{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1271003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
2
10:15
100035014 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BEVEL
3
10:30
13976080 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VLIMMEREN
4
10:45
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
5
11:00
10609473 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BRECHT
6
11:15
4919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
7
11:30
100000302 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOENHOUT
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100029446 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEEST
2
10:15
100034735 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BROECHEM
3
10:30
1258269 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - RIJKEVORSEL
4
10:45
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
5
11:00
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
6
11:15
100040371 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VLIMMEREN
7
11:30
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
2
10:15
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
3
10:30
100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
4
10:45
1259683 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WEELDE RAVELS
5
11:00
100039986 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HERENTHOUT
6
11:15
10190151 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GIERLE
F1
Ring F1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
2
10:15
1257663 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PULDERBOS
3
10:30
100040097 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BAARLE HERTOG
4
10:45
100041755 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
5
11:00
100014862 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONINGSHOOIKT
6
11:15
100016299 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WESTERLO
7
11:30
100040093 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
8
11:45
100035067 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BRECHT
9
12:00
12152884 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VEERLE
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100022800 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WEELDE RAVELS
2
10:15
100040632 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
3
10:30
12818952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
4
10:45
1254330 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOENHOUT
5
11:00
1253118 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LEEST
6
11:15
1249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
7
11:30
14031452 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OLMEN
8
11:45
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
F2
Ring F2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
11
12:30
100035089 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
2910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
2
10:15
100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
3
10:30
7103026 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
4
10:45
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
5
11:00
5449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1260289 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
2
10:15
10046873 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
3
10:30
100009410 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
4
10:45
1260390 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
5
11:00
1258774 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
7
11:30
2910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
8
11:45
1249579 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BROECHEM
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:54
GEUDENS JARNE - LOTJE
5
10:02
BLEUX CHARLOTTE - BOBBY
6
10:10
SEGERS STIJN - LOTTE
7
10:18
VAN ROMPAEY BRENNE - HUGO
13
11:06
TRUYEN LARS - VLEKJE
15
11:22
VAN STEEN RIK - MISTY
16
11:30
DENS LINE - TRISTAN
17
11:38
SCHROOYEN SANDER - WINNEKE
18
11:46
THEUNIS LISA - BIFI
19
11:54
BUTS STAN - LUNA V/H BUYTELSHOF
20
12:02
VAN ELSEN JOLIEN - JUNIOR
21
12:10
SANDERS LUNE - MORITZ
22
12:18
MASURE MIRTE - KMURTHE
23
12:26
DE WIT LIEN - DUSTY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
WILLEKENS JADE - SWEETY
3
09:46
BAUWENS OONAH - KIDJE
4
09:54
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
5
10:02
DE PAUW LOTTE - PEDJE
9
10:34
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
11
10:50
GODRIE JILL - NIKA
13
11:06
DE PAUW LOTTE - MICKY
14
11:14
BOSSCHAERTS TIBE - SPIRIT BONFIRE
15
11:22
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
16
11:30
ADRIAENSEN BO - LAIKA
17
11:38
SANDERS LUNE - CASANDRA
18
11:46
BUTS LOUIS - ROBBY
19
11:54
GEYSEN ANOUK - JUULKE
20
12:02
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
21
12:10
BORM AMÉLIE - ETOILE DE ROUASIVE
22
12:18
VAN GORP STIG - DUSTY
23
12:26
SNELS LORE - DANCING DONNA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:46
VAN BYLEN GILLIAM - CELOUSKA SHADOW
4
09:54
BUTS STAN - PABLO
5
10:02
CEULEMANS ILANA - ODESSA
8
10:26
GELUYKENS RUBE - ROSALINDE
9
10:34
VAN BYLEN GILLIAM - VICTOR
10
10:42
COENEN JANNE - TILIAHOF GIPSY GIRL
11
10:50
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
13
11:06
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
15
11:22
VAN DIJCK LENKE - ZUURSEVELD'S MARGRIET
16
11:30
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
17
11:38
VAN DE ZANDE FEBE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
18
11:46
GODRIE CHARLOTTE - NIKA
19
11:54
TIMMERS MARGAUX - SARA
20
12:02
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
21
12:10
BEN NAIS ELEANORE - BELLA
22
12:18
DE WEERDT VINZ - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
23
12:26
VAN DEN WEYGAERT MILAN - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:30
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
TIMMERS ASTRID - SARA
2
09:38
LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
7
10:18
BENS LOUISE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
8
10:26
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
9
10:34
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
10
10:42
VANDENBUSSCHE JULIE - GABBER
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:46
BUSCHMAN NINA - AMOS
4
09:54
FRANKEN THIBO - BIA
5
10:02
MATTHEES LISE-MARIE - LISA
6
10:10
TOELEN FRAN - ROXANNE
7
10:18
STERCKX RUBE - SJALON
8
10:26
VAN HOOIJDONK JULIE - FULNAHO'S LOEKIE
10
10:42
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
11
10:50
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
13
11:06
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
14
11:14
GEYSEN ANOUK - DE MISPELHOEF'S MILIKA
15
11:22
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
16
11:30
LUYCKX LEON - CORIANDER
17
11:38
VAN CROMBRUGGEN MARIE - BEAUTY
18
11:46
TRUYEN ELINE - PRINCES
19
11:54
FRANKEN THIBO - PEBBLES
20
12:02
OOMS IBE - VIKTOR
21
12:10
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
22
12:18
MONDELAERS NIENKE - WITSE
23
12:26
PEELMANS KAYLA - QUALITYFINGER
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
ANDRIES THIJS - OKI DOKI
4
09:54
BUSCHMAN ARNE - MAAIKE
5
10:02
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
6
10:10
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
7
10:18
GOEDONS KIMBERLY - JULIEGANTICA
10
10:42
CLAES LUNA - SEPPE
13
11:06
MASURE MIRTE - KLAZIEN
14
11:14
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
15
11:22
MEYVIS JULES - IGOR
16
11:30
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
17
11:38
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
18
11:46
GOEDONS KIMBERLY - AEGLE
19
11:54
PEETERS STIEN - KASPER
20
12:02
DANEELS THOMAS - KYRA-B
21
12:10
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
22
12:18
BARANOWSKI GILIA - LARS
23
12:26
WOUTERS JORAN - BAMBI
24
12:34
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
25
12:42
GEUDENS JARNE - UTOPIA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:54
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
5
10:02
VAN HOOIJDONK LANDER - NANITOU
6
10:10
VAN STEEN STAF - DIANA
7
10:18
MAERTENS YELENA - BANJO R
8
10:26
STEVENS NINA - RAKKIE
10
10:42
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
11
10:50
VAN REGENMORTEL ELISE - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
14
11:14
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
15
11:22
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
16
11:30
BOSSCHAERTS FEBE - JINO
17
11:38
VAN STEEN STAF - RAMBO
18
11:46
BRUGHMANS SILKE - JUMP-SON DE LA LOENA
19
11:54
VAN REGENMORTEL ELISE - NEMO
20
12:02
JANSSENS ELISE - DIEGO
21
12:10
STEVENS NINA - CHOOPY
22
12:18
PANS LENTEL - AMIKA
23
12:26
GEYSEN WITSE - TORNADO
JANSENS MATTS - TEN ANKERS ARMANDER
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
HELSEN STIG - BIEKE
2
09:38
ADRIAENSEN BO - MICKEY
3
09:46
VAN DEN WEYGAERT MILAN - BEN VAN DE WALHOEVE
7
10:18
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
8
10:26
WILLEKENS JADE - DUCATI
9
10:34
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
10
10:42
SNELS LORE - OLENSHOF RIHANNA
13
11:06
HELSEN STIG - WITTE
14
11:14
CEULEMANS ILANA - SIENTJE "P"
15
11:22
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
16
11:30
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
17
11:38
OOMS JARNE - VIKTOR
18
11:46
DANEELS LORE - CEASAR
19
11:54
MEYVIS SAAR - SAVI
20
12:02
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
21
12:10
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
22
12:18
DENS GIEL - DIRK
23
12:26
VAN LOOVEREN LARA - MOONFLOWER'S BIJOUX
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VAN BEVEREN ROMY - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
2
09:38
VERLINDEN SARAH - ELAN
3
09:46
DURT ANGELINA - FLEUR
4
09:54
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
5
10:02
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
6
10:10
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
10
10:42
LEEMANS ESMEE - KLUISHOEKS FAIRYTALE
11
10:50
MARIËN CARO - SWIFTY
13
11:06
LAURIJSSEN CLAIRE - FRISCO
15
11:22
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
16
11:30
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
17
11:38
GEYSEN BJARNE - BOOMER
18
11:46
VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
19
11:54
VAN ELSEN KATO - SPIRIT
20
12:02
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
21
12:10
MORIS LEONIE - JUANTO
22
12:18
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
23
12:26
WOUTERS HANNE - ANKY
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:34
11:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:34
VERLINDEN SARAH - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
4
10:58
VERLINDEN SARAH - AZARO
5
11:06
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
6
11:14
VAN DEN EYNDE ANNA - DEWI
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
3
13:16
MALISART MARTE - MOONLIGHT
5
13:32
VAN ELSEN KATO - SAHIBA VAN PAPINGLO
7
13:48
GEERTS FLOOR - FOCUS
8
13:56
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
9
14:04
VAN STEENLANDT MICHIEL - SAMMY D
10
14:12
ANDRIES FLOOR - DJAMILA
11
14:20
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
12
14:28
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
13
14:36
KLEEREN YONI - MAX
14
14:44
PIEDFORT JOZEFIEN - GUUS GELUK
15
14:52
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
16
15:00
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
17
15:08
VAN DEN ZEGEL SIEN - MARTIJN
18
15:16
GEYSEN BJARNE - JUMPER
19
15:24
CAEMS KIANA - DIVINA
20
15:32
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
21
15:40
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
22
15:48
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
23
15:56
GODRIE JULIE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
24
16:04
GILOPS ELLEN - ULONKA
25
16:12
LUYTEN HAILEY - XEQUOIA DAILY
26
16:20
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE HAES JULIE - BESSEL
4
13:24
BAUWENS MARIEKE - KWINTIE
5
13:32
LAURIJSSEN LOUISE - KANTJE'S GO-GO-GIRL H
7
13:48
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
8
13:56
LENAERTS JULIE - RONJA TER ROZENDALE
9
14:04
THIELEMANS LINDE - NIEKE V/H VOORBOS
10
14:12
LENAERTS EMILIE - QUINTANO TER ROZENDALE
11
14:20
ANDRIES HANNES - SNOW II
12
14:28
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
13
14:36
WINTERSHAUSEN AMBER - WEMBLEY
14
14:44
RENDERS TESSA - MACHO
15
14:52
LENAERTS JULIE - JULIE
16
15:00
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
17
15:08
HOPPENBROUWERS EMILY - TWINKEL
18
15:16
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
19
15:24
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
20
15:32
HENDRICKX MARLIES - MANDA
21
15:40
OOMS JARNE - LYRA
22
15:48
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
23
15:56
CAUCHOIS LIZZIE - SUMMER BOY
24
16:04
MULKERS MATS - MISTRAL IV
25
16:12
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
DE PAUW PIETER-JAN - ATINKA VAN DE MOLENCOUTER
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
DE WILDE JULIETTE - TWISTER
6
13:40
LEYSEN ISABEAU - HELENE
7
13:48
GOEDONS KENZO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
8
13:56
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
9
14:04
VAN HOOF EMMA - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
10
14:12
VAN ELSEN LORE - VICKY
11
14:20
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
13
14:36
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
14
14:44
JANNES KYRA - DARCY
15
14:52
DE NIES SAAR - PONPON
16
15:00
JACOBS FRAUKE - DANKE
17
15:08
KLEEREN YARA - INDY
18
15:16
LENAERTS EMILIE - ZARA
19
15:24
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
20
15:32
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
21
15:40
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
22
15:48
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
23
15:56
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:32
14:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:40
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
4
13:56
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
5
14:04
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
6
14:12
PEETERS NYAH - FLOR
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
4
13:24
VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
MEYVIS LOUISE - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
5
13:32
ANDRIES NIELS - NINJA-V
7
13:48
VAN DYCK LENA - FLEUR
8
13:56
VAN STEENLANDT MARIE - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
9
14:04
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
11
14:20
VERLINDEN SARAH - MANHATTAN
12
14:28
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
13
14:36
MEYVIS LOUISE - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
14
14:44
VAN PRAET JULIE - POL'S BALINE
15
14:52
MENNEKENS MARIE - ILONKA
16
15:00
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
17
15:08
CAYENBERGHS FRAN - INFINITY VAN DE BEEKERHEIDE
18
15:16
VANSTALLE LUKA - QWINTEN VAN DE BOCHTEN
19
15:24
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
20
15:32
VAN HOECK JOPPE - GREECE
21
15:40
VRINTS ELENA - JANKA
22
15:48
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
23
15:56
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
LOOYMANS INTE - MAYCA Z
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN GOOLEN JILL - DANESFIELD BUSTER
3
13:16
VAN ELSEN JENTE - LUNA
7
13:48
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
8
13:56
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
9
14:04
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
10
14:12
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
11
14:20
CLERCKX SHAZNAY - BODERRY ECHO
12
14:28
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
13
14:36
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
14
14:44
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
15
14:52
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
16
15:00
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
17
15:08
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
18
15:16
SCHROOYEN RUBEN - CARNABOY VAN DE MARSWEG
19
15:24
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
20
15:32
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
21
15:40
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
22
15:48
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
23
15:56
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DE PEER RENEE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
2
13:08
VAN REGENMORTEL BRITT - RINA
7
13:48
VANDENBUSSCHE JULIE - AMEDIJK'S IDOOL
8
13:56
DE HAES JULIE - QUIDO VD BISSCHOP
9
14:04
VAN REGENMORTEL BRITT - SPOT
10
14:12
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
11
14:20
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
13
14:36
VAN TRICHT JADE - SILVA
14
14:44
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
15
14:52
SMITS GUUSJE - DIVA
16
15:00
TIMMERS ASTRID - FLEUR
17
15:08
CLERCKX LINDSAY - CLONBOY DAWN
18
15:16
BONNE NETTE - ROWA VAN FRESIAHOEVE
19
15:24
STEVENS RUNE - ODIS VAN DE GROENHEUVEL
20
15:32
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
21
15:40
OPREEL JANA - FUDGE
22
15:48
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
23
15:56
ROMBOUTS ELIEN - KING CARTER'S SIMPLY RED
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VAN BEVEREN ROMY - ORCHID'S KARIANDRA
5
13:32
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
7
13:48
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
8
13:56
CLAES LUNA - SOPHIE
9
14:04
MEYVIS JULES - ORCHID'S YAKIRA
10
14:12
LEEMANS ESMEE - TOP SHOT
11
14:20
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
13
14:36
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
14
14:44
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
15
14:52
IJPELAAR RUNA - JOLY'S FIERRO
16
15:00
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
17
15:08
PANIS MARIE - DJANGO
18
15:16
BRIERS LOENA - ROSE LI
19
15:24
FOETS SARI - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
20
15:32
VERMEIREN MARGRIET - ROMANTI
21
15:40
VAN HOECK HANNE - QUILANA
22
15:48
NOEYENS MEREL - ICE TEA
23
15:56
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
6
13:40
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
7
13:48
DECKX KENZA - KANTJE'S BUNZER
8
13:56
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
9
14:04
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
10
14:12
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
11
14:20
VAN MENXEL IMKE - ORINOCO VAN DE BARTVELDEN
13
14:36
VAN NUFFELEN HANNELORE - FLOOR
14
14:44
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
15
14:52
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
16
15:00
VERMEIREN STIEN - ORCHID'S TINKERBEL
17
15:08
BRUGHMANS YANNICK - FALCO
18
15:16
OPREEL JERA - SHIRA
19
15:24
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
20
15:32
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
21
15:40
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
22
15:48
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
23
15:56
ROMBOUTS RENSKE - QUASTAAR VAN DE BLOKVENHOEVE
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
KLEEREN YONI - ROCKY
3
13:16
HEYLEN LIESL - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
5
13:32
VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
6
13:40
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
7
13:48
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
8
13:56
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
9
14:04
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
10
14:12
FOCKAERT LIZE - RUMBA VH STRATENEINDE
11
14:20
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
12
14:28
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
13
14:36
VAN DIJCK MARIE - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
14
14:44
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
15
14:52
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
16
15:00
GEENTJENS BJARNE - LOUIE
17
15:08
WYNANTS INTE - HOOGVELD'S BANKS
18
15:16
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
19
15:24
VAN DEYNZE ARNO - KANTJE'S AMERICANO
20
15:32
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
21
15:40
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
22
15:48
BOGAERTS RICK - URANO
23
15:56
VERBIST KAYLA - CINDER
24
16:04
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
3
13:16
VAN ELSEN BRITT - GILENKA
4
13:24
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
6
13:40
JACOBS FRAUKE - FEMKE
7
13:48
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
8
13:56
MOESKOPS LAURA - MILTON
9
14:04
KENIS STIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
10
14:12
MARIËN MARGOT - LET'S GO VAN HET ROZENDAELHOF
11
14:20
VAN GORP BRIK - TULLYBOY FLIGHT
12
14:28
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
13
14:36
BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
14
14:44
ANDRIES NIELS - TORNADO
15
14:52
AERTS WILLEM - JOLY'S FOREVER
16
15:00
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
17
15:08
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
18
15:16
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
19
15:24
VAN DER BORGHT ELIEN - KANTJE'S ZINDRI 20042578
20
15:32
TOELEN LENE - GYPSON DU CHESSELET
21
15:40
HEYLEN KAYA - MADIA
22
15:48
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
23
15:56
AERTS WILLEM - INFERNO
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
HENS LOTTE - PEPSI
4
13:24
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
6
13:40
JANNES KYRA - GALICO
7
13:48
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
8
13:56
GEERTS RENO - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
9
14:04
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
10
14:12
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
11
14:20
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
12
14:28
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
13
14:36
FOL LISE - MYSTIQUE VAN HET KLAVERTJE
14
14:44
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
15
14:52
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
16
15:00
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
17
15:08
CAS LORE - UP WIND'S BYOUTIE
18
15:16
MORIS EMILIE - KIANA VAN HET RIETHOF
19
15:24
QUIRIJNEN FLORE - MORENO VAN HET HAVERVELD
20
15:32
JANNES KYRA - KANTJE'S AMOURETTE
21
15:40
DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
22
15:48
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
23
15:56
VAN RAEMDONCK KOBE - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN HEMELEN XAVIER - KULBERG'S LANCELOT
4
13:24
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
6
13:40
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
7
13:48
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
9
14:04
PAULUS CARO - MISTER
10
14:12
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
11
14:20
VANDERBRUGGEN AMELIE - MUZE VAN DE DELTHOEVE
12
14:28
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
13
14:36
VAN HEMELEN JULIE - ONTARIO'S ULSALINA
14
14:44
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
15
14:52
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
16
15:00
VAN GOOLEN JILL - MOONLIGHT
17
15:08
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
18
15:16
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
19
15:24
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
20
15:32
MARTENS LOUKA - OLIVER S
21
15:40
ROMBOUTS ANOUK - RANA
22
15:48
VINGERHOETS MEREL - PRONKENBERGS D.WALDFEE
23
15:56
VAN HOECK INE - GALOT
24
16:04
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
25
16:12
MOENS LUNA - Q - ROOS VAN HET KOEKOEKSHOF
26
16:20
KLEEREN YARA - GOODWAY
27
16:28
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
VAN DEN WEYGAERT JONIE - CLOGHEEN PUZZLE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:20
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:36
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
4
14:44
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
5
14:52
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
6
15:00
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
7
15:08
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
8
15:16
HENDRICKX JILL - AMEDIJK'S ISA
9
15:24
SUTHERLAND JEF - ESPOIR
10
15:32
HOFKENS NIEKE - FUN FUN
11
15:40
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
B-terrein
B-terrein: KÃœR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
15:00
15:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
100039351 - KÃœR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - KONTICH
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
13:00
13:09
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN STEEN RIK - MISTY
2
13:01
THEUNIS LISA - BONO
5
13:07
SCHROOYEN SANDER - WINNEKE
LEEMANS ESMEE - SWEETY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
14:06
14:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:06
TRUYEN LARS - VLEKJE
2
14:07
SEGERS STIJN - LOTTE
3
14:09
VAN RAEMDONCK FLORIAN - LOOLA
4
14:11
VERSTREPEN MORANE - INIMINI
7
14:17
DE WIT LIEN - DUSTY
8
14:18
MASURE MIRTE - KMURTHE
9
14:20
BLEUX CHARLOTTE - BOBBY
10
14:22
DENS GIEL - TRISTAN
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
12:45
12:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
BAUWENS OONAH - KIDJE
2
12:46
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
6
12:54
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
7
12:56
VAN DE ZANDE FEBE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
8
12:57
BORM AMÉLIE - ETOILE DE ROUASIVE
JANSENS MATTS - RENKANT'S MERLIN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
11:57
12:24
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:00
DE PAUW LOTTE - MICKY
5
12:04
BUTS STAN - ROBBY
8
12:09
ADRIAENSEN BO - LAIKA
9
12:11
BUTS STAN - PABLO
10
12:13
BENS LOUISE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
11
12:15
DE PAUW LOTTE - PEDJE
12
12:17
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
13
12:19
BEN NAIS ELEANORE - BELLA
14
12:20
VAN BYLEN GILLIAM - CELOUSKA SHADOW
15
12:22
BOSSCHAERTS TIBE - SPIRIT BONFIRE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
13:19
13:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:19
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
2
13:20
VAN GORP STIG - DUSTY
3
13:22
BLEUX CHARLOTTE - BOY
4
13:24
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
5
13:26
VAN LOOVEREN JINTHE - QUESTION
6
13:28
LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
7
13:30
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
9
13:33
MORIS LEONIE - BLIKSEM
10
13:35
DE WEERDT VINZ - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
12
13:39
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
15
13:44
VAN DEN WEYGAERT MILAN - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
16
13:46
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
17
13:48
SANDERS LUNE - CASANDRA
19
13:52
GELUYKENS RUBE - ROSALINDE
20
13:53
TIMMERS ASTRID - SARA
21
13:55
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
13:34
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:34
DENS GIEL - DIRK
5
13:41
VAN LOOVEREN LARA - MOONFLOWER'S BIJOUX
6
13:43
PANS LENTEL - AMIKA
25
11:36
GEUDENS JARNE - UTOPIA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
10:52
11:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:52
WILLEKENS JADE - DUCATI
5
10:59
ADRIAENSEN BO - MICKEY
6
11:01
GEYSEN ANOUK - DE MISPELHOEF'S MILIKA
7
11:03
VAN DEN WEYGAERT MILAN - BEN VAN DE WALHOEVE
8
11:04
MONDELAERS NIENKE - WITSE
9
11:06
WOUTERS HANNE - ANKY
10
11:08
JANSSENS ELISE - DIEGO
11
11:10
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
17
11:21
TRUYEN ELINE - PRINCES
19
11:25
CLAES LUNA - SEPPE
20
11:26
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
21
11:28
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
22
11:30
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
23
11:32
FRANKEN THIBO - PEBBLES
24
11:34
BUSCHMAN NINA - AMOS
26
11:37
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
27
11:39
VAN HOOIJDONK JULIE - FULNAHO'S LOEKIE
28
11:41
VAN WESENBEECK PAULIEN - KAATJE VAN DE DELTHOEVE D'13
29
11:43
DANEELS THOMAS - KYRA-B
30
11:45
VAN BEVEREN ROMY - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
31
11:47
VAN HOOIJDONK LANDER - NANITOU
32
11:48
PEELMANS KAYLA - QUALITYFINGER
33
11:50
BOSSCHAERTS FEBE - JINO
34
11:52
STERCKX FLEUR - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
35
11:54
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
36
11:56
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
37
11:58
HELSEN STIG - WITTE
38
11:59
CEULEMANS ILANA - SIENTJE "P"
VAN ELSEN KATO - SAHIBA VAN PAPINGLO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
09:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
LEEMANS ESMEE - KLUISHOEKS FAIRYTALE
2
08:31
MAERTENS YELENA - BANJO R
3
08:33
GEYSEN WITSE - TORNADO
4
08:35
VAN ELSEN KATO - SPIRIT
7
08:41
VAN STEEN STAF - RAMBO
8
08:42
VAN REGENMORTEL ELISE - NEMO
9
08:44
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
10
08:46
MEYVIS SAAR - SAVI
11
08:48
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
12
08:50
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
16
08:57
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
17
08:59
BLEUX CHARLOTTE - CHOP CHOY
18
09:01
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
19
09:03
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
20
09:04
BUSCHMAN ARNE - MAAIKE
21
09:06
OOMS JARNE - VIKTOR
22
09:08
DURT ANGELINA - FLEUR
23
09:10
BRUGHMANS SILKE - JUMP-SON DE LA LOENA
24
09:12
MATTHEES LISE-MARIE - LISA
25
09:14
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
26
09:15
VAN REGENMORTEL ELISE - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
27
09:17
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
28
09:19
WOUTERS JORAN - BAMBI
29
09:21
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
31
09:25
PEETERS STIEN - KASPER
32
09:26
STERCKX RUBE - SJALON
33
09:28
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
34
09:30
VAN STEEN STAF - DIANA
35
09:32
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
36
09:34
VAN DE ZANDE FEBE - LUIGI
37
09:36
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
38
09:37
STEVENS NINA - RAKKIE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:34
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:34
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
4
13:39
DANEELS LORE - CEASAR
4
10:39
VAN ELSEN KATO - SAHIBA VAN PAPINGLO
5
10:41
DE PAUW PIETER-JAN - ATINKA VAN DE MOLENCOUTER
6
10:43
THIELEMANS LINDE - NIEKE V/H VOORBOS
7
10:45
LENAERTS JULIE - RONJA TER ROZENDALE
8
10:46
STERCKX RUBE - GALAXY
9
10:48
PIEDFORT JOZEFIEN - GUUS GELUK
10
10:50
HENDRICKX MARLIES - MANDA
27
10:34
GEERTS FLOOR - FOCUS
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:36
10:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:36
LUYTEN HAILEY - XEQUOIA DAILY
7
09:47
VAN ELSEN KATO - VICKY
8
09:48
CAUCHOIS LIZZIE - SUMMER BOY
10
09:52
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
11
09:54
LEYSEN ISABEAU - HIROSHI
12
09:56
LENAERTS EMILIE - ZARA
15
10:01
ROMBOUTS RENSKE - ULONKA
16
10:03
SPITS LAURANNE - HEMMINGWAY VAN DUYVERSPUTTEN
17
10:05
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
09:47
10:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:47
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
2
09:48
CAEMS KIANA - DIVINA
3
09:50
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
4
09:52
RENDERS TESSA - MACHO
5
09:54
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
6
09:56
GEYSEN BJARNE - JUMPER
7
09:58
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
8
09:59
ANDRIES FLOOR - DJAMILA
9
10:01
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
10
10:03
VAN LAERHOVEN OLIVIER - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
11
10:05
KLEEREN YARA - MAX
12
10:07
GOEDONS KENZO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
13
10:09
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
19
10:20
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
20
10:21
LEYSEN ISABEAU - WONDER
22
10:25
VAN DEN ZEGEL SIEN - MARTIJN
23
10:27
DE HAES JULIE - BESSEL
24
10:29
MALISART MARTE - MOONLIGHT
25
10:31
FRANKEN EVELYNE - TWINKEL
26
10:32
LAURIJSSEN LOUISE - KANTJE'S GO-GO-GIRL H
28
10:36
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
29
10:38
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
30
10:40
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
31
10:42
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
32
10:43
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:16
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:16
VAN GOOLEN JILL - DANESFIELD BUSTER
2
10:17
VRINTS ELENA - JANKA
9
10:30
MOESKOPS LAURA - MILTON
10
10:32
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
LOOYMANS INTE - MAYCA Z
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:09
09:36
Nr.
Tijd
Combinatie
9
09:23
SMITS GUUSJE - DIVA
10
09:25
VANSTALLE LUKA - QWINTEN VAN DE BOCHTEN
11
09:27
BONNE NETTE - ROWA VAN FRESIAHOEVE
12
09:29
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
13
09:31
CLERCKX LINDSAY - CLONBOY DAWN
14
09:32
JANNES KYRA - KANTJE'S AMOURETTE
15
09:34
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
VAN ELSEN KATO - VICKY
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
2
08:31
VAN GOOLEN JILL - MOONLIGHT
3
08:33
BRUGHMANS YANNICK - FALCO
6
08:39
VAN REGENMORTEL BRITT - SPOT
7
08:41
VAN NUFFELEN HANNELORE - FLOOR
8
08:42
IJPELAAR RUNA - JOLY'S FIERRO
9
08:44
CLAES LUNA - SOPHIE
10
08:46
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
11
08:48
VAN DEN BROECK DINA - FLORY
12
08:50
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
13
08:52
KENIS STIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
14
08:53
PANIS MARIE - DJANGO
15
08:55
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
16
08:57
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
17
08:59
ROMBOUTS RENSKE - QUI-VIVE VAN DE BLOKVENHOEVE
18
09:01
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
32
11:48
WYNANTS INTE - HOOGVELD'S BANKS
DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
10:52
13:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:52
DE KONING MARIE - KAPROEN VAN DE RECHRI
2
10:53
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
3
10:55
KLEEREN YARA - GOODWAY
4
10:57
KLEEREN YONI - ROCKY
5
10:59
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
13
11:14
VAN DYCK LENA - FLEUR
14
11:15
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
15
11:17
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
16
11:19
VAN HOECK JOPPE - GREECE
17
11:21
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
18
11:23
VERBIST KAYLA - CINDER
19
11:25
VAN DER BORGHT ELIEN - KANTJE'S ZINDRI 20042578
20
11:26
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
21
11:28
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
22
11:30
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
23
11:32
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
24
11:34
MARIËN MARGOT - LET'S GO VAN HET ROZENDAELHOF
27
11:39
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
28
11:41
JACOBS FRAUKE - FEMKE
29
11:43
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
31
11:47
VINGERHOETS MEREL - KATINKA VAN HET HOEKJE
33
11:50
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
35
11:54
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
36
11:56
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
37
11:58
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
38
11:59
VAN RAEMDONCK KOBE - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
39
12:01
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
40
12:03
MEYVIS JULES - ORCHID'S YAKIRA
41
12:05
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
42
12:07
ALEXANDRE RUBIN - QUIZZY VAN HET BUKENVELD
43
12:09
MENNEKENS MARIE - ILONKA
44
12:10
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
45
12:12
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
46
12:14
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
47
12:16
VERMEIREN STIEN - ORCHID'S TINKERBEL
48
12:18
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
49
12:20
TOELEN LENE - GYPSON DU CHESSELET
50
12:21
STEVENS RUNE - ODIS VAN DE GROENHEUVEL
51
12:23
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
52
12:25
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
53
12:27
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
54
12:29
GEERTS RENO - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
55
12:31
HEYLEN SEPPE - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
56
12:32
VAN LAERHOVEN OLIVIER - VAINQUEUR
57
12:34
BUYS YANA - THOR
58
12:36
MOENS LUNA - Q - ROOS VAN HET KOEKOEKSHOF
59
12:38
DE WILDE JULIETTE - MISS FANCY
61
12:42
VERMEIREN MARGRIET - ROMANTI
62
12:43
LEEMANS ESMEE - TOP SHOT
63
12:45
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
64
12:47
SCHROOYEN RUBEN - CARNABOY VAN DE MARSWEG
65
12:49
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
66
12:51
DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
67
12:53
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
68
12:54
BOGAERTS RICK - URANO
69
12:56
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
70
12:58
ROMBOUTS RENSKE - QUASTAAR VAN DE BLOKVENHOEVE
71
13:00
ROMBOUTS ELIEN - KING CARTER'S SIMPLY RED
72
13:02
NOEYENS MEREL - ICE TEA
73
13:04
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
74
13:05
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
75
13:07
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
12:30
13:41
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:28
VERLINDEN SARAH - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
1
12:30
FRANKEN KIRSTEN - BIA
2
12:31
DE COCK LIO - GOLDFINGER
3
12:33
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
10
12:46
VERLINDEN SARAH - AZARO
11
12:48
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
12
12:50
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
13
12:52
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
14
12:53
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
15
12:55
MARIËN CARO - SWIFTY
16
12:57
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
17
12:59
VAN DIJCK JONAS - LOTJE TB
18
13:01
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
19
13:03
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
20
13:04
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
21
13:06
GEYSEN BJARNE - BOOMER
22
13:08
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
23
13:10
NOTELÉ ROOS - FARINA
24
13:12
VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
25
13:14
MORIS LEONIE - JUANTO
26
13:15
VERSCHOOTEN ZOE - EROS
27
13:17
MEYVIS JULES - IGOR
28
13:19
MAERTENS YELENA - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
29
13:21
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
30
13:23
VERLINDEN SARAH - ELAN
31
13:25
STEVENS NINA - CHOOPY
32
13:26
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
33
13:28
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
34
13:30
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
35
13:32
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
36
13:34
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
37
13:36
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
38
13:37
LUYCKX LEON - CORIANDER
39
13:39
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
08:30
09:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DE COCK LIO - PINK LADY
2
08:31
KLEEREN YARA - INDY
3
08:33
VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
4
08:35
VAN TRICHT JADE - SALLY
5
08:37
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
6
08:39
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
8
08:42
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
12
08:50
DE NIES SAAR - PONPON
15
08:55
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
16
08:57
LENAERTS JULIE - JULIE
17
08:59
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
18
09:01
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
19
09:03
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
20
09:04
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
21
09:06
VAN DOORSLAER EMMA - HELENE
22
09:08
PEETERS NYAH - FLOR
23
09:10
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
24
09:12
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
25
09:14
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
26
09:15
ANDRIES HANNES - SNOW II
JACOBS FRAUKE - DANKE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
14:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
DE WILDE JULIETTE - BABETH
GEENTJENS JANOU - WIKO'S APARTSJA
SPITS CATHERINE - WOLF
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
09:25
10:53
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:23
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
0
09:19
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
0
09:21
VAN STEENLANDT MARIE - QUIDO VD BISSCHOP
2
09:26
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
3
09:28
LEYS LYNN - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
4
09:30
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
6
09:34
VERSTAPPEN NOOR - TRANQUILLA
7
09:36
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
8
09:37
DE WILDE JULIETTE - NEVLIN
9
09:39
MEYVIS LOUISE - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
11
09:43
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
12
09:45
ANDRIES NIELS - XENA
13
09:47
HOFKENS NIEKE - CAITLIN
14
09:48
CAS LORE - UP WIND'S BYOUTIE
15
09:50
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
16
09:52
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
17
09:54
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
19
09:58
VERHOEVEN JULES - LUNA-T-VAN-DE-HEIDE
20
09:59
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
21
10:01
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
22
10:03
MARTENS LOUKA - OLIVER S
24
10:07
QUIRIJNEN FLORE - MORENO VAN HET HAVERVELD
25
10:09
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
26
10:10
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
27
10:12
VAN DEN WEYGAERT JONIE - CLOGHEEN PUZZLE
28
11:44
AERTS WILLEM - INFERNO
28
10:14
WYNANTS LANDER - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
29
10:16
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
30
10:18
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
31
10:20
VAN HOECK HANNE - QUILANA
32
10:21
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
33
10:23
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
34
10:25
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
34
11:52
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
35
10:27
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
36
10:29
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
37
10:31
VANDERBRUGGEN LEONIE - BENGEL VAN DE KAPEL
38
10:32
SUTHERLAND JULIE - ESPOIR
40
10:36
SUTHERLAND JEF - MR MIDNIGHT MAGIC
41
10:38
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
42
10:40
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
43
10:42
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
44
10:43
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
45
10:45
SPITS LAURANNE - MAGNIFIC VAN DE WACHEMSHOEVE D'12
46
10:47
VAN DIJCK MARIE - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
47
10:49
OPREEL JANA - FUDGE
48
10:51
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
10:55
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:55
MORIS EMILIE - KIANA VAN HET RIETHOF
2
10:56
DE WILDE JULIETTE - MEERKES MONDAY
3
10:58
FRANKEN EVELYNE - QUANTRO VAN DE NOORDHEUVEL
8
11:07
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
9
11:09
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
12
11:15
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
14
11:18
VAN DOORSLAER EMMA - PANDORA OPTIMA
15
11:20
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
16
11:22
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
17
11:24
VAN REGENMORTEL BRITT - RINA
18
11:26
PAULUS CARO - MISTER
19
11:28
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
20
11:29
MEYVIS LOUISE - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
21
11:31
HOFKENS NIEKE - FUN FUN
22
11:33
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
23
10:05
AERTS WILLEM - JOLY'S FOREVER
23
11:35
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PRINCESSE OPTIMA
24
11:37
DE WILDE JULIETTE - PRINCESS NOA
25
11:39
DE KONING MARIE - BIJOU
26
11:40
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
27
11:42
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
29
11:46
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
30
11:48
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
31
11:50
ANDRIES NIELS - NINJA-V
32
11:51
FOL LISE - BUCKLAND EVITA
33
11:53
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
34
11:55
MORIS EMILIE - ORCHID'S OLIVIA
35
11:57
VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
36
11:59
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
37
12:01
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
38
12:02
FOCKAERT LIZE - RUMBA VH STRATENEINDE
39
12:04
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
39
10:34
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
40
12:06
HEYLEN KAYA - MADIA
41
12:08
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
42
12:10
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
43
12:12
VANDEVENNE BRITT - WESTERVELD S EELCO P
44
12:13
VAN TRICHT JADE - SILVA
45
12:15
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
46
12:17
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
47
12:19
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
48
12:21
VAN DEYNZE ARNO - KANTJE'S AMERICANO
49
12:23
VAN STEENLANDT MARIE - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
50
12:24
VAN ELSEN JENTE - LUNA
51
12:26
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:25
SPITS LAURANNE - KANTJE'S FEIKO 20101423
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
FOCKAERT LIZE - MANFRED
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
FOL LISE - MYSTIQUE VAN HET KLAVERTJE
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
GEENTJENS NIEN - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
LEYS LYNN - KANTJE'S BORO
MEYVIS LOUISE - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
MORIS EMILIE - JANA
SPITS CATHERINE - GALINKA
SPITS LAURANNE - HIGHTRICK
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
VAN ELSEN BRITT - GILENKA
VAN GORP BRIK - TULLYBOY FLIGHT
VAN LAERHOVEN LAURENS - SECOND LADY
VANDERBRUGGEN AMELIE - MUZE VAN DE DELTHOEVE
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
VERSTAPPEN JO - MABEL
VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
WYNANTS LANDER - MORA VAN HET KOETSHUIS
WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
12:30
13:41
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:28
VERLINDEN SARAH - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
1
12:30
FRANKEN KIRSTEN - BIA
2
12:31
DE COCK LIO - GOLDFINGER
3
12:33
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
10
12:46
VERLINDEN SARAH - AZARO
11
12:48
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
12
12:50
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
13
12:52
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
14
12:53
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
15
12:55
MARIËN CARO - SWIFTY
16
12:57
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
17
12:59
VAN DIJCK JONAS - LOTJE TB
18
13:01
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
19
13:03
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
20
13:04
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
21
13:06
GEYSEN BJARNE - BOOMER
22
13:08
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
23
13:10
NOTELÉ ROOS - FARINA
24
13:12
VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
25
13:14
MORIS LEONIE - JUANTO
26
13:15
VERSCHOOTEN ZOE - EROS
27
13:17
MEYVIS JULES - IGOR
28
13:19
MAERTENS YELENA - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
29
13:21
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
30
13:23
VERLINDEN SARAH - ELAN
31
13:25
STEVENS NINA - CHOOPY
32
13:26
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
33
13:28
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
34
13:30
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
35
13:32
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
36
13:34
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
37
13:36
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
38
13:37
LUYCKX LEON - CORIANDER
39
13:39
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
08:30
09:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DE COCK LIO - PINK LADY
2
08:31
KLEEREN YARA - INDY
3
08:33
VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
4
08:35
VAN TRICHT JADE - SALLY
5
08:37
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
6
08:39
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
8
08:42
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
12
08:50
DE NIES SAAR - PONPON
15
08:55
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
16
08:57
LENAERTS JULIE - JULIE
17
08:59
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
18
09:01
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
19
09:03
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
20
09:04
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
21
09:06
VAN DOORSLAER EMMA - HELENE
22
09:08
PEETERS NYAH - FLOR
23
09:10
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
24
09:12
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
25
09:14
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
26
09:15
ANDRIES HANNES - SNOW II
JACOBS FRAUKE - DANKE
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
14:30
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
DE WILDE JULIETTE - BABETH
GEENTJENS JANOU - WIKO'S APARTSJA
SPITS CATHERINE - WOLF
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
09:25
10:54
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:23
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
0
09:19
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
0
09:21
VAN STEENLANDT MARIE - QUIDO VD BISSCHOP
2
09:26
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
3
09:28
LEYS LYNN - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
4
09:30
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
6
09:34
VERSTAPPEN NOOR - TRANQUILLA
7
09:36
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
8
09:37
DE WILDE JULIETTE - NEVLIN
9
09:39
MEYVIS LOUISE - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
11
09:43
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
12
09:45
ANDRIES NIELS - XENA
13
09:47
HOFKENS NIEKE - CAITLIN
14
09:48
CAS LORE - UP WIND'S BYOUTIE
15
09:50
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
16
09:52
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
17
09:54
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
19
09:58
VERHOEVEN JULES - LUNA-T-VAN-DE-HEIDE
20
09:59
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
21
10:01
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
22
10:03
MARTENS LOUKA - OLIVER S
24
10:07
QUIRIJNEN FLORE - MORENO VAN HET HAVERVELD
25
10:09
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
26
10:10
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
27
10:12
VAN DEN WEYGAERT JONIE - CLOGHEEN PUZZLE
28
11:44
AERTS WILLEM - INFERNO
28
10:14
WYNANTS LANDER - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
29
10:16
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
30
10:18
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
31
10:20
VAN HOECK HANNE - QUILANA
32
10:21
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
33
10:23
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
34
10:25
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
34
11:52
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
35
10:27
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
36
10:29
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
37
10:31
VANDERBRUGGEN LEONIE - BENGEL VAN DE KAPEL
38
10:32
SUTHERLAND JULIE - ESPOIR
40
10:36
SUTHERLAND JEF - MR MIDNIGHT MAGIC
41
10:38
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
42
10:40
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
43
10:42
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
44
10:43
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
45
10:45
SPITS LAURANNE - MAGNIFIC VAN DE WACHEMSHOEVE D'12
46
10:47
VAN DIJCK MARIE - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
47
10:49
OPREEL JANA - FUDGE
48
10:51
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
10:55
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:55
MORIS EMILIE - KIANA VAN HET RIETHOF
2
10:56
DE WILDE JULIETTE - MEERKES MONDAY
3
10:58
FRANKEN EVELYNE - QUANTRO VAN DE NOORDHEUVEL
8
11:07
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
9
11:09
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
12
11:15
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
14
11:18
VAN DOORSLAER EMMA - PANDORA OPTIMA
15
11:20
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
16
11:22
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
17
11:24
VAN REGENMORTEL BRITT - RINA
18
11:26
PAULUS CARO - MISTER
19
11:28
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
20
11:29
MEYVIS LOUISE - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
21
11:31
HOFKENS NIEKE - FUN FUN
22
11:33
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
23
10:05
AERTS WILLEM - JOLY'S FOREVER
23
11:35
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PRINCESSE OPTIMA
24
11:37
DE WILDE JULIETTE - PRINCESS NOA
25
11:39
DE KONING MARIE - BIJOU
26
11:40
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
27
11:42
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
29
11:46
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
30
11:48
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
31
11:50
ANDRIES NIELS - NINJA-V
32
11:51
FOL LISE - BUCKLAND EVITA
33
11:53
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
34
11:55
MORIS EMILIE - ORCHID'S OLIVIA
35
11:57
VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
36
11:59
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
37
12:01
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
38
12:02
FOCKAERT LIZE - RUMBA VH STRATENEINDE
39
12:04
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
39
10:34
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
40
12:06
HEYLEN KAYA - MADIA
41
12:08
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
42
12:10
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
43
12:12
VANDEVENNE BRITT - WESTERVELD S EELCO P
44
12:13
VAN TRICHT JADE - SILVA
45
12:15
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
46
12:17
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
47
12:19
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
48
12:21
VAN DEYNZE ARNO - KANTJE'S AMERICANO
49
12:23
VAN STEENLANDT MARIE - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
50
12:24
VAN ELSEN JENTE - LUNA
51
12:26
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
16:00
17:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:25
SPITS LAURANNE - KANTJE'S FEIKO 20101423
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
FOCKAERT LIZE - MANFRED
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
FOL LISE - MYSTIQUE VAN HET KLAVERTJE
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
GEENTJENS NIEN - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
LEYS LYNN - KANTJE'S BORO
MEYVIS LOUISE - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
MORIS EMILIE - JANA
SPITS CATHERINE - GALINKA
SPITS LAURANNE - HIGHTRICK
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
VAN ELSEN BRITT - GILENKA
VAN GORP BRIK - TULLYBOY FLIGHT
VAN LAERHOVEN LAURENS - SECOND LADY
VANDERBRUGGEN AMELIE - MUZE VAN DE DELTHOEVE
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
VERSTAPPEN JO - MABEL
VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
WYNANTS LANDER - MORA VAN HET KOETSHUIS
WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
19/08/2018 - ZPTA1809 - LOENHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots