{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A 2de omloop
08:25
11:51
Nr.
Tijd
Combinatie
BERVOETS JORDY - TANGA
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
DETRE JEAN-MARIE - WIDIA
NOUWEN OLIVIER - ANNO Z
REYNERS DANNY - MY DREAM
SCHEPERS JORIS - CUBA LIBRE
SCHEPERS JORIS - OBRIGADO
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
VAN BEEK LINSIE - RANI
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
SCHEPERS JORIS - CUBA LIBRE
2
VAN BEEK LINSIE - RANI
3
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
4
BERVOETS JORDY - TANGA
5
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
6
SCHEPERS JORIS - OBRIGADO
7
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
8
DETRE JEAN-MARIE - WIDIA
9
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
10
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
14
REYNERS DANNY - MY DREAM
18
NOUWEN OLIVIER - ANNO Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
2
FROIDMONT DIRK - CYRANO VH RINGBOOMHOF
3
PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
4
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
5
VANDEREYCKEN MARGAUX - EVITA ROYALE
6
VLEESCHOUWERS HANNA - JEZEBEL DE CASMIR
7
ACHTEN SILKE - KITA
8
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
9
COPS JOLE - ULYSSA
10
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
11
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
12
MICHIELS JAN - NAPOLEON
13
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
15
LEGROS CELINE - ELIOT VAN DE CAETSBEEK
16
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
17
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
19
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
20
FROIDMONT DIRK - CRUZ VAN 'T WINKENSHOF R
21
PONCELET JAIMIE - ENRUGADO
22
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
23
VANSCHOENWINKEL BRITTA - KMS SWATCHABLE
24
COLLA ELINE - LARISSA
25
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
26
NOUWEN CEDRIC - L' AMOUR VAN DORPERHEIDE
27
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
28
SCHEPERS JASPER - MARETTA VAN HET METTENHOF
29
SCHEPERS JORIS - EINSTEIN Z
30
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
31
MICHIELS WOUT - ZIP
32
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
33
RASKIN MARC - NIKITA
34
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
35
SNELLINX KAAT - MAVERICK V/D RODE POELHOEVE
36
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B 2de omloop
10:30
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
ACHTEN SILKE - KITA
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
COLLA ELINE - LARISSA
COPS JOLE - ULYSSA
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
FROIDMONT DIRK - CRUZ VAN 'T WINKENSHOF R
FROIDMONT DIRK - CYRANO VH RINGBOOMHOF
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
LEGROS CELINE - ELIOT VAN DE CAETSBEEK
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
MICHIELS JAN - NAPOLEON
MICHIELS WOUT - ZIP
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
NOUWEN CEDRIC - L' AMOUR VAN DORPERHEIDE
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
PONCELET JAIMIE - ENRUGADO
PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
RASKIN MARC - NIKITA
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
SCHEPERS JASPER - MARETTA VAN HET METTENHOF
SCHEPERS JORIS - EINSTEIN Z
SNELLINX KAAT - MAVERICK V/D RODE POELHOEVE
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
VANDEREYCKEN MARGAUX - EVITA ROYALE
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
VANSCHOENWINKEL BRITTA - KMS SWATCHABLE
VLEESCHOUWERS HANNA - JEZEBEL DE CASMIR
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L 2e omloop
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLINKX ANAIS - SORINA
BERVOETS JORDY - DOLCE
BONFRÈRE NAOMI - GIREINA V/H TATERKUILENHOF
BONFRÈRE NAOMI - JELLE VAN VRIJHERN
BORMANS JENTE - ELITA MB
BUCKINX FERDY - FARAH GRANDE DE DWERSE HAGEN
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
COLLA ELINE - DIORA BLUE
COPS CEDRIC - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
COPS NATHALIE - GO ON
CRAUWELS KAREN - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
DAENEN JOHAN - FRULING DD
DAENEN TINE - COOPER Z
DEBUISSON MARGAUX - ULKE DE LA ROQUE
DECKERS JAN - KALYPSO
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
GEYSEN LEEN - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GEYSKENS YARI - FLORIS
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
GOEDHUYS FREDERIK - JETSTREAM
HENKEN ANOUCHKA - DONNA VAN 'T BOSKESHOF
HENKEN ANOUCHKA - VIC VAN HET HUSSENHOF
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
HOUBEN RUBEN - NICE QUIDARCA HR
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
JANSSEN INE - CLASSIMA
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
LOOS DANNY - KALIENA VAN HET GILDENHOF
MARTENS JANNE - AMELIE Z
MERCKEN KRISTEL - ANOUK
MERCKEN KRISTEL - VAN AMI
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
MORIS BRITT - GALANSA
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
NOUWEN CEDRIC - KIENA VAN BERIMAR
OOSTERBOSCH TINE - WODAN L
PANIS TOON - IBERO VH PANISHOF
PANIS TOON - KITTA VAN HET PANISHOF
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
POSTELMANS LIESBETH - N.CANDY VH KEIZERHOF Z
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SCHEPERS JASPER - MY LADY VAN 'T GELUTT
SCHEPERS JEROEN - OBI J&J Z
SCHEPERS JORIS - MISSY
SCHEPERS JORIS - ZODIAK Z
STERKMANS GUILLAUME - LEONARD
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VANRUSSELT SEPPE - MIRABELLE M
VANSCHOENWINKEL BRITTA - FIREBALL
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
WUYTS ALIENE - ROMEO
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
2
VANRUSSELT SEPPE - MIRABELLE M
3
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
4
BELLINKX ANAIS - SORINA
4
HENKEN ANOUCHKA - DONNA VAN 'T BOSKESHOF
5
BORMANS JENTE - ELITA MB
6
HOUBEN RUBEN - NICE QUIDARCA HR
7
WUYTS ALIENE - ROMEO
8
BONFRÈRE NAOMI - JELLE VAN VRIJHERN
9
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
10
CRAUWELS KAREN - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
11
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
12
MERCKEN KRISTEL - ANOUK
13
NOUWEN CEDRIC - KIENA VAN BERIMAR
14
PANIS TOON - IBERO VH PANISHOF
15
SCHEPERS JORIS - MISSY
16
VANSCHOENWINKEL BRITTA - FIREBALL
17
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
18
BERVOETS JORDY - DOLCE
19
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
20
COLLA ELINE - DIORA BLUE
21
COPS CEDRIC - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
22
GEYSEN LEEN - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
23
GEYSKENS YARI - FLORIS
24
HENKEN ANOUCHKA - VIC VAN HET HUSSENHOF
25
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
26
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
27
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
28
SCHEPERS JASPER - MY LADY VAN 'T GELUTT
29
SCHEPERS JEROEN - OBI J&J Z
30
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
31
BONFRÈRE NAOMI - GIREINA V/H TATERKUILENHOF
32
BUCKINX FERDY - FARAH GRANDE DE DWERSE HAGEN
33
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
34
GOEDHUYS FREDERIK - JETSTREAM
35
MERCKEN KRISTEL - VAN AMI
36
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
37
PANIS TOON - KITTA VAN HET PANISHOF
38
SCHEPERS JORIS - ZODIAK Z
39
COPS NATHALIE - GO ON
40
DAENEN JOHAN - FRULING DD
41
DAENEN TINE - COOPER Z
42
DEBUISSON MARGAUX - ULKE DE LA ROQUE
43
DECKERS JAN - KALYPSO
44
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
45
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
46
JANSSEN INE - CLASSIMA
47
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
48
MARTENS JANNE - AMELIE Z
49
MORIS BRITT - GALANSA
50
OOSTERBOSCH TINE - WODAN L
51
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
52
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
53
POSTELMANS LIESBETH - N.CANDY VH KEIZERHOF Z
54
LOOS DANNY - KALIENA VAN HET GILDENHOF
55
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
56
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
57
STERKMANS GUILLAUME - LEONARD
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M 2de omloop
16:00
19:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEX WESLEY - DA VINCI
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
DE ROOZE STEFFI - GAIJANDO L'ESPRIT DE BONHEUR
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
HENKEN ANOUCHKA - CROWN DES BRUMES
HOUBEN RUBEN - MAD MAX VAN DE ZAVEL
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
LOOS DANNY - KIRENTINA VAN HET GILDENHOF
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
PEETERS LIEN - ISAURA VAN HET SCHEEFKASTEEL
SCHEPERS JEROEN - JOBBE DE KALVARIE
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
VRANCKEN DIRK - KORFINA VAN DE WEZELHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
2
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
3
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
5
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
6
VRANCKEN DIRK - KORFINA VAN DE WEZELHOEVE
7
HOUBEN RUBEN - MAD MAX VAN DE ZAVEL
8
LOOS DANNY - KIRENTINA VAN HET GILDENHOF
9
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
10
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
11
BEX WESLEY - DA VINCI
12
SCHEPERS JEROEN - JOBBE DE KALVARIE
13
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
14
DE ROOZE STEFFI - GAIJANDO L'ESPRIT DE BONHEUR
15
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
16
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
17
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
18
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
19
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
20
PEETERS LIEN - ISAURA VAN HET SCHEEFKASTEEL
21
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
22
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
23
HENKEN ANOUCHKA - CROWN DES BRUMES
24
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
25
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
10:30
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
SCHEPERS JEROEN - INDIGO VAN DE BOSBEEK
2
KONINGS STEVEN - EZRA
3
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
4
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
5
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
6
COPS CEDRIC - GEISHA
7
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
8
LOOS DANNY - LORENZO - L
9
KONINGS STEVEN - FIDEL
10
SCHEPERS JEROEN - GALIATHO Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z 2de omloop
16:30
19:56
Nr.
Tijd
Combinatie
COPS CEDRIC - GEISHA
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
KONINGS STEVEN - EZRA
KONINGS STEVEN - FIDEL
LOOS DANNY - LORENZO - L
SCHEPERS JEROEN - GALIATHO Z
SCHEPERS JEROEN - INDIGO VAN DE BOSBEEK
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
2
FROIDMONT DIRK - CYRANO VH RINGBOOMHOF
3
PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
4
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
5
VANDEREYCKEN MARGAUX - EVITA ROYALE
6
VLEESCHOUWERS HANNA - JEZEBEL DE CASMIR
7
ACHTEN SILKE - KITA
8
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
9
COPS JOLE - ULYSSA
10
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
11
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
12
MICHIELS JAN - NAPOLEON
13
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
15
LEGROS CELINE - ELIOT VAN DE CAETSBEEK
16
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
17
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
19
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
20
FROIDMONT DIRK - CRUZ VAN 'T WINKENSHOF R
21
PONCELET JAIMIE - ENRUGADO
22
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
23
VANSCHOENWINKEL BRITTA - KMS SWATCHABLE
24
COLLA ELINE - LARISSA
25
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
26
NOUWEN CEDRIC - L' AMOUR VAN DORPERHEIDE
27
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
28
SCHEPERS JASPER - MARETTA VAN HET METTENHOF
29
SCHEPERS JORIS - EINSTEIN Z
30
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
31
MICHIELS WOUT - ZIP
32
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
33
RASKIN MARC - NIKITA
34
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
35
SNELLINX KAAT - MAVERICK V/D RODE POELHOEVE
36
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
26/11/2017 - WRSL1203 - RIKSINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots