{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 5: SPRINGEN Klasse A 2de omloop
08:30
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BERVOETS JORDY - TANGA
COPERMANS DAISY - NOBILITY
EERLINGS INDY - WALLY VAN HET EEROPAHOF
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
LEEN WIM - MORE BEAT
VAN BEEK LINSIE - RANI
VERMEULEN KEVIN - NANOG VAN MARKIESLANDEN
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BERVOETS JORDY - TANGA
2
VERMEULEN KEVIN - NANOG VAN MARKIESLANDEN
3
COPERMANS DAISY - NOBILITY
4
EERLINGS INDY - WALLY VAN HET EEROPAHOF
5
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
6
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
7
LEEN WIM - MORE BEAT
8
VAN BEEK LINSIE - RANI
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
2
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
3
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
4
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
5
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
6
CLAES BERT - LIEKE
7
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
8
PINXTEN PETER - NEL P
9
EERLINGS JURGEN - MADEMOISELLE
10
COPS JOLE - ULYSSA
11
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
12
ACHTEN SILKE - KITA
13
VERBOVEN JORDY - CLASSIC VAN'T GELUTT Z
14
RASKIN MARC - NIKITA
15
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
16
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
17
DIRICKX SUS - CHRIS Z
18
VERMEULEN KEVIN - NO MERCY V/H DINGENSHOF
19
HAESEN ISABEAU - LYRICA
20
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
21
GEERTS PAULINE - NIXON 28
22
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
23
VOSSEN DIETE - PRIMA VERA Z (ET)
24
MEERMANS KATLEEN - WINTER
25
MARTENS ELS - WIVANTI
26
LEEN WIM - ILUNA
27
REYNERS DANNY - MY DREAM
28
MEDIC TATJANA - HAVANNA MILTOO
29
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
30
JANSSEN LIZE - BAZOUKA VD TREPKES
31
MICHIELS WOUT - ZIP
32
NOUWEN CEDRIC - L' AMOUR VAN DORPERHEIDE
33
NOUWEN OLIVIER - ANNO Z
34
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
35
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
36
PETERS NICOLE - SILVANA
37
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
38
DEWIT LORE - FORTUNA
39
NOWICKI CHLOĆ - BOVITA Z
41
MICHIELS JAN - NAPOLEON
42
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
43
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
44
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
45
DIRICKX SUS - LIVE STRONG VAN DORPERHEIDE
46
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
47
GEERTS PAULINE - MIRABELLE 28
48
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
49
VLIEGEN GERT - LEASY
VRANKEN NICK - NOORTJE VAN HET HEIDEHOF
1
Ring 4: SPRINGEN Klasse B 2de omloop
11:00
14:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ACHTEN SILKE - KITA
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
CLAES BERT - LIEKE
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
COPS JOLE - ULYSSA
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
DEWIT LORE - FORTUNA
DIRICKX SUS - CHRIS Z
DIRICKX SUS - LIVE STRONG VAN DORPERHEIDE
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
EERLINGS JURGEN - MADEMOISELLE
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
GEERTS PAULINE - MIRABELLE 28
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
GEERTS PAULINE - NIXON 28
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
HAESEN ISABEAU - LYRICA
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
JANSSEN LIZE - BAZOUKA VD TREPKES
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
LEEN WIM - ILUNA
MARTENS ELS - WIVANTI
MEDIC TATJANA - HAVANNA MILTOO
MEERMANS KATLEEN - WINTER
MICHIELS JAN - NAPOLEON
MICHIELS WOUT - ZIP
NOUWEN CEDRIC - L' AMOUR VAN DORPERHEIDE
NOUWEN OLIVIER - ANNO Z
NOWICKI CHLOĆ - BOVITA Z
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
PETERS NICOLE - SILVANA
PINXTEN PETER - NEL P
RASKIN MARC - NIKITA
REYNERS DANNY - MY DREAM
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
VERBOVEN JORDY - CLASSIC VAN'T GELUTT Z
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
VERMEULEN KEVIN - NO MERCY V/H DINGENSHOF
VLIEGEN GERT - LEASY
VOSSEN DIETE - PRIMA VERA Z (ET)
VRANKEN NICK - NOORTJE VAN HET HEIDEHOF
1
Ring 3: SPRINGEN Klasse L 2de omloop
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERVOETS JORDY - DOLCE
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
COPS CEDRIC - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
COPS NATHALIE - GO ON
CRAUWELS KAREN - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
CUPPENS MARNICK - JESS
DAENEN JOHAN - FRULING DD
DAENEN TINE - COOPER Z
DECKERS JAN - KALYPSO
DIRICKX SUS - GRINGO Z
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
GEERITS KOEN - MYTHO VAN DE SMEETS
GEERTS LUC - ZENDOR Z
GEYSKENS YARI - FLORIS
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
GOEDHUYS FREDERIK - JETSTREAM
GUFFENS JANA - KORA VAN DE HOEVEN
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
HOUBEN RUBEN - NICE QUIDARCA HR
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
LOOS DANNY - KALIENA VAN HET GILDENHOF
LOOS DANNY - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
LOOS DANNY - MIRABELLE.L
MAESEN LIEZE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
MARTENS ELS - JAPPELOUP VD WITHOEVE
MARTENS JANNE - AMELIE Z
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
MARTENS SOFIE - GUAPO VAN HET DRIEKOOIENHOF
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
MORIS BRITT - GALANSA
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
NOUWEN CEDRIC - KIENA VAN BERIMAR
OUDERMANS NOA - DYNAMIET VAN DE PEREBOOM
OYEN AN - DOLORES 809622
PANIS TOON - IBERO VH PANISHOF
PANIS TOON - KITTA VAN HET PANISHOF
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
PINXTEN PETER - MIEL P
POSTELMANS LIESBETH - N.CANDY VH KEIZERHOF Z
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
SCHEELEN GEERT - HELIOS
SCHEELEN GEERT - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SCHEPERS JEROEN - OBI J&J Z
SCHEPERS JORIS - MISSY
SCHEPERS JORIS - ZODIAK Z
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
STERKMANS GUILLAUME - LEONARD
TIELEN ANN - HANDSOME VAN 'T BROEKEND
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
VAN HEESWIJK MAITE - UDETTE
VAN HEESWIJK MAITE - WIPPER P
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
VANRUSSELT SEPPE - MIRABELLE M
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
VLIEGEN GERT - GINI
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
WUYTS ALIENE - ROMEO
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BERVOETS JORDY - DOLCE
2
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
3
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
5
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
6
COPS CEDRIC - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
7
COPS NATHALIE - GO ON
8
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
9
LOOS DANNY - MIRABELLE.L
10
VAN HEESWIJK MAITE - WIPPER P
11
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
12
GOEDHUYS FREDERIK - JETSTREAM
13
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
14
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
15
PANIS TOON - IBERO VH PANISHOF
16
SCHEPERS JORIS - MISSY
17
SCHEELEN GEERT - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
18
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
19
WUYTS ALIENE - ROMEO
20
CUPPENS MARNICK - JESS
21
DAENEN JOHAN - FRULING DD
22
DAENEN TINE - COOPER Z
23
DECKERS JAN - KALYPSO
24
DIRICKX SUS - GRINGO Z
25
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
26
GEERITS KOEN - MYTHO VAN DE SMEETS
27
GEERTS LUC - ZENDOR Z
28
GEYSKENS YARI - FLORIS
29
GUFFENS JANA - KORA VAN DE HOEVEN
30
MAESEN LIEZE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
31
MARTENS ELS - JAPPELOUP VD WITHOEVE
32
HOUBEN RUBEN - NICE QUIDARCA HR
33
LOOS DANNY - KALIENA VAN HET GILDENHOF
34
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
35
CRAUWELS KAREN - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
36
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
37
MARTENS SOFIE - GUAPO VAN HET DRIEKOOIENHOF
38
NOUWEN CEDRIC - KIENA VAN BERIMAR
39
PANIS TOON - KITTA VAN HET PANISHOF
40
SCHEELEN GEERT - HELIOS
41
SCHEPERS JORIS - ZODIAK Z
42
STERKMANS GUILLAUME - LEONARD
43
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
44
MARTENS JANNE - AMELIE Z
45
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
46
MORIS BRITT - GALANSA
47
OUDERMANS NOA - DYNAMIET VAN DE PEREBOOM
48
OYEN AN - DOLORES 809622
49
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
50
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
51
PINXTEN PETER - MIEL P
52
POSTELMANS LIESBETH - N.CANDY VH KEIZERHOF Z
53
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
54
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
55
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
56
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
57
LOOS DANNY - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
58
VAN HEESWIJK MAITE - UDETTE
59
SCHEPERS JEROEN - OBI J&J Z
60
TIELEN ANN - HANDSOME VAN 'T BROEKEND
61
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
62
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
63
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
64
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
65
VANRUSSELT SEPPE - MIRABELLE M
66
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
67
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
68
VLIEGEN GERT - GINI
69
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
70
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
GEERITS KOEN - LEILA VAN HET LINDEHOF
2
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
3
VANRUSSELT MARTH - IKARA VAN DE GEENEINDE
4
BRANS BRAM - IEVERON
4
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
5
BRANS STEFANIE - FUTURE VAN DE TREPKES
6
DE ROOZE STEFFI - GAIJANDO L'ESPRIT DE BONHEUR
7
SCHEPERS JEROEN - JOBBE DE KALVARIE
8
LOOS DANNY - KIRENTINA VAN HET GILDENHOF
9
DIRICKX SUS - KAISER UIT DE MELLE
10
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
11
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
12
GEERITS KOEN - LUNA 11
13
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
14
GOEMANS THYS - KAMIRA
15
HENDRIX BIEKE - AURORA VAN DE DRESSELING
16
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
17
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
18
OYEN AN - APRICATE
19
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
20
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
21
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
22
VANRUSSELT MARTH - KIELAN VAN HET MEYERSHOF
23
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
24
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
25
VRANKEN NICK - CALLANO Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
10:30
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
GEERITS KOEN - KALUNA
2
KONINGS STEVEN - FIDEL
3
LOOS DANNY - LORENZO - L
4
COPS CEDRIC - GEISHA
5
SCHEPERS JEROEN - GALIATHO Z
6
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
7
MAESEN LIEZE - KANERMIE VAN HET WEYENSHOF
8
NOUWEN GEERT - HAVANA DUCAET
9
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
10
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
11
SMEETS BEN - HALUNA VAN HET HUBESHOF
12
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
13
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
14
GEERITS KOEN - JALISCO V/H LINDEHOF
15
KONINGS STEVEN - EZRA
16
LOOS DANNY - KINKY BOY VAN HET GILDENHOF
17
SCHEPERS JEROEN - INDIGO VAN DE BOSBEEK
1
Ring 2: SPRINGEN Klasse M 2de omloop
16:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BRANS BRAM - IEVERON
BRANS STEFANIE - FUTURE VAN DE TREPKES
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
DE ROOZE STEFFI - GAIJANDO L'ESPRIT DE BONHEUR
DIRICKX SUS - KAISER UIT DE MELLE
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
GEERITS KOEN - LEILA VAN HET LINDEHOF
GEERITS KOEN - LUNA 11
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
GOEMANS THYS - KAMIRA
HENDRIX BIEKE - AURORA VAN DE DRESSELING
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
LOOS DANNY - KIRENTINA VAN HET GILDENHOF
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
OYEN AN - APRICATE
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
SCHEPERS JEROEN - JOBBE DE KALVARIE
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
VANRUSSELT MARTH - IKARA VAN DE GEENEINDE
VANRUSSELT MARTH - KIELAN VAN HET MEYERSHOF
VRANKEN NICK - CALLANO Z
1
Ring 6: SPRINGEN Klasse Z 2de omloop
16:00
19:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COPS CEDRIC - GEISHA
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
GEERITS KOEN - JALISCO V/H LINDEHOF
GEERITS KOEN - KALUNA
KONINGS STEVEN - EZRA
KONINGS STEVEN - FIDEL
LOOS DANNY - KINKY BOY VAN HET GILDENHOF
LOOS DANNY - LORENZO - L
MAESEN LIEZE - KANERMIE VAN HET WEYENSHOF
NOUWEN GEERT - HAVANA DUCAET
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
SCHEPERS JEROEN - GALIATHO Z
SCHEPERS JEROEN - INDIGO VAN DE BOSBEEK
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
SMEETS BEN - HALUNA VAN HET HUBESHOF
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
2
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
3
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
4
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
5
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
6
CLAES BERT - LIEKE
7
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
8
PINXTEN PETER - NEL P
9
EERLINGS JURGEN - MADEMOISELLE
10
COPS JOLE - ULYSSA
11
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
12
ACHTEN SILKE - KITA
13
VERBOVEN JORDY - CLASSIC VAN'T GELUTT Z
14
RASKIN MARC - NIKITA
15
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
16
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
17
DIRICKX SUS - CHRIS Z
18
VERMEULEN KEVIN - NO MERCY V/H DINGENSHOF
19
HAESEN ISABEAU - LYRICA
20
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
21
GEERTS PAULINE - NIXON 28
22
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
23
VOSSEN DIETE - PRIMA VERA Z (ET)
24
MEERMANS KATLEEN - WINTER
25
MARTENS ELS - WIVANTI
26
LEEN WIM - ILUNA
27
REYNERS DANNY - MY DREAM
28
MEDIC TATJANA - HAVANNA MILTOO
29
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
30
JANSSEN LIZE - BAZOUKA VD TREPKES
31
MICHIELS WOUT - ZIP
32
NOUWEN CEDRIC - L' AMOUR VAN DORPERHEIDE
33
NOUWEN OLIVIER - ANNO Z
34
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
35
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
36
PETERS NICOLE - SILVANA
37
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
38
DEWIT LORE - FORTUNA
39
NOWICKI CHLOĆ - BOVITA Z
41
MICHIELS JAN - NAPOLEON
42
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
43
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
44
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
45
DIRICKX SUS - LIVE STRONG VAN DORPERHEIDE
46
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
47
GEERTS PAULINE - MIRABELLE 28
48
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
49
VLIEGEN GERT - LEASY
VRANKEN NICK - NOORTJE VAN HET HEIDEHOF
12/11/2017 - WRSL1201 - BOCHOLT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots