{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
DE BOITSELIER VICTOR - LINDE VAN PAMEL
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
DEFAYS MORGANE - OSBORN
DELFOSSE NONA - ANOUSHKA Z
ES HANNE - RATINA
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
LIEFOOGHE KELLY - ELITE-WIDU
LIERMAN JOHAN - ZAGREB G
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
OOSTERBAAN KATO - JOLY'S DOTJE
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
VANDENBERGHE LOTTE - LETOSCHA
VOS ZOË - CASANDRA DEL MARE Z
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI LOTTE - BEETTLE JUICE
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
BUGGENHOUDT CAMILLE - WHISE LADY S
DEPRE FEMKE - CUPIDO
DEVROEY EVELIEN - EVITA
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
ROMANUS BIRGIT - DINAMITE
SWILLEN SARAH - WINDSTAR VAN DE KEMPENHOEVE
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
VANMEER CATHERINE - DANA VAN DE MEULEWAELE
VANZURPELE HANNE - ROBIN
VERBEEK MAARTJE - CALVIN VAN EECKELGHEM
WINKELS SYMEN - MRS. MOLLY
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
DIDDENS TINA - WERRO VAN HET WAUWERHOF
MERTENS VEERLE - HEAVEN
MOMBAERTS JENTE - MADAM'S MIRO
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
RUELENS MELISSA - CHICKY
STEURS LINDSEY - ENJOY
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
VANDER ELST KARIN - HORATIO
VERHEYDEN STEVE - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
VRANCKEN SARAH - HERO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOS KOEN - ZJICAGO C.R.
COENEN AMBER - VALENTINO
DE CNIJF STEFANIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
GEERENS LOTTE - DOCUS
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
KEMPENEERS NELE - CARA DONN
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
SOHIER NATALIE - CHARISMA
STAS LOTTE - JODI VD CUMUL
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
HAJNAL KARLIEN - IXINA
LENAERTS ELISE - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
MATHUES LOUISE - HUYANA VAHETI Z
MELLAERTS EVELYNE - IMAGE VAN 'T HULSBOS
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
PEYFFERS SILKEN - LATINO
QUINTEN MARIEKE - SAM
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
STRIJCKMANS SANDRA - LA BELLE
TOBBACK DAISY - LANTANA DEL FUEGO
VANZAVELBERG LESLIE - KHADMOS DE MARS
VERHEYDEN STEVE - DARSCO VAN 'T RUSSELLHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CRIJNS PETRA - DARIYANO
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
ENGELS JEROEN - KANTANA
GEERENS SILKE - AMADEUS
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
NEIRYNCK MARLEEN - HUBUFA SJ
NOLMANS THAIS - KASSANDRA
POLLEUNIS AGNES - ZODIAK
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
SANNEN JESSICA - CORINA TEN BOSCH Z
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
VERHEYDEN ANNELIES - ZADOK
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
DESOMER ANJA - CLEVER BOY
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
NOLMANS THAIS - CENSATION VAN DE KEMPENHOEVE
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
VAN ROSSEM SOFIE - WADI RUM
VOS MARION - TOINE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
DE WEERDT BART - C' EST LA VIE
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
KNAPEN CARINE - DARIO
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
VAN DE GOOR EMILY - INSHALLAH VD SMOUTMOLENHOEVE
VANDEN BERGH SARAH - FIESTA VD KEMPENHOEVE
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPIN BRUNO - CILANDRO
GILS CARO - FLASHPOINT
PATERNOT BART - HIGHLIGHT V/H BOOIENHOF
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
WINNEPENNINCKX SOFIE - DEUS V EGLEGEM
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPIN BRUNO - IENA W
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
VERGAELEN SOFIE - DON JOAQUINO BALLANTE
15/04/2018 - WRDB1208 - PROVINCIALE DRESSUURINDOOR VISSENAKEN-GLABBEEK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots