{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JEF - PEANUT
MATTHYS ELIAS - TRUUS
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SUFFYS NOORE - POCOLOBO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:22
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
GESQUIÈRE LARS - PAKANDO V.D. CORNY
GESQUIÈRE REMI - SORADY VAN 'T VERAHOF
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GEVAERT LOTTE - LADY
VANHAVERBEKE NICOLAS - HERMIEN
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEVOS LAURICE - BELLO
GARDEYN GIARA - WINNIE
GEVAERT LOTTE - PEPPER
GHESQUIERE LOUELLE - JEROMMEKE
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
VANSIELEGHEM MAITÉ - MOUSTIQUE
VERDUYN KAYLIE - BRITT
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLIET HANNE - DISNEY
DENORME EMMA - FLUPKE
GARDEYN GIARA - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
GESQUIÈRE LARS - TANJA
VAN HOLLEBEKE JULIE - VICKY
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DECLOEDT LAURIEN - MONPETIT ORCHIDS MISH MENSIS
DEVOLDER SITA - TEN ANKERS OLIANCAPO
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
09:51
Nr.
Tijd
Combinatie
DUMON SHIRLEY - URANIUM VAN HET GOORHOF
VANDENDRIESSCHE JULES - GUYANE DE FOSLOIR
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
11:44
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JONAH - SPIRIT
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
RYCKEBOSCH THOMAS - CARAMEL
STUBBE MAJELLA - VERSACE
VANDENDRIESSCHE LOUISE - GUYANE DE FOSLOIR
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
11:33
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLMAN ROSALIE - FUNNY
DENEULIN LUCA - CINDY
DENORME EMMA - VICTOR
SERROEN SAAR - RINGO
VANBELLE EMMA - TYMO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
11:33
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JONAH - VOSKE
CUYVERS MORGANE - HAKIRA VAN DE SPIJKER
DAENEKINT BEAU - JOLY'S WOBKE
DE LOMBAERDE CHANEL - JULIE
DECLOEDT CHARLOTTE - VALENTINE
GARMYN ILISE - FLEXOR
HAMERS BRITT - MIZIA
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
LETEN SILKE - ORCHID'S CLEAR
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
PECTOOR FELICE - ELLA VAN HET WEZEHOF
PENNINCK JENNIFER - ABELTJE
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VANDENDRIESSCHE LOUISE - PARKLANDS ANNIE
VANWALLEGHEM JARNO - ZAPPA
WILLEM LÉONIE - FLORIS
WYSEUR CELESTE - LUMINAHOFS DARIO
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
CUYVERS MORGANE - TORNADO
DEMAN FIEN - DARKA
DEMAN FIEN - MINKA
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
DUPONT AUKE - JAZZ VAN DE KLIMOP
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
LISSENS LAURE - KANTJE'S VODES
MAES GILLIS - KWARTO
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
PENNINCK JENNIFER - OTJE HOF TER ZEEDYCKE
PERSOONS TIMON - BIXIE
SCHOONBAERT JULIE - MYLADY LECO
SCHOONBAERT JULIE - ZAZA
VANHECKE GUILLAUME - CASTELLO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:03
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JEF - CREEPY
DEWULF ARNO - MADELIEF VAN DE DELTHOEVE
MATTHYS ELIAS - ORIENT STAR DU LOGIS
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
SOENENS JAN - FIENTJE
VAN HOLLEBEKE JULIE - FLOREANDER
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:41
Nr.
Tijd
Combinatie
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
NOPPE EDOUARD - GHANA
VAN HOLLEBEKE JULIE - SAMMY
WYSEUR CELESTE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:03
Nr.
Tijd
Combinatie
HENDRYKS EMMA - LUNA VAN D'OUDE OVEN
SCHOONBAERT LORE - NOBLESSE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BEGEYN SJOUK - LOWIE
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
DHONDT KELLY - CHECKTA
MAES AMELIE - MEIKE
NOPPE EDOUARD - EL SHÉTANIA
PETILLION REMI - CASPER F
PINTELON VIC - KASHMIR VAN ORCHID'S 090095909
SCHELLENS ARTHUR - CISCO WHITE SOX
SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
VAN MASSENHOVE ELLEN - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
VANDERMOERE FLORIS - SILVERTOWN'S TOMAN
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
HENDRYKS EMMA - IGOR
PETILLION BAPTIST - IRCO
SCHELLENS ARTHUR - ZITA
SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
2
Ring 2: STIJL Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JEF - PEANUT
MATTHYS ELIAS - TRUUS
4
Ring 4: STIJL Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SUFFYS NOORE - POCOLOBO
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
09:00
10:22
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
GESQUIÈRE LARS - PAKANDO V.D. CORNY
GESQUIÈRE REMI - SORADY VAN 'T VERAHOF
8
Ring 8: STIJL Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GEVAERT LOTTE - LADY
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
7
Ring 7: STIJL Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEVOS LAURICE - BELLO
GARDEYN GIARA - WINNIE
GEVAERT LOTTE - PEPPER
GHESQUIERE LOUELLE - JEROMMEKE
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
VANSIELEGHEM MAITÉ - MOUSTIQUE
VERDUYN KAYLIE - BRITT
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
09:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLIET HANNE - DISNEY
DENORME EMMA - FLUPKE
GARDEYN GIARA - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
GESQUIÈRE LARS - TANJA
VAN HOLLEBEKE JULIE - VICKY
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:03
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JEF - CREEPY
DEWULF ARNO - MADELIEF VAN DE DELTHOEVE
MATTHYS ELIAS - ORIENT STAR DU LOGIS
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
SOENENS JAN - FIENTJE
VAN HOLLEBEKE JULIE - FLOREANDER
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
13
Ring 13: STIJL Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DECLOEDT LAURIEN - MONPETIT ORCHIDS MISH MENSIS
DEVOLDER SITA - TEN ANKERS OLIANCAPO
12
Ring 12: STIJL Klasse A7 (C)
09:00
09:51
Nr.
Tijd
Combinatie
DUMON SHIRLEY - URANIUM VAN HET GOORHOF
VANDENDRIESSCHE JULES - GUYANE DE FOSLOIR
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
09:00
11:44
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JONAH - SPIRIT
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
RYCKEBOSCH THOMAS - CARAMEL
STUBBE MAJELLA - VERSACE
VANDENDRIESSCHE LOUISE - GUYANE DE FOSLOIR
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:41
Nr.
Tijd
Combinatie
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
NOPPE EDOUARD - GHANA
VAN HOLLEBEKE JULIE - SAMMY
WYSEUR CELESTE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
9
Ring 9: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:03
Nr.
Tijd
Combinatie
HENDRYKS EMMA - LUNA VAN D'OUDE OVEN
SCHOONBAERT LORE - NOBLESSE
18
Ring 18: STIJL Klasse A5 (D)
09:00
11:33
Nr.
Tijd
Combinatie
DENEULIN LUCA - CINDY
DENORME EMMA - VICTOR
VANBELLE EMMA - TYMO
17
Ring 17: STIJL Klasse A7 (D)
09:00
11:33
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JONAH - VOSKE
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
COOLMAN ROSALIE - FUNNY
CUYVERS MORGANE - HAKIRA VAN DE SPIJKER
DAENEKINT BEAU - JOLY'S WOBKE
DE LOMBAERDE CHANEL - JULIE
DECLOEDT CHARLOTTE - VALENTINE
GARMYN ILISE - FLEXOR
HAMERS BRITT - MIZIA
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
LETEN SILKE - ORCHID'S CLEAR
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
PECTOOR FELICE - ELLA VAN HET WEZEHOF
PENNINCK JENNIFER - ABELTJE
SERROEN SAAR - RINGO
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VANDENDRIESSCHE LOUISE - PARKLANDS ANNIE
VANWALLEGHEM JARNO - ZAPPA
WILLEM LÉONIE - FLORIS
16
Ring 16: STIJL Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS MORGANE - TORNADO
DEMAN FIEN - CHIPIE
DEMAN FIEN - MINKA
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
DUPONT AUKE - JAZZ VAN DE KLIMOP
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
LISSENS LAURE - KANTJE'S VODES
MAES GILLIS - KWARTO
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
PENNINCK JENNIFER - OTJE HOF TER ZEEDYCKE
PERSOONS TIMON - BIXIE
SCHOONBAERT JULIE - MYLADY LECO
SCHOONBAERT JULIE - ZAZA
VANHECKE GUILLAUME - CASTELLO
WYSEUR CELESTE - LUMINAHOFS DARIO
15
Ring 15: STIJL Klasse L (D)
09:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BEGEYN SJOUK - LOWIE
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
DHONDT KELLY - CHECKTA
MAES AMELIE - MEIKE
NOPPE EDOUARD - EL SHÉTANIA
PETILLION REMI - CASPER F
PINTELON VIC - KASHMIR VAN ORCHID'S 090095909
SCHELLENS ARTHUR - CISCO WHITE SOX
SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
VAN MASSENHOVE ELLEN - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
VANDERMOERE FLORIS - SILVERTOWN'S TOMAN
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
14
Ring 14: STIJL Klasse M (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
HENDRYKS EMMA - IGOR
PETILLION BAPTIST - IRCO
SCHELLENS ARTHUR - ZITA
SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
12/11/2017 - WPSW1201VM - INDOOR LO-RENINGE VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots