{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A 2de omloop
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
HENDRIX DRIES - ONSLOW "WDH"
JANSSEN LIZE - BAZOUKA VD TREPKES
KONINGS STEVEN - KYRA
MICHIELS JAN - NAPOLEON
REYNERS DANNY - MY DREAM
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
REYNERS DANNY - MY DREAM
2
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
3
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
4
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
4
MICHIELS JAN - NAPOLEON
5
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
6
HENDRIX DRIES - ONSLOW "WDH"
7
KONINGS STEVEN - KYRA
8
JANSSEN LIZE - BAZOUKA VD TREPKES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LEEN WIM - ILUNA
2
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
3
MEERMANS KATLEEN - WINTER
5
RASKIN MARC - NIKITA
6
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
7
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
8
LEEN GEERT - KARINDI
9
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
10
VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
11
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
12
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
13
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
14
VLIEGEN GERT - LEASY
15
ACHTEN SILKE - KITA
16
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
17
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
18
CLAES BERT - LIEKE
19
DEWIT LORE - FORTUNA
20
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
21
VERMEULEN KEVIN - NANOG VAN MARKIESLANDEN
22
WILLEMS LISA - ORION V/D LEIDRIES
23
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
24
MICHIELS WOUT - ZIP
25
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
26
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
27
HENDRIX DRIES - NO NONSENSE
28
LEEN GEERT - HAPPINESS.E.
29
MISSOTTEN MARIE - CORINO
30
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
31
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
32
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
33
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
34
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
HAESEN ISABEAU - LYRICA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B 2de omloop
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ACHTEN SILKE - KITA
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
CLAES BERT - LIEKE
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DEWIT LORE - FORTUNA
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
HAESEN ISABEAU - LYRICA
HENDRIX DRIES - NO NONSENSE
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
LEEN GEERT - HAPPINESS.E.
LEEN GEERT - KARINDI
LEEN WIM - ILUNA
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
MEERMANS KATLEEN - WINTER
MICHIELS WOUT - ZIP
MISSOTTEN MARIE - CORINO
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
RASKIN MARC - NIKITA
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
VERMEULEN KEVIN - NANOG VAN MARKIESLANDEN
VLIEGEN GERT - LEASY
WILLEMS LISA - ORION V/D LEIDRIES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L 2e omloop
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEX WESLEY - DA VINCI
BORMANS JENTE - ELITA MB
BUCKINX FERDY - FARAH GRANDE DE DWERSE HAGEN
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
COPS CEDRIC - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
COPS NATHALIE - GO ON
CUPPENS MARNICK - JESS
DAENEN JOHAN - FRULING DD
DAENEN TINE - COOPER Z
DE RIJCK DANNY - ATIKA
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
DEBLIER ELISA - BALVE-B
DECKERS JAN - KALYPSO
GEYSEN LEEN - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
HAUTEKIET JUNO - FYNTON
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
MORIS BRITT - GALANSA
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
STEEGMANS RAF - VENCOR
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
VERMEULEN KEVIN - NO MERCY V/H DINGENSHOF
WALBERS GREET - KIRA - W
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
MORIS BRITT - GALANSA
2
VERMEULEN KEVIN - NO MERCY V/H DINGENSHOF
3
BUCKINX FERDY - FARAH GRANDE DE DWERSE HAGEN
4
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
5
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
6
WALBERS GREET - KIRA - W
7
BEX WESLEY - DA VINCI
8
BORMANS JENTE - ELITA MB
9
COPS CEDRIC - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
10
COPS NATHALIE - GO ON
11
DAENEN JOHAN - FRULING DD
12
DAENEN TINE - COOPER Z
13
DEBLIER ELISA - BALVE-B
14
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
15
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
16
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
17
STEEGMANS RAF - VENCOR
18
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
19
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
20
CUPPENS MARNICK - JESS
21
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
22
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
23
DE RIJCK DANNY - ATIKA
24
GEYSEN LEEN - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
25
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
26
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
27
DECKERS JAN - KALYPSO
28
HAUTEKIET JUNO - FYNTON
29
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
30
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M 2de omloop
16:00
17:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
GOEMANS THYS - KAMIRA
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
HENDRIX BIEKE - AURORA VAN DE DRESSELING
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
LEEN GEERT - GITANO
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
2
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
3
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
4
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
5
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
6
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
7
GOEMANS THYS - KAMIRA
8
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
9
HENDRIX BIEKE - AURORA VAN DE DRESSELING
10
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
11
LEEN GEERT - GITANO
12
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
14
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
10:30
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
2
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
3
KONINGS STEVEN - FIDEL
13
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z 2de omloop
16:00
19:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
KONINGS STEVEN - FIDEL
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LEEN WIM - ILUNA
2
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
3
MEERMANS KATLEEN - WINTER
5
RASKIN MARC - NIKITA
6
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
7
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
8
LEEN GEERT - KARINDI
9
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
10
VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
11
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
12
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
13
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
14
VLIEGEN GERT - LEASY
15
ACHTEN SILKE - KITA
16
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
17
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
18
CLAES BERT - LIEKE
19
DEWIT LORE - FORTUNA
20
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
21
VERMEULEN KEVIN - NANOG VAN MARKIESLANDEN
22
WILLEMS LISA - ORION V/D LEIDRIES
23
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
24
MICHIELS WOUT - ZIP
25
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
26
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
27
HENDRIX DRIES - NO NONSENSE
28
LEEN GEERT - HAPPINESS.E.
29
MISSOTTEN MARIE - CORINO
30
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
31
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
32
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
33
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
34
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
HAESEN ISABEAU - LYRICA
04/02/2018 - WRSL1208 - MEEUWEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots