{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100040160 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HINGENE
2
10:45
100035197 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - LEEST
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1194110 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAMBEEK
2
10:45
1192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
3
11:00
100029701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOUTERSEM
4
11:15
1182487 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GOOIK
5
11:30
1189258 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
6
11:45
1186228 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
7
12:00
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
8
12:15
1156320 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HINGENE
9
12:30
1159148 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LEEST
10
12:45
1193908 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VOLLEZELE
11
13:00
1183501 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - AFFLIGEM
12
13:15
1181679 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GALMAARDEN
13
13:30
1178952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ASSE
14
13:45
100030259 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LIEDEKERKE
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:15
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
5
11:30
8221657 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - KORTENAKEN
6
11:45
100010534 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HAASRODE BLANDEN
7
12:00
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
8
12:15
1193302 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
11
13:00
1178851 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
12
13:15
100035863 - VIERTALLEN DRESSUUR - OPWIJK
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
AVAU SIEN - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
2
13:38
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
7
14:18
BOMBEEK PAUL - JARCO
8
14:26
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
9
14:34
VAN LAETHEM BELINDA - JOLIESSE DE BRIEL D'OR
10
14:42
VANDENNEUCKER INEZ - DARLING VAN TORENHOF
11
14:50
TASSENON ROLAND - JASPER VAN HET DANAUKESHOF
13
15:06
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
14
15:14
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
15
15:22
VERTONGEN LAUREN - KATENGA DC Z
16
15:30
CLAESSENS AN - CELSIUS
17
15:38
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
18
15:46
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
19
15:54
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
20
16:02
DELFOSSE NONA - ANOUSHKA Z
21
16:10
VAN DER PERRE JASMIEN - NAF NAF ROYAL Z
22
16:18
VANDENNEUCKER INEZ - CERINKA VAN 'T RAVENNEST
DE BAERDEMAEKER SARAH - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
STOELZAET MARIO - JOLIE VAN 'T ZONNEVELD
5
14:02
DERDELINCKX MARGOT - HYPNOSE
6
14:10
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
7
14:18
BOCKSTAELE YALE - REZY VAN DE EILANDHOEVE
8
14:26
GEERAERTS DAGMAR - STATUTAIR Z
9
14:34
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
10
14:42
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
11
14:50
VANZURPELE HANNE - WHISPER Z
13
15:06
D'HEER RANI - MAESTRO VAN DE VOOGHELZANG
14
15:14
SERNEELS ALINE - MAGISTER DE BRANDEGEM
15
15:22
DEYCK THOMAS - WALTON VAN DE KEETE
16
15:30
LIERMAN JOHAN - ZAGREB G
17
15:38
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
18
15:46
VAN DEN BOSSCHE VANESSA - K - JURA
19
15:54
TOBBACK ILSE - LANTANA DEL FUEGO
20
16:02
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
21
16:10
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
BUGGENHOUDT CAMILLE - DOMA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
8
14:26
VAN BREEDAM GERT - TARZAN VAN DE DWERSE HAGEN
9
14:34
VAN HULLE CEDRIC - DUELLE VAN DE RISPEN
11
14:50
VANHOUTTE CAROLINE - BAROS VAN TERHAEGENDOORN
13
15:06
DE BOEVER SIEN - VHUTTERFLY D'HANOVRE
14
15:14
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
15
15:22
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
16
15:30
SONCK INES - NASSER
17
15:38
HEIM INES - EQUITOP TEN HUNSEL
18
15:46
SMET LAURA - JAFFA KF
19
15:54
CELIKER SEVGI - SHARMEXIA
20
16:02
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
21
16:10
DE BOEVER SIEN - ULLA VAN DE PRIMAIJS
22
16:18
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:02
LIEFOOGHE KELLY - ELITE-WIDU
7
14:18
COPPENS JOHAN - ERNESTO VAN ELFENSTEEN
11
14:50
VAN OBBERGEN LUTGARDE - DANISH GOLD Z
13
15:06
GOOSSENS NICO - MIEL VAN GOTERINGENVELD
14
15:14
ROMANUS BIRGIT - DINAMITE
15
15:22
DE BOITSELIER VICTOR - LINDE VAN PAMEL
16
15:30
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
17
15:38
TIMMERMANS STEFANIE - MARLEY VAN DE CALCHIE
18
15:46
SONCK CHRIS - LOZANO VAN 'T WIJWATER
19
15:54
MEERT LIESBET - LISSANDRO VAN VRECKOM
20
16:02
DE KEYZER MARIEKE - BACARDI-BREEZER Z
21
16:10
RODEYNS LIESBETH - WONDER
22
16:18
VANZURPELE HANNE - ROBIN
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
5
14:02
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
6
14:10
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
7
14:18
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
9
14:34
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
10
14:42
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
13
15:06
STEVENS KIARA - TACKIN DES FONTAINES
14
15:14
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
16
15:30
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
17
15:38
BUGGENHOUDT CAMILLE - WHISE LADY S
18
15:46
PERMENTIER MARIA - SUMMERBOY Z
19
15:54
STEURS LINDSEY - ENJOY
20
16:02
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
21
16:10
MOMBAERTS JENTE - MADAM'S MIRO
22
16:18
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
STEVENS VEERLE - DOBRO
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
7
14:18
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
8
14:26
RAES LYNN - ROHAN
9
14:34
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
10
14:42
VAN VARENBERGH KRISTEL - DOLLAR BOY JW
11
14:50
DEKETELAERE EVY - MORE COMESTAI VAN GOUDVEERDEGEM
13
15:06
VAN HOEGAERDEN MARC - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
14
15:14
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
15
15:22
BECKERS ELS - LANDER VAN 'T ROMMERSUM
16
15:30
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
17
15:38
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
18
15:46
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
19
15:54
VAN BREEDAM SILVY - KIRKE VAN ORTI
20
16:02
VAN ROSSUM ANNELEEN - ICOON DU CHATEAU D'EAU
21
16:10
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
22
16:18
DE CNIJF STEFANIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
2
09:08
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
3
09:16
VANDERSCHUEREN TIJL - KIVIVE VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
4
09:24
CALUWE PAUL - HIDALGO
6
09:40
DE KEERSMAECKER JOLIEN - RICHIE RICH DE MARS
7
09:48
MOERENHOUT HANNAH - WALLSTREET
8
09:56
MESKENS RIECE - ZIEZOO
9
10:04
DEKENS ELS - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
10
10:12
WILLEMSE AN - KAMINA
11
10:20
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
13
10:36
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
14
10:44
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
15
10:52
VAN ROSSUM ANNELEEN - TI AMO VAN HET BORNEVELD
16
11:00
DENEUS ALICE - JELISSA
17
11:08
DEKENS ELS - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
19
11:24
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
20
11:32
LAMBERTS SILKE - ADRIANO
21
11:40
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
22
11:48
CLARYSSE VALERIE - GIN TONIC C
DE SMEDT ELIEN - HIDALGO V/D SMOUTMOLENHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE SMEDT CINDY - HECHIZERO HSV
2
09:08
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
4
09:24
VERGAELEN SOFIE - MISTRAL V'T WINKELVELD
5
09:32
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
6
09:40
PIOT CHRISTEL - GORIS
7
09:48
VERHAEGEN LUC - J-LO D'HORTECO
8
09:56
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
9
10:04
VANDER ELST KARIN - HORATIO
10
10:12
VERMEREN CHARLOTTE - EBONY L
11
10:20
KALDUNSKI VANESSA - GALAXY
13
10:36
CALUWE MIGUEL - FLEUR
14
10:44
DEKENS ETIENNE - CHICCO
15
10:52
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
16
11:00
CLAESSENS-LEROY SOFIE - ANDALUZA VAN BERGVIJVER
17
11:08
DE HOEF STEFANIE - AMARANTY
18
11:16
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
19
11:24
MEERT CELIEN - ASTRA VAN WAERBEEK
20
11:32
DE SMEDT CINDY - GITANO
21
11:40
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
22
11:48
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
ENGELS JEROEN - KANTANA
8
09:56
VAN DER SLAGMOLEN CHARLOTTE - GOLIATH
9
10:04
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
10
10:12
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
11
10:20
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
13
10:36
VAN OPSTAL SHAUNI - DANCING BOY V/D BREMBOSHOEVE
14
10:44
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
15
10:52
GUTIERREZ MAITE - GOOGLE VAN DE CLAEVERVALLEI
16
11:00
HERTVELD MARILYN - SAMBO
17
11:08
FEIERSTENE STEPHANA - CHARMING LOXLEY VH BLOEMENHOF
18
11:16
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
19
11:24
KREUTZIGER CHRISTOPH - WICKIE DE VIKING
20
11:32
VERMEREN CHARLOTTE - IOR VAN HET EELSHOF
21
11:40
HAJNAL KARLIEN - IXINA
22
11:48
SCHAUKENS EVI - ULANDO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
VANDERHAEGHEN ELLEN - DOMENIKA
6
09:40
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
7
09:48
EMMERECHTS KARINE - BIEKE
8
09:56
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
10
10:12
JACOBS FILIP - CASTRO VAN VIJVEREECKE
11
10:20
VAN ROSSEM SOFIE - WADI RUM
12
10:28
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
13
10:36
DEBEDTS ENOLA - BALAIKA VAN 'T HECK
14
10:44
ZWARTS LIESBETH - L'AMOUR VAN 'T WELIGERVELD
15
10:52
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - GUAPA DE APACHE
16
11:00
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE KEERSMAECKER JOLIEN - CORLANDUS - CD
3
09:20
VANDEN BERGH SARAH - HAPPY TIME SRV
4
09:30
HOETERICKX INGRID - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
5
09:40
SELLESLAGH GERY - LI 'H'
6
09:50
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
7
10:00
CLOET KIRSTEN - ELASTIQUE VAN 'T MOLEKE
8
10:10
BOSMANS MELE - SCULLY DE WINGHE Z
9
10:20
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:40
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:50
TECK ALFONS - GOLDY VAN EGLEGEM
4
11:10
CLYMANS CINDY - ASMARAVERA U
5
11:20
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
6
11:30
VAN STEENWINKEL LUC - EDISON VAN 'T HOF VAN EVERSEM
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
11:50
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:50
VERGAELEN SOFIE - DON JOAQUINO BALLANTE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
11:00
11:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
2
11:02
AVAU SIEN - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
3
11:04
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
4
11:06
SONCK INES - NASSER
5
11:08
VAN DER STEEN LAURENCE - ULLA VAN DE PRIMAIJS
6
11:10
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
7
11:12
VAN OBBERGEN LUTGARDE - DANISH GOLD Z
8
11:14
GEERAERTS DAGMAR - STATUTAIR Z
9
11:16
WILLEMSE AN - KAMINA
15
11:28
DE BOITSELIER VICTOR - LINDE VAN PAMEL
16
11:30
VAN CAMPENHOUT EMMA - FOREVER
17
11:32
VAN UYTVANCK DIMITRI - KASHMIRE VAN 'T KEIKELHOF
18
11:34
COPPENS JOHAN - ERNESTO VAN ELFENSTEEN
19
11:36
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
20
11:38
LIEFOOGHE KELLY - ELITE-WIDU
21
11:40
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
SAMMELS MONIKA - GRANATE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN HERLE LUDO - ESPRIT VAN EGLEGEM
2
08:32
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
3
08:34
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
4
08:36
CALUWE MARIO - OLANA VAN DEN UILENBOS
10
08:48
VAN MOL RAF - SHIVA Z
11
08:50
DERDELINCKX MARGOT - HYPNOSE
12
08:52
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
13
08:54
STOELZAET MARIO - JOLIE VAN 'T ZONNEVELD
14
08:56
POTOMS EMMY - NADORADO
15
08:58
DE BOITSELIER VICTOR - GORIS
16
09:00
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
17
09:02
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
18
09:04
SMETS LENNERT - LORRE VAN 'T LAURENSHOF
19
09:06
CALUWE MARIO - ORIGI VAN 'T WINNENHOF
20
09:08
DEKENS ETIENNE - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
21
09:10
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
22
09:12
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
23
09:14
VANDENNEUCKER INEZ - DARLING VAN TORENHOF
24
09:16
SONCK CHRIS - LOZANO VAN 'T WIJWATER
25
09:18
VAN DEN BOSSCHE VANESSA - K - JURA
26
09:20
TIMMERMANS STEFANIE - MARLEY VAN DE CALCHIE
27
09:22
DE HOEF STEFANIE - AMARANTY
28
09:24
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
29
09:26
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
30
09:28
DE KEYZER MARIEKE - BACARDI-BREEZER Z
31
09:30
CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
32
09:32
BROOTHAERTS SYLVIE - SALSA VD WITHOEVE Z
33
09:34
BROOTHAERTS WENDY - KADEE VD WITHOEVE
34
09:36
ELSHOECHT JIMMY - KAMA VAN 'T OLMENPARK
35
09:38
VAN OPSTAL SHAUNI - ICOON DU CHATEAU D'EAU
36
09:40
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
37
09:42
VAN HULLE CEDRIC - DUELLE VAN DE RISPEN
38
09:44
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
39
09:46
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
40
09:48
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
41
09:50
TASSENON ROLAND - JASPER VAN HET DANAUKESHOF
42
09:52
PAINBLANC GUY - KENYA VAN PAEMEL
43
09:54
BERNAERTS ROZANNE - LEONIE VAN HET HULSTENHOF
44
09:56
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
45
09:58
DANAU JONAS - O'STAR VAN DE CENTAUR
46
10:00
CALUWE MARIO - NATURELLE VAN HET NETEHOF
47
10:02
CLAESSENS AN - CELSIUS
48
10:04
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
49
10:06
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
50
10:08
VERSCHUEREN FREDERIK - WUNO Z
DE BAERDEMAEKER SARAH - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:00
14:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
CALUWE MIGUEL - FLEUR
2
12:02
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
3
12:04
VAN AKEN GUY - LUNA SUN VAN DEN DRIES
4
12:06
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
5
12:08
DE SOUTER JONATHAN - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
6
12:10
DEKETELAERE EVY - MORE COMESTAI VAN GOUDVEERDEGEM
7
12:12
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
8
12:14
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
9
12:16
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
10
12:18
RAES LYNN - ROHAN
11
12:20
VERSCHUEREN FREDERIK - FIRST WONDER V/D HOOGHOEVE
14
12:26
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
15
12:28
DE SMEDT ELISE - ODARCO
16
12:30
GOOSSENS NICO - MIEL VAN GOTERINGENVELD
17
12:32
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
18
12:34
SERNEELS ALINE - MAGISTER DE BRANDEGEM
19
12:36
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
20
12:38
DE LANDTSHEER BRAM - ERAN DE BAUW Z
21
12:40
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
22
12:42
HEYVAERT ARNAUD - DOLLAR BOY JW
23
12:44
DE RIDDER HANS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
24
12:46
SMETS LENNERT - J'ADORE VAN'T LAURENSHOF
25
12:48
CALUWE MIGUEL - HIDALGO
26
12:50
CALUWE MARIO - CHIQUITA
27
12:52
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
28
12:54
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
29
12:56
VAN HOEGAERDEN MARC - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
31
13:00
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
32
13:02
SCHAUKENS EVI - ULANDO
33
13:04
CORDEMANS TIM - KITONA DI MAGICO
34
13:06
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
35
13:08
VAN STEEN KRIS - COR LEONIS Z
36
13:10
CLAES TIM - KAATJE VD WITHOEVE
37
13:12
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
38
13:14
KREUTZIGER CHRISTOPH - CARRERA DH Z
39
13:16
ELSHOECHT JIMMY - LATINO
40
13:18
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
41
13:20
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
42
13:22
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
43
13:24
VANDENNEUCKER INEZ - CERINKA VAN 'T RAVENNEST
44
13:26
VAN DER PERRE JASMIEN - NAF NAF ROYAL Z
45
13:28
HEIM INES - EQUITOP TEN HUNSEL
46
13:30
STEVENS KIARA - TACKIN DES FONTAINES
47
13:32
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
48
13:34
CALUWE MIGUEL - VALENTINA DH Z
49
13:36
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
50
13:38
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
51
13:40
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
52
13:42
DEKENS ETIENNE - CHICCO
53
13:44
VAN STEEN KRIS - NIKA VAN DE RODDAM
54
13:46
TIMMERMANS ELLEN - HECTOR VAN HET LINDEHOF
55
13:48
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
56
13:50
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
57
13:52
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
58
13:54
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
59
13:56
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
61
14:00
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
62
14:02
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
63
14:04
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
64
14:06
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
65
14:08
LAMBERTS SILKE - ADRIANO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
BOSMANS MELE - ESPRIT
BOSMANS MELE - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
CLAESSENS AXELLE - GOLDBREAKER V/H MEIERHOF
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
CORDEMANS TIM - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
CRAESSAERTS STIJN - SANDER Z
DE MAESENEER PIETER - KELLE FLEUR VD CAATSHOEVE
DE NEEF FEMKE - NEWSTAR D'INTRO Z
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
DEKENS ELS - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
DENEUS ALICE - JELISSA
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
ELSHOECHT JIMMY - FALLAGA VAN 'T SOLHEIDE
ELSHOECHT JIMMY - FELINKE VAN DE RISPEN
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
LAURENS KOENRAAD - ALCO VAN HET WINTERSHOF
PAINBLANC GUY - LEE-JAY VAN EQUINTA
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
TROCH LIESBET - GISMAU VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
VAN LAETHEM BELINDA - JOLIESSE DE BRIEL D'OR
VAN MOL RAF - FARUNA VAN DE OUDE EIK
VAN STEEN KRIS - MISTERY VAN DE SMISHOEVE
VAN UYTVANCK DIMITRI - FIGARO VAN 'T SWERTLAND
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
VANDERSCHUEREN TIJL - KIVIVE VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:30
16:30
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAES TIM - HINDRA VAN 'T HOOGSTEHOF
CLAES TIM - KITANA
CLAESSENS AXELLE - CYRINA VAN HET LINDEHOF
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
CRAESSAERTS STIJN - CRUSTINO VD VLIET Z
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
GOOSSENS NICO - HERMES VAN HET BEETJEN
JACOBS FILIP - CASTRO VAN VIJVEREECKE
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
LAURENS KOENRAAD - FLASCH VAN 'T LAURENSHOF
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
4 na M2
Ring 4 na M2: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
11:24
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:40
VERHAEGEN LUC - J-LO D'HORTECO
4
11:48
DE SMEDT JEAN-JACQUES - WALLA
5
11:56
TECK ALFONS - DOBRO
6
12:04
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
06/05/2018 - ZRTB1801 - OSSEL-BRUSSEGEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots