{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:20
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE THIBAULT - JEFF
OYAERT REMI - MIRA
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
BLOMMAERTS LOTTE - MISTY
COOL EMMA - FALADA
DE WITTE FLOOR - BEAU
DE WITTE FLOOR - LIEZEL
DELANGHE NOAH - YAMIN
HERWEYERS EMILIE - MONA
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
SAEY LORE - SUMMER
VAN DUYSE MYRTHE - FLEVOZICHT'S DARWIN
VAN PAMEL NIELS - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
VERMEULEN KATO - DJIGGER
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
ANDRIES THIJS - MADONNA
BOON GUUST - GIPSIE VAN DE EESTER
BOON MARTHE - GIPSIE VAN DE EESTER
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
D'OOSTERLINCK ARNE - GUBORA VAN GOUDVEERDEGEM
DE GLAS LENTL - SPLINTER
DE KEGEL JULIETTE - GOGO-GIRL
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
DE WISPELAERE NATHAN - GOODLUCK TER PUTTE
DURT ANGELINA - FLEUR
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
FRANCO KJENTA - GOYA
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
KEISSE NOOR - SHADOW
LABELLE LIESE - TYPSY
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
RUBAN AUKE - SUMMER
THIJS ELIOT - VUURDOORN
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (C)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
BLOMMAERTS LOTTE - BERLIN
BOELENS CÉLESTE - BEKVELD'S DOLF
BRAECKMAN MILA - GRASIYA
COOLS LAURE - ALL STAR
DE BRABANDER JANNE - BEAU
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
HENDRICKX MARIE - LORETTA
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
LABELLE LIESE - SUNSET GOLD TS
LEO SOPHIA - RASPOETIN
PENNEMAN LOBKE - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
POPPE LORE - PINK
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
VAN CAUTEREN CARO - ROMEO
VAN HECKE BENTE - LENTE VAN 'T SANTHOF
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
VAN HOECKE MANOU - RADJA
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
VERBEKE BELLE - MURANO VAN 'T DAELDERHOF
VERMEULEN HANNE - LADY
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLAERT JANA - POLSBURY PAVAROTTI
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
BAEYENS GAETE - RINGO
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
BOON GUUST - KANTJE'S ERROL 20091566
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
DE BACKER MAITE - ELANA
DE GLAS YENTHE - BLACK LADY
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
DE MEYERE JILL - VEDET VAN DE VONDELHOEVE
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
DE SCHRIJVER BRENT - ORCHID'S BOLERO
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
DESOMVIELE LISE - RIO
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
FRANCO QUINTEN - FIRE
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
KEISSE NOOR - PARCIVAL
LAGA KLARA - RE
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
NOTTEBOOM MANON - TEDDY
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
PLAETINCK RHUNE - RAMONA
POLFLIET BRITT - NOISETTE
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
PUIMEGE AREND - BLACK MAGIC
RAES SILKE - JAPPELOUP
REYNIERS ELINE - XAROS
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
ROEGIERS KATO - SANI
RUBBENS JANA - FIDJI
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
SCHELFAUT ROBBE - RAMIRO
SCHEPENS JULIE - WHODUNIT
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
TINDEMANS RENZO - KANTJE'S DANTON
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
VAN DE WALLE CHLOË - JACKSON VAN PRINSVELD
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
VAN DUYSE YENTHE - FARAH
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
VERCAUTEREN BO - VIOLA
VERSCHUEREN ELISE - LIBERTY
VINOIS AUDE - OLGA VAN DE GROENEWEG
WALRAED LISA - GALISCA
WELVAERT CATHÉLINE - ROOSENDAAL'S OILILY
WITMAN SVERRE - TORNADO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
VAN VAERENBERGH ANAÏS - LEENTJE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (C)
09:40
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
ANDRIES HANNES - SNOW II
CAALS SIMON - RUBBLE
CAPPOEN SELINE - OILILY
DINDANE RANIA - ROB ROY
DRIEGHE LANDER - SHADOW
LENAERTS CELINE - HIDALGO
MALFLIET FRAN - NINA
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERGOTE GILL - FLITS
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse M (C)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (D)
09:50
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - NINJA-V
ANDRIES NIELS - XENA
BOELENS LEONARD - CHRYSTAL BAY
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
DE VOS ILIAS - TORNADO III
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
FRUYTIER CAMILLE - KOJACK
LENAERTS CELINE - SPLINTER
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
PUIMEGE ZARA - GINA VAN HET HEIKE
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
VAN DE WALLE CHLOË - ASLAN
VAN HAUTE BO - MERLOT VAN D'HAEGEN
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
VAN HECKE PIETER - DAMINA
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS ARTHUR - KALIEF
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (D)
10:10
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
GOEMAN BO - JOE DE LA GRIVARDRY
RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
08:20
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE THIBAULT - JEFF
OYAERT REMI - MIRA
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
BLOMMAERTS LOTTE - MISTY
COOL EMMA - FALADA
DE WITTE FLOOR - BEAU
DE WITTE FLOOR - LIEZEL
DELANGHE NOAH - YAMIN
HERWEYERS EMILIE - MONA
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
SAEY LORE - SUMMER
VAN DUYSE MYRTHE - FLEVOZICHT'S DARWIN
VAN PAMEL NIELS - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
VERMEULEN KATO - DJIGGER
4
Ring 4: STIJL Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
ANDRIES THIJS - MADONNA
BOON GUUST - GIPSIE VAN DE EESTER
BOON MARTHE - GIPSIE VAN DE EESTER
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
D'OOSTERLINCK ARNE - GUBORA VAN GOUDVEERDEGEM
DE GLAS LENTL - SPLINTER
DE KEGEL JULIETTE - GOGO-GIRL
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
DE WISPELAERE NATHAN - GOODLUCK TER PUTTE
DURT ANGELINA - FLEUR
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
FRANCO KJENTA - GOYA
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
KEISSE NOOR - SHADOW
LABELLE LIESE - TYPSY
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
RUBAN AUKE - SUMMER
THIJS ELIOT - VUURDOORN
3
Ring 3: STIJL Klasse L (B)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
VAN VAERENBERGH ANAÏS - LEENTJE
7
Ring 7: STIJL Klasse B (C)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
BLOMMAERTS LOTTE - BERLIN
BOELENS CÉLESTE - BEKVELD'S DOLF
BRAECKMAN MILA - GRASIYA
COOLS LAURE - ALL STAR
DE BRABANDER JANNE - BEAU
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
HENDRICKX MARIE - LORETTA
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
LABELLE LIESE - SUNSET GOLD TS
LEO SOPHIA - RASPOETIN
PENNEMAN LOBKE - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
POPPE LORE - PINK
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
VAN CAUTEREN CARO - ROMEO
VAN HECKE BENTE - LENTE VAN 'T SANTHOF
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
VAN HOECKE MANOU - RADJA
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
VERBEKE BELLE - MURANO VAN 'T DAELDERHOF
VERMEULEN HANNE - LADY
6
Ring 6: STIJL Klasse L (C)
09:40
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
ANDRIES HANNES - SNOW II
CAALS SIMON - RUBBLE
CAPPOEN SELINE - OILILY
DINDANE RANIA - ROB ROY
DRIEGHE LANDER - SHADOW
LENAERTS CELINE - HIDALGO
MALFLIET FRAN - NINA
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERGOTE GILL - FLITS
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
10
Ring 10: STIJL Klasse B (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLAERT JANA - POLSBURY PAVAROTTI
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
BAEYENS GAETE - RINGO
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
BOON GUUST - KANTJE'S ERROL 20091566
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
DE BACKER MAITE - ELANA
DE GLAS YENTHE - BLACK LADY
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
DE MEYERE JILL - VEDET VAN DE VONDELHOEVE
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
DE SCHRIJVER BRENT - ORCHID'S BOLERO
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
DESOMVIELE LISE - RIO
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
FRANCO QUINTEN - FIRE
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
KEISSE NOOR - PARCIVAL
LAGA KLARA - RE
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
NOTTEBOOM MANON - TEDDY
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
PLAETINCK RHUNE - RAMONA
POLFLIET BRITT - NOISETTE
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
PUIMEGE AREND - BLACK MAGIC
RAES SILKE - JAPPELOUP
REYNIERS ELINE - XAROS
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
ROEGIERS KATO - SANI
RUBBENS JANA - FIDJI
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
SCHELFAUT ROBBE - RAMIRO
SCHEPENS JULIE - WHODUNIT
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
TINDEMANS RENZO - KANTJE'S DANTON
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
VAN DE WALLE CHLOË - JACKSON VAN PRINSVELD
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
VAN DUYSE YENTHE - FARAH
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
VERCAUTEREN BO - VIOLA
VERSCHUEREN ELISE - LIBERTY
VINOIS AUDE - OLGA VAN DE GROENEWEG
WALRAED LISA - GALISCA
WELVAERT CATHÉLINE - ROOSENDAAL'S OILILY
WITMAN SVERRE - TORNADO
9
Ring 9: STIJL Klasse L (D)
09:50
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - NINJA-V
ANDRIES NIELS - XENA
BOELENS LEONARD - CHRYSTAL BAY
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
DE VOS ILIAS - TORNADO III
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
FRUYTIER CAMILLE - KOJACK
LENAERTS CELINE - SPLINTER
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
PUIMEGE ZARA - GINA VAN HET HEIKE
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
VAN DE WALLE CHLOË - ASLAN
VAN HAUTE BO - MERLOT VAN D'HAEGEN
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
VAN HECKE PIETER - DAMINA
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS ARTHUR - KALIEF
8
Ring 8: STIJL Klasse M (D)
10:10
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
GOEMAN BO - JOE DE LA GRIVARDRY
RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
25/02/2018 - WPSO1201P - PROVINCIALE INDOOR OOST-VLAANDEREN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots