{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
E3
Ring E3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
7
12:30
100036130 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - WACHTEBEKE
8
12:45
100031455 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - MERELBEKE
9
13:00
100041673 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ZOMERGEM
100001330 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ERPE MERE
100036517 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - SINAAI
100042063 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - OPWIJK
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1234728 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-GILLIS-WAAS
2
11:15
1238263 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZAFFELARE
3
11:30
1223614 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOCHRISTI
4
11:45
1218762 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BELSELE
5
12:00
100030259 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LIEDEKERKE
6
12:15
1181679 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GALMAARDEN
7
12:30
1222095 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KALKEN
8
12:45
1218560 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
9
13:00
14163010 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOTTEGEM
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1220479 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
2
11:15
1224018 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOTENHULLE
3
11:30
3281024 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZWIJNDRECHT
4
11:45
1232203 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERZEKE
5
12:00
1219570 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BURST
6
12:15
1233718 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MAARKEDAL
7
12:30
1224220 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MALDEGEM
8
12:45
1183501 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - AFFLIGEM
1234223 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
E1
Ring E1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100024650 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHELDEWINDEKE
2
11:15
10371017 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MAARKEDAL
E2
Ring E2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:45
100041587 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - SINT-GILLIS-WAAS
5
12:00
100041762 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - BASSEVELDE
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
10277350 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MAARKEDAL
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1234122 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
2
11:15
9279260 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HAALTERT
3
11:30
100035705 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - NINOVE
4
11:45
15214448 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KIELDRECHT-VRASENE
5
12:00
100017582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
6
12:15
11910182 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LOCHRISTI
7
12:30
15222128 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT-GILLIS-WAAS
8
12:45
100010805 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SCHELDEWINDEKE
9
13:00
1232102 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MOERZEKE
10
13:15
100018189 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KALKEN
11
13:30
100017795 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
12
13:45
100010569 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ERPE MERE
13
14:00
100024494 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MOERZEKE
14
14:15
1222301 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KERKSKEN
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:30
100035863 - VIERTALLEN DRESSUUR - OPWIJK
4
11:45
1220277 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - EKSAARDE DOORSLAAR
5
12:00
1238162 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ZAFFELARE
6
12:15
1238667 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ZOMERGEM
7
12:30
1178851 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
9
13:00
1237556 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - WAASMUNSTER
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
COUCHIE LUKAS - CHANCE DE VIVRE VH LINDENHOF Z
5
13:32
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
6
13:40
GOETHALS ELINE - MC KENNY VAN 'T MALSEMHOF
7
13:48
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
8
13:56
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
9
14:04
FERDINANDE HEBE - BELLE NOIR DU MIROIR
10
14:12
POELMANS NORE - BIJOU VAN DE RADJAHOEVE
11
14:20
COUCHIE LUKAS - TAMINKUS
13
14:36
SEVENS STEPHANIE - OTIS VAN DE LEENWEGE
14
14:44
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
15
14:52
AUSLOOS MAYA - HAVANNA
16
15:00
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
17
15:08
GEERAERTS DAGMAR - STATUTAIR Z
18
15:16
DE SAEGER EVI - DIJURA VAN SAFLO
19
15:24
GOETHALS ELINE - NYOTA VAN 'T MALSEMHOF
20
15:32
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
21
15:40
DE MEERLEER JOHAN - LIBELLE VAN DE WINDMOLEN
22
15:48
STOELZAET MARIO - JOLIE VAN 'T ZONNEVELD
23
15:56
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
HENDRICKX EVELIEN - ICARIUS VAN 'T MEYERHOF
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DIASSON ANNEKE - KNOW-HOW VAN STAL DEN BUITEN
5
13:32
DE VOS SHAUNY - LUNA SUN VAN DEN DRIES
6
13:40
IMPENS KATO - HADISE RESS
7
13:48
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
8
13:56
GOETHALS FENNA - O'MALLEY VAN DE BUCXTALE
9
14:04
BOMBEEK PAUL - JARCO
10
14:12
PODEVYN TINY - WEISTER VAN HET DINGENSHOF
11
14:20
DE RUYCK ESTELLE - WHAM-FEUER
13
14:36
DEPOORTERE NOA - JULES
14
14:44
GEIREGAT LAURE - MAGIC BLEU DE RIGO
16
15:00
DE RIJCKE TRACY - ARUBA R
17
15:08
DE COCK KIM - KANSELIER
18
15:16
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
19
15:24
CASPEELE RITA - LIBERTAD
20
15:32
UYTTENDAELE SHARON - LA VITA VAN 'T IMPENSHOF
21
15:40
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
22
15:48
WALLAYS NATASJA - DREAMER
23
15:56
TERMONIA CLOË - ZEPHYROS
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
CAPPOEN ELISE - KIRBA VAN 'T HOLLANDHOF
6
13:40
VERMEERSCH FAMKE - VIKING LE BRIARD
7
13:48
VAN DER BRACHT JOLIEN - INCOGNITO VAN DE MOLENWEG Z
9
14:04
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
10
14:12
GELDOF JULIE - DECIME DE LUNE
11
14:20
VEHENT SILKE - GOLDY VAN HET SPARRENHUIS
13
14:36
KUSI JODIE - KATALINE VAN MC & MC
14
14:44
VERBEKEN ACKE ELINE - DILLINA DES BRUYERS
15
14:52
VAN DEN BOSSCHE MIEKE - STAR
16
15:00
VAN MOL RAF - SHIVA Z
17
15:08
HOOGEWIJS ZOË - NOBLE DE NINE Z
18
15:16
TEMMERMAN SIMON - UTOO D'ORIVAL
19
15:24
VAN DER BRACHT JOLIEN - PLIMONCELLO Z
20
15:32
DE GREEF INNE - RATINA L
21
15:40
DERVAUX LUNA - JEWEL OF DREAM
22
15:48
DE STERCK SOFIE - MISTRAL VAN HET WILGENHOF
23
15:56
VEHENT SILKE - DAKOTA DD
DESPLENTER KOEN - INDIGO VAN 'T VOSSENHOL
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE MIDDELEER PIETER - LUCKY LUC
6
13:40
DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
7
13:48
ROBERT FRANSJE - GONNY
8
13:56
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
9
14:04
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
11
14:20
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
13
14:36
HEYVAERT BERT - MONA VD BISSCHOP
14
14:44
DE POORTERE SANDY - AL PACINO
15
14:52
ROBERT FRANSJE - MISSISSIPPI VAN 'T RUYTERSHOF
16
15:00
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
17
15:08
GOVAERT BRIAN - APOLLO VAN DEN AARD Z
18
15:16
DE MIDDELEER PIETER - LAS PIEDRAS
19
15:24
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
20
15:32
VAN HEGHE AMBER - UN DIAMANT RESS Z
21
15:40
DE ROUCK GERALDINE - G.I. JANE
22
15:48
DE PROFT JORIS - WHISPER
23
15:56
DE POORTERE SANDY - JOOP GRIS Z
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
WYMEERSCH CARINE - FAROUCHE DE MUZE
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
OTT BARBARA - LOBKE
6
13:40
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
7
13:48
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
8
13:56
DE KEYZER TESS - ERION DE REVE
9
14:04
VAN DER EECKEN ALINE - MAUHENZO
10
14:12
VAN HOVE SOPHIE - EUNICE VAN HET EEGDEKEN
11
14:20
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
13
14:36
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
14
14:44
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
15
14:52
IWENS RANI - GEORGES
16
15:00
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
17
15:08
MUYLAERT TONJA - JACOPIN VAN 'T STEENSHOF
18
15:16
DERDELINCKX MARGOT - HYPNOSE
19
15:24
VAN DEN BOSSCHE LIESBET - CARLOS
20
15:32
VAN EECKHOUT IRIS - HARONESSA JB
21
15:40
HEIRMAN LENNERT - NATASCHA
22
15:48
BOCKSTAELE YALE - REZY VAN DE EILANDHOEVE
23
15:56
DE TURCK JOLIJN - ELITE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
3
13:16
DE VOS NELE - CARAT S
4
13:24
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
5
13:32
DE GROVE KRISTIEN - DONNERSTEIN
6
13:40
DUYCK MERCEDES - ZENO
7
13:48
CORNU AXELLE - IGLESIAS D
8
13:56
BUGGENHOUT PATRICK - JOLIE NOIRE
9
14:04
VANDERSCHUEREN TIJL - OPRAH VAN SINTJEPAALS
10
14:12
ROBERT FRAUKE - HANDOR TER PUTTE
11
14:20
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
13
14:36
MERTENS ROXANNE - AKANDY
14
14:44
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
15
14:52
VAN ROEYEN KAAT - JANIECK
15
14:52
VANHOUCHE BRUNO - DECO JL
16
15:00
VAN DER FRAENEN PETER - CODY
17
15:08
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
18
15:16
POELS JOLIEN - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
19
15:24
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
20
15:32
ROBERT FRAUKE - FARNA
21
15:40
DERVAUX SILKEN - WOODSTOCK VAN HET STRATENEINDE
22
15:48
BRAET MATHIAS - EMOUSINE VAN DEN DAEL
23
15:56
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
6
13:40
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
7
13:48
MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
8
13:56
RAMONT YÂSIN - JEUNESSE VAN'T SCHAAPSHOF
9
14:04
MEESSENS ANOUK - NACHO
10
14:12
CLAEYS EMMELIE - ORAGE À PARISOT
11
14:20
DE BOITSELIER VICTOR - LINDE VAN PAMEL
13
14:36
COLLE BEN - MAEVA
14
14:44
VAN LYSEBETTEN SHARON - OVITA S
15
14:52
COOLS JONAS - CALANTUS Z
16
15:00
VAN MELKEBEEK FREDERICK - UNE AMIE D'ESPRIT Z
17
15:08
VAN DE WEGHE JULIE - INDIRA
18
15:16
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
19
15:24
BOEL KARIN - TESSA Z
20
15:32
ANDRIES ROBBE - NOORA
21
15:40
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
22
15:48
PITTOORS KIMBERLEY - CAPITOLA
23
15:56
COOPMAN THEA - GRAVIN VAN DE VIJVERHOEVE
DE VISSCHER VALERIE - CORAL G Z
DE VISSCHER VALERIE - CORIAL GRIS
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
SAERENS GITTE - HELENA DROESHOUT
3
13:16
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
5
13:32
RAMSDAM JELTO - CAMPERO
6
13:40
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
7
13:48
NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
8
13:56
DHAENENS EMMA - ESPRIT
9
14:04
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
10
14:12
VAN HUFFEL MATHIAS - AKITA
11
14:20
VAN DER VURST MARC - FADIGAHELEEN
12
14:28
OTT BARBARA - BLACK EYED PEAS
13
14:36
VAN DE WALLE ELINE - L'UNIQUE-S
14
14:44
VAN DE VELDE SAARTJE - MAMMYS BOY
15
14:52
VAN NEROM SOFIE - OZARANDA VAN 'T WITHOF
16
15:00
FONTEYN LEEN - URLENSIA
17
15:08
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
18
15:16
PONTZEELE ELIES - LILLY
19
15:24
VAN OBBERGEN LUTGARDE - DANISH GOLD Z
20
15:32
VAN SPEYBROECK ANN - CHEVON
21
15:40
BREYNE ALEXANDRA - BONHEUR VRIJTHOUT
22
15:48
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
23
15:56
VAN HAVERE MARIE - FACETA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
2
09:08
NAERT MATHIAS - FIOCCO VAN'T SPOEL
3
09:16
VAN UYTVANCK JOKE - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
4
09:24
WILLEMS SASKIA - MOJITO
5
09:32
FIVEZ ELODIE - CONRADA
6
09:40
VANHOVE JOKE - NAIMA VD BISSCHOP
7
09:48
VAN MULDERS LISSA - BONO VAN DE HEEMSTEDE
8
09:56
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
9
10:04
CAELDRIES LAURA - HOPE VAN DE VIJVERS
10
10:12
DE VYLDER NELE - DOLCE
11
10:20
VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
12
10:28
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
14
10:44
WILLEMSE LIESBETH - ORION
15
10:52
ROLLÉ AMBER - TARA V/D GRUNDEVAL Z
16
11:00
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
17
11:08
VERVAET KOEN - JONQUERELLE DE BOERENDANS
18
11:16
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
19
11:24
VAN PETEGHEM EMMA - HILARY VD WATERKANT
20
11:32
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
21
11:40
DE WINTER KIM - CASTOR REIKJA
22
11:48
WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
23
11:56
VAN MULDERS LISSA - DENVER VAN HET BROEKDAL
24
12:04
DE SWAEF RAF - HURRICANE
25
12:12
BUGGENHOUT PATRICK - LOU LOU VAN DE NETHE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN PUYVELDE JUSTINE - DEEJAY VAN DE HALVE DREEF
3
09:16
DE GUCHT JANA - FHARA
4
09:24
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
5
09:32
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
6
09:40
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
7
09:48
DE MUNCK JENS - FOU DE TOI DU MIROIR
8
09:56
SINGELYN ELLEN - GRANDFLEUR VAN 'T ELZENHOF
9
10:04
VERMEERSCH MAAIKE - ZIJMATICA C.B.
10
10:12
VAN GEITE KOEN - LANDER VH BLADERENKWARTIER
11
10:20
DESMYTER ELS - VALENTINO N
12
10:28
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
14
10:44
DECUYPER ARON - QUITANA
15
10:52
LATAIRE DENIS - EVITA
16
11:00
WIJNDAELE ANDRE - JAZOU GRIS Z
17
11:08
DIERICK SABINE - SIR CHARLY
18
11:16
DE TURCK JOHAN - ONIEL VAN DE ROOSBLOEM
19
11:24
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
20
11:32
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
21
11:40
DEKETELAERE EVY - MORE COMESTAI VAN GOUDVEERDEGEM
22
11:48
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
23
11:56
MINNAERT ELIEN - HERKO VAN DE CONINCKSHOEVE
24
12:04
VETTENBURG LYNN - DELISA
25
12:12
BEKAERT FLORENCE - ISKANDER RS
VAN DEN BERGE STEPHLINE - ARCADIA VAN DE DONKHOEVE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE VOS EMMY - KENTAUR VAN HET REYNAERTSHOF
2
09:08
VERHOEVEN HUYLEBROECK DYNAH - LILO VAN 'T PADDEHOF
4
09:24
VAN VARENBERGH KRISTEL - DOLLAR BOY JW
5
09:32
COOL ETIENNE - VELOCITY Z
6
09:40
GOETHALS MARA - ME VOILA V/H MARIENSHOF
7
09:48
VAN UYTVANCK BJORN - NASHVILLE VAN DE TRAMROUTE
8
09:56
DE VOS EMMY - FEMME FATALE
9
10:04
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
10
10:12
VAN GOETHEM SARA - FELIZ CONVIVIENTE
11
10:20
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
12
10:28
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
14
10:44
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
15
10:52
DE WULF KAREN - NAVARO
16
11:00
MEESSENS ANOUK - PIMPERNEL
17
11:08
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
18
11:16
TURREKENS SIMON - LUCKY OGANO
19
11:24
VAN DEN BOSCH KATRIEN - HEBE VAN HET KEYSERSBOS
20
11:32
GLORIEUX TOON - HEAVY-SHADOW
21
11:40
DE SCHEPPER LAURA - MAXIMUS VAN HET HEIRHOF
22
11:48
COCKROFT CYNTHIA - NUAGE
23
11:56
VAN DE VYVERE SARINA - FEE D'ANSIR
24
12:04
VAN WYMEERSCH YAËL - URANA
25
12:12
MUYLLE SASKIA - WITSKE VAN DE MEILEGEM Z
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
VERMEIR CARO - ASPERGE
4
09:24
MEULEWAETER ELIEN - OLYMPIA VAN DE TRAMROUTE
5
09:32
DE STERCKE EVELIEN - MILAN VAN 'T LINDEHOF
6
09:40
VAN DE SIJPE AXELLE - MALATYA VAN DE HUNTERS
7
09:48
VAN BAUWEL EVA - DI'AMO VAN DE DONCKERHOEVE
8
09:56
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
9
10:04
BERNAERT HELENA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
10
10:12
DE JONGHE LARISSA - IPKE VAN DE WINNING
11
10:20
MAES CHLOE - UCHAREL
12
10:28
VERMEERSCH ANKE - WAIKIKI
13
10:36
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
14
10:44
COOLS JONAS - DREAM D'HOOGPOORT
15
10:52
GHESQUIERE JADOT - KAPELLO
16
11:00
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
17
11:08
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
18
11:16
VAN BOSSCHE KELLY - LUCKY VAN 'T BEUKENHOF
19
11:24
VAN LYSEBETTEN SHARON - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
20
11:32
DE COSTER TINE - SERENIA
21
11:40
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
22
11:48
GHESQUIERE JADOT - ALBO
23
11:56
VAN HOVER KARIN - ICARO
24
12:04
MERCHIE SYLVIE - FLOR
25
12:12
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN UYTVANCK BJORN - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
4
09:24
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
5
09:32
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
6
09:40
DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
7
09:48
HAENTJENS CÉDRIC - FEDOR
8
09:56
DE STAMMELEER VRENI - INDIGO
9
10:04
NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
10
10:12
MERTENS ROMINA - LOTUS
11
10:20
BUWEZ LIEVEN - N'OUBLIEZ JAMAIS VAN 'T OOLTJE
13
10:36
SPILLIAERT SARAH - ILUNA VH KOUTERHOF
14
10:44
VAN MIDDELEM MIEKE - URVIVEL
15
10:52
DE CROOCK JANA - CARLSON VAN 'T WELTHOF
16
11:00
DE MOT SAARTJE - ILINE D'EYGENDOM
17
11:08
WILLEMSE AN - KAMINA
18
11:16
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
19
11:24
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
20
11:32
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
21
11:40
BEKAERT ANGELIQUE - LIBERTINO III
22
11:48
FLEURINCK DORIEN - IAN
23
11:56
GLORIEUX FIEN - WEISSENA'S GOLDFEE VD STUYVER
PIOT CHRISTEL - GORIS
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - FIEBE VAN 'T WATERLATJE
4
09:24
MUYLLE LAURA - TYSKE
5
09:32
WILLEMS SJARLOTTE - GAZELLE Z
6
09:40
VAN BOSSCHE KELLY - DIABOLO VAN 'T BEUKENHOF
7
09:48
DE TANDT LAURA - KATO
8
09:56
PROVOST WENDY - MEIJBOOM'S SANTANDER
9
10:04
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
10
10:12
NEYRINCK LIES - DANAI VAN 'T ROZENHOF
11
10:20
DHAESE LISSE - BENETTON GIRL
13
10:36
MUYLAERT JOLIEN - MISTER
14
10:44
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
15
10:52
DE GUSSEME PIETER - ALDIS LAMP II VD VRIJENAKKER
16
11:00
DAMIAANS BERT - FERENZO DE WARKANT
17
11:08
GEERTS EMMA - INSIGHT
18
11:16
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
19
11:24
VANDERSCHUEREN TIJL - KIVIVE VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
20
11:32
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
21
11:40
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
22
11:48
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
23
11:56
MUYLAERT JOLIEN - JARKANTA VAN DE HUNTERS
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
4
09:24
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
5
09:32
VAN OSSELAER INA - WINDSEY VAN HET HOF TER WALLE
6
09:40
VERTRIEST BERT - DANCING DREAM
7
09:48
VAN ACKER ERIK - DUQUESA DEL CAMPO
8
09:56
DE GUCHT JANA - KORNEEL
9
10:04
CLOMPEN JOACHIM - CHIRANA Z
10
10:12
BERNAERT EVA - BELLE VAN DE VRIJENAKKER
11
10:20
DIERICK MARILYN - KALINA VAN BOUCHOUT
13
10:36
DE GRAEVE DIRK - MY DREAM
14
10:44
VANDE PUTTE BORIS - MILO V. 'T HOF VAN HUBOS
15
10:52
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
16
11:00
BERNAERT ELISE - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
17
11:08
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
18
11:16
DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
19
11:24
DE VOS EVI - JESS
20
11:32
CLARYSSE VALERIE - GIN TONIC C
21
11:40
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
22
11:48
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
23
11:56
NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
DHAESE LISSE - E.LOUIZ VAN D'HAEGEN Z
8
09:56
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
9
10:04
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
10
10:12
SMET KLAARTJE - VIPER VAN DE KALVERBOSSCHEN
11
10:20
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
13
10:36
VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
14
10:44
VANDERPER FEMKE - FIRST LADY
15
10:52
DHAENENS LISA - BORUSHKA
16
11:00
FEIERSTENE STEPHANA - CHARMING LOXLEY VH BLOEMENHOF
17
11:08
OELBRANDT WOUTER - EVITA
18
11:16
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
19
11:24
VAN DE VELDE ADRIEN - NASHVILLE VL-DE RODA
20
11:32
DE WITTE NELE - EL PASO
21
11:40
SCHIETTECATTE JO - EINSTEIN
22
11:48
COSIJNS JELLE - SIR DANNY
23
11:56
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
DE ROOSE ANNE-JO - FALINA VAN 'T ROZENHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE LAENDER CYNTHIA - CUBIDOR
8
09:56
BAERT JOLIEN - BINGO VAN HET HOF TER WALLE
9
10:04
MEULEWAETER SILVIE - FADALIO VAN DE GASTHOEVE
10
10:12
DEN HOND SARAH - KIERO VAN HET KEYSERSBOS
11
10:20
GIJSELS TASJA - GRACE
13
10:36
DE BAERDEMAEKER NESTOR - OZARANDA VAN 'T WITHOF
14
10:44
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
15
10:52
DIERICK LEONTINE - ISAURA VAN D'EKELBEEK
16
11:00
RAMONT JANA - BILLY BOY VAN HET GANZENHOF
17
11:08
VAN DER SLAGMOLEN CHARLOTTE - GOLIATH
18
11:16
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
19
11:24
HERTVELD MARILYN - SAMBO
20
11:32
CAMBIER AMINA - ISAURA
21
11:40
MICHIELS AN - FELFYNE VAN DE HARINGSTEDE
22
11:48
PETERS JENNIFER - KITO VD WITHOEVE
23
11:56
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
VAN ROSSEM SOFIE - WADI RUM
5
09:32
VAN WYMEERSCH YAËL - TOP SECRET
8
09:56
VAN ROSSEM KATRIJN - WADI RUM
9
10:04
BAUWENS EVA - KAZIMIR VAN DE DENEN
10
10:12
LENS AN - CLEO VAN 'T LUKVELD
11
10:20
VAN OOST WARD - JANOS VAN DE ZADORI HOEVE
13
10:36
DE COCK EVELIEN - CERLA
14
10:44
WUIJTS ELLEN - SAMARANT TK
15
10:52
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
16
11:00
BLINDEMAN NELE - LOTUS VAN 'T SPOOR
17
11:08
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
18
11:16
DE CUYPER GINO - ANNELIE VAN DEN ARK
19
11:24
COPPIETERS ANNELIES - HIDANTE
20
11:32
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
21
11:40
VANDERHAEGHEN ELLEN - DOMENIKA
22
11:48
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
23
11:56
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
DE COCK CAMILLE - LIGHTNING
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
LENS DIRK - JAFIT VAN 'T LUKVELD
3
09:20
VAN STRIJDONCK LIESELOTTE - HERCULES DU MIROIR
4
09:30
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
5
09:40
VAN ZELE IMANI - LION
6
09:50
VINCK VEERLE - HANOI.PP
7
10:00
SAEYS WOUTER - WALDO
8
10:10
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
9
10:20
REYNAERT MIEK - ETON VAN DE BREEMEERSEN
11
10:40
ACKE GINO - ARILO
12
10:50
STUYVAERT ANOUK - IRIS
13
11:00
STANDAERT LIEN - ZITANA
14
11:10
BUSSCHAERT BRITTA - LET'S ROCK
15
11:20
BEKAERT FLORENCE - COLORADO B
16
11:30
VANDE VERRE ELKE - HILTON
17
11:40
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
18
11:50
DE BOECK DIRK - GIZMO
19
12:00
DE GRAEVE DIRK - DARTAGNAN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
HEYLBROECK FIEN - LUKA VAN 'T PADDEHOF
3
09:20
VAN ACKER JEROEN - ELLE D'EDOUARD JOLY
4
09:30
SEGERS EVELYNN - CHANELL VAN HET TRICHELHOF
5
09:40
COPPIETERS ANNELIES - CISKA
6
09:50
VAN WYMEERSCH KIMBERLEY - CAMPARI
7
10:00
GOLZENLEUCHTER TANJA - KADENCE VAN DE SNYDERSHOEVE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:30
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:40
VAN MULDERS EMILY - SAN SIRO
3
10:50
VERLINDEN KATRIJN - EVARISTO-BIOLLEY
4
11:00
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - DONNERHIT
5
11:10
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
1
Ring 1: KÃœR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
13:00
16:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
100041866 - KÃœR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - BAZEL-HAASDONK
2
13:15
100036250 - KÃœR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - BAZEL-HAASDONK
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
14:00
16:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
ROBBERECHT STEF - OTCHELLO DE CARMEL
2
14:01
VAN HEGHE YENTHE - JOOP GRIS Z
4
14:05
GEERAERTS DAGMAR - STATUTAIR Z
5
14:07
VAN DER STEEN LAURENCE - ULLA VAN DE PRIMAIJS
6
14:09
VAN OBBERGEN LUTGARDE - DANISH GOLD Z
7
14:11
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
8
14:12
CRIEL CHLOÉ - AMIKA
9
14:14
SCHIETTECATTE JO - FRANSISCO
10
14:16
BUWEZ LIEVEN - N'OUBLIEZ JAMAIS VAN 'T OOLTJE
11
14:18
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
12
14:20
TERMONIA CLOË - ZEPHYROS
13
14:22
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
14
14:23
GHYS INGBERT - NUAGE
15
14:25
VAN SPEYBROECK ANN - CHEVON
16
14:27
LAEMONT KURT - OLVIS VAN HET WEIDSE HOF
17
14:29
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
17
09:59
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
18
14:31
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
19
14:33
DE ROUCK GERALDINE - G.I. JANE
20
14:34
DE STERCK SOFIE - MISTRAL VAN HET WILGENHOF
21
14:36
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
22
14:38
DE COSTER TINE - SERENIA
23
14:40
VANDERHAEGHEN ELLEN - DOMENIKA
24
14:42
DE MIDDELEER PIETER - LAS PIEDRAS
25
14:44
VETTENBURG LYNN - DELISA
26
14:45
BRAET MATHIAS - EMOUSINE VAN DEN DAEL
27
14:47
CUVELIER ELISE - O' VIGOLON VAN HET WEIDSE HOF
28
14:49
DE CROO RENAAT - NINA VAN DE KOEKAMER
29
14:51
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
31
14:55
VAN GEITE KOEN - MYSTIQUE VAN DE KRUISKOUTER
32
14:56
BOCKSTAELE YALE - ALLURE D'ANULINE
33
14:58
VANDERSCHUEREN TIJL - OPRAH VAN SINTJEPAALS
34
15:00
COPPENS SARAH - HURRICANE
35
15:02
GOETHALS FENNA - COBAYASHI HF Z
36
15:04
VAN PETEGHEM EMMA - HILARY VD WATERKANT
37
15:06
WILLEMSE AN - KAMINA
39
15:09
DE TANDT LAURA - KATO
40
15:11
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
41
15:13
VAN ACKER KOEN - ORIGINE VAN 'T LINDEHOF
42
15:15
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
43
15:17
VERBEKEN ACKE ELINE - DILLINA DES BRUYERS
44
15:18
DEPOORTERE NOA - JULES
45
15:20
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
46
15:22
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
47
15:24
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
48
15:26
FRANCKAERT PASCAL - ORFI VAN DE PLATAANHOEVE
49
15:28
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
50
15:29
DEN HOND SARAH - HEBE VAN HET KEYSERSBOS
51
15:31
PODEVYN TINY - WEISTER VAN HET DINGENSHOF
52
15:33
GEEROMS GERT - TWIX VAN DEN BERGENBROEK Z
53
15:35
DUYCK MERCEDES - ZENO
55
15:39
VAN UYTVANCK JOKE - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
56
15:40
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
57
15:42
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
67
16:01
HOOGEWIJS ZOË - NOBLE DE NINE Z
68
16:02
VAN ACKER KOEN - OTSIE VAN 'T LINDEHOF
69
16:04
VERHOEVEN HUYLEBROECK DYNAH - LILO VAN 'T PADDEHOF
86
12:05
DE RUYCK ESTELLE - WHAM-FEUER
124
13:15
GEIREGAT LAURE - MAGIC BLEU DE RIGO
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
DESPLENTER KOEN - INDIGO VAN 'T VOSSENHOL
POPPE JULIE - LENTE P
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:30
13:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DE POORTER EVELIEN - C'ES GOLDENBOY D'ELLE
2
09:31
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
3
09:33
DHAENENS EMMA - ESPRIT
3
14:03
VAN HEGHE AMBER - UN DIAMANT RESS Z
4
09:35
VANDE PUTTE BORIS - MILO V. 'T HOF VAN HUBOS
5
09:37
DE VOS EVI - JESS
6
09:39
TEMMERMAN BART - ICARIUS VAN 'T MEYERHOF
7
09:41
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
8
09:42
DE BORGER KOEN - CATMAY Z
9
09:44
KOSOLOSKY CINDY - FUENTE VAN'T SCHAAPHOF
10
09:46
BEKAERT FLORENCE - ISKANDER RS
11
09:48
LAEMONT KURT - KLARENKA VAN HET WEIDSE HOF
12
09:50
COUCHIE LUKAS - CHANCE DE VIVRE VH LINDENHOF Z
13
09:52
DE RIJCKE TRACY - ARUBA R
14
09:53
IWENS RANI - GEORGES
15
09:55
VAN DER BRACHT JOLIEN - PLIMONCELLO Z
16
09:57
COCKROFT CYNTHIA - ESPRIT 2
18
10:01
DE SOUTER JONATHAN - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
19
10:03
WIJNDAELE ANDRE - JAZOU GRIS Z
20
10:04
DE POORTER EVELIEN - NUCLEAIR VT HAZELARENHOEKJE
21
10:06
GOVAERT BRIAN - APOLLO VAN DEN AARD Z
22
10:08
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
23
10:10
POLFLIET JONAS - BILLY JEAN
24
10:12
VAN NIEUWENHUYZE EMILIA - OLGA VAN DE ACHTERHOEK
25
10:14
VAN PUYVELDE JUSTINE - DEEJAY VAN DE HALVE DREEF
26
10:15
TURREKENS SIMON - LUCKY OGANO
27
10:17
GEIREGAT LAURE - VAHRA
28
10:19
VERMEERSCH FAMKE - VIKING LE BRIARD
29
10:21
GEEROMS GERT - MONA
30
10:23
HEYVAERT BERT - MONA VD BISSCHOP
31
10:25
CLAEYS EMMELIE - ORAGE À PARISOT
32
10:26
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
33
10:28
VAN ACKER KOEN - ME VOILA V/H MARIENSHOF
34
10:30
DE SWAEF RAF - HURRICANE
35
10:32
LAEMONT KURT - NEFANTA VAN HET WEIDSE HOF
36
10:34
DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
37
10:36
DE MIDDELEER PIETER - LUCKY LUC
38
15:07
DE SCHEPPER LAURA - MAXIMUS VAN HET HEIRHOF
38
10:37
NOENS CHRISTOPHE - GABBANA VAN HABROEK
39
10:39
SONCK BART - LELIE
40
10:41
DE POORTER EVELIEN - CONDRO
41
10:43
VAN LYSEBETTEN SHARON - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
42
10:45
PITTOORS KIMBERLEY - INDIGO DU SUD
43
10:47
VAN OOST TINE - UPPERCUT
44
10:48
DEN HOND SARAH - KIERO VAN HET KEYSERSBOS
45
10:50
COUCHIE LUKAS - TAMINKUS
46
10:52
POLFLIET JONAS - OURANOS
47
10:54
JANSSENS BART - LITTLE MAGIC
48
10:56
DE BORGER KOEN - DELAILAH VAN 'T VEULAERSHOF
49
10:58
VAN LAERE TOM - CASEY Z
50
10:59
ROBBERECHT STEF - LOURDES DE CARMEL
51
11:01
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
52
11:03
DE PROFT PIETER - NAVARO VAN DE VONDELHOEVE
53
11:05
DE MEERLEER JOHAN - LIBELLE VAN DE WINDMOLEN
54
11:07
COPPENS SARAH - IMKA
55
11:09
CAUWEL YSABEAU - MULLAGH ORGA
56
11:10
CRIEL CHLOÉ - GENTLE TOUCH D'OCKEGHEM
58
11:14
DE VOS EMMY - FEMME FATALE
59
11:16
SEVENS STEPHANIE - FIERO DEL MUNDO
61
11:20
VEHENT SILKE - GOLDY VAN HET SPARRENHUIS
62
11:21
DE MULDER JELLE - MDINA HOF TER ZEEDYCKE
63
11:23
LENS AN - CLEO VAN 'T LUKVELD
65
11:27
DESMYTER ELS - VALENTINO N
68
11:32
BRAL STANY - ONA VAN DE KORNELISHOEVE
69
11:34
VAN HOECKE VANESSA - LEXINGTON DE LISERON
70
11:36
MEULEWAETER ELIEN - OLYMPIA VAN DE TRAMROUTE
71
11:38
DE WULF KAREN - NAVARO
72
11:40
MUYLAERT TONJA - JACOPIN VAN 'T STEENSHOF
73
11:42
VAN BOSSCHE ASTRID - OWEN VAN HET HOOGEINDE
74
11:43
DE GENDT ANTOINE - MACARENA V. 'T RECHT EIND
75
11:45
GOETHALS FENNA - O'MALLEY VAN DE BUCXTALE
76
11:47
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
77
11:49
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
78
11:51
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
79
11:53
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
80
11:54
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
81
11:56
VAN NIEUWENHUYZE EMILIA - CADANS VAN DE ACHTERHOEK
82
11:58
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
83
12:00
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
84
12:02
FONTEYN LEEN - URLENSIA
85
12:04
CAPPOEN ELISE - KIRBA VAN 'T HOLLANDHOF
87
12:07
VAN MOL RAF - SHIVA Z
88
12:09
VAN DAMME JEROEN - NEBEL D'HOLBEEK
89
12:11
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
91
12:15
BERNAERT EVA - BELLE VAN DE VRIJENAKKER
92
12:16
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
93
12:18
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
94
12:20
VEHENT SILKE - DAKOTA DD
95
12:22
DE VOS SHAUNY - LUNA SUN VAN DEN DRIES
96
12:24
DE COCK THOMAS - MAGIQUE VAN 'T HOF TE RUYTE
97
12:26
DE KEYZER TESS - ERION DE REVE
98
12:27
VAN GEITE KOEN - FINESSE VAN DE KRUISKOUTER
99
12:29
VAN MELKEBEEK FREDERICK - NOUGATINE D'ESPRIT
100
12:31
KUSI JODIE - KATALINE VAN MC & MC
101
12:33
DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
102
12:35
DE VLEESCHHAUWER GREGORY - ORIGI VAN DE DOORNAKKERS
103
12:37
DE VLEESSCHHAUWER KIM - OREO VAN DE DOORNAKKERS
104
12:38
DE WITTE NELE - EL PASO
105
12:40
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
106
12:42
VAN HAVERE MARIE - FACETA
107
12:44
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
108
12:46
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
109
12:48
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
110
12:49
ROBBRECHT CHRISTOPH - NIOBE CR
111
12:51
VAN LEUVEN JONAS - OPUS-IGNIS
112
12:53
MAES WIETSE - OVITA S
113
12:55
ROBERT FRANSJE - GONNY
114
12:57
ROBERT FRAUKE - CIWANIS Z
115
12:59
BERNAERT EVA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
116
13:00
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
117
13:02
DERDELINCKX MARGOT - HYPNOSE
118
13:04
STOELZAET MARIO - JOLIE VAN 'T ZONNEVELD
119
13:06
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
121
13:10
DE BOEY ADINDA - LA ESTERELLA
122
13:11
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
123
13:13
DE CROOCK JANA - CARLSON VAN 'T WELTHOF
125
13:17
VAN OOST WARD - ODIN VAN ORTI
126
13:19
HAENTJENS CÉDRIC - FEDOR
127
13:21
HOOYBERGHS SHELLY - VIEANETTA
128
13:22
POLFLIET JONAS - ORIANA
129
13:24
VAN DEN BOSSCHE INEKE - DREAMER
130
13:26
VAN CAENEGEM BART - GITANA
131
13:28
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
132
13:30
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
133
13:32
VAN HOVE SOPHIE - EUNICE VAN HET EEGDEKEN
137
13:39
VERMEIR CARO - ASPERGE
138
13:41
DE COCK THOMAS - NISRA - R
139
13:43
DE GUSSEME BIRGIT - ELLA MEA VITA
140
13:44
DE MEY STEFANIE - GUCCI VAN HET BEETJEN
141
13:46
VAN LAERE TOM - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
142
13:48
VAN NIEUWENHUYZE EMILIA - CLEOPATRA VAN HET MOERPUTHOF
143
13:50
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
CUVELIER FLORENCE - eden (BLANCO)
DE BOITSELIER VICTOR - GORIS
DE SMET YENTE - GAMBO
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
HENDRICKX EVELIEN - ICARIUS VAN 'T MEYERHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:30
13:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
BLINDEMAN NELE - CAMPARI V.H.SPOOR Z
2
09:32
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
3
09:34
GOETHALS ELINE - MC KENNY VAN 'T MALSEMHOF
4
09:36
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
5
09:38
VAN LEUVEN LOUIZE - LIU JO
6
09:40
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
7
09:42
VAN OVERSTRAETEN LIES - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
8
09:44
NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
9
09:46
DHAENENS LISA - BORUSHKA
10
09:48
PENNEMAN HANS - NIFANA S.I.
11
09:50
ROBERT FRAUKE - HANDOR TER PUTTE
12
09:52
ROBERT FRANSJE - CARLOTTA
13
09:54
VAN MELKEBEEK FREDERICK - UNE AMIE D'ESPRIT Z
14
09:56
DE VOS SILKE - GRIETJE VAN DE HEMELSESCHOOT
15
09:58
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
16
10:00
SAERENS GITTE - HELENA DROESHOUT
17
10:02
GHESQUIERE JADOT - ALBO
20
10:08
COOLS JONAS - DREAM D'HOOGPOORT
21
10:10
DECUYPER ARON - QUITANA
22
10:12
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
23
10:14
VAN OOST TINE - BRITT VAN ORTI
24
10:16
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
25
10:18
DEKETELAERE EVY - MORE COMESTAI VAN GOUDVEERDEGEM
26
10:20
BLINDEMAN NELE - LOTUS VAN 'T SPOOR
27
10:22
CARNOY LARISSA - NIGELLA VAN 'T STENENPOORT
28
10:24
WIJNDAELE KOEN - LIMIT TER VELDEKEN
29
10:26
VERVAET KOEN - JONQUERELLE DE BOERENDANS
31
10:30
VAN DE PUTTE GINO - LORD VAN DE BOMMELBOSCHHOEVE
32
10:32
VAN DEN BOSSCHE HANS - MAYBE FOREVER VAN HET KEYSERSBOS
33
10:34
POPPE PHILIP - LENTE P
34
10:36
MINNAERT ELIEN - HERKO VAN DE CONINCKSHOEVE
35
10:38
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
36
10:40
VAN DE WEGHE JULIE - INDIRA
37
10:42
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
38
10:44
DE WILDE CHLOE - ISCHA VAN HET MOLENEIND
39
10:46
GOETHALS FENNA - KYRA VD BISSCHOP
40
10:48
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
41
10:50
TEMMERMAN BART - JADE VAN HET HANEWEEHOF
42
10:52
ROBERT FRANSJE - MISSISSIPPI VAN 'T RUYTERSHOF
43
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
43
10:54
ROBERT FRAUKE - RAMIRA NINOHORSE Z
44
10:56
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
45
10:58
VERCAUTEREN DRIES - COMANCHA VD PITZENBURGHOEVE
46
11:00
VAN LIMBERGEN GERT - FAKUITA VAN 'T VEER
47
11:02
HEIRMAN LENNERT - NATASCHA
48
11:04
GOETHALS ELINE - NYOTA VAN 'T MALSEMHOF
49
11:06
NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
50
11:08
GEEROMS GERT - HERBIE
51
11:10
VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
53
11:14
LENSSENS STEFANIE - KARAMEL
54
11:16
DE POORTER EVELIEN - LIBERTINA VD OUDEVELDHOEVE
55
11:18
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
57
11:12
KUPPENS KIARA - MARIUS VAN 'T BARELHOF
59
11:26
COOLS JONAS - CALANTUS Z
61
11:30
VAN DE PUTTE GINO - IANTHO VAN 'T KEIJSERSHOF
62
11:32
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
63
11:34
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
64
11:36
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
65
11:38
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
67
11:42
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
68
11:44
DE POORTER EVELIEN - KONCHITA ST.HUBERTUSHOEVE
69
11:46
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
70
11:48
TEMMERMAN BART - LUCKY VAN SPIEVELD
71
11:50
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
72
11:52
MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
73
11:54
DE MUNCK JENS - FOU DE TOI DU MIROIR
74
11:56
VANHOVE JOKE - QARAMELLE VAN DE VIJF BUNDERS
75
11:58
POLFLIET JONAS - DOUBLE TROUBLE
76
12:00
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
77
12:02
MEERSSCHAERT AMBER - LOTUS/VLAM
78
12:04
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
79
12:06
GEEROMS GERT - NOBEL VAN DE WINDMOLEN
80
12:08
ROBBERECHT STEF - CHABLIS Z
81
12:10
VAN INGELGEM CHARLOTTE - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
82
12:12
BAERT KIM - FEMKE-S
83
12:14
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
84
12:16
CARNOY LARISSA - DIEZARA
85
12:18
SEVENS STEPHANIE - CITA VAN WAERBEEK
86
12:20
COPPENS SARAH - KALINKA
87
12:22
VAN DER FRAENEN PETER - CODY
88
12:24
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
89
12:26
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
90
12:28
VAN MULDERS LISSA - KITTY DNL
91
12:30
CAELDRIES LAURA - HOPE VAN DE VIJVERS
92
12:32
DE POORTER EVELIEN - KATOO VAN HET HANEWEEHOF
93
12:34
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
94
12:36
JANSSENS BART - HAKYM
95
12:38
HEYVAERT ARNAUD - DOLLAR BOY JW
96
12:40
DE LANDTSHEER BRAM - ERAN DE BAUW Z
97
12:42
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
98
12:44
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
99
12:46
VAN UYTVANCK BJORN - NASHVILLE VAN DE TRAMROUTE
100
12:48
VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
101
12:50
SONCK BART - KATAPULT
102
12:52
FLEURINCK DORIEN - IAN
103
12:54
MEESSENS ANOUK - ATLANTIC M Z
104
12:56
VAN DEN BOSSCHE HANS - FALCON VAN WESTUUR
105
12:58
VAN LAERE TOM - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
106
13:00
ROBBERECHT STEF - JUVENTUS VAN HET WUITENSHOF
107
13:02
GEEROMS GERT - TITANIUM Z
108
13:04
RAMONT YÂSIN - JEUNESSE VAN'T SCHAAPSHOF
109
13:06
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
110
13:08
POELS JOLIEN - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
111
13:10
ANDRIES ROBBE - NOORA
112
13:12
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
113
13:14
VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
114
13:16
COOPMAN THEA - GRAVIN VAN DE VIJVERHOEVE
115
13:18
BRAET MATHIAS - DIDI VAN DE VIJVERHOEVE
116
13:20
DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
117
13:22
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
118
13:24
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
119
13:26
VAN MULDERS LISSA - DENVER VAN HET BROEKDAL
DE VISSCHER VALERIE - CORAL G Z
VAN ACKER KOEN - MALOU V/H MARIENSHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LAEMONT KURT - LIONEL VAN HET WEIDSE HOF
1
ROBBERECHT STEF - KARTOUCHE VAN EGENHOVEN
2
MATTHIJS NIKOLAS - LUCCA VAN DE VOORDE
3
NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
4
NAUDTS BART - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
5
OELBRANDT WOUTER - EVITA
6
TEMMERMAN BART - MORGANE VAN DE RUISENBROECK
7
DE POORTER EVELIEN - JUDE
8
PETERS JENNIFER - KITO VD WITHOEVE
9
PROVOST WIM - DOLCE VITA VAN'T HOF
10
GEEROMS GERT - EL CORANO Z
11
SONCK BART - CATOO
12
STANDAERT LISE - HERMIONNE TER ZOETENDALE
13
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
14
VAN HESE ILKE - JOLLY JUMPER VAN DE DORPSHOEVE
15
VAN INGELGEM CHARLOTTE - BOËLLE VAN HOF TER NAILLEN
17
VAN MOL RAF - FARUNA VAN DE OUDE EIK
17
VAN OOST WARD - EOOS VAN DE BAEYENNE
18
VAN UYTVANCK BJORN - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
19
VAN UYTVANCK DIMITRI - FIGARO VAN 'T SWERTLAND
20
VANDERSCHUEREN TIJL - KIVIVE VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
21
VERMEIRE JIDSKE - BEAUJESSA VAN HET GUYMAHOF
22
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
23
DE COCK THOMAS - LUNE VAN 'T HOF TE RUYTE
24
DE PROFT PIETER - JALISCA VAN DE VONDELHOEVE
25
DE ROOVER STEF - KINNETTE VAN T' KLAVERTJE VIER
26
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
27
DE VLEESSCHHAUWER KIM - LENKA VAN DE DOORNAKKERS
28
NAERT MATHIAS - FIOCCO VAN'T SPOEL
29
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
30
DE VOS NELE - FLOOR VAN 'T RUYTERSHOF
31
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
32
DE WAELE JENS - HOLLYWOOD VAN DE HAZAHOEVE
33
TEMMERMAN BART - ZORINA Z
34
DE POORTER EVELIEN - KAIKOURA VH VIANAHOF
35
GEEROMS GERT - DUBAI
36
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
37
GOETHALS AMBER - LA BELLE VAN SOMBEKE
38
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
39
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
40
BRAL STANY - ETOILE VAN DE KORNELISHOEVE
41
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
42
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
44
D'HOORE BRAM - BEST MIX IT'S ME
45
D'HOORE FEMKE - BEST-MIX CHANCE BREAKER
DHAENENS EMMA - JERIOLANCA
TEMMERMAN BART - MACARENA V. 'T RECHT EIND
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
TEMMERMAN BART - JALISCO VAN HET EUSSELSHOF
2
GEEROMS GERT - DOLLAR POINT
3
POPPE PHILIP - TARANCA P
4
DE COCK THOMAS - IRATO-R
5
LAEMONT KURT - NANETT
6
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
7
STUYVAERT ANOUK - IRIS
8
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
9
VAN DEN BOSSCHE HANS - DIVINITY VAN HET KEYSERSBOS
10
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
11
VERKINDEREN THOMAS - KRONOS VAN DEN DRIES
12
TEMMERMAN BART - KRYPTONITE VAN TEN BOS
13
GEEROMS GERT - B- JOHANNA
14
VERLINDEN KATRIJN - CHIVARA DE TILIA
16
CLAESSENS STIJN - DRUM VAN DE BOCHTEN
17
CLAESSENS WOUTER - FINAL TOUCH VH KOUTERHOF
18
CLOMPEN JOACHIM - CHIRANA Z
19
D'HOORE FEMKE - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
20
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
21
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
22
POPPE PHILIP - KA BELLE VAN SOMBEKE
23
DE COCK THOMAS - LANSON-R
24
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
25
TEMMERMAN BART - JUMPER VAN SPIEVELD
26
GEEROMS GERT - HIMALAYA VD WITHOEVE
POLFLIET JONAS - LOUTON
19/08/2018 - ZRTO1806 - ERPE MERE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots