{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1262818 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEDEROKKERZEEL
2
10:45
100016077 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEISE-WOLVERTEM
3
11:00
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
4
11:15
1262212 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENT
5
11:30
100039903 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - AFFLIGEM
6
11:45
1263424 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VOLLEZELE
7
12:00
100040042 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VISSENAKEN-GLABBEEK
8
12:15
14661548 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINAAI
9
12:30
1263222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GRIMBERGEN
10
12:45
13396104 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOUTLEEUW
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100035001 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERCHTEM
2
10:45
100040038 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TIENEN
3
11:00
100039992 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KALLO
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100030922 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
2
10:45
100040628 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
4
11:15
100040632 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
5
11:30
100017973 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
6
11:45
100040528 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
7
12:00
100035259 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERZEKE
8
12:15
100021328 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
9
12:30
100035013 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TIENEN
10
12:45
100040676 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAMBEEK
11
13:00
100031022 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
13296373 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:00
100021329 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GEETBETS
4
11:15
5997428 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINAAI
5
11:30
10631604 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERCHTEM
6
11:45
14656700 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAMBEEK
7
12:00
100018400 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ASSE
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
9
12:30
1973140 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100040490 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
2
10:45
1263121 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
4
09:24
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
5
09:32
DE REN FEMKE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
6
09:40
VERMEIR LOUISE - LILLY
7
09:48
BETTENS RENSKE - JOY
8
09:56
WINNEN LANDER - JIMMY
9
10:04
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SEGERS LARS - APADANA AMINI
2
09:08
VAN ROSSEM MARGAUX - STILLE HOEKJES COCO
3
09:16
VAN DIJCK ANNA-LAURE - PERLHOF LISA
4
09:24
DEGENS MARIE - THUNDER'S ALLARD
5
09:32
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
6
09:40
MESOTTEN LISA - MEXX
7
09:48
GOOSSENS MARIE - WINNETOU
8
09:56
VAN GYSEL LOUISE - LIESJE
9
10:04
DIEU LEONIE - DOESJKA
10
10:12
VERMEIR LOUISE - SNEEUWVLOKJE
11
10:20
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
12
10:28
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
13
10:36
JANSSENS-MIDDENDORP EMILE - GALOPY
14
10:44
OVERSTIJNS LYNS - WEISETTER KITTY
16
11:00
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
17
11:08
WINNEN HAZEL - FROE FROE
18
11:16
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
19
11:24
GIETS NATHAN - JOLLY
20
11:32
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JONES
21
11:40
VAN MOER WOUT - LEVI
22
11:48
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
23
11:56
FRANCK TIBO - CHARLY
24
12:04
WINNEN LIESEL - SUNNY
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
10:28
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:28
LENAERTS FLEUR - BRENDA
2
10:36
SARENS PIETER-JAN - PRINS ALEX
3
10:44
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
4
10:52
VAN HUFFEL LOUISE - DARCO
5
11:00
VERCAUTEREN ILANA - DOBBEL
8
11:24
VANDENDRIESSCHE GITTE - SLOEBER
9
11:32
HERWEYERS ALEXINE - MONA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
STEVENS ELINE - WHOOPY
2
09:08
VANDERMEULEN CLÉO - LITTLE KING
3
09:16
VAN CROMBRUGGEN MARIE - BEAUTY
4
09:24
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JOB
6
09:40
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
8
09:56
EBINGER THIBAUD - CLIFF
9
10:04
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
10
10:12
VERDICKT LORE - LISIENA
11
10:20
STEVENS ELINE - KRIEN'S KWINT
13
10:36
GYSBRECHTS LOUIS - DAISY
14
10:44
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
15
10:52
ROESEMS LIEZE - XAFIRO
16
11:00
MESOTTEN HANNE - LILLY
21
11:40
VAN GYSEL OLIVIER - SANDY
22
11:48
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
7
09:48
LAMBERTS XANDER - MIRA
8
09:56
PEETERS NENA - APACHE
9
10:04
BRUTSAERT ZARA - MISTER MAGIC
10
10:12
DIEU LEONIE - RAMBO
11
10:20
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
13
10:36
DE NEEF SEM - CADET
14
10:44
BETTENS RENSKE - LIESJE
15
10:52
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
16
11:00
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
17
11:08
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
18
11:16
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
21
11:40
LAMBERTS XANDER - LIESJE
22
11:48
DE NEEF SEM - SANDY
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
2
09:08
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
5
09:32
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
6
09:40
SARENS PIETER-JAN - STELLA
7
09:48
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
8
09:56
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
9
10:04
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
10
10:12
WINNEN LIESEL - TIMON TAR
11
10:20
DE RIDDER ELINE - RUBY
12
10:28
VERCAUTEREN ILANA - PRINSES
13
10:36
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
14
10:44
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:00
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
18
13:16
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
19
13:24
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
20
13:32
VANDENDRIESSCHE BRITT - PRESTON
21
13:40
CAHUZAK ELLA - RAKKER
22
13:48
HERWEYERS EMILIE - JOLI
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
BELLEMANS SENNE - VIOLA
3
13:46
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
7
14:18
CORDEMANS LOTTE - BUMBLE BEE BUZZ
10
14:42
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
11
14:50
MESOTTEN HANNE - NASSER
13
15:06
VAN DEN BERGH- SARENS NENA - NORA
14
15:14
HERTOGS LORE - JEANNET
15
15:22
RAMOUT KYARA - STAR
16
15:30
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
17
15:38
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
18
15:46
MOENS YOUNA - BEAUTY
19
15:54
VAN DEN BOSCH KAAT - HOEKHORST DA VINCI
20
16:02
PEETERS MIEKE - SURPRISE
21
16:10
SIAU ZOÉ - ISABELLE
22
16:18
HERTOGS MATHIAS - JEANNET
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
2
13:38
JANS WINTER - ANGEL
10
14:42
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
11
14:50
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
13
15:06
LENAERTS ROOS - MISTER X
14
15:14
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
15
15:22
JANSSENS-MIDDENDORP JULIE - UTWO
17
15:38
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
18
15:46
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
19
15:54
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
20
16:02
DELELLIO KAYLA - BEAU
21
16:10
DIERCKX JANNE - MISTINGUETTE
22
16:18
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
VAN VALCKENBORGH TIAS - KIRA VAN DE WILGENDREEF
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
WIJNANT JADE - TUBOR
7
14:18
VAN VALCKENBORGH LICA - KIRA VAN DE WILGENDREEF
8
14:26
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
9
14:34
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
11
14:50
LEO SOPHIA - RASPOETIN
12
14:58
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
13
15:06
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
14
15:14
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
15
15:22
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
16
15:30
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
17
15:38
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
18
15:46
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:30
15:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
2
13:38
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
3
13:46
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
6
14:10
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
7
14:18
VRANKEN SARAH - CHABLIS
9
14:34
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
10
14:42
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
11
14:50
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
12
14:58
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
DHONDT LENNERT - MEADOW
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
15:14
15:54
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:30
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
4
15:38
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
5
15:46
DECKX TIMO - FRANCESCA VAN DE EINDHOEVE
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
2
13:38
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
3
13:46
BUYSE SARA - BIEBOSSCHEN GIORGIO ARMANI
4
13:54
VAN VALCKENBORGH TIAS - JOLY'S STARDUST
5
14:02
JANSSENS JEFFREY - SPARKLING SIMPLY SAM
6
14:10
BELLEMANS HANNE - FRED
7
14:18
BLONSKI JAREK - OEPSIE
8
14:26
VANDECAUTER DAPHNE - KANTJE'S CHANELLE V
9
14:34
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
10
14:42
DEGEEST KARA - IKKO VAN DE WEZELAER
11
14:50
HENDRICKX JÉROMINE - CHANCE-UNIQUE
13
15:06
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
14
15:14
LOOS TESS - MASTER VAN DE DELTHOEVE
15
15:22
RAES SILKE - JAPPELOUP
16
15:30
PEETERS ROBBE - ANGEL
17
15:38
DEGEEST KARA - PUNCH
18
15:46
OVERSTIJNS ANSE - NOVAHOEVE'S EQUIS
19
15:54
DE BROECK ZITA - CAPRICE
20
16:02
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
21
16:10
LOOS TESS - PETER-PAUL
22
16:18
GOYENS AMELIE - JOLY'S GELLA
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
4
13:54
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
5
14:02
DE RIJCK JENTE - CHANEL
6
14:10
RUYS SIEL - LAVITA VAN 'T HOF TER ZINCK
7
14:18
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
8
14:26
DE KINDER JULIA - MARDRUGG
9
14:34
MENNEKENS MARIE - ILONKA
10
14:42
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
11
14:50
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
13
15:06
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
14
15:14
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
15
15:22
VAN DEN BRANDE LINDE - NIKAIA NOSCANA
17
15:38
SEUTIN EMILY - IDOLA
18
15:46
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
19
15:54
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
20
16:02
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
21
16:10
GEYSMANS FEBE - RONALDO
22
16:18
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
VAN MULDERS LISSA - RENSKE VAN HET KOETSHUIS
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
GIETS ILONA - GENTLE
5
14:02
CYPERS MICHELLE - FLEURAMO'S LARISSA
6
14:10
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
7
14:18
SCHOLLIERS LOTTE - BELLISIMA
8
14:26
GULDEMONT FLOOR - TISCO VAN HET VITSEROEL
9
14:34
FOLLON SEPPE - PORTO
10
14:42
LENAERTS LOUISE - SILENCE - V
11
14:50
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
12
14:58
LOGIE ILIA - AMBER
13
15:06
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
14
15:14
VAN DER HASSELT ZOË - E-ANNABEL
15
15:22
MOUTON LENNIE - MELLOW
16
15:30
PEETERS WIES - MEVERIK
17
15:38
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
18
15:46
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
19
15:54
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
21
16:10
CYPERS MICHELLE - JOLY'S GIGI
22
16:18
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:02
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
6
14:10
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
7
14:18
VERMEULEN ARTHUR - EROS VAN 'T LANGEVELD
8
14:26
LELIE MIETE - ROCKY
9
14:34
DEKEMPENEER MARIE - MATEA
10
14:42
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
11
14:50
ALLARD LOTTE - FRICKY
12
14:58
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
13
15:06
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
14
15:14
MEYVIS TRICIA - ORCHID'S RONIKA
15
15:22
DIERICKX ELISE - DINO
16
15:30
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
17
15:38
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
18
15:46
CAHUZAK LANA - GIO
19
15:54
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
20
16:02
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
21
16:10
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
22
16:18
HENDRICKX JÉROMINE - KYARA SURPRISE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:02
SEUTIN EMILY - JOLY'S VEGAS
6
14:10
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
7
14:18
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
8
14:26
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
9
14:34
DE KOSTER LORE - MILO S
10
14:42
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
11
14:50
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
13
15:06
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
14
15:14
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
15
15:22
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
16
15:30
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
17
15:38
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
18
15:46
POPPE JULIE - QUARACTER VAN DEN MEULENKOUTER
19
15:54
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
20
16:02
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
21
16:10
HERWEYERS EMILIE - GOLDMARIE
22
16:18
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
3
13:46
CORTEN BRITT - ISCHA
4
13:54
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
5
14:02
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
7
14:18
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
8
14:26
DIELTJENS EMMA - HEIHOEVE'S NICK
9
14:34
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
10
14:42
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
11
14:50
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
13
15:06
PERDIEUS MARIE - BELLE STARR
14
15:14
GEYSMANS LUNA - MOONLIGHT-H
15
15:22
MATON EMMA - ZAI
16
15:30
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
17
15:38
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
18
15:46
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
19
15:54
ALLARD LOTTE - SEVEN
20
16:02
COSTERMANS ARNE - JORDY
21
16:10
PAUWELS GITTE - NATHALIE
22
16:18
GEYSMANS LUNA - UNTER
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
7
14:18
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
17
15:38
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
18
15:46
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
19
15:54
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
20
16:02
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
21
16:10
BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
22
16:18
VERCAUTEREN BO - VIOLA
23
16:26
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
12:08
12:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:08
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
2
12:09
WINNEN LANDER - JIMMY
3
12:11
BETTENS RENSKE - JOY
6
12:17
GOOSSENS MARIE - ROXY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
11:20
11:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
VERMEIR LOUISE - LILLY
4
11:25
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
5
11:27
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
11:57
12:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:57
HERWEYERS ALEXINE - MONA
2
11:58
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
3
12:00
WINNEN HAZEL - FROE FROE
4
12:02
VAN GYSEL LOUISE - LIESJE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
13:19
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:22
GIETS NATHAN - JOLLY
4
13:24
SARENS PIETER-JAN - PRINS ALEX
5
13:26
OVERSTIJNS LYNS - WEISETTER KITTY
6
13:28
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
10:42
11:09
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:42
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
2
10:43
VERMEIR LOUISE - SNEEUWVLOKJE
3
10:45
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JONES
4
10:47
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
5
10:49
MESOTTEN LISA - MEXX
11
11:00
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
12
11:02
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
13
11:04
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
14
11:05
LENAERTS FLEUR - BRENDA
15
11:07
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:39
11:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:39
GYSBRECHTS LOUIS - DAISY
2
11:40
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
3
11:42
BETTENS RENSKE - LIESJE
4
11:44
DIEU LEONIE - RAMBO
9
11:53
ROESEMS LIEZE - XAFIRO
10
11:55
EBINGER THIBAUD - CLIFF
DIEU MARTHE-LOUIZE - RAMBO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
12:57
13:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:57
HERWEYERS EMILIE - CADET
2
12:58
SARENS PIETER-JAN - STELLA
3
13:00
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
4
13:02
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
7
13:08
BRUTSAERT ZARA - MISTER MAGIC
8
13:09
PEETERS NENA - APACHE
9
13:11
VANDERMEULEN CLÉO - LITTLE KING
10
13:13
WINNEN LIESEL - TIMON TAR
11
13:15
HERWEYERS EMILIE - JOLI
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:55
10:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:55
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
2
09:56
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
3
09:58
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JOB
4
10:00
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
5
10:02
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
6
10:04
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
7
10:06
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
15
10:20
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
16
10:22
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
17
10:24
CAHUZAK ELLA - RAKKER
18
10:26
LAMBERTS XANDER - MIRA
19
10:28
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
20
10:29
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
12:40
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
5
12:47
VAN DEN BOSCH KAAT - HOEKHORST DA VINCI
6
12:49
VAN DEN BERGH- SARENS NENA - NORA
7
12:51
VAN VALCKENBORGH LICA - KIRA VAN DE WILGENDREEF
8
12:52
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
9
12:54
DELELLIO KAYLA - BEAU
10
12:56
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
14:09
14:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:09
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
2
14:10
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
4
14:14
BELLEMANS SENNE - VIOLA
5
14:16
MESOTTEN HANNE - NASSER
6
14:18
PEETERS MIEKE - SURPRISE
7
14:20
HERTOGS MATHIAS - JEANNET
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
09:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - UTWO
2
09:01
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
7
09:11
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
8
09:12
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
9
09:14
WIJNANT JADE - TUBOR
10
09:16
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
12
09:20
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
14
09:23
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
15
09:25
LEO SOPHIA - RASPOETIN
16
09:27
DIEU MARTHE-LOUIZE - TASHKE
17
09:29
VRANKEN SARAH - CHABLIS
18
09:31
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
19
09:33
SIAU ZOÉ - ISABELLE
20
09:34
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
21
09:36
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
23
09:40
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
24
09:42
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
25
09:44
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
26
09:45
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
12:29
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:32
GULDEMONT FLOOR - TISCO VAN HET VITSEROEL
4
12:34
LENAERTS LOUISE - SILENCE - V
5
12:36
OVERSTIJNS ANSE - NOVAHOEVE'S EQUIS
6
12:38
DE BROECK ZITA - CAPRICE
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
13:40
14:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:40
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
2
13:41
GOYENS AMELIE - JOLY'S GELLA
3
13:43
LOOS TESS - PETER-PAUL
4
13:45
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
5
13:47
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
6
13:49
GEYSMANS FEBE - RONALDO
7
13:51
DEGEEST KARA - IKKO VAN DE WEZELAER
8
13:52
MOUTON LENNIE - MELLOW
10
13:56
BLONSKI JAREK - OEPSIE
11
13:58
LELIE MIETE - ROCKY
12
14:00
SCHOLLIERS LOTTE - BELLISIMA
14
14:03
LOGIE ILIA - AMBER
15
14:05
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
16
14:07
POPPE JULIE - QUARACTER VAN DEN MEULENKOUTER
17
14:09
HENDRICKX JÉROMINE - CHANCE-UNIQUE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
14:32
15:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:32
VERCAUTEREN BO - VIOLA
2
14:33
CYPERS MICHELLE - FLEURAMO'S LARISSA
3
14:35
SEUTIN EMILY - JOLY'S VEGAS
4
14:37
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
5
14:39
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
6
14:41
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
7
14:43
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
8
14:44
LOOS TESS - MASTER VAN DE DELTHOEVE
11
14:50
GIETS ILONA - GENTLE
14
14:55
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
15
14:57
RUYS SIEL - LAVITA VAN 'T HOF TER ZINCK
16
14:59
CYPERS MICHELLE - JOLY'S GIGI
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
09:46
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:46
DECKX TIMO - PION VAN DE GROENHEUVEL
2
09:47
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
4
09:51
SEUTIN EMILY - IDOLA
5
09:53
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
6
09:55
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
7
09:57
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
8
09:58
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
9
10:00
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
10
10:02
VAN TRICHT JADE - PICO D' OR
11
10:04
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
12
10:06
CORTEN BRITT - ISCHA
13
10:08
DE KINDER JULIA - MARDRUGG
14
10:09
FOLLON SEPPE - PORTO
15
10:11
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
16
10:13
RAES SILKE - JAPPELOUP
17
10:15
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
18
10:17
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
20
10:20
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
22
10:24
PEETERS ROBBE - ANGEL
23
10:26
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
24
10:28
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
25
10:30
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
26
10:31
DE RIJCK JENTE - CHANEL
27
10:33
PEETERS WIES - MEVERIK
28
10:35
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
29
10:37
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
31
10:41
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
32
10:42
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
33
10:44
BELLEMANS HANNE - FRED
34
10:46
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
35
10:48
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
41
10:59
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
42
11:01
VERMEULEN ARTHUR - EROS VAN 'T LANGEVELD
44
11:04
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
PEETERS FLEUR - ROSSUM'S WYONA 20052306
VAN MULDERS LISSA - RENSKE VAN HET KOETSHUIS
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
15:15
15:57
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:19
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
4
15:21
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
5
15:23
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
6
15:25
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
7
15:27
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
8
15:29
LAMBERTS XANDER - LIESJE
9
15:31
MESOTTEN HANNE - LILLY
10
15:33
VAN BIESEN LEON - TEQUILA
12
15:37
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
13
15:39
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
14
15:41
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
15
15:43
HOSTE CHLOÉ - KITA
16
15:45
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
17
15:47
DE RIDDER ELINE - RUBY
18
15:49
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
19
15:51
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
20
15:53
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:04
VAN TRICHT JADE - SALLY
4
09:06
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
5
09:08
JANS WINTER - ANGEL
6
09:10
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
7
09:12
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
8
09:14
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
10
09:18
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
11
09:20
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
12
09:22
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
13
09:24
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
14
09:26
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
15
09:28
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
16
09:30
MOENS YOUNA - BEAUTY
18
09:34
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
DHONDT LENNERT - MEADOW
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
15:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
2
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
3
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
4
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
5
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
6
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
17
09:32
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
11:18
12:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
2
11:20
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
3
11:22
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
4
11:24
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
5
11:26
DIERICKX ELISE - DINO
6
11:28
CAHUZAK LANA - GIO
7
11:30
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
8
11:32
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
9
11:34
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
11
11:38
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
13
11:42
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
14
11:44
MATON EMMA - ZAI
15
11:46
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
16
11:48
THEYS KATO - JOLY'S ALISHA
17
11:50
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
18
11:52
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
19
11:54
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
22
12:00
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
25
12:06
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
26
12:08
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
27
12:10
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
28
12:12
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
29
12:14
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
31
12:18
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
32
12:20
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
33
12:22
COSTERMANS ARNE - JORDY
34
12:24
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
35
12:26
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
36
12:28
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
37
12:30
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
38
12:32
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
40
12:36
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
41
12:38
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
42
12:40
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
43
12:42
VAN TRICHT JADE - SILVA
44
12:44
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
1
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
2
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
3
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
4
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
5
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
6
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
7
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
8
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
9
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
10
DELGOUFFE NELL - MIEKE
10
11:36
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
11
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
12
11:40
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
39
12:34
DECKX TIMO - PIMPERNEL DMC
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
11:20
11:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
VERMEIR LOUISE - LILLY
4
11:25
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
5
11:27
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
10:42
11:09
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:42
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
2
10:43
VERMEIR LOUISE - SNEEUWVLOKJE
3
10:45
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JONES
4
10:47
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
5
10:49
MESOTTEN LISA - MEXX
11
11:00
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
12
11:02
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
13
11:04
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
14
11:05
LENAERTS FLEUR - BRENDA
15
11:07
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
09:55
10:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:55
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
2
09:56
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
3
09:58
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JOB
4
10:00
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
5
10:02
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
6
10:04
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
7
10:06
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
15
10:20
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
16
10:22
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
17
10:24
CAHUZAK ELLA - RAKKER
18
10:26
LAMBERTS XANDER - MIRA
19
10:28
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
20
10:29
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
15:15
15:57
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:19
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
4
15:21
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
5
15:23
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
6
15:25
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
7
15:27
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
8
15:29
LAMBERTS XANDER - LIESJE
9
15:31
MESOTTEN HANNE - LILLY
10
15:33
VAN BIESEN LEON - TEQUILA
12
15:37
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
13
15:39
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
14
15:41
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
15
15:43
HOSTE CHLOÉ - KITA
16
15:45
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
17
15:47
DE RIDDER ELINE - RUBY
18
15:49
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
19
15:51
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
20
15:53
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
09:00
09:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - UTWO
2
09:01
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
7
09:11
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
8
09:12
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
9
09:14
WIJNANT JADE - TUBOR
10
09:16
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
12
09:20
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
14
09:23
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
15
09:25
LEO SOPHIA - RASPOETIN
16
09:27
DIEU MARTHE-LOUIZE - TASHKE
17
09:29
VRANKEN SARAH - CHABLIS
18
09:31
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
19
09:33
SIAU ZOÉ - ISABELLE
20
09:34
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
21
09:36
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
23
09:40
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
24
09:42
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
25
09:44
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
26
09:45
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:04
VAN TRICHT JADE - SALLY
4
09:06
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
5
09:08
JANS WINTER - ANGEL
6
09:10
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
7
09:12
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
8
09:14
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
10
09:18
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
11
09:20
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
12
09:22
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
13
09:24
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
14
09:26
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
15
09:28
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
16
09:30
MOENS YOUNA - BEAUTY
18
09:34
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
DHONDT LENNERT - MEADOW
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
15:00
15:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
2
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
3
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
4
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
5
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
6
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
17
09:32
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
09:46
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:46
DECKX TIMO - PION VAN DE GROENHEUVEL
2
09:47
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
4
09:51
SEUTIN EMILY - IDOLA
5
09:53
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
6
09:55
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
7
09:57
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
8
09:58
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
9
10:00
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
10
10:02
VAN TRICHT JADE - PICO D' OR
11
10:04
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
12
10:06
CORTEN BRITT - ISCHA
13
10:08
DE KINDER JULIA - MARDRUGG
14
10:09
FOLLON SEPPE - PORTO
15
10:11
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
16
10:13
RAES SILKE - JAPPELOUP
17
10:15
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
18
10:17
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
20
10:20
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
22
10:24
PEETERS ROBBE - ANGEL
23
10:26
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
24
10:28
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
25
10:30
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
26
10:31
DE RIJCK JENTE - CHANEL
27
10:33
PEETERS WIES - MEVERIK
28
10:35
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
29
10:37
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
31
10:41
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
32
10:42
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
33
10:44
BELLEMANS HANNE - FRED
34
10:46
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
35
10:48
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
41
10:59
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
42
11:01
VERMEULEN ARTHUR - EROS VAN 'T LANGEVELD
44
11:04
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
PEETERS FLEUR - ROSSUM'S WYONA 20052306
VAN MULDERS LISSA - RENSKE VAN HET KOETSHUIS
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
11:18
12:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
2
11:20
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
3
11:22
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
4
11:24
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
5
11:26
DIERICKX ELISE - DINO
6
11:28
CAHUZAK LANA - GIO
7
11:30
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
8
11:32
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
9
11:34
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
11
11:38
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
13
11:42
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
14
11:44
MATON EMMA - ZAI
15
11:46
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
16
11:48
THEYS KATO - JOLY'S ALISHA
17
11:50
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
18
11:52
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
19
11:54
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
22
12:00
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
25
12:06
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
26
12:08
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
27
12:10
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
28
12:12
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
29
12:14
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
31
12:18
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
32
12:20
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
33
12:22
COSTERMANS ARNE - JORDY
34
12:24
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
35
12:26
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
36
12:28
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
37
12:30
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
38
12:32
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
40
12:36
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
41
12:38
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
42
12:40
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
43
12:42
VAN TRICHT JADE - SILVA
44
12:44
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
1
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
2
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
3
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
4
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
5
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
6
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
7
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
8
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
9
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
10
DELGOUFFE NELL - MIEKE
10
11:36
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
11
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
12
11:40
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
39
12:34
DECKX TIMO - PIMPERNEL DMC
06/05/2018 - ZPTB1801 - GEETBETS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots