{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B3
Ring B3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
100035202 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - KONINGSHOOIKT
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
1158542 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONINGSHOOIKT
2
10:15
100024881 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TIENEN
2
11:15
100029701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOUTERSEM
2
10:30
100035566 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOLSBEEK
2
10:00
1179154 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ASSENT
2
09:30
1179861 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BIERBEEK
2
12:00
1185319 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOELEDEN
2
09:45
1186430 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KORBEEK DIJLE
2
11:30
1192086 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT JORIS WINGE
2
11:00
1193908 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VOLLEZELE
10
11:45
1192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
100016620 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MELKWEZER
2
11:45
100010535 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHAFFEN
2
11:30
100035263 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
2
10:30
100035792 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - VISSENAKEN-GLABBEEK
2
11:00
1182184 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TIENEN
2
10:00
1187743 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LUBBEEK
2
12:00
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
2
11:15
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
4
10:15
1193302 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100035789 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - TIENEN
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
1179053 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ASSENT
2
10:30
100035793 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
2
11:00
100035794 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - RILLAAR
2
11:30
13433688 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
2
11:15
7639051 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:00
100035863 - VIERTALLEN DRESSUUR - OPWIJK
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1193504 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - VISSENAKEN-GLABBEEK
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
6
13:40
VOS ZOË - SKIPPY
7
13:48
CAROLUS PHILIP - CARGON Z
8
13:56
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
10
14:12
EHUHU ZOË - REX
11
14:20
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
13
14:36
VANDERHEYDEN EVA - GIOLINA V'T STEENPUTTENHOF
14
14:44
GORIS LINDSAY - DADDY'S DREAM POTAARDE Z
15
14:52
VOS ZOË - HILLTOP DEL MARE
16
15:00
MEYERS FIEN - MOONLIGHT
17
15:08
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
18
15:16
VAN DER PERRE JASMIEN - DOPALINE DE LA FERME BLANCHE
19
15:24
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
20
15:32
BUYSE LOTTE - ANOUSHKA Z
21
15:40
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
22
15:48
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
23
15:56
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
14:04
BOSMANS FRAN - SHAKIRA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
7
13:48
DE COSTER JENS - JACKSON DC
8
13:56
SELS INE - JARCO VAN DE GEENEINDE
9
14:04
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
10
14:12
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
11
14:20
PAIROUX VÉRONIQUE - KABAIO VAN 'T STEENPUTTENHOF
13
14:36
VAN NUFFELEN LIESELOT - INDRA VAN'T STEENPUTTENHOF
14
14:44
DEPRE FEMKE - CUPIDO
15
14:52
BLASKO AURÉLIE - ISAURA VAN 'T KASTANJEBOS
16
15:00
JANS JANA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
17
15:08
VAN HOOF JOKE - DOT COM
18
15:16
RODEYNS LIESBETH - WONDER
19
15:24
LIERMAN JOHAN - ZAGREB G
20
15:32
JANSSENS JOLIEN - PALOUSA-BLACK MAGIC
21
15:40
VAN DER PERRE JOLIEN - ET HOP "H"
22
15:48
WINKELS SYMEN - MRS. MOLLY
23
15:56
MINNOYE MARIE - MANGOLINE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
7
13:48
STAS LOTTE - JODI VD CUMUL
8
13:56
VANHUMBEECK KAISIA - DIACARA VAN HET VIJVERBOS
9
14:04
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
10
14:12
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
11
14:20
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
13
14:36
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
14
14:44
MEYHI DAVINA - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
15
14:52
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
16
15:00
VERLUYTEN ANNELIES - TARTAN VAN 'T HEIKE
17
15:08
MERTENS VEERLE - HEAVEN
18
15:16
CLAES ANNELIES - WHISPER VAN 'T HOF DOMINION
19
15:24
LETELLIER WENDY - SCARRA
20
15:32
FREMAU KATTY - BO
21
15:40
TIMMERMANS STEFANIE - MARLEY VAN DE CALCHIE
22
15:48
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
23
15:56
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
DE BRABANDER GEERT - IKARI
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
7
13:48
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
8
13:56
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
9
14:04
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
10
14:12
VRANCKEN SARAH - HERO
11
14:20
BRASSEUR MATHIAS - FORLAN
13
14:36
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
14
14:44
DEKONINCK YVAN - KANDID SO WHAT
15
14:52
VERHEYDEN STEVE - DALTON V/D BERGVIJVERHOEVE
16
15:00
RENIERS KRISTEL - WENGO VAN DE SCHANS
17
15:08
EVERAERTS KATRIEN - CAPRI
18
15:16
RONSMANS ANDRE - UPSYLONA
19
15:24
LENAERTS HANNE - WEVER
20
15:32
COENEN AMBER - VALENTINO
21
15:40
CASTEELS MEREDITH - CALIGULA Z
22
15:48
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
23
15:56
VERHEYDEN MYRIAM - BACARDI VAN 'T HOF
SMET SOFIE - ROYAL WHAT
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN VARENBERGH KRISTEL - DOLLAR BOY JW
2
13:32
GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
3
14:28
GUELINCKX JULIEN PAUL - ODESSA VAN DE CUMUL
4
13:24
PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
6
13:40
BARRE BARBARA - LOVE FOR PASSION VH EYSELHOF
7
13:48
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
8
13:56
ARNAUTS FLORIS - NARENCO
9
14:04
BOS KOEN - ZJICAGO C.R.
10
14:12
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
11
14:20
WILLEMS CLAUDIA - ENRICO VAN 'T JENNEKENSHOF
13
14:36
BRASSEUR BRUNO - LOUISE VD GULDENNAGEL
14
14:44
CLAEYS DAVID - BALLADE VAN TEN BOSCH
15
14:52
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
16
15:00
ARNAUTS FLORIS - IBE S
17
15:08
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
18
15:16
BECKERS ELLEN - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
19
15:24
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
20
15:32
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
21
15:40
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
22
15:48
LIESENBORGHS CLAUDIA - CHABLIS
23
15:56
VAN NERUM BERT - ITCHY DE LA VEGA
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN BIESEN JAN - LOUQUE VAN DEN BLAUWAERT
2
13:08
SCHELL CATHARINA - WACKO DE AMARILLO
3
13:16
DEMARSIN KAREN - LA VIDA V/D ZILVERBERG
4
13:24
SMEYERS CEDERIC - VIENNA
6
13:40
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
8
13:56
DEMARSIN KAREN - JELLINI V/D ZILVERBERG
9
14:04
VAN HOEGAERDEN EVI - DON RICARDO VAN 'T HOEGAERDENHOF
10
14:12
ELSHOECHT JIMMY - LATINO
11
14:20
MOREELS LOTTE - KARNEVAL
12
14:28
SCHELL CATHARINA - EXCALIBER
13
14:36
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
14
14:44
LEBRUN INGRID - JUWEL W
15
14:52
DECOSTER SARAH - BOVANCK II PP
16
15:00
HAJNAL KARLIEN - IXINA
17
15:08
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
18
15:16
SAENEN KATLEEN - DIDUELA
19
15:24
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
20
15:32
VAN LAER WALTER - CLEVERBOY
21
15:40
STEURS LINDSEY - ENJOY
22
15:48
JACOBS KAREN - JAROS VAN DE PRINSENHOEVE
23
15:56
VERHEYDEN STEVE - DARSCO VAN 'T RUSSELLHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:02
DEWERIE TESS - GEORGE FALKLAND-A
6
10:10
NEIRYNCK MARLEEN - HUBUFA SJ
7
10:18
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
8
10:26
MERTENS JUUL - HAYA DE ST. GEORGE
9
10:34
QUINTEN MARIEKE - SAM
10
10:42
VANDERSMISSEN JEROEN - HAZELBERG'S ANTIGONEE
14
11:14
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
16
11:30
VERHAEGEN LUC - J-LO D'HORTECO
17
11:38
MERTENS JUUL - HELIOS M
18
11:46
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
19
11:54
KRAFT MICHAELA - BANTOE
20
12:02
RUELENS MELISSA - AL SHAMA JUMANJI
21
12:10
STRIJCKMANS LAURA - JACHA DKB
22
12:18
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
23
12:26
VERSCHUERE WALTER - KARLITTO
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
THIRY ELS - FALUNA
4
09:54
BAUWENS CHRIS - KETTY VAN BIJSTERVELD
10
10:42
PEETERS LINDE - ZIEZO
11
10:50
MELLAERTS EVELYNE - IMAGE VAN 'T HULSBOS
13
11:06
VERHULPEN GUIDO - GRISELIDIS D'ORVAL
14
11:14
CROMPHOUT KATLEEN - FERRE VAN MOLS
15
11:22
HEGEMANN HANNELORE - HALEGRA COOL HORSES
16
11:30
VAN ROSSUM ANNELEEN - TI AMO VAN HET BORNEVELD
17
11:38
THIRY LEEN - LENTE VAN 'T MAAILAND
18
11:46
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
19
11:54
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - ICARUS
20
12:02
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
21
12:10
MOREELS NELE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
22
12:18
VAN ROBAEYS KATRIEN - AGASSI-PIA V/D BERGERHOEVE
23
12:26
VERMEIR CARO - ZEP
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
GUTIERREZ MAITE - GOOGLE VAN DE CLAEVERVALLEI
9
10:34
GUTIERREZ MAITE - ZAKIRA
10
10:42
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
11
10:50
WILLEMS KENNY - ERINJA
13
11:06
CLAESSENS-LEROY SOFIE - ANDALUZA VAN BERGVIJVER
14
11:14
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
17
11:38
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
18
11:46
ELSHOUT GUIDO - DARIO V/H CEULEERSHOF
19
11:54
JONCKERS STEFANIE - JEMINA Z
20
12:02
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
21
12:10
ENGELS JEROEN - KANTANA
22
12:18
JAUBIN KATRIEN - LABALLET V.D. LATHOEVE
23
12:26
VERHEYDEN STEVE - WICKED VAN DE MALTAHOEVE
DE PELECIJN LANA - EZRA VAN WAERBEEK
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
10:10
SMEYERS LAURENS - VIENNA
7
10:18
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
8
10:58
SCHAUKENS EVI - ULANDO
9
10:34
TECK ALFONS - DOBRO
10
10:42
DEKONINCK FEBE - CHIANTI
11
10:50
SMETS LOTTE - BOUNTY VAN DE GRUNDEVAL
13
11:06
GROUWELS MELISSA - HAAKON VAN KOEKSHOF
14
11:14
ENDENBURG JAN-JAAP - UWAYA VAN BULSOM Z
15
11:22
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
16
11:30
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
17
11:38
DESOMER ANJA - CLEVER BOY
18
11:46
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
19
11:54
VAN LAETHEM ILSE - PAKO
20
12:02
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
21
12:10
DERIJK EVY - CITA VAN BELLE VUE
22
12:18
VERSCHAEREN GREET - MISTER LUCK DU MONT D'OR
23
12:26
CRIJNS PETRA - DARIYANO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
10:58
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
3
09:46
DE RIDDER FEMKE - FALCO VAN DE VLASBLOEMHOEVE
4
09:54
THIRY ROBERT - QUINTON VAN 'T MAAILAND
5
10:02
ARNAUTS CARL - CORINA TEN BOSCH Z
6
10:10
RUMMENS MIREILLE - VIENO CARO VAN HET VIJVERBOS
7
10:18
VOS MARION - TOINE
8
10:26
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
9
10:34
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
10
10:42
VAN ROSSEM KATRIJN - WADI RUM
11
10:50
SCHEEPMANS JOS - KAROLUS VAN HET WAUWERHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:40
BOSMANS MELE - SCULLY DE WINGHE Z
3
10:50
THIRY ELS - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
4
10:00
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
5
10:10
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
6
10:20
DE SMEDT JEAN-JACQUES - WALLA
7
10:30
CLOET KIRSTEN - ELASTIQUE VAN 'T MOLEKE
8
10:40
HEGEMANN HANNELORE - FLEUR
9
12:20
WELLENS VINCE - KAS VAN DE KLOOSTERBERG
10
11:00
TOBBACK DAISY - ZSUZSU UTOPIA
11
11:10
VAN RIJMENANT RUDY - HERA VAN HET WAUWERHOF
12
11:20
KNAPEN CARINE - DARIO
13
11:30
COENEN GEORGES - WALDO VAN HET LOVENSPAD
14
11:40
DE WITTE KATARINA - DOMETI VAN UTSENAKEN
15
11:50
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
16
12:00
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
17
12:10
HEGEMANN HANNELORE - K-FALEVA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
12:20
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:20
VANDAEL INGE - UMAIK-TL
2
12:30
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
3
12:40
VAN RIJMENANT RUDY - FIBALDI
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:50
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:50
NEIRYNCK MARLEEN - VALENTINA
B-terrein
B-terrein: KÃœR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
14:30
14:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
100035590 - KÃœR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - NEDEROKKERZEEL
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
12:30
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
2
12:31
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
3
12:33
DE RIDDER FEMKE - FALCO VAN DE VLASBLOEMHOEVE
4
12:35
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
5
12:37
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
6
12:39
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
7
12:41
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
8
12:42
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
9
12:44
VAN MULLEM STEVEN - EBEL VAN HET VIJVERBOS
10
12:46
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
15
12:55
VANHUMBEECK KAISIA - ZANDOR 'S SON Z
18
13:01
BLASKO AURÉLIE - ISAURA VAN 'T KASTANJEBOS
19
13:03
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
20
13:04
MEYERS FIEN - MOONLIGHT
21
13:06
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
22
13:08
DERBOVEN STEPHANIE - JUST ME V'T OUD MOLENHUIS
23
13:10
ARNAUTS FLORIS - NARENCO
24
13:12
BRASSEUR BRUNO - LOUISE VD GULDENNAGEL
25
13:14
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
26
13:15
BRASSEUR MATHIAS - FORLAN
27
13:17
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
30
13:23
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
31
13:25
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:30
11:51
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VOS KELLY - KALYS VAN HET BUEKENHOF
2
09:31
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
3
09:33
LENAERTS HANNE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
4
09:35
VAN NERUM BERT - ITCHY DE LA VEGA
5
09:37
DESOMER ANJA - CLEVER BOY
6
09:39
VERSCHUERE WALTER - KARLITTO
7
09:41
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
8
09:42
DE SAEDELEIR GERRIT - KARO'S MUZE VAN DE SOLLENBERG
9
09:44
VAN HERLE LUDO - ESPRIT VAN EGLEGEM
10
09:46
ROELANTS JORIS - AMAZON EDC Z
11
09:48
VRANCKEN SARAH - HERO
12
09:50
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
13
09:52
VAN HOOF JOKE - DOT COM
14
09:53
VANDERELST HANS - HAMILTON VAN 'T STEENPUTJE
15
09:55
TIMMERMANS STEFANIE - MARLEY VAN DE CALCHIE
16
09:57
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
17
09:59
VAN DER PERRE JOLIEN - ET HOP "H"
18
10:01
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
19
10:03
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
20
10:04
ENDENBURG JAN-JAAP - UWAYA VAN BULSOM Z
21
10:06
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
22
10:08
VANHUMBEECK KAISIA - FLANEL V/H VIJVERBOS
23
10:10
DEMARSIN KAREN - JELLINI V/D ZILVERBERG
24
10:12
JACOBS KAREN - JAROS VAN DE PRINSENHOEVE
25
10:14
GORIS LINDSAY - DADDY'S DREAM POTAARDE Z
26
10:15
VANGELDER NIEL - LIBELLE DE MUZE
27
10:17
ARNAUTS FLORIS - IBE S
28
10:19
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
29
10:21
PYPEN DORIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
31
10:25
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
32
10:26
VAN HAMME LESLIE - MACK VAN DE RISPEN
33
10:28
SELS INE - JARCO VAN DE GEENEINDE
34
10:30
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
35
10:32
ELSHOECHT JIMMY - LATINO
36
10:34
CAROLUS PHILIP - CARGON Z
37
10:36
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
38
10:37
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
39
10:39
DE COSTER JENS - JACKSON DC
40
10:41
VAN EECKHOUDT JORY - MISSTRALE VAN HET DANAUKESHOF
41
10:43
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
42
10:45
GUELINCKX JULIEN PAUL - ODESSA VAN DE CUMUL
45
10:50
HAJNAL KARLIEN - IXINA
49
10:58
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
50
10:59
CRAESSAERTS STIJN - MAURICE
51
11:01
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
52
11:03
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
56
11:10
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
57
11:12
VAN GINDERDEUREN ILSE - ARISTIDES
58
11:14
BAUWENS CHRIS - KETTY VAN BIJSTERVELD
59
11:16
VANHUMBEECK KAISIA - DIACARA VAN HET VIJVERBOS
61
11:20
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
62
11:21
VOS KELLY - DIDUELA
63
11:23
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
64
11:25
VANDERHEYDEN JESSICA - HASSAN VAN EGENHOVEN
65
11:27
BOSMANS FRAN - SHAKIRA
66
11:29
CASTEELS MEREDITH - CALIGULA Z
67
11:31
MINNOYE MARIE - MANGOLINE
68
11:32
JACOBS KAREN - INDRA VAN'T STEENPUTTENHOF
69
11:34
VAN LAER WALTER - CLEVERBOY
70
11:36
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
71
11:38
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
72
11:40
VAN MOL RAF - SHIVA Z
73
11:42
VAN AKEN GUY - LUNA SUN VAN DEN DRIES
74
11:43
HEYVAERT ARNAUD - DOLLAR BOY JW
76
11:47
ARTOOS INEKE - TAGGI VAN 'T ROTH
77
11:49
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
11:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
ARNAUTS CARL - MC CHOUFFE VAN TER PAMELEN
1
VAN MOL RAF - FARUNA VAN DE OUDE EIK
2
09:02
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
3
09:04
SCHOL PEGGY - KANDID SO WHAT
4
09:06
VERRETH FRANS - ELFI VAN DE ZEEPT
5
09:08
PYPEN DORIEN - DARWEN 2000
6
09:10
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
7
09:12
VERMEIR CARO - ZEP
8
09:14
VAN GERWEN EWOUT - BOY M
9
09:16
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
10
09:18
SCHAUKENS EVI - ULANDO
11
09:20
WILLEMS KENNY - ERINJA
12
09:22
DE PELECIJN LANA - EZRA VAN WAERBEEK
13
09:24
VANGELDER NIEL - GANNES VAN DE ROSHOEVE
14
09:26
VAN HAMME LESLIE - FEMKE VAN DE PRIMAIJS
15
09:28
STRIJCKMANS LAURA - JACHA DKB
16
09:30
BOSMANS GERT - LABALLET V.D. LATHOEVE
17
09:32
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
18
09:34
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
22
09:42
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
23
09:44
DERUYTER JOSEPHINE - DAISY VAN DEN DOORN
24
09:46
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
25
09:48
GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
26
09:50
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
28
09:54
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - V.I.P. D'HORTECO Z
31
10:00
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
32
10:02
DE SAEGER NICK - MALIBU DV
33
10:04
SOMERS MICHELLE - MISS MADISON
34
10:06
VAN GINDERDEUREN HANS - HOWEVER S
35
10:08
DE HAES CHRISTINE - ILIAS
36
10:10
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
38
10:14
MARIS BERT - GALUPY VAN HET POELBOS
39
10:16
LENAERTS HANNE - WEVER
40
10:18
JACOBS WERNER - LAUSANNE
43
10:24
DE PELECIJN LANA - KRYPTON VAN DE HARDINK
44
10:26
DE MAESENEER PIETER - KAPRICE VAN SPIERINGENBERG
45
10:28
LAMBERTS JAN - MINNA VAN HET WATERBLOK
46
10:30
BOSMANS MELE - ATTENTION
47
10:32
ROBEYNS STIJN - MUZE
48
10:34
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
49
10:36
VANHUMBEECK KAISIA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
50
10:38
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
51
10:40
LEMAIRE JOZEFIEN - LINKE VAN DE RISPEN
52
10:42
ARNAUTS CARL - ENSENADA
53
10:44
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
54
10:46
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - LOVELY TENDER V/D BREMBOSHOEVE
55
10:48
SAERENS JOHAN - CLIA Z
56
10:50
VERMEYLEN ILSE - APERO
57
10:52
MOREELS LOTTE - KARNEVAL
58
10:54
VAN GINDERDEUREN HANS - JOYRIDE S
59
10:56
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
60
10:58
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
61
11:00
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
62
11:02
MEURRENS LAURA - AURELIA
63
11:04
JACOBS WERNER - HAMPTON
64
11:06
VAN UYTVANCK DIMITRI - KAMAGURKA VAN DEN BLAUWAERT
65
11:08
VERMEIR JORIS - MC BLOSSOM-J
66
11:10
VAN GERWEN EWOUT - HONFLEUR
67
11:12
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
75
11:45
DIERICKX GERT - MUIS VAN DE MOERHOEVE
DE BRABANDER GEERT - IKARI
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
12:30
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BOSMANS MELE - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
2
MERTENS JUUL - HAYA DE ST. GEORGE
3
MEURRENS SOFIE - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
4
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
5
PAINBLANC GUY - KADANCE
6
ROBEYNS STIJN - CALIFA Z
7
VAN DAMME JEROEN - KADANS VAN HET DOORNHOF
8
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
9
DE SAEDELEIR GERRIT - DIAMANT VAN DE SOLLENBERG
10
VAN UYTVANCK DIMITRI - FIGARO VAN 'T SWERTLAND
11
ELSHOECHT JIMMY - FALLAGA VAN 'T SOLHEIDE
12
ARNAUTS CARL - CORINA TEN BOSCH Z
13
HENS HANS - FIEN VD ZILVERENHOEK
14
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
15
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
16
VANGELDER NIEL - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
17
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
18
JACOBS WERNER - JAKARTA
19
CRAESSAERTS STIJN - SANDER Z
20
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
21
CROMPHOUT KATLEEN - BERONICA VAN DE BRANDWACHT
22
BOSMANS MELE - SCULLY DE WINGHE Z
23
WILLEMS LAURIEN - JETJE DE WALPUT
24
DE SMEDT WARD - INFERNO VAN VRECKOM
25
SUYS JANA - LEON VAN LIETBKA
26
VAN BIESEN JAN - LOUQUE VAN DEN BLAUWAERT
27
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
28
LAMBERTS JAN - FEMME FATALE LV Z
29
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - ICARUS
30
MEURRENS KRIS - IMAGINE VAN 'T ROTH
31
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
32
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
33
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
34
ARTOOS INEKE - WHY-MY
35
VAN HAMME LESLIE - LIGIE'S SILVERSTAR V.V.
36
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - KALISHA DU CHABLIS
37
VERVECKEN HELEEN - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
38
MERTENS JUUL - HELIOS M
39
MEURRENS SOFIE - JAKARTA VAN DE WOLVENHOEK
40
PAINBLANC GUY - LEE-JAY VAN EQUINTA
41
ROBEYNS STIJN - KALANDO
42
VAN DAMME JEROEN - KIRON VAN HET KAUTERHOF
43
BOSMANS MELE - ESPRIT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
2
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
3
BOSMANS GERT - ARONA VAN DE ROZENDAAL
4
THIRY JO - FIENTJE VAN 'T MAAILAND
5
LEMAIRE JOZEFIEN - FELINKE VAN DE RISPEN
6
HENS HANS - CAMILLA Z
7
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
8
JACOBS WERNER - GATSBY J
9
LEMMENS GUNTER - HERA
10
BRUYNINCKX CARLO - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
11
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
12
VAN HAMME LESLIE - JUNE VHMSL
13
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
15
CRAESSAERTS STIJN - CRUSTINO VD VLIET Z
16
BOSMANS GERT - IRONA VAN DE ROZENDAAL
17
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
18
LEMAIRE JOZEFIEN - ILJO VAN DE RISPEN
19
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
2
Ring 2: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
12:18
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:18
VAN BEVER KARINE - INDY VAN DE WETERBEEK
2
12:26
WILLEMS LOTHAR - ERINJA
1
Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
11:06
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:06
ELSHOUT GUIDO - DARIO V/H CEULEERSHOF
2
11:14
VERHAEGEN LUC - J-LO D'HORTECO
3
11:22
TECK ALFONS - DOBRO
4
11:30
DE SMEDT JEAN-JACQUES - WALLA
5
11:38
KNAPEN CARINE - DARIO
6
11:46
VOS MARION - TOINE
7
11:54
FREMAU KATTY - BO
8
12:02
COENEN GEORGES - WALDO VAN HET LOVENSPAD
9
12:10
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
04/06/2017 - ZRTB1101 - HAASRODE BLANDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots