{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
D1
Ring D1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100030641 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
3
11:00
100035952 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BRUGGE
4
11:15
1246953 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - WINGENE
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100036182 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WINGENE
2
10:45
1242711 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LO RENINGE
3
11:00
8759605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OOSTKAMP
4
11:15
1239576 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
5
11:30
1247256 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZONNEBEKE
6
11:45
1244226 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ROESELARE
7
12:00
1243418 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MIDDELKERKE
8
12:15
15213034 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BRUGGE
9
12:30
7281666 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PASSENDALE
D2
Ring D2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:45
100036349 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
7
12:00
100036115 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ANZEGEM
8
12:15
1246549 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WESTKAPELLE
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1245236 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
2
10:45
100041232 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - STALHILLE
3
11:00
1243519 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
4
11:15
2040535 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MIDDELKERKE
5
11:30
7657037 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LO RENINGE
6
11:45
1245438 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VELDEGEM-RUDDERVOORDE
7
12:00
7656936 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
8
12:15
1243923 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - PITTEM
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1239778 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:00
100024443 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - ARDOOIE
4
11:15
1239980 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - BREDENE
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:45
4498978 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - WESTKAPELLE
7
12:00
1240081 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - BREDENE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
2
13:38
DEPREZ CHRIS - USA VAN DE CASTELHOEVE
3
13:46
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
5
14:02
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
6
14:10
VAN MAELE JULIE - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
7
14:18
BARRA VICTOR - AMIGO TER POLDER
10
14:42
DEPREZ CHRIS - TEQUILLA
11
14:50
ROETS ELLA - FEMKE
13
15:06
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
14
15:14
CALLEEUW WENDY - SUNSHINE
16
15:30
DE MEULEMEESTER JAN - LOXLEY
17
15:38
DEROOS AUDREY - DYNAMIQUE VAN 'S GRAVENSTAFEL
19
15:54
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
21
16:10
DEPREZ MAXIM - NEVADA VAN HET SPEIENHOF
22
16:18
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
23
16:26
DEFOUR JUSTINE - CADANS VAN HET GROENE VELD
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VANROOSE CHARLOTTE - VENTO
3
13:46
VERMAETE LOTTE - EMILIO VD WITHOEVE Z
4
13:54
DEPREZ MANON - HENNECY VAN HET SPEIENHOF
5
14:02
VANDOOREN IMKE - ULIBRA Z
6
14:10
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
7
14:18
BLONTROCK JUSTINE - LATINA Z
8
14:26
DE MEULEMEESTER JULIE - DARIO VAN DE VELDHOEVE
9
14:34
FEYS EMELY - LENTISCO RAB
10
14:42
VERKEST KATHLEEN - DESTENY VAN DE KRUISSTRAETE
11
14:50
VAERENBERGH KRISTIEN - DONNAMOUR HEKSENHOEVE STAL DHC
13
15:06
SOETE NICOLAS - DWIGHT DE FROY
14
15:14
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
15
15:22
DEPREZ MANON - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
17
15:38
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
19
15:54
DE ROO AILEEN - HURRYCANE F
21
16:10
BAETEN MAITE - AMAAI
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DE VLIEGHERE EMMY - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
5
14:02
DUFOUR LOTJE - IOA DE XHORIS
6
14:10
VANHAECKE SARA - MILO VAN DE SPIJKER
8
14:26
DECOO CYNTHIA - IBRAHIM
9
14:34
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
10
14:42
RYS CHIARA - ORIGI DE BEAUTY
11
14:50
DE ROO AILEEN - OTNIEL
13
15:06
VERWULGEN STEFFI - LANDER B Z
14
15:14
DRIEGHE AURORA - ULYSSES Z
15
15:22
DEFOUR SHIANDRA - KALINKA VAN EYENSLUIS
16
15:30
CALLEWAERT WARD - KIARA VH
17
15:38
DE CLERCK FLEUR - LOVELY TENDER V/D BREMBOSHOEVE
18
15:46
DEREYNE FAUVE - CLARY Z
20
16:02
STUBBE MELANIE - PICO
22
16:18
VERCOUTTER LOTTE - CATANGA
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
DE MUYNCK HANNELORE - RUBY
3
13:46
BORRY CARMEN - KIRA
7
14:18
STEYAERT SOFIE - INDIRA VAN DE OOSTHOEVE
8
14:26
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
9
14:34
VAN LERBERGHE MARTINE - CARMEN ROYAL
13
15:06
DAENEKINT KYARA - LIZORA VAN DE HAVERBILKEN
15
15:22
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
16
15:30
PAUWELS KIARA - W-GENTLEMAN V D LINDEG Z
17
15:38
VERWULGEN FILIP - FINNESSE
18
15:46
BLONTROCK JUSTINE - CAPERETO Z
19
15:54
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
20
16:02
MAAS STEFANIE - HINDE F
23
16:26
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DE VLIEGHERE JOHAN - GOLDWING VD GROENE JAEGHER
2
09:38
STUBBE MELANIE - JAZOEE
3
09:46
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
4
09:54
MAERTENS KEVIN - D-DAY
5
10:02
STRUBBE EMMA - BALIERINA
6
10:10
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
7
10:18
LABEEUW EMIEL - CHINTINO VAN DE BASQUITA Z
8
10:26
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
9
10:34
CAELENBERGHE TATIANNA - KARACOLA ANTONI
10
10:42
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
11
10:50
BOSSUYT KATRIEN - DANA-B
13
11:06
VANLERBERGHE ROMY - BENTLEY HS
14
11:14
COPPEJANS DANAE - DOLCE VITA STYLE
15
11:22
DEMYTTENAERE GUDRUN - WIREINA
16
11:30
HOORNE TINA - FELICIA
17
11:38
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
18
11:46
GOERLANT FIEN - BALISTA VAN DE KOLAARD
19
11:54
DESMET JULIE - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
20
12:02
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
21
12:10
NEVEJAN JOKE - SUSA
22
12:18
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
23
12:26
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
24
12:34
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
2
09:38
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
3
09:46
MICHIELS SILKE - HAYA DE BRINCO
4
09:54
TERMOTE BRECHT - VIPER VAN DE KAPEL
5
10:02
VANDER MEULEN EMMA - GLARISMA 1104492
6
10:10
DEPREZ LORE - EVITA VAN LOO
7
10:18
VAN DE SOMPELE ISOLDE - FLOORTJE KLEIN REIGAERTSVLIET
8
10:26
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
9
10:34
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
11
10:50
PARET EMMA - CASALLETTO VAN DE MISPELAERE
13
11:06
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
14
11:14
TERMOTE BRECHT - MISS VAN DE RONEVALLEI
15
11:22
DUPON GEERT - LAILILA V.D. PAPENDIJK
16
11:30
BOONE SARA - JORDY
17
11:38
VERVAEKE CELIEN - KARENTINO
18
11:46
VANDERHEYDE KATHY - BOOMER
19
11:54
VANDEN BULCKE MAITE - GOYA
20
12:02
DECLERCQ LOUISE - QWUICKO TER KOUTER
21
12:10
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
22
12:18
VANDAELE BARBARA - DARWIN VAN DE BESSENHOEF
23
12:26
BILLIAU MELISSA - CARTIER
24
12:34
RYS CHIARA - NAVARETTE DE BEAUTY
25
12:42
LANNOYE JOLIEN - ZIETA
BROUCKMEERSCH LORE - FAMOUS DE NIRO
/
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
00:00
00:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:46
VANDERHEYDE KATHY - EDARA VAN 'T SPEYCKER
4
09:54
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - HARDY VAN DE TIENDEN SCHUUR
5
10:02
VAN DOORNE NICK - KARMINA VD KIEKEMOORTEL
6
10:10
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
7
10:18
MAES GRACE - EVITA
8
10:26
MARTIN LIES - VARICHTA
9
10:34
DE VLIEGHERE EMMY - EAGLE VAN DE GROENE JAEGHER
10
10:42
DECLERCK DIRK - CLARY Z
11
10:50
VERRAES VINCENT - CAMPINA VAN'T WOUTLAND Z
13
11:06
VERSTRYNGE JOLIEN - GOZO TER KLOMP
14
11:14
MOYAERT SHANA - GLAMOURENTA VAN HET KROONHOF
16
11:30
WATELLE HUGO - FLEEDWOOD MAC
17
11:38
DEVISSCHER SASKIA - LAMBORGHINI Z
18
11:46
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
19
11:54
VANDECASTEELE LIEN - TRINITRO SITTE (E.T.)
20
12:02
DESCHEPPER JANA - FAROUCHA
21
12:10
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
22
12:18
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
23
12:26
DELOOF MARLIES - BUENOS-AIRES
24
12:34
HUYGHE MIEKE - HENNA VAN TERSTYLLEN
DE RORE JULIE - CARANDA
DEMEIRE JORIJN - DOUSKA VAN HET COSTERSVELD
VANDEN BUSSCHE JURRIAN - HYANTHA V D MISPELAERE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
SOENENS JONAS - GRAND VENEUR VAN DE MEERDIJK
2
09:38
DELANGHE GREET - BILLY VAN 'T PLATANENHOF
3
09:46
DESOETE TINE - FIDEEL VAN DEN HUNSBERG
4
09:54
COUPILLIE JOYCE - MADONNA VAN DE PEREBOOM
5
10:02
VANHAECKE LISA - HALLA VAN DE PEREBOOM
6
10:10
VANDENBROUCKE ALBRECHT - LANCIER VAN DE RIJSELPOORT
7
10:18
BOONE GEERT - GEENA
8
10:26
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
9
10:34
VERHALLE FIEN - KASTOR
10
10:42
DE BLANGER BERT - NELSON VAN DE SPARRENHOEF
11
10:50
BLOMME TANITA - ILANAH
12
10:58
GEVAERT ELIEN - MILAN VAN PAPINGLO
13
11:06
HANTSON DIEDERIK - URSULA
14
11:14
VANDAELE BARBARA - CAMBRIDGE V/H TRICHELHOF
15
11:22
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
16
11:30
DE VISCH FLORIS - MILLAR VAN DE VELDHOEK
17
11:38
COUSSEMENT MARC - HEROS T POLDER Z
18
11:46
PYNOO GRIET - JAVA VAN HET BROEKDAL
19
11:54
LEGEIN MATISSE - RITTMEISTER
20
12:02
MISSINNE AN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
21
12:10
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
22
12:18
GYSSELS JANA - KANTOR
23
12:26
VERHALLE FIEN - JARDEAU
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DE VLIEGHERE MARIEKE - ALFIE VAN DE BEVERINGCOURT
6
10:10
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
8
10:26
HAERENS BRUNO - BACCARAT
9
10:34
VANDENBERGHE JARNI - KENTUCKY
10
10:42
CLOET DRIES - EVITA VAN'T PAERDKIN
11
10:50
WITTESAEL KIM - MAGIC
13
11:06
CORDIER MANON - HANNAH VAN HET BREUGELHOF
14
11:14
COYSMAN GRIET - FRAUKE VAN SONNEVANCK
15
11:22
CASTERMANS ANGELINE - ISAURA VAN TERSTYLLEN
16
11:30
ESPRIT JEAN-PAUL - IRMO S
17
11:38
MAAS STEFANIE - GEENA "F"
18
11:46
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
19
11:54
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
21
12:10
LABEEUW AUDREY - CARLA
23
12:26
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
VANDER MEULEN CHRIS - GLARISMA 1104492
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:46
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
6
10:10
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
7
10:18
LABEEUW ELISABETH - FIERRO V.D.KIEKEMORTEL
8
10:26
HOLLEBEKE LAURETTE - FAROUCHA
11
10:50
NEYT KATHLEEN - CUMANO VD KLOOSTERBOS
13
11:06
VAN DOORNE NICK - LANAIKA V.D. KIEKEMOORTEL
15
11:22
DE LAERE JELLE - HALINA VAN DE VIJFWEGE
16
11:30
COYSMAN FIEN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
20
12:02
GEENS KRISTEL - GLORENCIO E
21
12:10
SPAEPEN TIA - DESCALANTE
22
12:18
VERCRUIJSSE INEKE - BEAU
23
12:26
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:40
VANCOMPERNOLLE PERLE - FLETCHER VAN HET STERREBOS
3
09:50
VAN DOORNE KURT - JAQUINTO VD KIEKEMOORTEL
4
10:00
NYSSEN WIM - MILTON VAN DE SPARRENHOEF
5
10:10
WILLEM JOLIEN - DUCHESSE
6
10:20
DRIEGHE ELS - WIGANDI
7
10:30
VERVAEKE CELIEN - GUAPPA VAN DE MEERSEN
8
10:40
VAN COPPENOLLE LIESL - COMTESSE V/D HEERNIS
9
10:50
DEVRIENDT MAYA - DINA VAN TER STYLLEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:06
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:06
VANDECASTEELE SISKA - CORLANDRO VD STUYVER
3
11:26
VAN COPPENOLLE LIESL - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
4
11:36
VAN DEN BERGE DEBORAH - CARAMBO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:02
12:52
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:12
NYSSEN WILFRIED - CANTO
3
12:22
DESOETE DIEDERIK - STENAGERS RINGO STAR
4
12:32
DESAEVER KYARA - ACROBAT ROYAL
5
12:42
WITTEVRONGEL SARA - RIONA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
13:00
14:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERCOUTTER LOTTE - CATANGA
2
13:02
DESUTTER DIETER - HINDE F
3
13:04
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
4
13:06
DEWITTE BRAM - LOUKSOR DES PEUPLIERS
5
13:08
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - HARDY VAN DE TIENDEN SCHUUR
6
13:10
VANDERHEYDE KATHY - BOOMER
7
13:12
DEROOS AUDREY - VENTO
8
13:14
DECLERCQ SILVIE - JEUNESSE
14
13:26
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
15
13:28
PARET EMMA - CASALLETTO VAN DE MISPELAERE
17
13:32
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
18
13:34
HAEGHEBAERT DRIES - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
19
13:36
DE MEULEMEESTER JULIE - DARIO VAN DE VELDHOEVE
22
13:42
VANGHELUWE JONAS - OASE
26
13:50
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
29
13:56
VANDERHEYDE KATHY - EDARA VAN 'T SPEYCKER
30
13:58
DESUTTER DIETER - HURRYCANE F
31
14:00
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
DAENEKINT KYARA - LIZORA VAN DE HAVERBILKEN
DEMEIRE JORIJN - DOUSKA VAN HET COSTERSVELD
VANCOUILLIE MATTHIAS - PROPPER VAN DE KNUFFEL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BARRA VICTOR - LARINKA TER POLDER
2
09:02
BERTEN VEERLE - TOLTAIRE Z
3
09:04
MAERTENS KEVIN - D-DAY
4
09:06
VAN DOORNE NICK - KARMINA VD KIEKEMOORTEL
5
09:08
COQUET LIES - BASIC INSTINCT Z
8
09:14
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
9
09:16
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
10
09:18
NEVEJAN JOKE - OH MY GOD DE BEAUTY
14
09:26
VAN MAELE JULIE - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
15
09:28
DEMEULEMEESTER JORIS - HADISE VAN DE MOSKIFARM
16
09:30
AMEYE BERT - CASTLELAWN LASS
18
09:34
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
19
09:36
SOENEN KRISTOF - NIQUENDO VAN DE HILLEBOOM
20
09:38
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
23
09:44
RYS CHIARA - NAVARETTE DE BEAUTY
24
09:46
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - OMEGA VAN HET GROENE DAK
25
09:48
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
26
09:50
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
27
09:52
BLONTROCK JUSTINE - LATINA Z
28
09:54
VANDERSCHAEGHE ROELAND - NOVA VAN DE ROOBAERT
29
09:56
BARRA VICTOR - HEROS T POLDER Z
31
10:00
DECLERCQ LOUISE - A. PRIORI
32
10:02
DUPON ROBIN - NASTROVIA
33
10:04
DE CLERCK FLEUR - LOVELY TENDER V/D BREMBOSHOEVE
34
10:06
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
35
10:08
VAN DEN ABEELE SAM - OBLESSE FG
36
10:10
VANDE VYVERE JEREMIEN - OHLALA VAN 'T JONKERSLEEN
37
10:12
VUYLSTEKE JANA - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
38
10:14
DE VISCH FLORIS - MILLAR VAN DE VELDHOEK
39
10:16
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
40
10:18
VANHAECKE SARA - MILO VAN DE SPIJKER
41
10:20
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
46
10:30
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
47
10:32
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
51
10:40
STORME GEERT - NAUWSIKA VAN DE PEREBOOM
52
10:42
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
54
10:46
RYS CHIARA - ORIGI DE BEAUTY
55
10:48
BARRA VICTOR - AMIGO TER POLDER
57
10:52
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
58
10:54
VERMAETE LOTTE - EMILIO VD WITHOEVE Z
59
10:56
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
61
11:00
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
63
11:04
STUBBE MELANIE - PICO
64
11:06
VANDOOREN IMKE - ULIBRA Z
65
11:08
DEPREZ CHRIS - TEQUILLA
67
11:12
VUYLSTEKE JANA - TICHKAN
68
11:14
D'HESPEEL JOCHEN - ILUNA DI AREZZO
69
11:16
VERVAEKE CELIEN - KARENTINO
70
11:18
DEMEULEMEESTER JORIS - HARDY VAN DE TIENDEN SCHUUR
71
11:20
VAERENBERGH KRISTIEN - DONNAMOUR HEKSENHOEVE STAL DHC
72
11:22
LINCLAU DAVID - DUBLIN
89
11:56
DESOETE TINE - FIDEEL VAN DEN HUNSBERG
CLYNCKE ELOÏSE - MARCORADO VM
MARTENS VINCENT - Lashes (BLANCO)
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:04
VANDENBROUCKE ALBRECHT - LANCIER VAN DE RIJSELPOORT
4
09:06
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
5
09:08
VERCOUTTER LOTTE - GEENA "F"
6
09:10
TERMOTE BRECHT - VIPER VAN DE KAPEL
7
09:12
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
8
09:14
STRUBBE EMMA - BALIERINA
9
09:16
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
10
09:18
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
11
09:20
VANHAECKE LISA - HALLA VAN DE PEREBOOM
12
09:22
DERYCKE TOM - INFINITI VAN 'T RAVENNEST
13
09:24
EECKHOUT STEPHANIE - ITAKA VD HEFFINCK
14
09:26
BOONE JONAS - GEENA
16
09:30
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
17
09:32
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
21
09:40
NOPPE ANN-SOPHIE - TIARA
22
09:42
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
23
09:44
COQUET LIES - LITTLE MISS SUNSHINE MAX
24
09:46
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
26
09:50
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
27
09:52
VERRAES VINCENT - SANDOR S
28
09:54
VANHEVEL TIM - MELITE VAN'T BERGENHOF
29
09:56
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
30
09:58
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
31
10:00
KINDT TOM - ILONA VAN DE ROZEBOOM
32
10:02
SEGAERT ARTHUR - VIRTUAL TER VLUCHT
33
10:04
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
34
10:06
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
35
10:08
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
36
10:10
DE MUELENAERE ELKE - BUFFALO DU ROTON
38
10:14
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
39
10:16
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
40
10:18
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
41
10:20
VANDENBERGHE TIJS - JADIS DE BEAUVOIS
42
10:22
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
43
10:24
DEPREZ MAXIM - NEVADA VAN HET SPEIENHOF
44
10:26
COQUET LIES - LA VIE VAN DE GROTE HAART
45
10:28
DEPREZ MANON - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
46
10:30
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
48
10:34
HAEGHEBAERT DRIES - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
49
10:36
DE RYCKER ISABEL - CINGMAR VAN DE KATTEVENNEN
50
10:38
TERMOTE BRECHT - MISS VAN DE RONEVALLEI
51
10:40
DEFOUR JUSTINE - CADANS VAN HET GROENE VELD
52
10:42
VANDERSCHAEGHE ROELAND - FELICIA
53
10:44
SCHOONBAERT SIEL - JUSTUS VAN ' T BERGENHOF
55
10:48
BLONTROCK JUSTINE - CAPERETO Z
56
10:50
BOONE SOFIE - PACATSO VAN SCHORE
59
10:56
GYSSELS JANA - KANTOR
61
11:00
CALLEWAERT HANS - JUVANI DU VAL FLEURI Z
64
11:06
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
65
11:08
MARTENS ANN-SOPHIE - COQUETTE
66
11:10
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
67
11:12
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
68
11:14
KINDT TOM - JALISCO VAN DE ROZEBOOM
69
11:16
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
70
11:18
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
71
11:20
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
72
11:22
DE MUELENAERE WARD - HUSH M-G C LEUZE
73
11:24
NOPPE ANN-SOPHIE - KYDOS VAN SONNEVANCK
74
11:26
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
75
11:28
LABEEUW EMIEL - CHINTINO VAN DE BASQUITA Z
76
11:30
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
77
11:32
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
78
11:34
QUINTIJN CHRISTOPHE - LA UTOPIA VDB
79
11:36
NEVEJAN JOKE - SUSA
81
11:40
LANNOYE LIESLOT - JOULIA VH MIGROVELD
82
11:42
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
83
11:44
LANNOYE JOLIEN - ZIETA
84
11:46
BORRY CARMEN - KIRA
85
11:48
DEPREZ MANON - HENNECY VAN HET SPEIENHOF
86
11:50
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
87
11:52
STEYAERT SOFIE - INDIRA VAN DE OOSTHOEVE
88
11:54
STUBBE MELANIE - JAZOEE
90
11:58
COLMAN STIJN - MOJITO VAN 'T ZAVELEINDE
91
12:00
LARIDON NICO - MALAKEH VD MALTA HOEVE
92
12:02
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
93
12:04
BOONE JONAS - BRITT VAN 'T LANDAUKE
95
12:08
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
96
12:10
VERACX SANDER - GANDOR D
97
12:12
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
98
12:14
DE MUELENAERE WARD - NEVADA Z
COLMAN STIJN - IDOOL VAN 'T ZAVELEINDE
JONCKHEERE JOYCE - CO MEN CO
MARTENS VINCENT - Kyra VM (BLANCO)
VANCOUILLIE MATTHIAS - NIC NAC VAN DE KNUFFEL
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
12:30
13:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
DE VLIEGHERE JOHAN - EAGLE VAN DE GROENE JAEGHER
2
12:32
SOENEN JONAS - KING VAN HET GRAVEHOF
3
12:34
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
4
12:36
DUPON ROBIN - KALANDO TER KOUTER
5
12:38
COQUET LIES - KITANA VAN DE WAAIENBURG
6
12:40
GHEERAERT LEONTINE - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
7
12:42
VANGHELUWE JONAS - FANTAST DC Z
8
12:44
LANNOO RUBEN - MASETTO
9
12:46
VANDENBERGHE TIJS - KWATTRO TER POELBERG
10
12:48
DERYCKE TOM - VOICE
11
12:50
LINCLAU DAVID - LAMIRO VAN BEKENHOF
14
12:56
DECLERCK BART - KYMOON
16
13:00
GHEERAERT VITAL - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
18
13:04
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
20
13:08
DE RYCKER ISABEL - CHICONA VAN 'T RAVENNEST
20
09:38
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
21
13:10
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
22
13:12
DERYCKE TOM - GRACE
23
13:14
EECKHOUT STEPHANIE - HYANTHA V D MISPELAERE
24
13:16
SOENEN JONAS - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
25
13:18
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
26
13:20
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
27
13:22
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
28
13:24
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
29
13:26
LAGA CÉLINE - ANDORRA
31
13:30
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
32
13:32
VERVAEKE CELIEN - DAIKIN
33
13:34
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
34
13:36
VANHEVEL TIJS - JUNO VAN ' T BERGENHOF
35
13:38
VANCOUILLIE MATTHIAS - MALITA SITTE V/D WAETERHOEVE
36
13:40
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
37
13:42
WILLEM JONAS - JUSTICE
38
13:44
LANNOO RUBEN - JAVELINE
39
13:46
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
40
13:48
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
41
13:50
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
JONCKHEERE JOYCE - GIGLO VAN HET LAAGEIND Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:15
17:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
2
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
3
LANNOYE FIEN - HELSINKE DE BEAUTY
4
LINCLAU DAVID - DESIRE
5
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
6
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
7
DE MUELENAERE WARD - TAQUIN DE TRIGALE
8
DEMAREZ LENNART - HECTOR VD BREEMEERSEN
9
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
10
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
11
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
12
SOENENS JONAS - GRAND VENEUR VAN DE MEERDIJK
13
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
14
VAN DE SOMPELE ISOLDE - FLOORTJE KLEIN REIGAERTSVLIET
15
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
16
DECOCK STEVEN - FARAH VAN 'T HEERENVELD
17
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
18
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
19
LINCLAU DAVID - KAYMAKLI TER VLUCHT
20
VANDENBERGHE TIJS - GAZIRA
21
VANGHELUWE JONAS - COCO-CHANEL
MARTENS VINCENT - FIOCO VAN DE KERKENBULCK
26/08/2018 - ZRTW1806 - BREDENE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots