{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
14763602 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - VECHMAAL
2
11:15
100040325 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - OPOETEREN
3
11:30
100034971 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - NEERPELT
4
11:45
100041598 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HECHTEL-EKSEL
5
12:00
100034998 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - TONGEREN
6
12:15
100034990 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - OVERPELT
7
12:30
100034963 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HAMONT
8
12:45
100034954 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HERK DE STAD
9
13:00
100035224 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - GUIGOVEN
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:45
7394632 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LEOPOLDSBURG
5
12:00
1214015 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TESSENDERLO SCHOOT
6
12:15
15164130 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VECHMAAL
7
12:30
100035045 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HECHTEL-EKSEL
8
12:45
1202190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HALEN
9
13:00
1216035 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZUTENDAAL
10
13:15
1214722 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VLIJTINGEN
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
5
12:00
1204214 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOUTHALEN
6
12:15
13618190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GELLIK
7
12:30
1196433 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
8
12:45
1215328 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOLDER
9
13:00
1211991 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIKSINGEN
10
13:15
1213510 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
14702267 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GENK
2
11:15
1200271 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HECHTEL-EKSEL
3
11:30
100036949 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OVERPELT
4
11:45
100040318 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BOCHOLT
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
10
13:15
100040317 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - BOCHOLT
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
7
12:30
100040324 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BREE
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
9
13:00
1209971 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
10
13:15
1206335 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LUMMEN
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
GOVAERTS TINA - DANGER
5
14:02
VAN HOEF INGE - FIDERWELT "N"
10
14:42
VANLOOK AMY - WILKE
11
14:50
GERMEYS JANA - IMAGE
13
15:06
GOFFIN FREYA - CYRANO VH RINGBOOMHOF
14
15:14
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
15
15:22
VANDERHEYDEN ERINA - FORTUNA
16
15:30
PAPS SOFIE - HYRANO
17
15:38
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
18
15:46
DELFOSSE NONA - ANOUSHKA Z
19
15:54
BEUTELS SOFIE - INDY
20
16:02
JAEMERS INGE - HERMES
21
16:10
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
22
16:18
MARX FEBE - SCARLET VAN'T WINKENSHOF
23
16:26
PEETERS JOLIEN - FILISA V/D MOLEKENSHOEVE
KNAEPEN PAULINE - DRIKA
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
PICCARD LINA - ELSIE
2
13:38
GIJZEN SANNE - CLOUSEAU
3
13:46
LUYCK ELINE - LIBERTY VAN HET SCHANSHOF
4
13:54
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
13
15:06
VANDENRYT JULIE - SJORS VAN 'T KAMERTJE
14
15:14
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
15
15:22
SEVERY ELKE - LODOS V/D CUMUL Z
16
15:30
MULDERS LENJA - VIAN H
17
15:38
LIERMAN JOHAN - ZAGREB G
18
15:46
LATHOUWERS KARIN - ULBE FAN DE BOSCHPLEATS
19
15:54
DE RIJCK SHELSY - JABLOUX-A
20
16:02
HAESEN ISABEAU - LYRICA
21
16:10
VAN HERK SANNE - UGENTO
22
16:18
DE WIN ILS - DIE LADY 310512909
23
16:26
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
TIJSKENS JESSIE - WIZZARD VAN DE VOLMOLEN
6
14:10
MARX FEBE - CICERONE
7
14:18
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
9
14:34
RASKIN MARC - NIKITA
10
14:42
VANHOUDT KELLY - JANGO
13
15:06
MICHIELS JAN - NAPOLEON
14
15:14
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
15
15:22
DE WIN ILS - ROMEO
16
15:30
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
18
15:46
SWINNEN ERIK - WENDY
20
16:02
BEELEN SILKE - IRIS VAN HET MIKKENHOF
22
16:18
VRANKEN SARAH - COUNTDOWN
23
16:26
CLAES JEANINNE - MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
LATHOUWERS KARIN - LIESBETH UT DE GROE
7
14:18
CORTEN ULRIKE - ROYALITY
8
14:26
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
11
14:50
LUYCK ELINE - COLA V/H KRIEKELHOF
13
15:06
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
14
15:14
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
15
15:22
VEYFEYKEN KIM - ACE
16
15:30
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
17
15:38
CUSTERS LISA - EL DORADO VAN VRIJHERN
18
15:46
DECKERS CARA - VELVET
19
15:54
PIERLÉ FIONA - BADI
20
16:02
STEIJLEN SAMANTHA - BAVO
21
16:10
REIJNDERS KIM - MARCO VAN HET HOKSENT
22
16:18
LUYCK ELINE - CREVINA Z
23
16:26
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
VANHOUDT KELLY - LANDGRAVIN 28
4
13:54
LOOS ERWIN - CECILIA Z
5
14:02
REYNERS DANNY - MY DREAM
7
14:18
JANSEN GWEN - DAPHNE VAN HET BREUGELHOF
9
14:34
COX EVY - OBASTRA
10
14:42
ACKX ELINE - AYSE T.
11
14:50
HENDRIKS ELINE - MAYA VAN DE HAARTERHOEVE
13
15:06
JANSEN GWEN - OTIS F V/H BLEJANHOF
14
15:14
STEURS LINDSEY - ENJOY
15
15:22
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
16
15:30
LIESENS KJENTHA - GOOGLE MILTOO
17
15:38
HIJTS JINTHE - OMAR
18
15:46
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
19
15:54
LAMBEETS SILKE - KIERAN
20
16:02
THIJS SANNE - UKKIE
21
16:10
BEUTELS TINE - HEALEY
22
16:18
PAESEN GWEN - MITSJIE VAN HET KRAAIENEST
23
16:26
VAN DE WEERDT MIRIAM - VAQUERO
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
3
13:46
SNELLINX KAAT - ELONA
8
14:26
BERVOETS JORDY - LADY LOVELACE
9
14:34
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
10
14:42
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
11
14:50
VANVINCKENROYE GRIET - OLYMPIA VAN 'T HEURNEHOF
12
14:58
TIJSKENS JESSIE - SLASH
13
15:06
SNELLINX KAAT - MAVERICK V/D RODE POELHOEVE
14
15:14
TANS GOELE - FLINTE
15
15:22
GEYSKENS YARI - FLORIS
16
15:30
JANSSEN INE - CLASSIMA
17
15:38
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
18
15:46
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
19
15:54
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
20
16:02
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
21
16:10
CLAIKENS LUCAS - ODE VAN TOURNEBRIDE
22
16:18
WAUTERS TORSTEN - CARLIVALLA Z
23
16:26
BOUCNEAU LIEKE - URONE
SCHUURMANS ELINE - LENNON DU ROTON Z
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
STEEGMANS RAF - NEXT X VAN DE VIKING Z
3
09:16
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
4
09:24
PAUWELS LUC - RUBIO
5
09:32
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
6
09:40
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
6
09:40
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
7
09:48
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
8
09:56
VRANCKEN RUBEN - ANNABELLE Z
10
10:12
NELISSEN LIENE - QUIMBER VAN DEN DRIES
11
10:20
VAN BOMMEL KATHY - WINNETOU
12
10:28
VERHEYEN PETRA - DOMIAT
14
10:44
WOUTERS PETER - MORIANE VAN ORSHOF
15
10:52
NIESSEN LIEN - LEPANTA
16
11:00
JAGER LUNA - FAICO
17
11:08
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
18
11:16
MUES BART - WELNESS VOGELZANG Z
19
11:24
STEVENS HANS - LUBECK
20
11:32
DEBUSSCHERE HUGO - GOOGLE
21
11:40
MORIS BRITT - BARON V
22
11:48
HOEKX SANNE - GOLINO PIJNVENHOF Z
23
11:56
WUYTS MICHELLE - FERRERO VAN HET METTENHOF
24
12:04
BILLEN LIEVE - J'ADORE VAN 'T COOSTERHOF
DIDDEN FEMKE - ELLIOT DE VESQUERIE
OOSTERBOSCH CINDY - CHARLY
VAN DEN HOUT CORNELIS - HIGHLINDA TAONGA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN MOER ANKE - LA SENIORITA
3
09:16
VAN DEN BOORN LINDSAY - JETHRO SOLO
4
09:24
VAN MOER ANKE - O - SPECIAL DER STEENAKKER
5
09:32
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
7
09:48
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
8
09:56
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
9
10:04
KOG EVY - ELLA
10
10:12
LIESENS KJENTHA - DEVINE
11
10:20
LOOS STIJN - O' BELLE FLEUR
12
10:28
OUDERMANS NOA - DYNAMIET VAN DE PEREBOOM
13
10:36
FRANSEN ELKE - PETIT FLEUR
14
10:44
SCHREURS LUC - HALITHYA
15
10:52
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
16
11:00
CONVENTS SILVIA - WHITNEY
17
11:08
VANDE PAER SONIA - HERA VAN DE THIJSHOEVE
18
11:16
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
19
11:24
VANEERDEWEGH NATALIE - DIVA VAN DE AMBROSIUSHOEVE
20
11:32
NAGELS VERA - KAMIRA
21
11:40
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
22
11:48
REIJNDERS ELLEN - HIGH FLYER
23
11:56
HOOGMARTENS JOLIEN - UDINE
24
12:04
VANDE PAER SONIA - ARAGON
25
12:12
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
2
09:08
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
3
09:16
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
4
09:24
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
5
09:32
GEYSKENS SANDRA - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
6
09:40
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
7
09:48
VANDAEL STÉFANIE - EVIEVA
8
09:56
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
9
10:04
VANDE PAER SONIA - BINGO
10
10:12
WAGEMANS ANNELEEN - GRIMALDI DE LA COUR
11
10:20
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
12
10:28
OOSTERBOSCH ANNICK - IMAGO
14
10:44
STIENAERS AXELLE - DONJA
15
10:52
RASKIN CAROLINE - IDOOL LITA SW
16
11:00
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
17
11:08
PAREIJN BIEKE - BLIZZARD-S
18
11:16
SIMONS SOFIE - REMULUS
19
11:24
RIJNDERS KAREN - ILANDRIA VAN HET SMISHOF
20
11:32
VANDEPUTTE JOKE - DYNTE
21
11:40
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
22
11:48
SNIJDERS BIRGIT - O'TINA
23
11:56
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
24
12:04
OYEN AN - DOLORES 809622
25
12:12
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
26
12:20
CONVENTS SILVIA - ALLISON
27
12:28
HENDRIKX ROY - MERRO VAN HET MIKKENHOF
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
VANVINCKENROYE GRIET - FLORENCIO III
15
10:52
BOUSSE MYRIAM - SORICO
17
11:08
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
18
11:16
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
19
11:24
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
20
11:32
THIJS SANNE - BILBO VH WENTJE
21
11:40
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
22
11:48
JAGER MANON - DER LORD
23
11:56
LAHOU BRENDA - DONNA GRACIA
DIDDEN FEMKE - ZOMERHORN MR
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
3
09:20
KNAPEN ANNE-MARIE - EROS
7
10:00
VAN MOER ANKE - HENO HIT
8
10:10
VAN DONINCK JOHAN - FARAH VD STUYVER
9
10:20
KNAPEN ANNE-MARIE - CALEB
10
10:30
HENDRIKX ROY - DUELLINDE
11
10:40
VANVINCKENROYE GRIET - BIENVENUE
12
10:50
STERKENS PETER - ENZO G
13
11:00
COUMANS SANDRA - BELISSA
14
11:10
STASSEN MELISSA - QUAROLINE
15
11:20
CEYSSENS TOM - KYRA
16
11:30
COX BETTY - LODEWIJK VAN DE KAMPERT
17
11:40
DEBAEKE GITTE - GLAMOUR VAN 'T MERELHOF
18
11:50
STEYVERS LISA - ADONAI
19
12:00
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
20
12:10
THAENS ELISE - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:10
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:30
MOLENBERGHS LIESBETH - HERMES H
4
10:40
OYEN AN - LIBERTY
5
10:50
WUIJTS AMBER - JUSCHINSKI VAN DE VOGELZANG
6
11:00
GREGOIRE ANN - DACAPO B
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
5
09:40
CEYSSENS TOM - ELIAS VAN DE BREMHOEVE
6
09:50
SCHUURMANS HELEEN - JILJANE VAN DE KAMPERT
7
10:00
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
13:30
15:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
BLEYS WILLIAM - OTIS F V/H BLEJANHOF
2
13:32
COLLAS INKA - ANNABELLE Z
3
13:34
KNAEPEN GUIDO - KABALLO
4
13:36
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
6
13:40
ANTEUNIS ZOE - CROWNY VH GEBROEKERHOF Z
7
13:42
VANRUSSELT NEELTJE - OXFORD DI LUCA
8
13:44
PEETERS JOLIEN - FILISA V/D MOLEKENSHOEVE
16
14:00
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
18
14:04
CLAIKENS LUCAS - ODE VAN TOURNEBRIDE
19
14:06
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
21
14:10
KEULEN AN-SOFIE - OCTAVIA
23
14:14
STEEGMANS RAF - NEXT X VAN DE VIKING Z
24
14:16
SNELLINX KAAT - MAVERICK V/D RODE POELHOEVE
26
10:50
GEYSKENS YARI - HASTA LA VISTA HC Z
27
14:22
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
28
14:24
DE RIJCK SHELSY - JABLOUX-A
29
14:26
MEYNEN YARA - VIVALDI
31
14:30
FROIDMONT ARNO - OLYMPIC DREAM VAN DE TOEM
36
14:40
LOOS ERWIN - CECILIA Z
46
15:00
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
85
12:48
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
GEERITS KOEN - Mitsjie (BLANCO)
HOUBEN RUBEN - ONLY A DIAMANT HR
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
10:00
12:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
3
10:04
CLEMENS TOON - NIKITA
4
10:06
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
5
10:08
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
6
10:10
EERLINGS JURGEN - MADEMOISELLE
9
10:16
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
10
10:18
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
14
13:56
GOEMANS THYS - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
15
10:28
VANEERDEWEGH NATALIE - DIVA VAN DE AMBROSIUSHOEVE
16
10:30
WUYTS GITTE - CAYENNA VD HOLLEPUT Z
19
10:36
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
21
10:40
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
31
11:00
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
32
11:02
VANHOUDT KELLY - JANGO
33
11:04
BLEYS WILLIAM - DAPHNE VAN HET BREUGELHOF
36
11:10
BAMMENS ERIC - NARNIA VAN DE HORTHOEVE
38
11:14
VAN DEN BOORN LINDSAY - FULL POWER S.P.
39
11:16
COX ELVI - LORETTE
40
11:18
GEERTS LUC - MISTRAL VAN 'T NACHTEGALEHOF
41
11:20
VAN LINDT KATRIJN - WYDAULA
42
11:22
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
44
11:26
COX TIM - ORLANDO VAN DE LUCHT
45
11:28
ANTEUNIS ZOE - CEBLESSE Z
46
11:30
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
47
11:32
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
48
11:34
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
49
11:36
CRAUWELS KAREN - JOOST
50
11:38
KEULEN AN-SOFIE - LIBERTY Z
51
11:40
SEVEREYNS TOM - CIEKE DE BLOEMENDAAL
52
11:42
JANSSEN INE - NOLENTA V. 'T RECHT EIND
53
11:44
REYNERS DANNY - MY DREAM
54
11:46
GEERITS KOEN - RICOLINO Z
55
11:48
VOSSEN DIETE - PRIMA VERA Z (ET)
56
11:50
MUES BART - WELNESS VOGELZANG Z
57
11:52
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
58
11:54
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
59
11:56
PINXTEN PETER - NATCHO MG
61
12:00
CLAES JEANINNE - MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL
62
12:02
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
63
12:04
COPS JOLE - ULYSSA
64
12:06
RASKIN MARC - NIKITA
65
12:08
PICCARD LINA - ELSIE
66
12:10
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
67
12:12
BERVOETS JORDY - LADY LOVELACE
68
12:14
GERMEYS JANA - ECLIPS
69
12:16
PIECK INGE - FELIX VAN 'T ELSENHOUT
70
12:18
ANTEUNIS ZOE - AÏDA VERDI Z
71
12:20
CLEMENS TOON - FARAH VD STUYVER
79
12:36
GOFFIN FREYA - CYRANO VH RINGBOOMHOF
80
12:38
COX TIM - ONLINE VAN DE BEUZERIK
81
12:40
STEEGMANS RONALD - MOCHITO VAN DE HEIDE
82
12:42
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
83
12:44
LIESENS KJENTHA - DEVINE
84
12:46
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
86
12:50
GEYSKENS YARI - ORINTA L
87
12:52
LOOS STIJN - O' BELLE FLEUR
88
12:54
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
89
12:56
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
GEERITS KOEN - TORDINO Z
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
OYEN AN - APRICATE
2
09:02
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
3
09:04
WUYTS GITTE - VIOLETTA
4
09:06
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
5
09:08
VRANKEN NICK - NOORTJE VAN HET HEIDEHOF
6
09:10
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
7
09:12
GEERTS PAULINE - MIRABELLE 28
8
09:14
GEYSKENS YARI - FLORIS
9
09:16
DAENEN JOHAN - FRULING DD
10
09:18
MISSOTTEN MARIE - CORINO
12
09:22
OUDERMANS NOA - DYNAMIET VAN DE PEREBOOM
14
09:26
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
16
09:30
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
17
09:32
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
18
09:34
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
19
09:36
DAENEN JOHAN - COOPER Z
20
09:38
STEIJLEN SAMANTHA - NOTIME Z
21
09:40
LOOS STIJN - GALOPEUR
22
09:42
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
23
09:44
OYEN AN - DOLORES 809622
24
09:46
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
25
09:48
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
26
09:50
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
27
09:52
VANHOUDT KELLY - LANDGRAVIN 28
28
09:54
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
29
09:56
KOLEN EMMA - ALICANTE W Z
31
10:00
PINXTEN PETER - NEL P
32
10:02
VAN HEESWIJK MAITE - UDETTE
33
10:04
PAESEN GWEN - WILKE
34
10:06
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
35
10:08
VANRUSSELT SEPPE - IKARA VAN DE GEENEINDE
36
10:10
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
37
10:12
PANIS TOON - KITTA VAN HET PANISHOF
LOOS STIJN - GALOPPEUR
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
10:15
11:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:15
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
2
10:17
LOOS DANNY - NAPOLEON
3
10:19
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
4
10:21
JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
5
10:23
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
6
10:25
COPS NATHALIE - GO ON
7
10:27
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
8
10:29
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
9
10:31
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
10
10:33
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
11
10:35
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
12
10:37
GEERTS PAULINE - NIXON 28
13
10:39
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
14
10:41
VANDENBERK ANKE - MELBOURNE ODEVELD
15
10:43
PINXTEN PETER - MIEL P
16
10:45
JANSSEN INE - CLASSIMA
17
10:47
DIDDEN SILKE - ELEGANT V/H DINGENSHOF
18
10:49
VAN HEESWIJK MAITE - WIPPER P
19
10:51
DEBUSSCHERE HUGO - GOOGLE
20
10:53
VRANKEN NICK - FLEUR VAN HET HEIDEHOF
21
10:55
SCHEPERS JORIS - LIVE STRONG VAN DORPERHEIDE
22
10:57
PIECK INGE - C-CANABIS HC Z
23
10:59
CUSTERS AN - CAMPIOLA VAN DEN HOENDRIK
24
11:01
GEERITS KOEN - NOBLESSE 13
25
11:03
COX FRANKY - MACIANA VAN'T HEIDEVELD
26
11:05
MAESEN LIEZE - NECADEAU VAN 'T GELUTT
28
11:09
DIRICKX SUS - MAGIC STAR VD BERGHOEVE
29
11:11
GERMEYS DANIEL - IMAGE
30
11:13
ACHTEN SILKE - KITA
31
11:15
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
32
11:17
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
33
11:19
KONINGS STEVEN - KYRA
34
11:21
HAESEN ISABEAU - LYRICA
35
11:23
VANNOPPEN MARGOT - CONTACT ME ON THE ROCKS Z
36
11:25
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
LOOS STIJN - C-BREAKER Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:45
15:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
2
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
3
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
4
GEERITS KOEN - LUNA 11
5
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
6
PIECK INGE - ENTERPRISE
7
STERKENS PETER - ENZO G
8
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
9
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
10
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
11
VANSCHOENWINKEL BRITTA - FIREBALL
12
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
13
SCHEPERS JORIS - DIVA Z
14
HAUTEKIET JUNO - FYNTON
15
LOOS DANNY - KIRENTINA VAN HET GILDENHOF
15
09:28
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
16
MORIS BRITT - GALANSA
17
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
18
ANTEUNIS ZOE - HAPPY DANCER
19
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
20
GEERITS KOEN - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
21
BUCKINX FERDY - HIANKA
22
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
24
GEERTS PAULINE - JANDARELLE
26
COX FRANKY - KASPER VAN 'T HEIDEVELD
27
11:07
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
27
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
28
DIRICKX SUS - MEPHISTO VAN 'T ULENHOF
29
VANDENBERK ANKE - T CHIQUITA A Z
30
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
31
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
32
VANHOUDT KELLY - TOLEDO
33
GEERTS LUC - ZENDOR Z
34
SCHEPERS JORIS - MISSY
35
LOOS DANNY - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
36
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
37
GEERITS KOEN - MYTHO VAN DE SMEETS
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:15
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LOOS DANNY - DOMIENO BOY VAN HET GILDENHOF
2
GEERITS KOEN - KALUNA
3
ANTEUNIS ZOE - CHARISMA VH GEBROEKERHOF Z
4
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
5
GOEMANS THYS - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
6
KONINGS STEVEN - EZRA
7
SCHEPERS JORIS - BAROMAAT Z
8
VRANKEN NICK - CALLANO Z
9
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
10
GOEDHUYS FREDERIK - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
11
PIECK INGE - FALKO VON ROCHERATH
12
SMEETS BEN - HALUNA VAN HET HUBESHOF
13
LOOS DANNY - KINKY BOY VAN HET GILDENHOF
14
GEERITS KOEN - KASTAR VAN 'T HEMELDONK
15
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
16
GEERTS LUC - KABISTO
17
PLAS LOUIS - OPTICIEN Z
18
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
19
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
20
ANTEUNIS ZOE - WODAN VAN HET GEBROEKERHOF
21
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
22
GOEMANS THYS - KAMIRA
23
KONINGS STEVEN - FIDEL
24
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
25
LOOS DANNY - LORENZO - L
25
PAPS PEDRO - JUGENDLIEBE V/D PEERDEBLOOK
26
GEERITS KOEN - PALIE-TER VD MOLENBERG Z
EERLINGS KISSY - TREASURE VAN HET EEROPAHOF
15/08/2018 - ZRTL1809 - KURINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots