{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 05/07/2016 20:00
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001R)
DEELNAME
20
22
3
18
Groep 1: 04/07/2016 20:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R)
DEELNAME
10
6
2
8
Groep 2: 05/07/2016 20:00
ARDOOIE - SINT MARTINUSRUITERS (55001R)
DEELNAME
36
21
3
24
Groep 2: 05/07/2016 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R)
DEELNAME
15
7
2
9
Groep 2: 05/07/2016 20:00
BREDENE - TER DUINEN (54001R)
DEELNAME
0
1
2
1
Groep 1: 04/07/2016 20:00
BRUGGE - TER RONSELAERE (50007R)
DEELNAME
4
4
1
2
Groep 2: 05/07/2016 20:00
BURST - SINT MARTINUS (40003R)
JURY
0
0
0
0
DEERLIJK - SINT ELOOI (53002R)
DEELNAME
1
1
1
0
Groep 2: 05/07/2016 20:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R)
DEELNAME
13
8
1
7
Groep 2: 05/07/2016 20:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R)
JURY
0
0
0
0
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R)
JURY
0
0
0
0
GELUWE - SINT DIONYSIUS (52001R)
DEELNAME
3
1
1
2
Groep 3: 06/07/2016 20:00
IZEGEM - SINT TILLO (55003R)
DEELNAME
9
6
1
8
Groep 2: 05/07/2016 20:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
DEELNAME
27
4
2
5
Groep 1: 04/07/2016 20:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
JURY
0
0
0
0
LO RENINGE - POLORUITERS (51003R)
DEELNAME
19
5
1
9
Groep 3: 06/07/2016 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R)
JURY
0
0
0
0
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R)
DEELNAME
2
4
0
3
Groep 1: 04/07/2016 20:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R)
JURY
0
0
0
0
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R)
DEELNAME
1
3
1
2
Groep 1: 04/07/2016 20:00
MIDDELKERKE - SPERMALIERUITERS (54002R)
BELET
0
0
0
1
Groep 3: 06/07/2016 20:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
18
9
3
13
Groep 1: 04/07/2016 20:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002R)
DEELNAME
9
8
2
9
Groep 3: 06/07/2016 20:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R)
BELET
0
0
0
0
OOSTKAMP - DE WATERKANT (50008R)
DEELNAME
11
11
1
12
Groep 1: 04/07/2016 20:00
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008R)
DEELNAME
8
2
0
3
Groep 1: 04/07/2016 20:00
PITTEM - SINT GODELIEVE (56003R)
DEELNAME
8
3
1
4
Groep 3: 06/07/2016 20:00
ROESELARE - RODENBACHRUITERS (55005R)
DEELNAME
5
5
1
5
Groep 1: 04/07/2016 20:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R)
DEELNAME
0
5
1
6
Groep 3: 06/07/2016 20:00
SIJSELE - SINT MARTINUS (50003R)
DEELNAME
3
4
2
4
Groep 2: 05/07/2016 20:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R)
DEELNAME
0
1
1
1
Groep 3: 06/07/2016 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R)
JURY
0
0
0
0
STALHILLE - PADDEGATRUITERS (50009R)
DEELNAME
0
0
1
1
Groep 1: 04/07/2016 20:00
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R)
JURY
0
0
0
0
TIELT - POELBERGRUITERS (56007R)
DEELNAME
8
2
1
4
Groep 3: 06/07/2016 20:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004R)
DEELNAME
10
10
1
9
Groep 1: 04/07/2016 20:00
VELDEGEM-RUDDERVOORDE - DE VELDRUITERS (50005R)
DEELNAME
14
7
1
10
Groep 1: 04/07/2016 20:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 04/07/2016 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R)
JURY
0
0
0
0
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R)
DEELNAME
12
5
1
9
Groep 3: 06/07/2016 20:00
WESTKAPELLE - SINT ELOOI (50006R)
DEELNAME
8
11
3
11
Groep 1: 04/07/2016 20:00
WINGENE - TE REYE (56004R)
DEELNAME
16
4
1
7
Groep 1: 04/07/2016 20:00
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R)
JURY
0
0
0
0
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R)
DEELNAME
8
12
2
9
Groep 3: 06/07/2016 20:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006R)
DEELNAME
9
5
1
7
Groep 1: 04/07/2016 20:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R)
JURY
0
0
0
0
10/07/2016 - ZRTW1002 - Oostkamp
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots