{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
DEFAYS MORGANE - OSBORN
DELFOSSE NONA - ANOUSHKA Z
EHUHU ZOË - REX
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
LIEFOOGHE KELLY - ELITE-WIDU
LIERMAN JOHAN - ZAGREB G
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
VOS ZOË - CASANDRA DEL MARE Z
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI LOTTE - BEETTLE JUICE
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
BUGGENHOUDT CAMILLE - WHISE LADY S
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
DEPRE FEMKE - CUPIDO
DEVROEY EVELIEN - EVITA
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
LETELLIER WENDY - ALPHA
LETELLIER WENDY - SCARRA
MATHUES LOUISE - WINNETOE
MEYERS FIEN - MOONLIGHT
RODEYNS LIESBETH - WONDER
RONSMANS ANDRE - UPSYLONA
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
SWILLEN SARAH - WINDSTAR VAN DE KEMPENHOEVE
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
VERBEEK MAARTJE - CALVIN VAN EECKELGHEM
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOS KOEN - ZJICAGO C.R.
COENEN AMBER - VALENTINO
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
GEERENS LOTTE - DOCUS
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
KEMPENEERS NELE - CARA DONN
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
RUELENS MELISSA - CHICKY
STAS LOTTE - JODI VD CUMUL
VAN DE GOOR EMILY - JEVANA VAN DE VOSSEBERGEN
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
DIDDENS TINA - WERRO VAN HET WAUWERHOF
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
MERTENS VEERLE - HEAVEN
MOMBAERTS JENTE - MADAM'S MIRO
SOHIER NATALIE - CHARISMA
STEURS LINDSEY - ENJOY
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
VANDER ELST KARIN - HORATIO
VERHEYDEN STEVE - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
VRANCKEN SARAH - HERO
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
BRASSEUR MANON - LOUISE VD GULDENNAGEL
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
GUTIERREZ MAITE - GOOGLE VAN DE CLAEVERVALLEI
HAJNAL KARLIEN - IXINA
MATHUES LOUISE - HUYANA VAHETI Z
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
MEYNAERTS PAUL - WHITE STAR VAN DE ZUUTHOEVE
PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
TOBBACK DAISY - LANTANA DEL FUEGO
VAN DEN BERGHE GUIDO - TARGO
VAN ROY HANS - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANZAVELBERG LESLIE - KHADMOS DE MARS
VERHEYDEN STEVE - DARSCO VAN 'T RUSSELLHOF
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS FREYA - EROS SON VAN DE SOLLENBERG
BELLEMANS FREYA - TIENS TIENS V/D RIETHOEVE
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
ENGELS JEROEN - KANTANA
GEERENS SILKE - AMADEUS
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
NEIRYNCK MARLEEN - HUBUFA SJ
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
VAN LAETHEM ILSE - PAKO
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
VERHEYDEN ANNELIES - ZADOK
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DEBEDTS ENOLA - BALAIKA VAN 'T HECK
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
VAN ROSSEM SOFIE - WADI RUM
VANDERHAEGHEN ELLEN - DOMENIKA
ZWARTS LIESBETH - L'AMOUR VAN 'T WELIGERVELD
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CLOET KIRSTEN - ELASTIQUE VAN 'T MOLEKE
DE WEERDT BART - C' EST LA VIE
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
KNAPEN CARINE - DARIO
SCHEEPMANS JOS - KAROLUS VAN HET WAUWERHOF
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
VANDEN BERGH SARAH - FIESTA VD KEMPENHOEVE
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPIN BRUNO - CILANDRO
PATERNOT BART - HIGHLIGHT V/H BOOIENHOF
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
WINNEPENNINCKX SOFIE - DEUS V EGLEGEM
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPIN BRUNO - IENA W
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
VANDAEL INGE - UMAIK-TL
VANSWEEVELT LILY - J'ADORE VAN DEN BRUEL
18/03/2018 - WRDB1204 - DRESSUUR SINT JORIS WINGE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots