{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001P)
DEELNAME
17
19
3
9
Groep 2: 31/07/2018 19:00
ARDOOIE - SINT MARTINUS (55001P)
DEELNAME
24
21
4
9
Groep 3: 01/08/2018 19:00
ARDOOIE - SINT MARTINUSRUITERS (55001R)
JURY
0
0
0
5
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001P)
DEELNAME
28
31
4
10
Groep 1: 30/07/2018 19:00
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P)
DEELNAME
4
7
1
3
Groep 1: 30/07/2018 19:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001P)
DEELNAME
9
13
2
0
Groep 2: 31/07/2018 19:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004P)
DEELNAME
16
14
2
8
Groep 3: 01/08/2018 19:00
ERPE MERE - LEVADE (40016P)
DEELNAME
15
15
2
3
Groep 1: 30/07/2018 19:00
IZEGEM - SINT TILLO (55003P)
DEELNAME
9
10
3
9
Groep 1: 30/07/2018 19:00
KALLO - DE WASE WOLFJES (45021P)
DEELNAME
7
8
1
6
Groep 2: 31/07/2018 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007P)
DEELNAME
4
3
2
0
Groep 1: 30/07/2018 19:00
KIELDRECHT - SAEFTINGE (45007P)
DEELNAME
6
7
1
3
Groep 3: 01/08/2018 19:00
LO RENINGE - POLORUITERS (51003P)
DEELNAME
4
7
1
4
Groep 3: 01/08/2018 19:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003P)
DEELNAME
4
4
0
1
Groep 1: 30/07/2018 19:00
MAARKEDAL - MAARKEDAL (44003P)
DEELNAME
5
6
3
2
Groep 2: 31/07/2018 19:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 01/08/2018 19:00
MERELBEKE - SINT ELOOIPONYS (43005P)
DEELNAME
9
8
2
5
Groep 3: 01/08/2018 19:00
MIDDELKERKE - JONG SPERMALIERUITERS (54002P)
DEELNAME
1
1
1
0
Groep 2: 31/07/2018 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007P)
DEELNAME
3
4
1
1
Groep 1: 30/07/2018 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P)
DEELNAME
10
9
3
4
Groep 2: 31/07/2018 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002R)
JURY
0
0
0
2
OESELGEM - LEIERUITERS (56008P)
DEELNAME
13
13
4
2
Groep 1: 30/07/2018 19:00
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008P)
DEELNAME
1
2
1
2
Groep 3: 01/08/2018 19:00
ROESELARE - RODENBACHRUITERS (55005P)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 1: 30/07/2018 19:00
ROESELARE - RODENBACHRUITERS (55005R)
JURY
0
0
0
0
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010P)
DEELNAME
5
6
3
1
Groep 1: 30/07/2018 19:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012P)
DEELNAME
18
14
2
10
Groep 2: 31/07/2018 19:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013P)
DEELNAME
8
6
2
4
Groep 1: 30/07/2018 19:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004P)
DEELNAME
19
18
3
6
Groep 3: 01/08/2018 19:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011P)
DEELNAME
4
2
1
1
Groep 2: 31/07/2018 19:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007P)
DEELNAME
17
18
2
3
Groep 3: 01/08/2018 19:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012P)
DEELNAME
3
5
1
3
Groep 3: 01/08/2018 19:00
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P)
DEELNAME
2
2
1
0
Groep 1: 30/07/2018 19:00
WINGENE - TE REYE (56004R)
JURY
0
0
0
0
ZELE - SINT LUDGERUS (41008P)
DEELNAME
11
11
2
2
Groep 2: 31/07/2018 19:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006P)
DEELNAME
6
7
2
3
Groep 1: 30/07/2018 19:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012P)
DEELNAME
2
2
1
0
Groep 1: 30/07/2018 19:00
04/08/2018 - ZPTW1803 - OESELGEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots