{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LOOSE MIRTE - FURY
VAN CLEEMPUT TESS - NANCY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VOS TUUR - SMARTIE
HERWEYERS ALEXINE - MONA
VAN DE WALLE AURÉLIE - HEGELSHOF'S BJORN
VAN GYSEL LOUISE - LIESJE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:10
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - LOTTE
KEISSE SAAR - QUICKSTAR
PIETERS YINTHE - VECHTZICHT'S HODDLE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
BLOMMAERTS LOTTE - MISTY
COOL EMMA - FALADA
DE WITTE FLOOR - BEAU
DE WITTE FLOOR - LIEZEL
DELANGHE NOAH - YAMIN
HERWEYERS EMILIE - MONA
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
SAEY LORE - SUMMER
TIMMERS ASTRID - SARA
VERMEULEN KATO - DJIGGER
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:40
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
VAN HECKE JELLE - TELENE
VAN HOYE JACQUELINE - BLITS
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK MATS - JESSIE
DE MEYST KATO - PIA D'OR
DRIEGHE LINDE - SUNNY
HERWEYERS EMILIE - JOLI
LABELLE LINDE - TYPSY
MINNEBO BASTIEN - ROMEO
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
VERMEULEN KATO - OTJE VAN HET KUILENHOF
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
ANDRIES THIJS - MADONNA
BOON GUUST - GIPSIE VAN DE EESTER
BOON MARTHE - GIPSIE VAN DE EESTER
DE KEGEL JULIETTE - GOGO-GIRL
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
DE WISPELAERE NATHAN - GOODLUCK TER PUTTE
DELANGHE AUDREY - BO
DURT ANGELINA - FLEUR
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
FRANCO KJENTA - GOYA
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
LABELLE LIESE - TYPSY
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LOOSE MIRTE - WINNIE
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
MESTDAGH FRAN - ORLANDO
PIETERS NOAH - LIENTJE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:20
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DE STORME TIEBE - TIARA VAN PRINSEVELD
DE WISPELAERE LAURA - OBI DJ
FRANCO KJENTA - SCOOBY
LESTIENNE NINTE - ZEB
PENNEMAN LOBKE - O' NAHIB TER SALEGHEM
SESSELLE ANGELINA-DINARA - DIVA VAN PRINSEVELD
VERCAUTEREN TOVE - STORMWIND
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
BLOMMAERTS LOTTE - BERLIN
BOELENS CÉLESTE - BEKVELD'S DOLF
COOLS LAURE - ALL STAR
DE BRABANDER JANNE - BEAU
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
HENDRICKX MARIE - LORETTA
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
LABELLE LIESE - SUNSET GOLD TS
PENNEMAN LOBKE - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
POPPE LORE - PINK
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
SMET XANDER - QUANTO
SONNEVILLE WOUT - SCHIMMELTJE
VAN CAUTEREN CARO - ROMEO
VAN HECKE BENTE - LENTE VAN 'T SANTHOF
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
VERMEULEN HANNE - LADY
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
APER JUSTINE - OILILY VAN DE BUCXTALE
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
DE WILDE LAURE - KORINTHE VAN PRINSEVELD
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
LANGIE TIEBE - SILVER
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON GUUST - VIP VAN DE SMIS
COOLMAN ROSALIE - FUNNY
DE GOE AYFER - QUARESMA VAN HET HAVERVELD
DE SMET YOLINE - SECRETE DU POUS
DE WILDE KAAT - SECRETE DU POUS
DENEULIN LUCA - CINDY
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
HAMERS JOEL - ORCHID'S NANETTE
LELIE MIETE - ROCKY
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
LIEVENS MICHELLE - DIMITRI
PENNINCK JENNIFER - ABELTJE
SCHAETSAERT HANNELORE - KANTJE'S FIDALGO H.
SERLET MAXIME - SAFIRA
VAN GUCHT ARWEN - BRINCKHOFF'S PICTURE
VAN GUYSE CATO - ONOESKA "D" VAN PRINSENHOF'S
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
VAN VAERENBERGH ANAÏS - FIENTJE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:20
12:46
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAET ROBIN - COSTA
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
DE KIMPE AMBER - ALI 153
DE WISPELAERE NATHAN - KANTJE'S ZONAIRE
DELANGHE AUDREY - REINA
HAELMAN BO - NELLIE GROEZENHOEVE
NOTTEBOOM MANON - TEDDY
VAN PAMEL BREND - JIRONDINE "V" VAN HET JUXSCHOT
VERBEKE ZENOBIE - BOUNTY VAN PRINSENVELD
VERCAUTEREN TOVE - VIOLA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
BOON GUUST - KANTJE'S ERROL 20091566
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
DESOMVIELE LISE - RIO
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
FRANCO QUINTEN - FIRE
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
KEISSE NOOR - PARCIVAL
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
LAGA KLARA - RE
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
PLAETINCK RHUNE - RAMONA
POLFLIET BRITT - NOISETTE
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
PUIMEGE AREND - BLACK MAGIC
RAES SILKE - JAPPELOUP
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
ROEGIERS KATO - SANI
RUBBENS JANA - FIDJI
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
SCHELFAUT ROBBE - RAMIRO
SMET JOSEPHINE - SINA
SMET SEBASTIAAN - SULAATIK'S ANYTIME
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
TINDEMANS RENZO - KANTJE'S DANTON
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
VAN DE WALLE CHLOË - JACKSON VAN PRINSVELD
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
VERCAUTEREN BO - VIOLA
VERSCHUEREN ELISE - LIBERTY
WELVAERT CATHÉLINE - ROOSENDAAL'S OILILY
WITMAN SVERRE - TORNADO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
VAN VAERENBERGH ANAÏS - LEENTJE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
09:40
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
ANDRIES HANNES - SNOW II
CAPPOEN SELINE - OILILY
DINDANE RANIA - ROB ROY
DRIEGHE LANDER - SHADOW
LENAERTS CELINE - HIDALGO
MALFLIET FRAN - NINA
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse M (C)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
09:50
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - NINJA-V
ANDRIES NIELS - XENA
BOELENS LEONARD - CHRYSTAL BAY
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
DE VOS ILIAS - TORNADO III
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
LENAERTS CELINE - SPLINTER
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
PUIMEGE ZARA - GINA VAN HET HEIKE
S'RIFI YASSIN - KENZA
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
VAN DE WALLE CHLOË - ASLAN
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS ARTHUR - KALIEF
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
10:10
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
GOEMAN BO - JOE DE LA GRIVARDRY
ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
18/02/2018 - WPSO1209 - INDOOR WACHTEBEKE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots