{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ACHEL - GREVENBROEKSE RUITERS (31001R)
DEELNAME
5
4
0
5
Groep 2: 07/08/2018 20:00
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
DEELNAME
1
5
1
5
Groep 2: 07/08/2018 20:00
BEVERST - DE KOENE DEMERDRAVERS (32001R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/08/2018 20:00
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002R)
DEELNAME
6
2
3
4
Groep 2: 07/08/2018 20:00
BREE - MET LOSSE TEUGEL (31003R)
JURY
0
0
0
0
ELEN - SINT PIETER (31023R)
DEELNAME
0
3
0
2
Groep 2: 07/08/2018 20:00
GELLIK - BERKENRUITERS (32014R)
DEELNAME
15
5
1
9
Groep 3: 08/08/2018 20:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002R)
DEELNAME
9
4
1
5
Groep 1: 06/08/2018 20:00
GROTE BROGEL - BREUGELRUITERS (31005R)
DEELNAME
9
8
1
8
Groep 3: 08/08/2018 20:00
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 2: 07/08/2018 20:00
HALEN - DE ZILVEREN HELMEN (30003R)
DEELNAME
4
3
1
5
Groep 1: 06/08/2018 20:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 3: 08/08/2018 20:00
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004R)
DEELNAME
6
8
3
9
Groep 2: 07/08/2018 20:00
HERK DE STAD - HERKSE RUITERS (30020R)
DEELNAME
4
9
1
6
Groep 3: 08/08/2018 20:00
HEUSDEN - MEYLANDTRIDDERS (30005R)
DEELNAME
4
7
2
9
Groep 1: 06/08/2018 20:00
KAULILLE - LEVADE (31009R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 07/08/2018 20:00
KURINGEN - HERCKENRODERIDDERS (30006R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 1: 06/08/2018 20:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021R)
DEELNAME
0
8
1
5
Groep 1: 06/08/2018 20:00
LINDE PEER - VAST IN HET ZADEL (31018R)
DEELNAME
3
0
0
2
Groep 1: 06/08/2018 20:00
LOMMEL - SINT PIETER (30007R)
BELET
0
0
0
0
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011R)
DEELNAME
13
0
0
8
Groep 3: 08/08/2018 20:00
MELDERT - MOEDIGE DRAVERS (30009R)
DEELNAME
21
21
3
20
Groep 2: 07/08/2018 20:00
MILLEN - SINT ELOOI (32008R)
DEELNAME
1
5
2
4
Groep 2: 07/08/2018 20:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021R)
DEELNAME
3
5
0
4
Groep 2: 07/08/2018 20:00
MOPERTINGEN - MOPERTINGEN (32016R)
DEELNAME
6
2
1
2
Groep 3: 08/08/2018 20:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013R)
DEELNAME
10
4
1
6
Groep 1: 06/08/2018 20:00
OPGLABBEEK - PACHA'S HOEVE (31022R)
BELET
0
0
0
0
OPHOVEN - SINT SERVATIUS (31014R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/08/2018 20:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERS (31015R)
DEELNAME
0
5
1
5
Groep 3: 08/08/2018 20:00
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016R)
DEELNAME
23
11
3
11
Groep 3: 08/08/2018 20:00
PEER - SINT TRUDO (31017R)
DEELNAME
6
13
3
11
Groep 2: 07/08/2018 20:00
RIKSINGEN - VOLHARDING (32010R)
JURY
0
0
0
0
SINT HUIBRECHTS LILLE - SINT HUBERTUS (31019R)
DEELNAME
4
4
0
6
Groep 2: 07/08/2018 20:00
SPALBEEK - VAN VELDEKE RIDDERS (30013R)
DEELNAME
0
1
0
0
Groep 1: 06/08/2018 20:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014R)
DEELNAME
10
1
1
4
Groep 3: 08/08/2018 20:00
TESSENDERLO SCHOOT - SINT JOZEFRIDDERS (30015R)
DEELNAME
2
2
1
1
Groep 2: 07/08/2018 20:00
TONGEREN - AMBIORIXRIDDERS (32012R)
JURY
0
0
0
0
VECHMAAL - EBURONEN (32006R)
JURY
0
0
0
0
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013R)
JURY
1
1
0
2
ZOLDER - KLUISRIDDERS (30016R)
DEELNAME
1
1
1
0
Groep 1: 06/08/2018 20:00
ZUTENDAAL - DALDRAVERS (30018R)
JURY
0
0
0
1
12/08/2018 - ZRTL1808 - LEOPOLDSBURG
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots