{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100035998 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BAZEL
2
10:45
100025263 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-NIKLAAS
3
11:00
100025336 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - TORHOUT
4
11:15
100035404 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERBEKE WAAS
5
11:30
100030080 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PASSENDALE
6
11:45
9301690 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOCHRISTI
7
12:00
100039903 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - AFFLIGEM
8
12:15
14661548 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINAAI
9
12:30
100029745 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAMBEEK
10
12:45
1272619 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - IZEGEM
11
13:00
100041586 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KERKSKEN
12
13:15
100041743 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ERPE MERE
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100017585 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WERVIK
2
10:45
1273124 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MIDDELKERKE
3
11:00
1270801 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-GILLIS-WAAS
4
11:15
100018134 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OESELGEM
5
11:30
100036443 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ERPE MERE
6
11:45
5570022 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MERELBEKE
7
12:00
1271609 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZELE
8
12:15
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
9
12:30
13013154 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WACHTEBEKE
10
12:45
100023626 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAARSCHOOT
11
13:00
8232670 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MAARKEDAL
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100024242 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OESELGEM
2
10:45
9347362 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERELBEKE
3
11:00
100040014 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MOERZEKE
4
11:15
100024243 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARDOOIE
5
11:30
100035001 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERCHTEM
6
11:45
2379934 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WAMBEEK
7
12:00
11909071 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - IZEGEM
8
12:15
100039992 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KALLO
9
12:30
13575350 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WAASMUNSTER
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1272013 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ARDOOIE
2
10:45
11168942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ERPE MERE
3
11:00
15137555 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WACHTEBEKE
4
11:15
100039955 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BAZEL
6
11:45
11893917 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BASSEVELDE
7
12:00
5501516 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LO RENINGE
8
12:15
100040023 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OPWIJK
G1
Ring G1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100040528 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
2
10:45
100030922 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
3
11:00
100040680 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOKEREN HEIENDE
4
11:15
100040628 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
5
11:30
100010681 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
7
12:00
1269989 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERBEKE WAAS
8
12:15
100030370 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
9
12:30
100031022 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
10
12:45
100041557 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZELE
11
13:00
100041072 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MAARKEDAL
12
13:15
100040676 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAMBEEK
G2
Ring G2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
14
13:45
100041084 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
15
14:00
100041088 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
10631604 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERCHTEM
2
10:45
2543016 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZONNEBEKE
3
11:00
14656700 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAMBEEK
4
11:15
100018400 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ASSE
5
11:30
5997428 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINAAI
6
11:45
100017495 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
7
12:00
3930924 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - EKSAARDE DOORSLAAR
8
12:15
13514928 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINT-GILLIS-WAAS
9
12:30
100030332 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
10
12:45
5489691 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - EKSAARDE DOORSLAAR
11
13:00
13602733 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - VOLLEZELE
12
13:15
13983659 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BASSEVELDE
13
13:30
8379786 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAASMUNSTER
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
13983558 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
2
10:45
100035992 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BRAKEL
3
11:00
14639017 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
5
11:30
100001647 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
6
11:45
100017464 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MAARKEDAL
7
12:00
1271912 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
9
12:30
14739754 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
SCHEERS JASPER - PICKLES
3
09:16
DE REN FEMKE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
4
09:24
BOUTS LAURA-MARIE - PEANUT
5
09:32
VAN CLEEMPUT TESS - NANCY
6
09:40
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
7
09:48
VAN PAMEL NIELS - HEATHER LILLY
8
09:56
DE ROO ELLA - TIBO
9
10:04
IDELER NOÉMIE - MONET
10
10:12
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
11
10:20
VERMONDEN FLORIAN VIC - DENVER
12
10:28
DE WAELE THIBAULT - JEFF
13
10:36
DE LOOSE MIRTE - FURY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
SUFFYS NOORE - POCOLOBO
5
09:32
GOOSSENS MARIE - WINNETOU
6
09:40
DRIESENS DIEUWKE - BOLDERSHOF ELIANDRO
7
09:48
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - LOTTE
8
09:56
GHOZLAN LILLY - LIEZEL
9
10:04
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
10
10:12
VAN ROSSEM MARGAUX - STILLE HOEKJES COCO
11
10:20
VERMEIR NEIL - PLAY BOY
14
10:44
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
15
10:52
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
16
11:00
REMAUT TOON - MEXX
17
11:08
VAN GYSEL LOUISE - LIESJE
18
11:16
WERBROUCK NOOR - ZARA
19
11:24
DE MEYST MATHIS - BRUINTJE
20
11:32
TIMMERS MARGAUX - SARA
21
11:40
FERKET LISSE - STORM
22
11:48
VAN DIJCK ANNA-LAURE - PERLHOF LISA
23
11:56
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
24
12:04
COOL EMMA - FALADA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
6
09:40
GEVAERT TIMON - EBONY VAN DE KERKWEIDE
7
09:48
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
8
09:56
DE CONINCK FIEN - CAMAI
9
10:04
DIEU LEONIE - DOESJKA
10
10:12
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
11
10:20
SEGERS LARS - APADANA AMINI
13
10:36
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
14
10:44
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
15
10:52
VAN MOER WOUT - LEVI
16
11:00
VAN DE WALLE AURÉLIE - HEGELSHOF'S BJORN
17
11:08
NAUDTS TOM - BILLY
18
11:16
MAROTEN BREND - WINALDA HIEM'S LIGHTNING
19
11:24
DE VOS TUUR - SMARTIE
20
11:32
VERMEULEN KATO - DJIGGER
21
11:40
COOL MARGOT - FALADA
22
11:48
VAN PAMEL NIELS - LIVA VH PAARDEVELD
23
11:56
DE WAELE MATHIEU - ROSA'S CARMEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
11:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
2
11:08
TIMMERS ASTRID - SARA
3
11:16
DE CLERCQ ELISE - MADELIEF'S SANNE
6
11:40
VERCAUTEREN ILANA - DOBBEL
7
11:48
HERWEYERS ALEXINE - MONA
8
11:56
DE WITTE FLOOR - BEAU
9
12:04
SARENS PIETER-JAN - PRINS ALEX
10
12:12
SAEY LORE - SUMMER
11
12:20
KEISSE SAAR - PEPITA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DELANGHE NOAH - WELSH BOY
2
09:08
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
3
09:16
MOORS JEANNE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
4
09:24
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
5
09:32
SCHEERS JASPER - GOREN PIROU
6
09:40
VERMEULEN KATO - OTJE VAN HET KUILENHOF
7
09:48
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
8
09:56
GARDEYN GIARA - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
9
10:04
VAN HOLLEBEKE JULIE - BORGHOF'S GENTLE GERWIN
10
10:12
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
11
10:20
GEVAERT LOTTE - LADY
12
10:28
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
14
10:44
VAN ZELE INEZ - ZWARTE WATER'S WILMA
15
10:52
GARDEYN GIARA - WINNIE
16
11:00
VERKEST AXEL - DISNEY
17
11:08
DIEU LEONIE - RAMBO
18
11:16
BERGHGRACHT AMÉLIE - MALTASHOF GOLDY BOY
19
11:24
EVENS TIEBE - SPIRIT
20
11:32
MESOTTEN LISA - LILLY
21
11:40
BELLEMANS SEPPE - HANSJE
22
11:48
DE WANNEMAEKER LOTTE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
23
11:56
VAN HECKE JELLE - TELENE
24
12:04
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
25
12:12
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANHAVERBEKE PAULINE - CLOVER
3
09:16
COOL EMMA - LOLA
4
09:24
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
5
09:32
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
6
09:40
CNUDDE ESRA - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
7
09:48
VAN GYSEL CHARLOTTE - LAMBADA
8
09:56
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
9
10:04
LAMBERTS XANDER - LIESJE
10
10:12
RUBAN AUKE - SUMMER
11
10:20
DE CONINCK MATS - JESSIE
12
10:28
GHEKIERE LANIS - ORLANDO VAN DE CAEMSHOEVE
14
10:44
DAY RANI - SERGE
15
10:52
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
16
11:00
DE WITTE FLOOR - FLICKA
17
11:08
DE BRABANDER MARIEKE - VAN DE LEYDENBURG'S MANDOER
18
11:16
LAMBERTS XANDER - MIRA
19
11:24
MARTENS JILKE - FLIKA
20
11:32
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
21
11:40
DE GLAS LENTL - SPLINTER
22
11:48
PEETERS NENA - APACHE
23
11:56
BELLEMANS BRAM - BIEKE
25
12:12
VAN LAECKEN BRITT - CHIPPIE
FAUT JOELINE - LADY
FAUT JOELINE - SEA OF MEMORIES
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ROXY
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE PELSMAEKER NIEKE - BAM BAM
3
09:16
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
4
09:24
CALLENS FREEKE - BOLLEKE
5
09:32
RUBAN IBEN - TROUSHKA
6
09:40
VACKIER ALICIA - KASANOVA VAN 'T HEIKE
7
09:48
FRANCO KJENTA - GOYA
8
09:56
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
9
10:04
VAN MIEGHEM RENÉE - IGOR DE LA LOENA
10
10:12
MATTHYS ELIAS - ORIENT STAR DU LOGIS
11
10:20
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
13
10:36
DE WOLF CAITLIN - BONNY
14
10:44
FERKET LISSE - SPIRIT
15
10:52
DEWULF FLORE - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
16
11:00
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
17
11:08
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
18
11:16
PLASCH JOLIEN - PRINSES DIOR
19
11:24
WAUTERS HELENA - FIENTJE
20
11:32
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
21
11:40
DIEU MARTHE-LOUIZE - SURPRICE
22
11:48
VANSIELEGHEM MAITÉ - MOUSTIQUE
23
11:56
LABELLE LINDE - TYPSY
24
12:04
DIEU MARTHE-LOUIZE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
STALPAERT FEMKE - STEFANIE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE WISPELAERE NATHAN - GOODLUCK TER PUTTE
2
09:08
RUBAN RENKE - SUMMER
3
09:16
DE NEEF SEM - SANDY
4
09:24
DEVOS LAURICE - BELLO
5
09:32
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
6
09:40
DEBLON MARGAUX - MAX
7
09:48
DEGRAEVE MARGOT - STEFFIE
9
10:04
DE POORTER DELPHINE - NORAH
10
10:12
STRAGIER MARTHE - VALENTINO
11
10:20
DELMOTTE SANDER - TUNJA'S JESSICA
12
10:28
DE NEEF SEM - CADET
13
10:36
DENORME EMMA - FLUPKE
14
10:44
VAN GYSEL OLIVIER - SANDY
15
10:52
STOELZAET JELLE - FANNY
16
11:00
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
17
11:08
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
18
11:16
VANDEKERCKHOVE LÖIC - PINO
19
11:24
DE BRABANDER SILKE - VAN DE LEYDENBURG'S MANDOER
20
11:32
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
21
11:40
MARTENS MARIT - RAMBO
22
11:48
VERDICKT LORE - LISIENA
23
11:56
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
24
12:04
MINNEBO BASTIEN - MUISHOEKEN KASPER
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
BOUTS JEF - CREEPY
3
09:16
GEVAERT LOTTE - PEPPER
4
09:24
LUYPAERT YAËL - BEAUTY
5
09:32
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
6
09:40
JACOBS XENIA - BREEZER
7
09:48
DRIEGHE LINDE - SUNNY
8
09:56
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
9
10:04
BOUTS JEF - PAULIEN DU QUESNOY
10
10:12
DURT ANGELINA - FLEUR
13
10:36
VERCAUTEREN ILANA - PRINSES
14
10:44
VANHAVERBEKE NICOLAS - HERMIEN
15
10:52
DE RIDDER ELINE - RUBY
16
11:00
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
17
11:08
MATTHYS ELIAS - SEMIER
18
11:16
DE VOS KATO - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
19
11:24
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
20
11:32
VAN MIEGHEM RENÉE - NIKITA
21
11:40
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
22
11:48
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
23
11:56
DE MEYST KATO - PIA D'OR
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
09:56
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
HERWEYERS EMILIE - JOLI
4
09:24
SARENS PIETER-JAN - STELLA
5
09:32
KEISSE NOOR - SHADOW
6
09:40
HANTSON AMALIA - MELADELLE'S DALORES
7
09:48
BILLIET HANNE - DISNEY
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
D'HALUWIN LUNA - DARIO
4
09:24
VANTIEGHEM NYNKE - LEENTJE
5
09:32
VERMEULEN HANNE - LADY
6
09:40
DE WAELE THIBAULT - BOY
7
09:48
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
8
09:56
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
9
10:04
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
10
10:12
SCHOLLAERT KIARA - FELICIA MALTASHOF
11
10:20
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
13
10:36
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
14
10:44
VAN GHELUWE MARGOT - PATSY
15
10:52
SCHEERS BRENT - SPECIAL SURPRISE CHICCO JUNIOR
16
11:00
DERIDDER AMY - CILANO
17
11:08
RAMOUT KYARA - STAR
18
11:16
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
19
11:24
SESSELLE ANGELINA-DINARA - DIVA VAN PRINSEVELD
20
11:32
DE BACQUER MATTHIAS - KADO
21
11:40
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
22
11:48
RUBAN AUKE - LENTE VAN 'T SANTHOF
23
11:56
LESTIENNE NINTE - ZEB
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
ANDRIES HANNES - SNOW II
5
09:32
DE VOS LUCCA - HALEEN
6
09:40
DE SMET YOLINE - KAPOENTJE
7
09:48
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
8
09:56
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
9
10:04
DRIEGHE LANDER - SHADOW
11
10:20
BOELENS CÉLESTE - BEKVELD'S DOLF
13
10:36
BOUDONCK HANNE - TINKY WINKY
14
10:44
DELANGHE AUDREY - MISS DREAM STABLES
15
10:52
DENDOOVEN ELINE - WINSTON
16
11:00
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
17
11:08
DE SWAEF LUNA - SISKA
18
11:16
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
19
11:24
DEPREZ JUSTINE - WARDJE VAN 'T OUD HOF
20
11:32
PENNEMAN STEF - NIKITA
21
11:40
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
22
11:48
MESTDAGH FRAN - ORLANDO
23
11:56
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - DI-DI VON BÄUMKEN
24
12:04
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
NOPPE JEROEN - BLUE GIRL
5
09:32
HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
6
09:40
DE BRABANDER SILKE - EDELSTER VAN DE VONDELHOEVE
7
09:48
SOENENS SUZAN - MOLENAAR'S LITTLE KING
8
09:56
BELLEMANS SENNE - VIOLA
9
10:04
BRAECKMAN MILA - GRASIYA
10
10:12
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
11
10:20
COOL EMMA - RUDOLF
14
10:44
LUYPAERT YAËL - IGOR
15
10:52
HAMERS JUNO - FIONA
16
11:00
CUYPERS JASMIJN - CANDY
17
11:08
DE LOOSE MIRTE - WINNIE
18
11:16
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
19
11:24
VAN TORNHAUT DAAN - PRIDE
20
11:32
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
21
11:40
DE BRABANDER JANNE - BEAU
22
11:48
PENNEMAN LORE - JEWEL
23
11:56
JANS WINTER - ANGEL
POPPE DAAN - HENSHOF LADY OLIVIA 07.00839 B
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
CORNELIS CELINE - ANTALYA
5
09:32
CUYPERS KAREN - EROS
6
09:40
MOENS YOUNA - BEAUTY
7
09:48
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
8
09:56
LABELLE LIESE - SUNSET GOLD TS
9
10:04
DEVOS LAURICE - NUTELLA
10
10:12
FRANCO KJENTA - SCOOBY
11
10:20
VAN HOECKE MANOU - RADJA
13
10:36
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
14
10:44
DENEULIN LUCA - FIVE HILLS LINDSEY
15
10:52
DAEM MARIE - LIGHTNING
16
11:00
DAY AMBER - SOFIETJE
17
11:08
WERBROUCK TOON - MAURO-R
18
11:16
JACOBS XENIA - AMICA
19
11:24
VAN HOLLEBEKE JULIE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
20
11:32
JACOBS LUNA - WISKY
21
11:40
DE WILDE ZITA - TEKILA
22
11:48
DE STORME SAAR - TIARA VAN PRINSEVELD
23
11:56
SONNEVILLE WOUT - SCHIMMELTJE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DESMET JADE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
3
09:16
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
6
09:40
WELVAERT CATHÉLINE - ZOE DENEX'S 5280170400954 D
8
09:56
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
9
10:04
WIJNANT JADE - TUBOR
10
10:12
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
11
10:20
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
13
10:36
DE MEULEMEESTER JULIE - ROOSJE
14
10:44
VERGOTE GILL - FLITS
15
10:52
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
16
11:00
DEPREZ JOLIE - PIDO
17
11:08
ROEGIERS KATO - LIBERTY
18
11:16
BOUTS JONAH - SPIRIT
20
11:32
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
21
11:40
DUMON SHIRLEY - URANIUM VAN HET GOORHOF
22
11:48
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
23
11:56
POPPE LORE - PINK
CAPPOEN SELINE - OILILY
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
10:04
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:04
SCHOONBAERT LORE - NOBLESSE
2
10:12
COOLS LAURE - ALL STAR
3
10:20
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
4
10:28
DHONDT LENNERT - MEADOW
6
10:44
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
7
10:52
D'HONT ISAURA - BLEUSTAR
8
11:00
DE VOS LUCCA - HARLEKIJN
9
11:08
MALFLIET FRAN - NINA
10
11:16
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
11
11:24
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
11:40
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:48
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
4
12:04
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
HAMERS JOEL - ORCHID'S NANETTE
3
13:16
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
5
13:32
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
7
13:48
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
8
13:56
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
9
14:04
DE GOE AYFER - QUARESMA VAN HET HAVERVELD
10
14:12
MAES GILLIS - KWARTO
11
14:20
D'HAEYER JORRE - FRITSKE
12
14:28
MOORS MARTHE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
13
14:36
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - BOWIE
14
14:44
DEGROOTE EMMA - NEWTON VAN HET STRATENEINDE
15
14:52
BELLEMANS HANNE - FRED
16
15:00
DE GOE AYFER - FOX DOMINO
17
15:08
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
18
15:16
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
19
15:24
DAY ANKE - ANNIE
20
15:32
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
21
15:40
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
22
15:48
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
23
15:56
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
24
16:04
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
25
16:12
MOORS MARTHE - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
26
16:20
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
2
13:08
MARÉCHAL LOTTE - QUELLE BELLE VD VOGELZANG
3
13:16
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
5
13:32
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
6
13:40
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
7
13:48
VERBEKE JULIE - CHARMEUR
8
13:56
KINT RESA - JAZZ (COBRONC'S LOEBAS)
9
14:04
DECUYPER ISALLY - R - ZENDOR VAN HET WEYERSHOF
10
14:12
GARMYN ILISE - FLEXOR
11
14:20
CALLENS DIEDE - BIJOUX
12
14:28
NOPPE ASTRID - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
13
14:36
ANDRIES NIELS - NINJA-V
14
14:44
D'HAEYER NOOR - HAGELKRUIS SABINE
15
14:52
VAN PAMEL BREND - JIRONDINE "V" VAN HET JUXSCHOT
16
15:00
ROGIERS MEREL - PIEKE'S GOLDEN MISS TUFFY
17
15:08
VAN DE WEGHE GILLES - LOEZA
18
15:16
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
19
15:24
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
20
15:32
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
21
15:40
VAN PAMEL BREND - FINNLADY VH PAARDEVELD
22
15:48
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
23
15:56
CLAEYS EVY - WEST COAST COOLEO
24
16:04
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN MALDEREN DINA - KAATJE
3
13:16
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
4
13:24
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
5
13:32
DUBOIS ARTHUR - KANTJE'S CITA
7
13:48
DEMAN BRITT - SHULLY
8
13:56
DELMOTTE SARAH - DASHER
9
14:04
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
10
14:12
DEBLON MARIE-JULIE - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
11
14:20
DE WILDE KAAT - SILVER
12
14:28
VERBEKEN AUKJE - KING OF CLARE
13
14:36
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
14
14:44
DERIDDER CHELSY - CHICA
15
14:52
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
16
15:00
D'HAEYER BERRE - BEAUTY-9
17
15:08
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
18
15:16
FRANCO QUINTEN - FIRE
19
15:24
VAN MELKEBEEK GAËLLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
20
15:32
SAEY MAITE - WIDDY
21
15:40
DEVACHT FAYE - MIEKE
22
15:48
DRIEGHE LINDE - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
23
15:56
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
24
16:04
BOSMAN AMBER - CARLOS
25
16:12
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
26
Ring 26: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BAERT ELISE - HARA
2
13:08
SCHEPENS JULIE - JOLY'S GRACE KELLY
4
13:24
DE KIMPE AMBER - LEONARDO VAN PRINSENHOF'S
5
13:32
CRUYPELINCK FIEN - FRANCINE 3
6
13:40
SCHEPENS JULIE - WHODUNIT
7
13:48
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
8
13:56
WAUTERS SANDER - WANNES
9
14:04
DE KIMPE AMBER - ALI 153
10
14:12
LETEN SILKE - C'EST JOLIE
11
14:20
DE RIJCK JENTE - CHANEL
12
14:28
BAERT ELISE - JOKE VAN DE VONDELHOEVE
13
14:36
DAEM MARIE - OSCAR VAN D'OUDE OVEN
14
14:44
PILLE CHARLIEN - PINK FLOYD
15
14:52
LOGIE ILIA - AMBER
16
15:00
TIMMERS ASTRID - FLEUR
17
15:08
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
18
15:16
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
19
15:24
VERBUNT SOFIE - MALEUR
20
15:32
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
21
15:40
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
22
15:48
VACKIER LAURENS - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
23
15:56
PEETERS WIES - MEVERIK
24
16:04
LENAERTS CELINE - MOBRY DES OCEANS
27
Ring 27: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
HEYTENS LOUISE - MACHO
2
13:08
DE VOS IMANI - KIKI
3
13:16
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
4
13:24
VAN BOXSTAEL LINDE - SULTAN VAN DE GROENWEG
5
13:32
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
6
13:40
VAN DER BIEST DAAN - BANDOLERO DE RIO
7
13:48
IMPENS ANTON - JOLY'S HANNE
8
13:56
CNUDDE CHLOE - NAPOLEON HOF TER ZEEDIJCKE
9
14:04
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
10
14:12
VAN DER HASSELT ZOË - E-ANNABEL
11
14:20
SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
13
14:36
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
14
14:44
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
15
14:52
HAMERS BRITT - ELLA VAN HET WEZEHOF
16
15:00
VANHECKE GUILLAUME - CASTELLO
17
15:08
VAN HOECKE MANOU - FINDELLE II
18
15:16
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
19
15:24
WERBROUCK DAAN - TOMMEKE VAN DE KRUISHOEVE
20
15:32
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
21
15:40
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
22
15:48
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
23
15:56
DE POTTER JULIE - ANKY
24
16:04
APER JUSTINE - OILILY VAN DE BUCXTALE
28
Ring 28: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
FAUT JOELINE - UILHOF MASSIMO
3
13:16
DE WEIRT MARILYNE - MACHO
4
13:24
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
5
13:32
SCHOLLIERS LOTTE - BELLISIMA
6
13:40
MARÉCHAL MARGO - QUELLE BELLE VD VOGELZANG
7
13:48
DEREYNE PIPPA - INDY VAN HET SPRINKELEHOF
8
13:56
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
9
14:04
VAN CAUTER JARRE - MADONA
10
14:12
VAN VLIET MANON - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
11
14:20
KEISSE NOOR - PARCIVAL
12
14:28
CAIGNAU KATO - BONNIE (BEAU)
13
14:36
DE LOMBAERDE CHANEL - JULIE
14
14:44
VAN HOVE ROBBE - EBONI VN DE WATERHOEVE
15
14:52
RUBBENS JANA - CARESSE
16
15:00
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
17
15:08
NOPPE JEROEN - LUCKY
18
15:16
DE GLAS LENTL - BLACK LADY
19
15:24
CALLEWAERT ALEXY - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
20
15:32
RAES SILKE - JAPPELOUP
21
15:40
DUPONT AUKE - JAZZ VAN DE KLIMOP
22
15:48
DELMOTTE LOUKA - BOUNTY VAN PRINSENVELD
23
15:56
BOSMAN EMILY - ELIN Z
24
16:04
CORNELIS ERIN - BAS
29
Ring 29: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LEVECQ CEDRINE - BEAUTY B
3
13:16
MELIS LOTTE - FHOENIX
4
13:24
DENORME EMMA - VICTOR
5
13:32
VANDENBERGHE CHARLOTTE - CARINA DU BOIS
6
13:40
DE WOLF CAITLIN - KAYLY
7
13:48
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
8
13:56
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
9
14:04
BELHAJ IMANE - SHADOW
10
14:12
POPPE LORE - RAMIRO
11
14:20
BACKERS ZITA - WITJE
12
14:28
PETILLION MANON - JOS
13
14:36
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
14
14:44
DENEULIN ELIAS - CINDY
15
14:52
DENORME EMMA - ONLY
16
15:00
BOUTS JONAH - IMBRA
17
15:08
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
18
15:16
DE STORME TIEBE - KALIEF
19
15:24
DESOMVIELE LISE - RIO
20
15:32
BRAET ROBIN - COSTA
21
15:40
SCHAETSAERT HANNELORE - KANTJE'S FIDALGO H.
22
15:48
VERMOORTELE LOORKE - BITHOWRA VAN DE ZONNEHOEVE
23
15:56
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
24
16:04
MESOTTEN HANNE - FLASH HARRY
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
7
13:48
VAN KEYMOLEN LENNE - ORCHID'S ARMENII
8
13:56
BLOMMAERT INE - NALICE
9
14:04
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
10
14:12
BAEYENS GAETE - RINGO
11
14:20
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
13
14:36
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
14
14:44
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
15
14:52
VACKIER LAURENS - CLARK
16
15:00
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
17
15:08
VAN LAETHEM JANA - FRITS
18
15:16
WILLEM LÉONIE - FLORIS
19
15:24
DE WISPELARE SAM - ADRIANEHOEVE'S KEANU
20
15:32
ROEGIERS KATO - SANI
21
15:40
HERWEYERS EMILIE - GOLDMARIE
22
15:48
VERMEULEN ARTHUR - EROS VAN 'T LANGEVELD
23
15:56
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
LABEEUW FEMKE - MADAGASCAR
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
13:48
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
8
13:56
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
9
14:04
DE BACQUER JULIE - FIOCCO
10
14:12
VANFLETEREN ANOUK - CONNIE
11
14:20
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
13
14:36
CLAEYS EVY - EEFJE VAN HET PUTTENHOF
14
14:44
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
15
14:52
WELVAERT CATHÉLINE - ROXANNE
16
15:00
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
17
15:08
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
18
15:16
BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
19
15:24
ANDRIES NIELS - TORNADO
20
15:32
VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
21
15:40
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
22
15:48
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
23
15:56
RUBBENS JANA - FIDJI
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE KIMPE AMBER - CONCIERGE
5
13:32
LENAERTS CELINE - SPLINTER
6
13:40
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
10
14:12
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
11
14:20
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
13
14:36
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
14
14:44
SCHOONBAERT JULIE - MYLADY LECO
15
14:52
MAES AMELIE - MEIKE
16
15:00
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
17
15:08
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
18
15:16
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
19
15:24
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
20
15:32
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
21
15:40
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
22
15:48
POPPE JULIE - QUARACTER VAN DEN MEULENKOUTER
23
15:56
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
8
13:56
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
9
14:04
DE LANGE STEFFIE - KANTJE'S RAFAELLO
10
14:12
DIELTJENS EMMA - HEIHOEVE'S NICK
11
14:20
VAN DE WEGHE GILLES - LENTHE VAN DE SCHEGELHOEVE
13
14:36
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
14
14:44
BRAET ALINE - ORCHID'S BOYAN
15
14:52
DERVAUX LUNA - URANIA OUDENBERGS
16
15:00
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
17
15:08
POLFLIET BRITT - NOISETTE
18
15:16
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
19
15:24
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
20
15:32
DE LANGE STEFFIE - ZAZOU
21
15:40
VAN LIERDE EMILIE - WINNETOU
22
15:48
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
23
15:56
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
24
16:04
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:00
16:16
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:24
VERCAUTEREN BO - VIOLA
6
14:40
KILLEMAES ELINE - MUSQUE DE RECHRI
7
14:48
DEVOLDERE JUSTINE - ZANDBERG'S FEBE
8
14:56
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
10
15:12
PENNEMAN FEMKE - ISPERANTO
11
15:20
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
12
15:28
BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
13
15:36
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
14
15:44
VANDERHAEGE FLORE - BONNIE
15
15:52
VACKIER FRANCIES - MAGENO
16
16:00
DERVAUX LUNA - ZOELOE
17
16:08
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
Spelterre
Spelterrein KÜR MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
13:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
100041087 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - ANZEGEM
2
13:15
100035687 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - OESELGEM
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
12:32
12:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:35
VAN CLEEMPUT TESS - NANCY
4
12:37
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
5
12:39
SCHEERS JASPER - PICKLES
6
12:41
DE LOOSE MIRTE - FURY
7
12:43
VAN PAMEL NIELS - HEATHER LILLY
8
12:44
DE ROO ELLA - TIBO
9
12:46
VERMONDEN FLORIAN VIC - DENVER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:08
12:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:08
BOUTS JEF - PEANUT
2
12:09
VERMEIR LOUISE - LILLY
6
12:17
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
7
12:19
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
8
12:20
DE WAELE THIBAULT - JEFF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
12:49
13:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:49
DE WAELE MATHIEU - ROSA'S CARMEN
2
12:50
VAN GYSEL LOUISE - LIESJE
3
12:52
FERKET LISSE - STORM
4
12:54
VAN MOER WOUT - LEVI
5
12:56
CORNELIS CELINE - BEAU
10
13:05
DE REN FEMKE - WENDY
11
13:07
HERWEYERS ALEXINE - MONA
12
13:09
GHOZLAN LILLY - LIEZEL
13
13:11
VAN DIJCK ANNA-LAURE - PERLHOF LISA
14
13:12
DE CONINCK FIEN - CAMAI
15
13:14
NAUDTS TOM - BILLY
16
13:16
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
17
13:18
DE VOS TUUR - SMARTIE
18
13:20
VAN DE WALLE AURÉLIE - HEGELSHOF'S BJORN
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
14:09
14:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:09
WERBROUCK NOOR - ZARA
2
14:10
VAN ROSSEM MARGAUX - STILLE HOEKJES COCO
3
14:12
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - LOTTE
4
14:14
SARENS PIETER-JAN - PRINS ALEX
5
14:16
VERMEULEN KATO - DJIGGER
6
14:18
SUFFYS NOORE - POCOLOBO
7
14:20
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
10
14:25
GOOSSENS MARIE - WINNETOU
11
14:27
VAN PAMEL NIELS - LIVA VH PAARDEVELD
12
14:29
SAEY MAITE - JUFKE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
13:07
13:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:07
TIMMERS ASTRID - SARA
2
13:08
CAALS JANNE - CIEJAN'S LEONARD
3
13:10
KEISSE SAAR - PEPITA
4
13:12
VAN DUYSE MYRTHE - FLEVOZICHT'S DARWIN
6
13:16
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
7
13:18
SAEY LORE - SUMMER
11
13:25
VERMEIR LOUISE - SNEEUWVLOKJE
12
13:27
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
13
13:29
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
14
13:30
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
15
13:32
VAN ROSSEM LARS - MAYA
16
13:34
VERMEIR NEIL - PLAY BOY
17
13:36
MESOTTEN LISA - MEXX
18
13:38
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
19
13:40
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
20
13:41
WERBROUCK TOON - ZARA
21
13:43
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
13:22
14:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:22
VAN HECKE JELLE - TELENE
2
13:23
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
3
13:25
BERGHGRACHT AMÉLIE - MALTASHOF GOLDY BOY
4
13:27
CALLENS FREEKE - BOLLEKE
5
13:29
DE NEEF SEM - SANDY
6
13:31
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
7
13:33
DE POORTER DELPHINE - NORAH
10
13:38
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
12
13:42
FERKET LISSE - SPIRIT
13
13:44
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
14
13:45
BELLEMANS BRAM - BIEKE
15
13:47
DIEU LEONIE - RAMBO
16
13:49
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
17
13:51
PLASCH JOLIEN - PRINSES DIOR
18
13:53
VAN GYSEL OLIVIER - SANDY
19
13:55
MINNEBO BASTIEN - MUISHOEKEN KASPER
20
13:56
VAN LAECKEN BRITT - CHIPPIE
21
13:58
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
22
14:00
LAEMONT LUNA - TERBOGAERT FAICO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
14:31
15:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:31
DAY RANI - SERGE
2
14:32
GEVAERT LOTTE - LADY
3
14:34
DE MEYST KATO - PIA D'OR
4
14:36
JACOBS XENIA - BREEZER
5
14:38
DE WOLF CAITLIN - BONNY
6
14:40
MARTENS JILKE - FLIKA
7
14:42
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
8
14:43
VANHAVERBEKE NICOLAS - HERMIEN
9
14:45
VANDEKERCKHOVE LÖIC - ROXY
10
14:47
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
11
14:49
VAN ZELE INEZ - ZWARTE WATER'S WILMA
12
14:51
BELLEMANS SEPPE - HANSJE
13
14:53
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
14
14:54
DRIEGHE LINDE - SUNNY
15
14:56
DEGRAEVE MARGOT - STEFFIE
16
14:58
LABELLE LINDE - TYPSY
17
15:00
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
18
15:02
VERMEULEN KATO - OTJE VAN HET KUILENHOF
19
15:04
HERWEYERS EMILIE - JOLI
20
15:05
WAUTERS HELENA - FIENTJE
21
15:07
COOL EMMA - LOLA
22
15:09
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
23
15:11
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
24
15:13
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - VICKY
25
15:15
DEWULF ARNO - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
26
15:16
PEETERS NENA - APACHE
27
15:18
GHEKIERE LANIS - ORLANDO VAN DE CAEMSHOEVE
29
15:22
MINNEBO BASTIEN - ROMEO
31
15:26
DELANGHE NOAH - WELSH BOY
32
15:27
HERWEYERS EMILIE - CADET
33
15:29
MARTENS JILKE - RAMBO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
10:46
12:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:46
DURT ANGELINA - FLEUR
2
10:47
VAN MIEGHEM RENÉE - IGOR DE LA LOENA
3
10:49
DE VOS KATO - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
4
10:51
BOUTS JEF - PAULIEN DU QUESNOY
5
10:53
DEBLON MORGANE - MAX
6
10:55
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
7
10:57
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
8
10:58
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
9
11:00
GEVAERT LOTTE - PEPPER
10
11:02
DEBLON MARGAUX - MAX
11
11:04
VANDEKERCKHOVE LÖIC - PINO
12
11:06
CAALS JANNE - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
13
11:08
DENORME EMMA - FLUPKE
14
11:09
DE WANNEMAEKER LOTTE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
15
11:11
FRANCO KJENTA - GOYA
16
11:13
MOORS JEANNE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
17
11:15
RUBAN AUKE - SUMMER
18
11:17
VAN GHELUWE MARGOT - GIPSY QUEEN
19
11:19
DE GLAS LENTL - SPLINTER
20
11:20
DEVOS LAURICE - BELLO
21
11:22
DE WISPELAERE NATHAN - GOODLUCK TER PUTTE
22
11:24
DIEU MARTHE-LOUIZE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
23
11:26
RUBAN IBEN - TROUSHKA
24
11:28
MOORS JEANNE - MELINDA
25
11:30
CNUDDE ESRA - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
26
11:31
SARENS PIETER-JAN - STELLA
27
11:33
GARDEYN GIARA - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
28
11:35
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
29
11:37
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
30
11:39
FAUT JOELINE - SEA OF MEMORIES
31
11:41
DE CONINCK MATS - JESSIE
32
11:42
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
33
11:44
STOELZAET JELLE - FANNY
34
11:46
VAN HOLLEBEKE JULIE - BORGHOF'S GENTLE GERWIN
35
11:48
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
36
11:50
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
37
11:52
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
38
11:53
MESOTTEN LISA - LILLY
40
11:57
GARDEYN GIARA - WINNIE
41
11:59
LAMBERTS XANDER - MIRA
42
12:01
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
STALPAERT FEMKE - STEFANIE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
15:39
16:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:39
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
2
15:40
SCHEERS BRENT - SPECIAL SURPRISE CHICCO JUNIOR
3
15:42
VAN TORNHAUT DAAN - PRIDE
4
15:44
DE BACQUER JULIE - KADO
5
15:46
DENEULIN LUCA - FIVE HILLS LINDSEY
6
15:48
JACOBS XENIA - AMICA
7
15:50
DEGRAEVE MARGOT - TOPENGA
8
15:51
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
10
10:23
MESTDAGH FRAN - ORLANDO
11
15:57
CORNELIS CELINE - ANTALYA
12
15:59
DE SMET YOLINE - KAPOENTJE
13
16:01
DE LOOSE MIRTE - WINNIE
17
16:08
BOUDONCK HANNE - TINKY WINKY
18
16:10
DE WILDE ZITA - TEKILA
19
16:12
DEPREZ JUSTINE - WARDJE VAN 'T OUD HOF
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:07
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:07
DESMET JADE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
2
10:08
DUPONT AUKE - DARIO
3
10:10
DENDOOVEN ELINE - WINSTON
4
10:12
DAY AMBER - SOFIETJE
5
10:14
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
6
10:16
DAEM MARIE - LIGHTNING
7
10:18
NOPPE JEROEN - BLUE GIRL
8
10:19
VANTIEGHEM NYNKE - LEENTJE
9
15:53
HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
11
10:25
SONNEVILLE WOUT - SCHIMMELTJE
13
10:29
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
14
10:30
RUBAN AUKE - LENTE VAN 'T SANTHOF
15
10:32
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
16
10:34
DE STORME SAAR - TIARA VAN PRINSEVELD
17
10:36
WERBROUCK DAAN - MAURO-R
18
10:38
BELLEMANS SENNE - VIOLA
35
17:57
HENDRICKX MARIE - LORETTA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
16:55
18:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:55
SCHOLLAERT KIARA - FELICIA MALTASHOF
2
16:56
POPPE LORE - PINK
3
16:58
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
4
17:00
MALFLIET FRAN - WINNIE
5
17:02
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
6
17:04
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
7
17:06
DERIDDER AMY - CILANO
8
17:07
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
9
17:09
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
10
17:11
PENNEMAN FEMKE - O' NAHIB TER SALEGHEM
11
17:13
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
12
17:15
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
13
17:17
CAALS JANNE - RUBBLE
14
17:18
VAN DUYSE MYRTHE - MONALAW OWEN
15
17:20
COOLS LAURE - ALL STAR
16
17:22
DE WAELE THIBAULT - BOY
17
17:24
DEPREZ JOLIE - PIDO
18
17:26
SCHOONBAERT JULIE - VIGO V/D KEMPENHOEVE
19
17:28
VAN HOECKE MANOU - RADJA
20
17:29
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
21
17:31
CUYPERS KAREN - EROS
23
17:35
DE BRABANDER JANNE - BEAU
24
17:37
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
25
17:39
FRANCO KJENTA - SCOOBY
26
17:40
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
27
17:42
LESTIENNE NINTE - ZEB
28
17:44
ROEGIERS KATO - LIBERTY
29
17:46
SESSELLE ANGELINA-DINARA - DIVA VAN PRINSEVELD
31
17:50
WELVAERT CATHÉLINE - ZOE DENEX'S 5280170400954 D
32
17:51
BRAECKMAN MILA - GRASIYA
33
17:53
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
34
17:55
WIJNANT JADE - TUBOR
36
17:59
LABELLE LIESE - SUNSET GOLD TS
37
18:01
VERMEULEN HANNE - LADY
38
18:02
DE WITTE SIEN - KAPOENTJE
39
18:04
HENDRYKS EMILE - DAISY
40
18:06
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
41
18:08
DELANGHE AUDREY - MISS DREAM STABLES
42
18:10
DEVOS LAURICE - NUTELLA
43
18:12
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
FAUT JOELINE - GASIONE
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
16:13
16:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:13
DENEULIN ELIAS - CINDY
2
16:14
CALLENS DIEDE - BIJOUX
3
16:16
DE WEIRT MARILYNE - MACHO
5
16:20
WAUTERS SANDER - WANNES
6
16:22
VANDENBERGHE CHARLOTTE - CARINA DU BOIS
12
16:33
BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
13
16:35
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
16
16:40
VERMOORTELE LOORKE - BITHOWRA VAN DE ZONNEHOEVE
18
16:44
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
19
16:46
SAEY MAITE - WIDDY
TIMMERS ASTRID - FLEUR
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:27
10:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:27
DE VOS IMANI - KIKI
2
09:28
DE WILDE KAAT - SILVER
3
09:30
LIEVENS MICHELLE - DIMITRI
4
09:32
BLOMMAERT INE - NALICE
4
16:18
DE KIMPE AMBER - LEONARDO VAN PRINSENHOF'S
5
09:34
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
6
09:36
BOSMAN EMILY - ELIN Z
7
09:38
DAEM MARIE - OSCAR VAN D'OUDE OVEN
8
09:39
WAUTERS AMBER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
9
09:41
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
10
09:43
VAN VLIET MANON - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
12
09:47
WERBROUCK DAAN - TOMMEKE VAN DE KRUISHOEVE
13
09:49
VAN CAUTER JARRE - MADONA
14
09:50
CRUYPELINCK FIEN - KAYLY
15
09:52
PILLE CHARLIEN - PINK FLOYD
16
09:54
SCHAETSAERT HANNELORE - KANTJE'S FIDALGO H.
17
09:56
VAN DUYSE MYRTHE - FARAH
18
09:58
DERIDDER CHELSY - CHICA
19
10:00
SCHOLLIERS LOTTE - BELLISIMA
20
10:01
BELHAJ IMANE - SHADOW
21
10:03
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
22
17:33
BOELENS CÉLESTE - BEKVELD'S DOLF
22
10:05
LOGIE ILIA - AMBER
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
09:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
SCHEPENS JULIE - JOLY'S GRACE KELLY
7
08:11
VERBEKE JULIE - CHARMEUR
8
08:12
HEYTENS LOUISE - MACHO
9
08:14
DE KIMPE AMBER - ALI 153
10
08:16
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
11
08:18
VERCAUTEREN BO - VIOLA
12
08:20
IMPENS ANTON - JOLY'S HANNE
13
08:22
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
14
08:23
APER JUSTINE - OILILY VAN DE BUCXTALE
15
08:25
BOSMAN AMBER - CARLOS
16
08:27
VAN PAMEL BREND - JIRONDINE "V" VAN HET JUXSCHOT
17
08:29
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
18
08:31
DECUYPER ISALLY - R - ZENDOR VAN HET WEYERSHOF
19
08:33
SMET SANDER - EDJE
20
08:34
MARÉCHAL LOTTE - QUELLE BELLE VD VOGELZANG
21
08:36
DE STORME TIEBE - KALIEF
22
08:38
SCHEPENS JULIE - WHODUNIT
23
08:40
VAN PAMEL BREND - FINNLADY VH PAARDEVELD
24
08:42
DE LOMBAERDE CHANEL - JULIE
25
08:44
WAUTERS AMBER - KANTJE'S CITA
27
08:47
CORNELIS ERIN - BAS
28
08:49
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
29
08:51
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
31
08:55
VAN HOECKE MANOU - FINDELLE II
32
08:56
MARÉCHAL MARGO - QUELLE BELLE VD VOGELZANG
33
08:58
BRAET ROBIN - COSTA
34
09:00
DE POTTER JULIE - ANKY
35
09:02
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
36
09:04
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
37
09:06
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
38
09:07
SMET SANDER - REBEL
39
09:09
DAY ANKE - ANNIE
40
09:11
D'HAEYER NOOR - HAGELKRUIS SABINE
41
09:13
D'HAEYER BERRE - BEAUTY-9
42
09:15
D'HAEYER JORRE - FRITSKE
43
09:17
VAN LAETHEM JANA - FRITS
73
12:02
POPPE JULIE - QUARACTER VAN DEN MEULENKOUTER
99
12:49
KEISSE NOOR - PARCIVAL
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
09:50
13:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:50
BOUTS JONAH - IMBRA
2
09:51
DEPREZ JOLIE - KIBAN
3
09:53
DENORME EMMA - VICTOR
5
09:57
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
6
09:59
DEVACHT FAYE - MIEKE
7
10:01
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
8
10:02
RUBBENS JANA - FIDJI
9
10:04
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
10
10:06
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
11
10:08
POLFLIET BRITT - NOISETTE
12
10:10
HAMERS JOEL - ORCHID'S NANETTE
13
10:12
DEGROOTE EMMA - NEWTON VAN HET STRATENEINDE
14
10:13
SCHOONBAERT JULIE - MYLADY LECO
15
10:15
VAN BOXSTAEL ROBBE - SULTAN VAN DE GROENWEG
16
10:17
DE GLAS YENTHE - BLACK LADY
17
10:19
VAN MELKEBEEK GAËLLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
18
10:21
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
19
10:23
DE RIJCK JENTE - CHANEL
20
10:24
DEBLON MARIE-JULIE - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
21
10:26
CLAEYS EVY - WEST COAST COOLEO
22
10:28
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
23
10:30
LIEVENS MICHELLE - GLAISTIG
24
10:32
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
25
10:34
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
26
08:45
LENAERTS CELINE - MOBRY DES OCEANS
26
10:35
POPPE LORE - RAMIRO
27
10:37
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
28
10:39
BAERT ELISE - JOKE VAN DE VONDELHOEVE
29
10:41
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
30
10:43
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
31
10:45
WITMAN SVERRE - TORNADO
32
10:46
VANHECKE GUILLAUME - CASTELLO
33
10:48
VERBEKEN AUKJE - KING OF CLARE
34
10:50
CAIGNAU KATO - BONNIE (BEAU)
35
10:52
DE WISPELAERE ELINE - MALLORCA
36
10:54
RAES SILKE - JAPPELOUP
37
10:56
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
38
10:57
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
39
10:59
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
40
11:01
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
41
11:03
MAES GILLIS - KWARTO
42
11:05
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
43
11:07
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
44
11:08
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
45
11:10
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
46
11:12
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
47
11:14
VAN KEYMOLEN LENNE - ORCHID'S ARMENII
49
11:18
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
50
11:19
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
51
11:21
GARMYN ILISE - FLEXOR
52
11:23
HAMERS BRITT - ELLA VAN HET WEZEHOF
53
11:25
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
54
11:27
WELVAERT CATHÉLINE - ROXANNE
55
11:29
DE GOE AYFER - QUARESMA VAN HET HAVERVELD
56
11:30
VAN DE WEGHE GILLES - LENTHE VAN DE SCHEGELHOEVE
57
11:32
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
58
11:34
DESOMVIELE LISE - RIO
59
11:36
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
61
11:40
DELMOTTE LOUKA - BOUNTY VAN PRINSENVELD
62
11:41
FRANCO QUINTEN - FIRE
63
11:43
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
64
11:45
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
65
11:47
MESOTTEN HANNE - FLASH HARRY
66
11:49
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
67
11:51
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
68
11:52
BELLEMANS HANNE - FRED
69
11:54
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
70
11:56
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
71
11:58
BAEYENS GAETE - RINGO
72
12:00
CRUYPELINCK FIEN - FRANCINE 3
74
12:03
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
75
12:05
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
76
12:07
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
77
12:09
PEETERS WIES - MEVERIK
78
12:11
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
79
12:13
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
80
12:14
VANDERHAEGE FLORE - BONNIE
81
12:16
DUPONT AUKE - JAZZ VAN DE KLIMOP
82
12:18
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
83
12:20
PETILLION MANON - JOS
84
12:22
WILLEM LÉONIE - FLORIS
85
12:24
DE GOE AYFER - FOX DOMINO
86
12:25
CNUDDE CHLOE - NAPOLEON HOF TER ZEEDIJCKE
87
12:27
KINT RESA - JAZZ (COBRONC'S LOEBAS)
88
12:29
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
89
12:31
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
90
12:33
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
91
12:35
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
92
12:36
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
93
12:38
NOPPE JEROEN - LUCKY
94
12:40
BAERT ELISE - HARA
95
12:42
MOORS MARTHE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
96
12:44
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
97
12:46
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
98
12:47
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
100
12:51
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
101
12:53
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
102
12:55
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
103
12:57
RUBBENS JANA - CARESSE
104
12:58
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
105
13:00
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
PENNEMAN FEMKE - EPONA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
15:45
16:47
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:47
CAALS JANNE - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
3
15:49
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
4
15:51
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
5
15:53
FAUT JOELINE - LADY
6
15:55
MATTHYS ELIAS - ORIENT STAR DU LOGIS
7
15:57
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
8
15:59
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
9
16:01
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
10
16:03
BOUTS JEF - CREEPY
11
16:05
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
12
16:07
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
13
16:09
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
14
16:11
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
18
16:19
DE RIDDER ELINE - RUBY
19
16:21
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
20
16:23
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
21
16:25
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
22
16:27
HOSTE CHLOÉ - KITA
23
16:29
NOPPE EDOUARD - KASANOVA VAN 'T HEIKE
24
16:31
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
25
16:33
LAMBERTS XANDER - LIESJE
26
16:35
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
27
16:37
KEISSE NOOR - SHADOW
28
16:39
MESOTTEN HANNE - LILLY
29
16:41
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
30
16:43
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
31
16:45
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
39
11:55
EVENS TIEBE - SPIRIT
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
13:51
14:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:51
BOUTS JONAH - SPIRIT
3
13:55
DE MEULEMEESTER JANA - ROOSJE
4
13:57
DHONDT LENNERT - MEADOW
5
13:59
VAN HOLLEBEKE JULIE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
6
14:01
VERGOTE GILL - FLITS
7
14:03
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
9
14:07
DE SWAEF LUNA - SISKA
10
14:09
ANDRIES HANNES - SNOW II
11
14:11
MOENS YOUNA - BEAUTY
12
14:13
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
14
14:17
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
15
14:19
VAN HOLLEBEKE JULIE - SAMMY
16
14:21
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
17
14:23
LENAERTS CELINE - HIDALGO
18
14:25
CALLEWAERT ALEXY - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
19
14:27
VACKIER LAURENS - PETITE FLEUR VAN HET BERKENBOS
20
14:29
DRIEGHE LANDER - SHADOW
21
14:31
JANS WINTER - ANGEL
22
14:33
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
23
14:35
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
24
14:37
MALFLIET FRAN - NINA
25
14:39
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
26
14:41
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
CAPPOEN SELINE - OILILY
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
17:00
17:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
2
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
3
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
4
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
5
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
6
NOPPE EDOUARD - GHANA
7
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
08:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:04
FAUT JOELINE - UILHOF MASSIMO
4
08:06
DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
6
08:10
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
7
08:12
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
8
08:14
NOPPE ASTRID - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
9
08:16
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
10
08:18
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
13
08:24
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
14
08:26
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
15
08:28
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
16
08:30
CALLEWAERT ALEXY - PATIE DES PRES
17
08:32
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
18
08:34
D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
19
08:36
ROEGIERS KATO - SANI
20
08:38
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
21
08:40
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
22
08:42
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
23
08:44
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
24
08:46
ANDRIES NIELS - NINJA-V
25
08:48
SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
26
08:50
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
27
08:52
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
28
08:54
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
29
08:56
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
30
08:58
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
31
09:00
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
32
09:02
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
33
09:04
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
34
09:06
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
35
09:08
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
36
09:10
CALLEWAERT ALEXY - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
37
09:12
VACKIER FRANCIES - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
38
09:14
LETEN SILKE - C'EST JOLIE
39
09:16
VACKIER LAURENS - CLARK
40
09:18
MAES AMELIE - MEIKE
41
09:20
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
42
09:22
VAN DE WEGHE GILLES - LOEZA
43
09:24
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
44
09:26
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
45
09:28
LENAERTS CELINE - SPLINTER
46
09:30
ANDRIES NIELS - XENA
47
09:32
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
48
09:34
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
49
09:36
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
50
09:38
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
51
09:40
NOPPE EDOUARD - EL SHÉTANIA
60
11:38
MOORS MARTHE - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
17:30
17:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
2
VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
3
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
4
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
5
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
6
SCHELLENS ARTHUR - CISCO WHITE SOX
7
SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
8
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
9
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
10
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
11
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
12
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
13
HENDRYKS EMMA - IGOR
14
VACKIER FRANCIES - MAGENO
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
15:45
16:47
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:47
CAALS JANNE - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
3
15:49
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
4
15:51
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
5
15:53
FAUT JOELINE - LADY
6
15:55
MATTHYS ELIAS - ORIENT STAR DU LOGIS
7
15:57
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
8
15:59
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
9
16:01
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
10
16:03
BOUTS JEF - CREEPY
11
16:05
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
12
16:07
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
13
16:09
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
14
16:11
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
18
16:19
DE RIDDER ELINE - RUBY
19
16:21
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
20
16:23
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
21
16:25
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
22
16:27
HOSTE CHLOÉ - KITA
23
16:29
NOPPE EDOUARD - KASANOVA VAN 'T HEIKE
24
16:31
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
25
16:33
LAMBERTS XANDER - LIESJE
26
16:35
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
27
16:37
KEISSE NOOR - SHADOW
28
16:39
MESOTTEN HANNE - LILLY
29
16:41
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
30
16:43
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
31
16:45
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
39
11:55
EVENS TIEBE - SPIRIT
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
13:51
14:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:51
BOUTS JONAH - SPIRIT
3
13:55
DE MEULEMEESTER JANA - ROOSJE
4
13:57
DHONDT LENNERT - MEADOW
5
13:59
VAN HOLLEBEKE JULIE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
6
14:01
VERGOTE GILL - FLITS
7
14:03
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
9
14:07
DE SWAEF LUNA - SISKA
10
14:09
ANDRIES HANNES - SNOW II
11
14:11
MOENS YOUNA - BEAUTY
12
14:13
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
14
14:17
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
15
14:19
VAN HOLLEBEKE JULIE - SAMMY
16
14:21
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
17
14:23
LENAERTS CELINE - HIDALGO
18
14:25
CALLEWAERT ALEXY - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
19
14:27
VACKIER LAURENS - PETITE FLEUR VAN HET BERKENBOS
20
14:29
DRIEGHE LANDER - SHADOW
21
14:31
JANS WINTER - ANGEL
22
14:33
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
23
14:35
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
24
14:37
MALFLIET FRAN - NINA
25
14:39
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
26
14:41
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
CAPPOEN SELINE - OILILY
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
17:00
17:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
2
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
3
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
4
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
5
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
6
NOPPE EDOUARD - GHANA
7
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
08:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:04
FAUT JOELINE - UILHOF MASSIMO
4
08:06
DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
6
08:10
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
7
08:12
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
8
08:14
NOPPE ASTRID - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
9
08:16
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
10
08:18
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
13
08:24
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
14
08:26
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
15
08:28
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
16
08:30
CALLEWAERT ALEXY - PATIE DES PRES
17
08:32
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
18
08:34
D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
19
08:36
ROEGIERS KATO - SANI
20
08:38
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
21
08:40
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
22
08:42
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
23
08:44
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
24
08:46
ANDRIES NIELS - NINJA-V
25
08:48
SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
26
08:50
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
27
08:52
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
28
08:54
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
29
08:56
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
30
08:58
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
31
09:00
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
32
09:02
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
33
09:04
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
34
09:06
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
35
09:08
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
36
09:10
CALLEWAERT ALEXY - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
37
09:12
VACKIER FRANCIES - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
38
09:14
LETEN SILKE - C'EST JOLIE
39
09:16
VACKIER LAURENS - CLARK
40
09:18
MAES AMELIE - MEIKE
41
09:20
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
42
09:22
VAN DE WEGHE GILLES - LOEZA
43
09:24
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
44
09:26
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
45
09:28
LENAERTS CELINE - SPLINTER
46
09:30
ANDRIES NIELS - XENA
47
09:32
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
48
09:34
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
49
09:36
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
50
09:38
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
51
09:40
NOPPE EDOUARD - EL SHÉTANIA
60
11:38
MOORS MARTHE - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
17:30
17:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
2
VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
3
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
4
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
5
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
6
SCHELLENS ARTHUR - CISCO WHITE SOX
7
SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
8
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
9
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
10
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
11
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
12
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
13
HENDRYKS EMMA - IGOR
14
VACKIER FRANCIES - MAGENO
21/07/2018 - ZPTO1801 - WACHTEBEKE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots