{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DELFOSSE SARAH - GUCCI 201110406
VAN DEN EYNDE JOKE - ROX
VAN DORST JASMINE - CASPER
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BAL EMELIEN - HANDSOME JOKER
HEMMERECHTS ELKE - LEX V/D NOORDHEUVEL
KONINGS DANIELLE - CHANNEL ZERO Z
KONINGS GLENDA - SAENNA
MERTENS CHELSEA - RANJA 411263709
PEITEN GIDDY - CARI
VAN BAAST KATRIEN - EBURON VAN DE GRENSHOEVE
VAN DEN BERGH BRITT - EXPONENT VAN DE KAPEL
VERCRAEYE STEPHANIE - LEX VD NORDHEUVEL (BLANCO)
VERHULST ELLEN - SANDRINE VD REYNAERTHOEVE Z
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
DIERCKX ELISE - RAYONNE
RENS CARINE - FIGO VAN 'T GELUVELD
ROMAN RANDY - SATITA
SCHELKENS TIFFANY - VELVET VAN LEOPATS
STEVENS NIEKE - LUCKY'S CHARM
VAN BAAST KATRIEN - JOLAN
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
VAN LANDEGHEM SOPHIE - LADYSENAAT VAN HET VIJVERHOF
VAN THILLO WIM - HADDOCK
WALSCHOTS CINDY - ZIEDORINE M
WOUTERS ANNESJIEN - HILTON VAN HET MOERVEN Z
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
NOTELÉ MARJAN - BONO
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
STEVENS NIEKE - VELTY
VAN LAERHOVEN RIK - LYNSIE VAN 'T LAARHOF
VAN LAERHOVEN STEFAAN - HAYDN VAN DE MOLENBERGEN
VERHULST ELLEN - SPARKLE M
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE DONCKER ANDY - CABINO VAN DE KAMPERT
SEGERS IBOYA - BENTLEY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DECKX INGE - HELIUM VAN HET KOLISBOS
RIJS PETER - EMILIO
VERCAMMEN VEERLE - AUKJE
VERCRAEYE STEPHANIE - I.D. VAN STAL CIPA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER XANTHE - SHOW GIRL
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
MOONS DIRK - BATIQAR
VAN LOOVEREN SOFIE - ELEGAST VAN'T GESTELHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DEN BERGH LORE - ADONDE
14/01/2018 - WRDA1203B - DRESSUURINDOOR GEWEST ESSEN OPEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots