN EQUINTA
SAMMELS MONIKA - KATOO VAN DE HEEMSTEDE
SERNEELS ALINE - KILLEEN VAN DE CALLOO MEERSCHEN
STIERS SOPHIE - CHENOUCK L
SUYS JANA - LEON VAN LIETBKA
TORSIN HANNES - FARANA VAN HET EELSHOF
TROCH LIESBET - KIVIVE VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
VAN DAMME JEROEN - KADANS VAN HET DOORNHOF
VAN DAMME JEROEN - KIRON VAN HET KAUTERHOF
VAN DEN HOUTE BREND - INDUNA
VAN EECKHOUDT JORY - ESTER VAN DEN DAEL
VAN EECKHOUDT JORY - KANSELIER
VAN HAMME LESLIE - IKITA VAN DE MIERENBERG
VAN HOEGAERDEN MARC - HERA VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN LAETHEM BELINDA - EVITA VAN DEN BOOMKENSKAUTER
VAN MOL RAF - FARUNA VAN DE OUDE EIK
VAN MOL RAF - HADISE DE BOUCHER
VAN REEPINGEN FRAN - PRAIA Z
VAN ROSSEM GEERT - KILIANA VAN KLAPSCHEUT
VAN ROSSEM GEERT - KORIANO VAN KLAPSCHEUT
VANDEHOUWE NICKY - HEROS
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
VANDERSMISSEN JEROEN - ASTA V H LANGVELD Z
VIERENDEELS STEFAAN - IBEAU VAN HET PAARDEVELD
WILLEMS LAURIEN - KOLIBRI V.V.
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - FOKUS VAN 'T ROTH
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
BELLEMANS EDDY - EBURON DE BAUGY V/D EECKHOUDT
BOGHAERT GUST - DUBS VD AMBROSIUSHOEVE
BONNY TOM - CANTILLE-J
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
BOSMANS MELE - ATTENTION
DE PROFT INEZ - DAVENPORT BLEU
DE SAEDELEIR IVO - DEFENDER VAN DE SOLLENBERG
DEKETELAERE EVY - ARTANO-K VAN 'T KATTENHEYE
JACOBS WERNER - JAKARTA
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
LEEMANS SARAH - DANA
LEMAIRE JOZEFIEN - HERAS VAN DE RISPEN
MEERT CELIEN - CALYPSO
MEURRENS SOFIE - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
SERNEELS ALINE - GO FOR IT NINOHORSE
SERNEELS ALINE - HYPERION VAN ORTI
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
TORSIN HANNES - CARPE DIEM
TROCH LIESBET - GISMAU VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
VAN DAMME JEROEN - EVITA
VAN DER ELST ROEL - FORTUNA-R
VAN HAMME LESLIE - JOLY V.H M&L
VAN UYTVANCK DIMITRI - IL GAGNE VAN DE KWADE HEYDE
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
WILLEMS LAURIEN - JETJE DE WALPUT
15/11/2015 - WRSB1002VM - INDOOR ASSE VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots