{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
G2
Ring G2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:15
100035202 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - KONINGSHOOIKT
7
11:30
100035414 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SCHOONBROEK
8
11:45
100036751 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100034873 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OLMEN
2
10:15
1155815 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERSELT
3
10:30
1187945 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERBEEK
4
10:45
100036254 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BERLAAR
6
11:15
1148539 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BALEN
7
11:30
1154401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
8
11:45
1160360 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
9
12:00
100036074 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BEVEL
10
12:15
1182689 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAACHT
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100036279 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GROBBENDONK
2
10:15
1162986 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOL ACHTERBOS
3
10:30
1158542 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONINGSHOOIKT
4
10:45
1152478 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - DESSEL
5
11:00
1159552 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
6
11:15
100040927 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LUBBEEK
7
11:30
100029908 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WESTERLO
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1149347 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BERLAAR
2
10:15
1155411 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - HERENTHOUT
3
10:30
100035906 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ORSMAAL
4
10:45
100040485 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEEL LARUM
5
11:00
100016751 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MOL ACHTERBOS
6
11:15
1174912 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - VORST
7
11:30
100035004 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARENDONK
8
11:45
12845628 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MORKHOVEN
9
12:00
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
10
12:15
1182184 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TIENEN
11
12:30
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
G1
Ring G1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100035003 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - ARENDONK
2
10:15
100035032 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - PULDERBOS
3
10:30
100035031 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - MEERHOUT
4
10:45
100035791 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - VISSENAKEN-GLABBEEK
C
Ring C: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
7639051 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
2
10:15
5414115 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GEEL TEN AARD
3
10:30
3832106 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WESTERLO
4
10:45
100031403 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARENDONK
5
11:00
13985174 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
7
11:30
10679696 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEERHOUT
8
11:45
8078783 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KASTERLEE
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100035198 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
2
10:15
1190167 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - RILLAAR
3
10:30
7583881 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - GROBBENDONK
4
10:45
8074844 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - GIERLE
5
11:00
1168747 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SCHOONBROEK
6
11:15
1165717 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - PULDERBOS
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
10:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
5
11:00
1155209 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - HERENTHOUT
6
11:15
1154603 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - GROBBENDONK
7
11:30
1182083 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - TIENEN
8
11:45
1159451 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - LICHTAART
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1160158 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - LILLE
2
10:15
1157936 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - KASTERLEE
3
10:30
1168646 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - SCHOONBROEK
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
2
13:08
VOS ZOË - SKIPPY
6
13:40
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
8
13:56
VERWERFT EVELINE - EQUIDORA VD. ST.-HUBERTUSHOEVE
9
14:04
PLUYM YANAH - HADISE V/D HEIRBAAN
10
14:12
LIERMAN JOHAN - ZAGREB G
11
14:20
COUTINHO NORBERT - UBER VAN DE KIEZELWEG
13
14:36
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
14
14:44
VAN HAPPEN FABIENNE - JANE VAN DE VOSSEBERGEN
15
14:52
VAN DE WIEL GITTE - GENGHIS
16
15:00
VAN HOOF KATRIJNE - BACARDI
17
15:08
BELLIS RONNY - HIRONDELLE VD WITHOEVE
18
15:16
HEYMANS DRIES - LIBERTY VANDEPUTAKKER
19
15:24
MONDELAERS FEMKE - SAMIRCA VAN DE STOKHOEVE
20
15:32
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
21
15:40
PEETERS GIOVANNI - SALSALINE
22
15:48
VANBAELEN LORE - CUMBAJA Z
23
15:56
SOMERS SHANA - CHERRY VAN DE VIJFHEIDE
24
16:04
VOS ZOË - CASANDRA DEL MARE Z
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
4
13:24
LEYS LUDO - HAPPY DENTO J
5
13:32
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
6
13:40
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
7
13:48
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
8
13:56
BOONEN JULIE - ONYX VAN DE BUCXTALE
9
14:04
VANDEN ABBEELE CÉLINE - SPIRIT
10
14:12
VAN DAMME GUIDO - FOLONA
11
14:20
HERBOTS JILL - CATINKA Z
13
14:36
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
14
14:44
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
15
14:52
COENEN TIM - IMPORIO VAN HET BELLEHOF
16
15:00
DEFAYS MORGANE - OSBORN
17
15:08
VERHEYDEN MATHIAS - CYRANO Z
18
15:16
SMOLDERS AKKE - GALLARDO-DE-CAVRON
19
15:24
TORMANS MARTIJN - OLISKA VAN DEN BERG
20
15:32
BRAEKMANS HANNAH - FARE
21
15:40
TORMANS WITSE - JAMBALAJA VERDI
22
15:48
GEBRUERS LARA - TRIAMPHOS TOPAZ
23
15:56
BOONE MARTHE - ATINKA
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE BRUYN CHARLOTTE - HADISA VAN HET RIJMETER
4
13:24
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
7
13:48
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
8
13:56
MATTHYS NIKKI - LUNA
9
14:04
DILLEN CHRISTIAAN - CHIN CHIN JUNIOR DONKERSHOEVE
10
14:12
RONSMANS ANDRE - UPSYLONA
11
14:20
LIEFOOGHE KELLY - ELITE-WIDU
13
14:36
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
14
14:44
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
15
14:52
PEETERS ALINE - CAPPUCCINO
16
15:00
PEETERS CHRIS - FARAH VAN HET GOOR
17
15:08
BORGHS EMILY - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
18
15:16
LIEKENS ANOUCK - ELEGANCE VH KRISTOFFELHOF
19
15:24
DE BOECK SARA - MEFISTO VAN HET LELIEHOF
20
15:32
WUYTS LIEVE - MISS MAGIC VAN 'T HEIKE
21
15:40
NIJS MARTHE - VENUS
22
15:48
BAETEN SYLVIE - ATLANTIC
23
15:56
CORTHOUT LIESBET - WON-TON-TON
DILLEN CHRISTIAAN - CHIN CHIN JUNIOR DONKERSHOEVE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DE BRABANDER GEERT - IKARI
7
13:48
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
8
13:56
HEYLEN CATO - ALASKA VH LEYSEHOF Z
9
14:04
LEYS GERLOF - HAPPY DENTO J
10
14:12
DE BUSSER EMILY - CLEO
11
14:20
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
12
14:28
HEREMANS SOFIE - C'EST MOI Z
13
14:36
NUYTS LUCIEN - KIRA VD TIENDESCHUUR
14
14:44
SMETS BENNY - KARTOUCHE
15
14:52
VAN GORP DOMIEN - SIRA V/D HEIKENSHOEVE
16
15:00
LIEVENS SANNE - ELVITA
17
15:08
VANTONGERLOO JANE - KARAAT
18
15:16
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
19
15:24
LETELLIER WENDY - CHARISMA
20
15:32
VAN LOON SHARONA - FARANDI
21
15:40
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
22
15:48
DE BATS LIEZE - GARCIA VD PERFORMING STABLES
23
15:56
LAMBERT DAISY - QUINTANA VH TRICHELHOF
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LODEWIJCKX MARTINE - INXT BY STC
2
13:08
DE MOOR MICHELLE - IVANA
6
13:40
VAN HOOF JOKE - DOT COM
7
13:48
MOORTGAT PATRICK - LIVIGNO VD BARTVELDEN
8
13:56
TORFS SARAH - CHARMING MÉRE
9
14:04
VERMEIREN EMELY - GERENCO
10
14:12
BELLENS ILENE - HAVANNA VAN HET BREUGELHOF
11
14:20
BROSENS GLEN - BAGGIO VAN DE SLARING
13
14:36
DIELS TOM - LUNA S
14
14:44
DE WITTE DAVID - MARIEKE
15
14:52
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
16
15:00
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
17
15:08
VANHOOF FIEN - LUNIQUE
18
15:16
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
19
15:24
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
20
15:32
VERELLEN ANJA - JISKA CV
21
15:40
VAN CAMPFORT EDEN - MAJEURE
22
15:48
MICHIELSEN CHRISTEL - JUSTIFEUER G & W
23
15:56
DIELS TOM - FINESSE
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
6
13:40
DE BRUYN JEF - CINDERELLA Z
7
13:48
BAETEN VICKY - SOPHIE
7
13:48
VANHOOF KATO - GAMAIN
8
13:56
HOOYBERGHS LEEN - LORES Z
9
14:04
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
10
14:12
WYNANTS DYLAN - IKILA-WK
11
14:20
VAN DEN PUTTE MYRTHE - OMAR V/H BINNENVELD
13
14:36
VAN DEN PUTTE MILAN - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
14
14:44
MOLS SENNE - ICOON
15
14:52
VAN GIEL HERMAN - GIGANT
16
15:00
BAEYENS ANN - CUMARO
17
15:08
VANUYTVEN NETTE - IMANI VAN HET HULSTENHOF
18
15:16
NAESSENS ISABEAU - LEJANO XXII
19
15:24
VAN DAMME FRANCIS - CONTADOR
20
15:32
EYKENS JOLIEN - PRINSES KARSTEN
21
15:40
OOMS KIM - ENTURANO W
22
15:48
MONDELAERS MAIKE - GAMINA VAN DE STOKHOEVE
23
15:56
LAEREMANS DAAN - KATINKA VH NEERHOF Z
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BERTELS KAREN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
4
13:24
T'SEYEN EVELIEN - WAPPER
5
13:32
PEETERS FLOR - ANDORA "B" VAN HET JUXSCHOT
6
13:40
GHIELENS TINNE - HEAVY QUEEN V/D BREMBOSHOEVE
7
13:48
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
9
14:04
SCHELL CATHARINA - WACKO DE AMARILLO
10
14:12
ROMBOUTS WIM - ILISSA
11
14:20
VERHULPEN GUIDO - MARKIES VAN STEENBERGE
12
14:28
BERCKMANS PETRA - ELIAS
13
14:36
VOERMANS WIM - HERO
14
14:44
HUFKENS MARJAN - MAYO DESOHAN Z
15
14:52
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
16
15:00
WILLEMS CLAUDIA - ENRICO VAN 'T JENNEKENSHOF
17
15:08
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
18
15:16
ROMBOUTS WIM - ZAMTIARA
19
15:24
PLOCKI STEPHANIE - HOTSPOT RT
20
15:32
RENDERS LISE - CERLIA
21
15:40
VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
22
15:48
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
23
15:56
GIOS GERD - GRENNACHE-A
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MATTHYS LIEN - FLORE NC.
4
13:24
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
5
13:32
JACOBS ELIEN - HOCUS POCUS VD WITHOEVE
6
13:40
MENTENS THOMAS - WOPKJE
7
13:48
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
8
13:56
FRANTSEN NELE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
9
14:04
DE WOLF SELINA - CAMIRO V/D ACHTERHOEVE
10
14:12
RENIERS KRISTEL - WENGO VAN DE SCHANS
11
14:20
APPELS LIES - EXCELLENT PEARL
13
14:36
VAN GENECHTEN ESTER - GIPSY
14
14:44
VERVECKEN INE - LOWIE VAN DE OPSTAL
15
14:52
BROECKX TOMMY - AFFAIRE VH JUXSCHOT Z
16
15:00
THEUNIS ELKE - DUTCHIE
17
15:08
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
18
15:16
BUSSCHOTS BRENDA - CEDER ROSE
19
15:24
GIOS MARIEKE - KADANS
20
15:32
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
21
15:40
VAN DEN BROECK CAROLIEN - Z-GIRL PS Z
22
15:48
SMETS BENNY - FISCUS
23
15:56
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
WOUTERS SANNE - LUKAKU TOJA
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BIERMANS PIEN - JEWEL CHITA-H
2
13:08
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
5
13:32
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
6
13:40
HEREMANS SOFIE - WERINDE VAN 'T GOOVAHOF
7
13:48
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
8
13:56
MACHILSEN GLENN - LADY CLARENCE VH VINCKENHOF
9
14:04
VAN GENECHTEN TESSA - DAGERAAD
10
14:12
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
11
14:20
RIJCKAERT JOKE - OLANA VAN DE FAUNUSHOEVE
13
14:36
VAN ROOY ANN - LOU
14
14:44
VLEMINX SAM - FORZA
15
14:52
EYKENS JORIS - HIRANO VAN DE RIETBEEMDEN
16
15:00
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
17
15:08
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
18
15:16
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
19
15:24
PAUWELS KLAARTJE - LIGHTNING
20
15:32
VERSTAPPEN JEF - ONA MP
21
15:40
BOS KOEN - ZJICAGO C.R.
22
15:48
RIJCKAERT JOKE - JUMANA
23
15:56
MERTENS LYN - JORAN H.
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
MOORTGAT ELKE - OETZI VANT PLATT
4
13:24
MARIEN JANA - NELSON-W
6
13:40
VRANCKEN SARAH - HERO
7
13:48
VERVECKEN KATRIEN - ONA VAN DE WATERKANT
8
13:56
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
9
14:04
LIEVENS PAUL - ELIAS
10
14:12
MOORTGAT ELKE - HATSJI VAN DE BARTVELDEN
11
14:20
BUYENS TOM - SHEROKEE W VAN HET PACHTHOF
13
14:36
SOBRY ANS - NIGHTINGALE Z
14
14:44
CEULEMANS JORN - NELSON VAN HET MOLENZICHT
15
14:52
COVELIERS JAN - JALOUX VAN DE HOVING
16
15:00
GEUKENS LORE - JAMILIA
17
15:08
GIJBELS RUDI - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
18
15:16
MEYLEMANS KAAT - ILIANDRO-WK
19
15:24
STEVENS VEERLE - DOBRO
20
15:32
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
21
15:40
TEUNKENS LIENE - TIANA
22
15:48
CAEYERS PETRA - CANEI
23
15:56
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
6
13:40
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
7
13:48
VAN HERZEELE JOKE - IZORA
8
13:56
BRASSEUR BRUNO - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
9
14:04
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
10
14:12
VAN DIJCK LEEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
11
14:20
VERSMISSEN SILKE - LARRI-MOSS
13
14:36
BRASSEUR MAXINE - LADINA V/D HEYVELDHOEVE
14
14:44
TORMANS BIRTE - BALI
15
14:52
MARIEN NELE - NATHAN
16
15:00
EYKENS JOLIEN - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
17
15:08
RAEYMAEKERS DAISY - ODIN
18
15:16
MAES INE - CUPIDO
19
15:24
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
20
15:32
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
21
15:40
DE KOCK VEERKE - SHOW TIME SVB Z Z594302
22
15:48
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
23
15:56
DE ROOVER INES - MACHO VAN DEN HOGENAKKER
24
16:04
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
4
09:24
VAN BAELEN RONNY - ICO SILVIO
5
09:32
WEYNS CHIARA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
6
09:40
DE WITTE CARLYN - EROS
7
09:48
DE PEUTER NELE - GOLIATH
8
09:56
VANDER ELST KARIN - HORATIO
9
10:04
DE MOOR MICHELLE - FUEGO
10
10:12
LAENEN JAN - INDIGO VAN DEN HORST
11
10:20
ELSHOUT GUIDO - DARIO V/H CEULEERSHOF
13
10:36
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
14
10:44
VAN HOOF CLAUDIA - CARA Z
15
10:52
COENEN CLAUDIA - ESPERANTA DU JONCKAY
16
11:00
MEYNAERTS PAUL - WHITE STAR VAN DE ZUUTHOEVE
17
11:08
MACHILSEN ELLE - KING
18
11:16
HAERENS HANNE - CORNE
19
11:24
JACOBS ELIEN - TELSTAR
20
11:32
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
21
11:40
GORIS NATHALIE - JARNO
22
11:48
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
23
11:56
VAN GORP EDDY - GRANT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
GHIELENS SANNE - MY GAME VAN HET MOLENZICHT
4
09:24
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
5
09:32
GEYSEN JITTE - CAROLA VAN DE KEMPENHOEVE
7
09:48
BORGHS JESSICA - WANNABE
8
09:56
MEEUWSSEN LUC - BALISSTIMO DE LAUBRY
9
10:04
KEMPENEERS NELE - CARA DONN
11
10:20
AERTS BIRGITTE - JAYDEE NC VAN HET MEIERHOF
12
10:28
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
13
10:36
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
14
10:44
DANEELS STEFFEN - CLAIRE
15
10:52
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
16
11:00
VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
17
11:08
LENAERTS ELKE - HIRONDELLE VD WITHOEVE
18
11:16
LAEREMANS DAAN - CASPER VH NEERHOF Z
19
11:24
VANSANT ANN - KALYPSO
20
11:32
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
21
11:40
COUTINHO EMY - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
22
11:48
THEUNIS ELKE - KEENWELL
23
11:56
RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
ROMBOUTS GITTE - LIVARO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
4
09:24
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
5
09:32
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
6
09:40
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
7
09:48
PEYFFERS SILKEN - LATINO
8
09:56
BREUGELMANS LAWRENCE - INDRICO VAN HET BREUGELHOF
9
10:04
MOONS DANA - LORD V'H BOEKWEIT Z
10
10:12
JOORTER JOS - NADUA'S WELT VAN HET VEERPONT
11
10:20
ROMBOUTS ANKE - INFERNO
13
10:36
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
14
10:44
MEYNAERTS LIES - SAWADEE D’APACHE
15
10:52
BREUGELMANS LAWRENCE - MAYBEL VAN DE VOGELZANG
16
11:00
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
17
11:08
TORMANS MARTIJN - JEPLEASER VAN DE BEGIJNHOEF
18
11:16
MACHILSEN JOZEF - MILAGRO DONOVAN
19
11:24
VERVECKEN INE - DANTE
20
11:32
DE LAET SOFIE - GLORIA
21
11:40
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
22
11:48
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
23
11:56
GEUBBELMANS ANNEMIE - HATINA
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
EMBRECHTS SOFIE - ANDORRA
6
09:40
MERTENS JUUL - HELIOS M
7
09:48
VANDERSMISSEN JEROEN - HAZELBERG'S ANTIGONEE
8
09:56
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
9
10:04
VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
10
10:12
FRANCOIS LORE - KASSANOVA V/H DENNENHOF
11
10:20
BORGMANS INGE - MAIORI VAN D'EGGE
13
10:36
DUMON CEDRIC - TRIAMPHOS TOPAZ
14
10:44
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
15
10:52
GORIS RUBY - ZANDOR
16
11:00
NOTELÉ ANNA - JINA VAN'T BOSVELD
17
11:08
CALLEBAUT SARAH - CALIMERO VAN HET DENNENHOF
18
11:16
SMETS BART - DISCOVER
19
11:24
NOTELÉ MARJAN - BONO
20
11:32
LIEVENS TOM - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
21
11:40
SCHILDERMANS STEFFI - FLORENTO
22
11:48
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
23
11:56
STEYAERT LEONIE - HIDJANA VAN DE BLEUKENS
FRANCOIS LORE - WITNEY
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
FEYAERTS LORE - LADY
5
09:32
VAN LOOY JANA - PRESTON
7
09:48
DESAER DORIEN - MAGIC - STAR
8
09:56
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
9
10:04
GEERTS WILLY - IZARA VAN HET LANGENHOF
10
10:12
SOETEMANS NELE - INDEZZ
12
10:28
STEURS ROBIN - STOERE V/H GALDERZICHT
13
10:36
PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
14
10:44
DIELTJENS SARA - MON AMOUR VAN HET MOLENZICHT
15
10:52
CRIJNS PETRA - DARIYANO
16
11:00
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
17
11:08
VANSPRINGEL BO - NINA VAN DE ST BAVOHOEVE Z
18
11:16
DE PEUTER LEEN - GABON
19
11:24
CEULEMANS SINJA - JERICHO VAN DE HONDSBOSSEN
20
11:32
NUYTS DORIEN - ALDO DE REVE
21
11:40
GEVERS LAURA - GOWAN
NUYTS DORIEN - ALDO DE REVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
VINGERHOETS ELINE - TIMBERLAND
5
09:32
BAX EDDY - IAN-B
10
10:12
VERLOY LAURE - WY NO NO HCH
12
10:28
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
13
10:36
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
14
10:44
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
15
10:52
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
16
11:00
KEMPS JASMIN - MILANA-K
17
11:08
GEERTS WILLY - FIRENZE
18
11:16
GUTIERREZ MAITE - GOOGLE VAN DE CLAEVERVALLEI
19
11:24
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
20
11:32
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
21
11:40
JACOBS SARA - EASY DANCER
22
11:48
BAX EDDY - K - JOLIEN VAN 'T HEIKE
23
11:56
MONDELAERS SHANNON - STARLIGHT
LAMBRECHTS HEIDI - GJIPSY VAN DE SPARRENHOEF
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
5
09:32
VAN ROOSBROECK VALERIE - TESKA
8
09:56
MAES VERONIQUE - KASHMIR VAN BL
9
10:04
MAST CHARLOTTE - IBOLA
10
10:12
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
14
10:44
MARIEN ROBIN - EL-PASO V/D UILENBERG
15
10:52
JANSSENS LIESELOTTE - LISBON
16
11:00
JANSSENS LEEN - I-JANA
17
11:08
SMETS JILL - HEAVEN ON EARTH
18
11:16
PEETERS WALTER - ISADORA
19
11:24
VAN DER HEYDEN CAROLINE - GREGO
20
11:32
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
21
11:40
VAN LIESHOUT DANNY - GAYA
22
11:48
PLOCKI STEPHANIE - FANILDE VAN HET BRUNO'SHOF
23
11:56
LENAERTS DOENIA - BLITS
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
WEYNS CHADIA - FLYNN
4
09:24
MERTENS JEROEN - HERMES M
5
09:32
VERBOVEN STEFFIE - CARPE DIEM
6
09:40
BOONS DIRK - LOUISE
7
09:48
VANUYTSEL ELLEN - RACHIDA VD KEMPENHOEVE
9
10:04
VERHEYDEN HANNELORE - RUBIN KRAK
10
10:12
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
11
10:20
SOETEMANS KOEN - GIANA
13
10:36
BOGAERTS VEERLE - VALENCIA
14
10:44
SOETEMANS STANIE - DIXIE
15
10:52
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
16
11:00
LENAERTS AN - ZARAGOZA
17
11:08
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
18
11:16
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
19
11:24
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
20
11:32
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
21
11:40
RENS LUC - FANNE VAN HET HULSTHOF
22
11:48
VERHOEVEN HILDE - D'LIGHT
23
11:56
MOELANS LISA - JIRALDO
24
12:04
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
GORIS SENNE - HARRIS
4
09:24
KEERSMAEKERS SOPHIE - ADVANTAGE
5
09:32
VERVECKEN KATRIEN - DONOVAN
6
09:40
SNYERS BERT - MISTERY VAN HET KRAAIENEST
7
09:48
MONDELAERS RONNY - ERLANDO VAN DE VOORTBOSSEN
8
09:56
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
9
10:04
BREUGELMANS ELLEN - CALLAS DE RENOIR VD KEMPENH.
10
10:12
VAN DE MOSSELAER ELINE - CELINE
12
10:28
SCHEEPMANS JOS - KAROLUS VAN HET WAUWERHOF
13
10:36
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
14
10:44
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
15
10:52
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
16
11:00
BUYENS CHRIS - ELANO
17
11:08
MERTENS JEROEN - KWIBUS
18
11:16
ROBBERECHTS WIM - HALLOWEEN
19
11:24
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
20
11:32
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
21
11:40
WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
2
09:08
GEERTS WILLY - CARTOUCH VAN DE LITZEMAERE
4
09:24
WEYNS SCHANI - INDIGO
6
09:40
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
8
09:56
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
9
10:04
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
10
10:12
CUYPERS ANN-KATRIEN - JUMELLE V/H CUBERHOF
11
10:20
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
12
10:28
BOONEN LISA - DON TRISTAR VAN HET TRICHELHOF
13
10:36
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
14
10:44
KNAPEN CARINE - DARIO
15
10:52
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
16
11:00
PONSAERTS ANNE - DIANA V/D JACHT
17
11:08
VAN DEN BROEK SANNE - FERENZO TORRES
18
11:16
VAN LAER BRITT - ARGENTINA JH Z
19
11:24
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
20
11:32
VAN DEN BOSCH LAWRENCE - ESCA
21
11:40
DE WEERDT BART - C' EST LA VIE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
VERMEULEN KATRIEN - EXELENTE VAN 'T SCHOOR
4
09:24
HOEFKENS MARC - ERONA
5
09:32
BOGAERTS VEERLE - CLIFF
6
09:40
MELIS EVELIEN - DARGON
8
09:56
SOETEMANS JOZEF - GENNA
9
10:04
TECK ALFONS - GOLDY VAN EGLEGEM
11
10:20
LAMBRECHTS LISE - DONJA
12
10:28
WINNEPENNINCKX SOFIE - DEUS V EGLEGEM
13
10:36
NEVELSTEEN DAVE - LARS VAN HET KRISTOFFELHOF
14
10:44
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
15
10:52
PEETERMANS ILKE - SKANTANTE V/D PERFORMING STABLES
16
11:00
SNYERS BERT - IL DIVO VAN HET KRAAIENEST
17
11:08
VAN HULZEN CAROLINE - BALTASAR PCM
18
11:16
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
19
11:24
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
20
11:32
VAN DE GOOR EMILY - EMILIA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN LOOVEREN ANNELIES - DON SAROS VAN 'T GESTELHOF
9
10:04
VAN LOOVEREN ANNELIES - GRAVIN VAN 'T GESTELHOF
11
10:20
BRIES KAREN - APACHE V/H TRICHELHOF
15
10:52
DEKKERS ANNICK - CAROS VAN BAREELHOF
16
11:00
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
17
11:08
DE CEULAER FREYA - ENRICO
19
11:24
BRIES KAREN - DON DIAGO VAN HET TRICHELHOF
20
11:32
VAN LOOVEREN ANNELIES - JOHN VAN 'T GESTELHOF
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
KEMPS JASMIN - RUBENS - PIA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
15:00
16:09
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
2
15:01
VAN CAMPFORT EDEN - MAJEURE
3
15:03
RIJCKAERT JOKE - OLANA VAN DE FAUNUSHOEVE
4
15:05
VAN MEENSEL NIEKE - ESPRIT D'AUBRY
5
15:07
VERVOORT YVES - NULANA
6
15:09
DIELIS GERT - NARCOTIQUE
7
15:11
WYNANTS DYLAN - LADY WK
8
15:12
VAN DER SCHRAELEN JELLE - INDY VAN SCHUTTERSHOF
9
15:14
VANDEN ABBEELE CÉLINE - SPIRIT
10
15:16
HUYSMANS JEF - OPIUM V/H RUSSELTVELD
11
15:18
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
12
15:20
BAETEN VICKY - SOPHIE
13
15:22
CEUPPENS PIET - ORIGI VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
14
15:23
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
15
15:25
HENOT JONAS - O' DIEU VD HEIDE
16
15:27
MAES NICK - KING
18
15:31
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
20
11:34
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
22
15:38
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
23
15:40
VAN DEN PUTTE MYRTHE - OMAR V/H BINNENVELD
24
15:42
BROECKX TOMMY - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
25
15:44
VAN ROOY ANN - LOU
26
15:45
BAEYENS ANN - CUMARO
27
15:47
SOBRY ANS - NIGHTINGALE Z
28
15:49
VAN GIEL HERMAN - GILLES
31
15:55
VAN DER SCHRAELEN JELLE - MICHELLE VAN 'T LEETEREIND
32
15:56
WEYNS CHADIA - FARANDI
33
15:58
BRASSEUR BRUNO - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
34
16:00
LIEFOOGHE KELLY - ELITE-WIDU
35
16:02
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
36
16:04
WYNANTS DYLAN - IKILA-WK
37
16:06
VAN GENECHTEN ESTER - DAGERAAD
38
16:07
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
WOUTERS SANNE - LUKAKU TOJA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
11:00
14:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
SOMERS SHANA - CHERRY VAN DE VIJFHEIDE
2
11:01
VERVOORT YVES - OTTO VG
3
11:03
STERCKX YENTEL - ICE MAN
4
11:05
VANUYTVEN NETTE - IMANI VAN HET HULSTENHOF
5
11:07
VAN GIEL HERMAN - GIGANT
6
11:09
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
7
11:11
HUYSMANS JEF - OTIZ
8
11:12
MOORTGAT PATRICK - LIVIGNO VD BARTVELDEN
9
11:14
VAN DEN BROECK CAROLIEN - Z-GIRL PS Z
10
11:16
LENAERTS EVI - HOPEFULL LADY
11
11:18
VAN DEN BRANDE LEO - AAPIE
12
11:20
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
13
11:22
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
14
11:23
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
15
11:25
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
16
11:27
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
17
08:32
COECKELBERGHS MYRTHE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
17
11:29
VRANCKEN SARAH - HERO
18
11:31
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
19
11:33
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
21
11:36
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
22
11:38
VOS ZOË - CASANDRA DEL MARE Z
23
11:40
BOONEN LUC - MACLOUD
24
11:42
MOORTGAT ELKE - OETZI VANT PLATT
25
11:44
DIELS TOM - FINESSE
26
11:45
VERVOORT YVES - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
27
11:47
WYNANTS DYLAN - INESSE-WK
28
08:54
HOOYBERGHS LEEN - LORES Z
28
11:49
VERREYDT STEPHANIE - OTHELLO S.V.
29
11:51
VAN GENECHTEN ESTER - GIPSY
31
11:55
BESSEMANS STEFANIE - OLDTIMER VAN DE ZUURHAEGE
32
11:56
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
33
11:58
DE BOECK SARA - IGOR VAN HET ZWALUWHOF
34
12:00
TORMANS MARTIJN - OLISKA VAN DEN BERG
35
12:02
JANSSENS JEF - DIABO Z
36
12:04
CAEMS ROBIN - HEBE
37
12:06
CAEMS RUBEN - GITANIA
38
12:07
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
39
12:09
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
40
12:11
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
41
12:13
VAN DER SCHRAELEN JELLE - CHARLIE Z
42
12:15
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
43
12:17
VANHOOF FIEN - LUNIQUE
44
12:18
VANHOOF KATO - GAMAIN
45
12:20
NEUTS CHARLOTTE - KABOOM N Z
46
12:22
MARIEN JANA - NELSON-W
47
12:24
VERVOORT YVES - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
48
12:26
HUYSMANS JEF - OBAMA VAN DE BREEPOEL
49
12:28
VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
50
12:29
BROECKX TOMMY - AFFAIRE VH JUXSCHOT Z
51
12:31
NUYTS LUCIEN - KIRA VD TIENDESCHUUR
52
12:33
NUYTS DORIEN - ALDO DE REVE
53
12:35
VAN DUPPEN CHARLOTTE - ODESSA C
54
12:37
BELLIS RONNY - HIRONDELLE VD WITHOEVE
55
12:39
VERMEULEN KATRIEN - EXELENTE VAN 'T SCHOOR
56
12:40
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
57
12:42
VERVECKEN NIK - ONA VAN DE WATERKANT
58
12:44
MACHILSEN GLENN - LADY CLARENCE VH VINCKENHOF
59
12:46
OOMS JULIE - ILKA B
61
12:50
COUTINHO EMY - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
62
12:51
BOONEN JULIE - ONYX VAN DE BUCXTALE
63
12:53
WEYNS CHADIA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
64
12:55
BLOCKX GERT - FARE
65
12:57
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
66
12:59
RENDERS LISE - JUSTIFEUER G & W
67
13:01
VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
68
13:02
FRANCOIS LORE - KASSANOVA V/H DENNENHOF
69
13:04
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
70
13:06
VLEMINX SAM - FORZA
71
13:08
PEETERS ALINE - CAPPUCCINO
72
13:10
VANTONGERLOO JANE - KARAAT
73
13:12
CEULEMANS SINJA - JERICHO VAN DE HONDSBOSSEN
74
13:13
THIRY BEN - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
75
13:15
LENAERTS EVI - ZAZOU
76
13:17
HERBOTS JILL - CATINKA Z
77
13:19
BESSEMANS STEFANIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
78
13:21
MOLS MARLEEN - ORPHEA HQ
79
13:23
OOMS KIM - ENTURANO W
80
13:24
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
81
13:26
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
82
13:28
DE BOECK SARA - MEFISTO VAN HET LELIEHOF
83
13:30
RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
84
13:32
HEYMANS DRIES - LIBERTY VANDEPUTAKKER
85
13:34
PAULISSEN AURELIE - KALITA
86
13:35
COCHET TINE - FLEUR DE FLAMENCO C Z
87
13:37
SMETS BENNY - KARTOUCHE
88
13:39
DIELS TOM - LUNA S
89
13:41
HUFKENS MARJAN - MAYO DESOHAN Z
91
13:45
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
92
13:46
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
93
13:48
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
99
13:59
RENDERS LISE - LIMBO VAN 'T BUXUSHOF
100
14:01
LIEKENS ANOUCK - ELEGANCE VH KRISTOFFELHOF
101
14:03
VAN HAPPEN FABIENNE - JANE VAN DE VOSSEBERGEN
102
14:05
LENAERTS ILS - ALICANTE JVH Z
103
14:07
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
104
14:08
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
105
14:10
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
106
14:12
VOS ZOË - SKIPPY
107
14:14
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
108
14:16
CEUPPENS PIET - NOBEL VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
109
14:18
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
110
14:19
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
111
14:21
LIEVENS TOM - KANTO VAN 'T GESTELHOF
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
SWAANS KEVIN - LIVARO
VAN GORP GERT - OBELIX VG
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
LAEREMANS DAAN - KATINKA VH NEERHOF Z
2
08:02
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
4
08:06
MATTHYS LIEN - FLORE NC.
5
08:08
AERTS BIRGITTE - JAYDEE NC VAN HET MEIERHOF
6
08:10
TORMANS BIRTE - JAMBALAJA VERDI
7
08:12
VERVECKEN NIK - GRACE VAN DE CASTERSHOEVE
8
08:14
PAUWELS KLAARTJE - EFFICACE
9
08:16
DE SAEDELEIR GERRIT - KARO'S MUZE VAN DE SOLLENBERG
10
08:18
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
11
08:20
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
12
08:22
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
13
08:24
VAN MEENSEL NIEKE - FANNE VAN HET HULSTHOF
14
08:26
BOONE MARTHE - ATINKA
15
08:28
JANSSENS JEF - HIRUNDO
16
08:30
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
18
08:34
ELSEN LIESL - LARGO VAN HET ELSENHOF
19
08:36
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
20
08:38
HEREMANS SOFIE - WERINDE VAN 'T GOOVAHOF
21
08:40
BOSCH BRAM - JUTHA VAN DE HEIKENSHOEVE
22
08:42
GORIS NATHALIE - JARNO
23
08:44
LEYS GERLOF - HAPPY DENTO J
24
08:46
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
25
08:48
VERSMISSEN SILKE - LARRI-MOSS
26
08:50
DE BRUYN CHARLOTTE - HADISA VAN HET RIJMETER
27
08:52
HERMANS TINNE - KATINKA-H
29
08:56
VANHOOF PIETER - CLINTIRO TIVOR Z
30
08:58
BESSEMANS STEFANIE - NINA VAN HET AVENHOF
31
09:00
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
32
09:02
LAENEN FILIP - MILTON VAN DE EINDEKENS
33
09:04
LAEREMANS DAAN - CASPER VH NEERHOF Z
34
09:06
SOETEMANS THOMAS - DIXIE
35
09:08
VERVECKEN NIK - LOWIE VAN DE OPSTAL
36
09:10
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
37
09:12
PEETERS WALTER - ISADORA
38
09:14
PEETERS FLOR - ANDORA "B" VAN HET JUXSCHOT
39
09:16
VANTONGERLOO JANE - FREESTYLER VAN DE DRIE EIKEN
40
09:18
MEEUWSSEN LUC - BALISSTIMO DE LAUBRY
41
09:20
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
42
09:22
BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
43
09:24
VERVECKEN INE - DANTE
44
09:26
MOLS MARLEEN - LIENTJE "P"
45
09:28
VAN DEN PUTTE MILAN - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
46
09:30
STEYAERT LEONIE - HIDJANA VAN DE BLEUKENS
47
09:32
CAEMS ROBIN - JACARDO VAN DE PADDENHOEK
48
09:34
NEUTS CHARLOTTE - BABOUCHE F Z
49
09:36
STOFFELEN TOM - NILA
50
09:38
VERHEYDEN MATHIAS - CYRANO Z
51
09:40
VERELST TANJA - VIOLANTEE VH LINDENHOF Z
52
09:42
COECKELBERGHS MYRTHE - NIBALI V/D GRAVENHOEVE
53
09:44
LIEVENS TOM - KWINTANA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
54
09:46
ELSEN LIESL - UTICA DE BORNIVAL
55
09:48
VERSMISSEN SILKE - LA COEUR D'OR
56
09:50
COENEN CLAUDIA - ESPERANTA DU JONCKAY
57
09:52
MARIEN NELE - NATHAN
57
09:52
SMETS BENNY - FISCUS
58
09:54
LAENEN FILIP - IMALY VAN DE SAFFRAANBERG
59
09:56
LIEVENS TOM - NIGHT STAR
61
10:00
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
62
10:02
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
63
10:04
VERVECKEN NIK - NELSON VAN DE OPSTAL
64
10:06
VAN GORP DOMIEN - SIRA V/D HEIKENSHOEVE
65
10:08
PAULISSEN AURELIE - GOYA D'HESSY
66
10:10
DIERCKX SANNE - ZERO Z
67
10:12
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
68
10:14
MERTENS JEROEN - ZIZIPPEKE VAN'T STEENSHOF Z
69
10:16
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
70
10:18
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
71
10:20
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
72
10:22
MOLS MARLEEN - NOUGATINE
75
10:28
THIRY BEN - CHEYENNE VAN DE BOSGALM Z
76
10:30
PAUWELS KLAARTJE - JILL VAN VRIJHERN
77
10:32
VANTONGERLOO JANE - DINKY TOY VAN DE DRIE EIKEN
78
10:34
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
79
10:36
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
80
10:38
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
81
10:40
LENAERTS ILS - NOBLESSE VAN DE VOSSEKANT
82
10:42
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
83
10:44
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
84
10:46
DE BOECK SARA - MARDI VAN HET LELIEHOF
86
10:50
LIEVENS TOM - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
87
10:52
STOFFELEN TOM - MADAM +
88
10:54
MAES KOEN - NALDO VAN DE KLOTPUTTEN
89
10:56
CEUPPENS PIET - MATCHO VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
91
11:00
HEYLEN RIK - LILLY WHITE VAN HET LANGWATER
92
11:02
BOSCH LISSE - VAPRIATI VAN HET STEENTJE
93
11:04
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
96
11:10
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
97
11:12
FEYAERTS LORE - LADY
98
11:14
VAN HOOF JOKE - DOT COM
99
11:16
DE WITTE CARLYN - EROS
100
11:18
HENOT JONAS - MARISKA VAN TENHAEGENDOORN
102
11:22
MOLS MARLEEN - NOX BLUE VAN DE HERTOGEN
103
11:24
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
104
11:26
HEREMANS SOFIE - C'EST MOI Z
105
11:28
STOFFELEN TOM - NONO
106
11:30
BIERMANS PIEN - JEWEL CHITA-H
107
11:32
BROSENS GLEN - BAGGIO VAN DE SLARING
109
11:36
VERREYDT STEPHANIE - IXELLE S.V.
110
11:38
VAN BYLEN CELIEN - MEKAINSI R
111
11:40
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
112
11:42
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
113
11:44
MOONS DANA - LORD V'H BOEKWEIT Z
114
11:46
VANHOOF PIETER - NINJA VAN HET FUTSENHOF
115
11:48
TEUNKENS JENS - NITRO VAN DEN BERG
116
11:50
DE BORGER EVELYNE - DOROTHY DE FORME
117
11:52
DIERKEN GEERT - MEANDRO VAN DE PAARDEN HOEVEN
118
11:54
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - NINTON VD WOLFSKOOY
119
11:56
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
120
11:58
BOSCH LISSE - NEVADA EP
121
12:00
MERTENS JEROEN - PITOE
SWAANS KEVIN - INFERNO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
10:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
BOSCH BRAM - ICERO VAN DE HEIKENSHOEVE
2
08:02
SMEYERS THOMAS - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
3
08:04
MATTHYS NIKKI - LUNA
4
08:06
LAENEN FILIP - KALYPSO
5
08:08
HERMANS KRIS - MAGIC LADY-H
5
MAES NICK - GOLDWIN
6
08:10
MERTENS JEROEN - KWIBUS
7
08:12
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
8
08:14
VERVECKEN HELEEN - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
9
08:16
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
10
08:18
VAN LOOY JANA - MOKKA BO DE W&S
11
08:20
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
12
08:22
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
16
08:30
ARTOOS INEKE - WHY-MY
17
08:32
MEURRENS KRIS - IMAGINE VAN 'T ROTH
18
08:34
MEURRENS LAURA - AURELIA
20
08:38
STOFFELEN TOM - MEZOETJE
22
08:42
LOMMELEN TOON - LOMAR VAN DE JOMAHEIDE
23
08:44
SMEYERS THOMAS - ETOILE DE MOI
24
08:46
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
25
08:48
BOONEN LUC - ADDO
26
08:50
THIRY BEN - NATIONAL N Z
27
08:52
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
28
08:54
MAES KOEN - CICERO
29
08:56
MERTENS JEROEN - HERMES M
30
ARTOOS WOUTER - FOKUS VAN 'T ROTH
30
08:58
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
31
09:00
VOERMANS WIM - HERO
32
09:02
MOORTGAT JELLE - DJAEMBA VAN DE BARTVELDEN
33
09:04
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
34
09:06
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
35
09:08
HERMANS KRIS - KING VICTOR-H
36
09:10
DIERCKX PAUL - GALESXY V/D VOSSEHAAG
37
09:12
VAN GORP NICK - MOEBOETOE V/D ROSHOEVE
38
09:14
LENAERTS ILS - MOZART VAN HET EIKENHOF
39
09:16
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
41
09:20
BOSCH BRAM - JASHAR VAN DE HEIKENSHOEVE
42
09:22
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
43
09:24
DE BOECK SARA - JIVARO VAN HET LELIEHOF
44
09:26
JANSSENS JEF - HAPPY-BOY
45
09:28
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
46
09:30
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
47
09:32
MEURRENS SOFIE - JAKARTA VAN DE WOLVENHOEK
48
09:34
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
49
09:36
CAERS JAN - LIGHTNING
50
09:38
VERREYDT STEPHANIE - CHABLIS VAN 'T MEEUWBOS
51
09:40
CEUPPENS PIET - KARTHAGO VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
52
09:42
MOORTGAT JELLE - HATSJI VAN DE BARTVELDEN
53
09:44
VANSPRINGEL BO - NINA VAN DE ST BAVOHOEVE Z
54
09:46
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
55
09:48
OOMS JULIE - EVA
56
09:50
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
58
09:54
VANHOOF PIETER - MYCANTA
59
09:56
SOMERS CATO - KOSTA H
61
10:00
TEUNKENS JENS - MARDISH VAN DEN BERG
62
10:02
HEYLEN RIK - GAGA LADY
63
10:04
VAN GORP NICK - MAESTRO VG
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
15:30
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LAENEN FILIP - INKA
2
LENAERTS ILS - LONGARISSE VAN DE VOSSEKANT
3
LIEVENS TOM - GRACIEUSE DE FERIDOON "H"
4
LOMMELEN TOON - DESCUDIN VAN DE JOMAHEIDE
6
STOFFELEN TOM - ZIROCCO'S SON Z
7
THIRY BEN - CADIS Z
8
VAN DUPPEN CHARLOTTE - KIRA - K.A
9
VERVOORT YVES - KADER
10
CAERS JAN - COMING HOME Z
11
JANSSENS TOON - HIPPO VAN 'T GESTELHOF
12
BOSCH BRAM - FILLY VAN DE HEIKENSHOEVE
13
CRAESSAERTS STIJN - CRUSTINO VD VLIET Z
14
DAMEN BART - FULL MOON TER LINDEN Z
15
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - KYLENA VD WOLFSKOOY
16
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
17
VAN DUPPEN CHARLOTTE - FESTINA
18
VERVOORT YVES - L' AVENIR VAN DE LOOISE HEIDE
19
CAERS JAN - JANA'S PRINCES
20
JANSSENS TOON - GIZELLE VAN 'T GESTELHOF
21
MERTENS JUUL - HELIOS M
22
MOORTGAT JELLE - DENTOR V.D. BARTVELDEN
23
OOMS JULIE - DIARADO- SON Z
24
SOMERS CATO - LA FAYETTE
25
STEENACKERS LIES - HERMINA
26
VAN LAER LIESBETH - GIANA
28
LENAERTS ILS - KYCOLETTE
29
STOFFELEN TOM - HINDE
31
BOSCH BRAM - JARCODEX VAN HET BAANVELDEN
32
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
33
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
34
DAMEN BART - JAPPELOUP
35
GORIS TOM - FARAH VAN HET GOOR
36
HENOT JONAS - DANA VAN DE HEIDE
37
HERMANS KRIS - JEWEL VITA-H
38
HEYLEN RIK - HEAVENLY VAN DE NOORDHEUVEL
39
HUYSMANS JEF - LOEKA VAN DE BREEPOEL
40
JANSSENS JEF - JEZUIET VAN DE KWADE HEYDE
41
THIRY BEN - CARETANO GIRL Z
42
VAN DUPPEN CHARLOTTE - NUSHUAÃŽA Z
43
VANHOOF PIETER - IDEAAL VAN 'T GESTELHOF
44
CAERS JAN - JADA
45
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
46
JANSSENS TOON - LOUKA VAN 'T KIEZELHOF
1
Ring 1: NA RING 6 M1 UIT PROEF Klasse G
11:56
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
VAN ROY JULIE - TORINO
ELSHOUT GUIDO - DARIO V/H CEULEERSHOF
21/07/2018 - ZRTA1805 - VEERLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots