{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100035798 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ZOUTLEEUW
2
10:15
100041190 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HOEGAARDEN
3
10:30
100041374 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BIERBEEK
4
10:45
100035905 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - LANDEN
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1185319 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOELEDEN
2
10:45
100035799 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOUTLEEUW
2
10:15
1190773 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ROTSELAAR
3
11:00
100040927 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LUBBEEK
4
11:15
100029701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOUTERSEM
5
11:30
1187945 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERBEEK
6
11:45
100035179 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SCHRIEK
7
12:00
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
8
12:15
1181982 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
9
12:30
1189258 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
10
12:45
1183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:15
100035906 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ORSMAAL
7
11:30
100010535 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHAFFEN
8
11:45
100010534 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HAASRODE BLANDEN
9
12:00
1182184 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TIENEN
10
12:15
8221657 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - KORTENAKEN
11
12:30
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
12
12:45
100035263 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
13
13:00
100036446 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEETBETS
14
13:15
6611255 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHRIEK
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100035031 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - MEERHOUT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1179053 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ASSENT
2
10:45
7639051 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
3
11:00
13433688 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
4
11:15
10679696 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEERHOUT
5
11:30
1195322 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ZOUTLEEUW
6
11:45
1191884 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT JORIS WINGE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
12:15
1190167 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - RILLAAR
A4
Ring A4: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
10
12:45
1182083 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - TIENEN
11
13:00
1193504 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - VISSENAKEN-GLABBEEK
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
5
14:02
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
6
14:10
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
7
14:18
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
8
14:26
HUYBRECHTS LAURA - WIKARETTE
9
14:34
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
10
14:42
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
11
14:50
DEHOUSSE MICHAËL - VICTORY BOOGY WOOGY TILIA
13
15:06
DEFAYS MORGANE - OSBORN
14
15:14
FETS JANNE - LIZ BLACK VH KLEIN HEIDEHOF
15
15:22
VAN GESTEL MARLEEN - TOPS
16
15:30
BELLIS RONNY - HIRONDELLE VD WITHOEVE
17
15:38
VANBAELEN LORE - CUMBAJA Z
18
15:46
HOUBRIX JELINA - B-FREULE
19
15:54
SCHUEREMANS VERONIQUE - GRAND CANYON VDJ
20
16:02
DEHOUSSE MICHAËL - IDEAL DE BLOEMENDAAL
21
16:10
DENIJS FRANCIS - FOREVER'S JEWEL Z
22
16:18
HEREMANS ELLEN - EROS VAN DE KAPELLEBOSHOEVE
23
16:26
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
PUTTEVILS STEVEN - INDIGO
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
3
13:46
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
4
13:54
HERBOTS JILL - CATINKA Z
5
14:02
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
6
14:10
STERCKX PAULIEN - BARLEEN VAN HET VIJVERBOS
7
14:18
VANZURPELE HANNE - WHISPER Z
8
14:26
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
9
14:34
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
10
14:42
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
13
15:06
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
14
15:14
VAN DEN BOSCH SOFIE - TIKO
15
15:22
VAN DEN BOSCH KAAT - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
16
15:30
VERJAUW JULIE - DIVA EINDEKEN Z
17
15:38
KAMERS CHARLOTTE - DONATELLA
18
15:46
THYS ELLEN - NATCHINA VAN DE VLASPUT
19
15:54
VANDENBERGHE LOTTE - LETOSCHA
20
16:02
OOSTERBAAN KATO - JOLY'S DOTJE
21
16:10
COENEN JOLIEN - CATINKA
22
16:18
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
23
16:26
COBBAERT SARA - VIF VG Z
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
5
14:02
BOSMANS GERT - LABALLET V.D. LATHOEVE
6
14:10
SWILLEN SARAH - WINDSTAR VAN DE KEMPENHOEVE
7
14:18
VERHEYDEN STEVE - DALTON V/D BERGVIJVERHOEVE
13
15:06
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
14
15:14
VAN ESCH INE - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
15
15:22
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
17
15:38
MEYERS FIEN - MOONLIGHT
18
15:46
LEVIEUX ARNAUD - UNE RAMIRO
19
15:54
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
20
16:02
THIRION JULIE - TRESOR VAN DE GETEKANT
21
16:10
WESTERLINCK SACHA - EJAZZREAU VAN HET BLOEMENHOF
22
16:18
BRIES BERT - LAGUNA VAN HET TRICHELHOF
23
16:26
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
VAN DAMME FRANCIS - CONTADOR
VAN DAMME FRANCIS - SHANNON DU ROTON
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
8
14:26
HEREMANS ELLEN - FLORIANE VAN DE KASTEELHOEVE
9
14:34
MOMBAERS STEPHANIE - RENSKE VAN DE OPPEN
10
14:42
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
11
14:50
JANS JANA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
13
15:06
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
14
15:14
VANZURPELE HANNE - ROBIN
15
15:22
EHUHU ZOË - REX
16
15:30
COSTERMANS ARNE - KARA VAN 'T ELZENHOUT
17
15:38
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
18
15:46
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
19
15:54
DE BLAUWE KAROLIEN - LANDPILOTE
20
16:02
SAENEN VIRNA - SHADOW
21
16:10
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
22
16:18
VAN BEVER KARINE - INDY VAN DE WETERBEEK
23
16:26
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DE MOOR MICHELLE - IVANA
2
13:38
VAN HOOF JOKE - DOT COM
10
14:42
DEPRE FEMKE - CUPIDO
11
14:50
JOOSTEN ULRIKE - E.S. GUCCI
13
15:06
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
14
15:14
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
15
15:22
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
16
15:30
LETELLIER WENDY - CHARISMA
17
15:38
LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
18
15:46
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
19
15:54
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
20
16:02
VANMEER CATHERINE - DANA VAN DE MEULEWAELE
21
16:10
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
22
16:18
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
23
16:26
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
24
16:34
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
CAEYERS PETRA - CANEI
2
13:38
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
5
14:02
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
6
14:10
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
7
14:18
BERTELS KAREN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
8
14:26
SCHREURS SARAH - G HOGEBOOM
9
14:34
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
10
14:42
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
11
14:50
BOS KOEN - ZJICAGO C.R.
13
15:06
RENIERS KRISTEL - WENGO VAN DE SCHANS
14
15:14
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
15
15:22
BRASSEUR BRUNO - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
16
15:30
COENEN CLAUDIA - ESPERANTA DU JONCKAY
17
15:38
PHILIPSEN VERA - ESPERANZA VH ONGELBERGSHOF
18
15:46
SAENEN KATLEEN - DIDUELA
19
15:54
DESMET ASTRID - DANA VAN HET GONNEHOF
20
16:02
CARELS ELINE - MENZO VAN DEN BRUEL
21
16:10
STAS LOTTE - JODI VD CUMUL
22
16:18
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
23
16:26
VERHULPEN GUIDO - MARKIES VAN STEENBERGE
VAN DINGENEN KOEN - DREAMBOY
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
2
13:38
RIJCKAERT JOKE - OLANA VAN DE FAUNUSHOEVE
6
14:10
LEBRUN INGRID - JUWEL W
7
14:18
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
8
14:26
FRANTSEN NELE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
9
14:34
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
10
14:42
MATHUES LOUISE - WINNETOE
11
14:50
DEVROEY EVELIEN - EVITA
13
15:06
MERTENS LYN - JORAN H.
14
15:14
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
15
15:22
RIJCKAERT JOKE - JUMANA
16
15:30
DIDDENS TINA - WERRO VAN HET WAUWERHOF
17
15:38
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
18
15:46
VERHEYDEN STEVE - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
19
15:54
MEYHI DAVINA - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
20
16:02
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
21
16:10
RUELENS MELISSA - CHICKY
22
16:18
VAN DEN BERGHE LARS - WOOTZ
23
16:26
BOLLER KAREN - AMARETTO Z
SCHELL CATHARINA - WACKO DE AMARILLO
VAN DINGENEN KAAT - CABBANA Z
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VRANCKEN SARAH - HERO
3
13:46
GEERENS LOTTE - DOCUS
4
13:54
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
5
14:02
VAES LIESBETH - CASSILVA
6
14:10
VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
7
14:18
FREMAU KATTY - BO
8
14:26
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
9
14:34
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
10
14:42
COENEN STIJN - INDIRA VAN DE KWEKENHOEVE
11
14:50
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
13
15:06
VAES LIESBETH - DONNA KARAN V/H OUDLAND
14
15:14
MERTENS VEERLE - HEAVEN
15
15:22
MARIEN NELE - NATHAN
16
15:30
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
17
15:38
MOMBAERTS JENTE - MADAM'S MIRO
18
15:46
LAMBRECHTS KATRIEN - FLANEL V/H VIJVERBOS
19
15:54
JENNE LORE - HOUSTON
20
16:02
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
21
16:10
PEETERS JULIE - GEERT
22
16:18
VERVLIET MARIE - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
23
16:26
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
4
09:24
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
5
09:32
DE MOOR MICHELLE - FUEGO
6
09:40
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
7
09:48
HOMBROUX HUGO - CALLURA Z
8
09:56
PEYFFERS SILKEN - LATINO
9
10:04
MEYNAERTS LIES - SAWADEE D’APACHE
10
10:12
MERTENS JUUL - HELIOS M
11
10:20
ELSHOUT GUIDO - DARIO V/H CEULEERSHOF
12
10:28
THIRY LEEN - LENTE VAN 'T MAAILAND
13
10:36
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
14
10:44
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
15
10:52
BECKERS ELLEN - DARSCO VAN 'T RUSSELLHOF
16
11:00
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
17
11:08
TUERLINCKX RUDY - GREAT NIKI V/D BERGVIJVERHOEVE
18
11:16
PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
19
11:24
ASSELBERGHS PETRA - LAGUNA VAN HET TRICHELHOF
20
11:32
THIRION WIM - TRESOR VAN DE GETEKANT
21
11:40
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
22
11:48
KRAFT MICHAELA - BANTOE
23
11:56
VAES LIESBETH - FLORIAN HR
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
4
09:24
DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
5
09:32
GEERENS SILKE - AMADEUS
6
09:40
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
7
09:48
BRASSEUR BRUNO - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
8
09:56
LENAERTS ELKE - HIRONDELLE VD WITHOEVE
9
10:04
LOPES ELINE - NIETEL VAN KATTEBEEK
10
10:12
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
11
10:20
CAEYERS PETRA - CICERO VD KEMPENHOEVE
13
10:36
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
14
10:44
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
15
10:52
DEGENS STEFANIE - ISAHUS VAN BERGVIJVER
16
11:00
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
17
11:08
QUINTEN MARIEKE - SAM
18
11:16
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
19
11:24
VAN DE VELDE TIM - PINO BVH Z
20
11:32
VAN DEN BERGHE GUIDO - TARGO
21
11:40
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
22
11:48
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
23
11:56
DE CAT SOFIE - BONNIE JAZZ
24
12:04
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
WILLEMS KENNY - CENNINA Z
5
09:32
MATHUES LOUISE - HUYANA VAHETI Z
6
09:40
CLERINX JOLIEN - JUNGFRAU V/D KALSBERG
7
09:48
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
8
09:56
MEYNAERTS PAUL - WHITE STAR VAN DE ZUUTHOEVE
9
10:04
JOORTER JOS - NADUA'S WELT VAN HET VEERPONT
10
10:12
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
11
10:20
PINA OJEDA KEVIN - KAROLA
13
10:36
WILLEMS KENNY - ERINJA
14
10:44
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
15
10:52
KEMPENEERS NELE - CARA DONN
16
11:00
VERMEULEN FRANCOIS - FAQUITA VAN BERGVIJVER
17
11:08
VANDER ELST KARIN - HORATIO
18
11:16
THIRY KRISTIEN - UNO BEL VAN 'T FRUITHOF
19
11:24
VEULEMANS BETTINA - HAVANNA DE BORNIVAL
20
11:32
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
21
11:40
TIRRY BERT - GRAAF VAN HET GOORHOF
22
11:48
SCHEIRS MARC - LEGUMEX VAN DEN DRIES
23
11:56
TOBBACK DAISY - LANTANA DEL FUEGO
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
8
09:56
DE HAES NELE - CORRADO C.R.
9
10:04
NEVEN EVELIEN - DANCER M
10
10:12
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
11
10:20
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
13
10:36
DE PEUTER LEEN - GABON
14
10:44
JANSSENS LEEN - I-JANA
15
10:52
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
16
11:00
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
17
11:08
CEULEMANS SINJA - JERICHO VAN DE HONDSBOSSEN
18
11:16
VANSPRINGEL BO - NINA VAN DE ST BAVOHOEVE Z
19
11:24
CRIJNS PETRA - DARIYANO
20
11:32
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
21
11:40
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
22
11:48
VAN OPSTAL SHAUNI - DANCING BOY V/D BREMBOSHOEVE
23
11:56
CORTHAUTS ONA - URBAN
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SANNEN JESSICA - KADIDJA VAN TEN BOSCH
5
09:32
CLAES DIRK - KRACK'S FOXY APPEARANCE V/H AEGROSCHOT
8
09:56
HAIJEN HANNELORE - HAAKON VAN KOEKSHOF
9
10:04
SANNEN JESSICA - CORINA TEN BOSCH Z
11
10:20
DESAER DORIEN - MAGIC - STAR
14
10:44
HAJNAL KARLIEN - IXINA
15
10:52
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
16
11:00
SMETS LOTTE - BOUNTY VAN DE GRUNDEVAL
17
11:08
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
18
11:16
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
19
11:24
PEETERS LINDE - ZIEZO
20
11:32
THIRY ELS - FALUNA
21
11:40
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
22
11:48
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
23
11:56
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
7
09:48
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
8
09:56
VERHOEVEN HILDE - D'LIGHT
9
10:04
SCHEIRS ERIK - DAYKO-VH-VALENBERGHOF
10
10:12
RUMMENS MIREILLE - VIENO CARO VAN HET VIJVERBOS
12
10:28
VERHEYDEN HANNELORE - RUBIN KRAK
13
10:36
ZWARTS LIESBETH - L'AMOUR VAN 'T WELIGERVELD
14
10:44
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
15
10:52
VOS MARION - TOINE
16
11:00
SCHEIRS ERIK - JAROUSE
17
11:08
DE CREMER GERT - IVI
18
11:16
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
19
11:24
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
20
11:32
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
21
11:40
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
DEBEDTS ENOLA - BALAIKA VAN 'T HECK
VAN DINGENEN LEEN - FLAP C
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:30
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
5
09:40
VERVECKEN BABETTE - GENOMIC D.C.
8
10:10
WELLENS VINCE - KAS VAN DE KLOOSTERBERG
9
10:20
HOETERICKX INGRID - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
11
10:40
DE WEERDT BART - C' EST LA VIE
12
10:50
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
13
11:00
VAN DEN BROEK SANNE - FERENZO TORRES
14
11:10
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
15
11:20
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
16
11:30
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
17
11:40
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
18
11:50
VAN DEN BOSCH LAWRENCE - ESCA
19
12:00
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
4
09:30
BOONEN LISA - DON TRISTAR VAN HET TRICHELHOF
6
09:50
BOSMANS MELE - SCULLY DE WINGHE Z
8
10:10
SCHEEPMANS JOS - KAROLUS VAN HET WAUWERHOF
9
10:20
PONSAERTS ANNE - DIANA V/D JACHT
11
10:40
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
12
10:50
KNAPEN CARINE - DARIO
14
11:10
VANDEN BERGH SARAH - HAPPY TIME SRV
15
11:20
MERTENS JEROEN - KWIBUS
16
11:30
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
17
11:40
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
18
11:50
CLOET KIRSTEN - ELASTIQUE VAN 'T MOLEKE
19
12:00
VAN DE MOSSELAER ELINE - CELINE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
WILLEMS CARMEN - CLASCO-D
3
09:20
WINNEPENNINCKX SOFIE - DEUS V EGLEGEM
4
09:30
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
5
09:40
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
6
09:50
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
7
10:00
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
8
10:10
VAN RIJMENANT RUDY - HERA VAN HET WAUWERHOF
9
10:20
COPPIN BRUNO - CILANDRO
10
10:30
VAN DE GOOR EMILY - EMILIA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:50
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:00
BRIES KAREN - APACHE V/H TRICHELHOF
3
11:10
VAN LOOVEREN ANNELIES - GRAVIN VAN 'T GESTELHOF
4
11:20
VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
6
11:40
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
7
11:50
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
8
12:00
VANDAEL INGE - UMAIK-TL
9
12:10
BRIES KAREN - DON DIAGO VAN HET TRICHELHOF
10
12:20
COPPIN BRUNO - IENA W
11
12:30
VAN LOOVEREN ANNELIES - JOHN VAN 'T GESTELHOF
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
13:30
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
2
13:32
GROUWELS SVEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
3
13:34
VANZURPELE HANNE - ROBIN
4
13:36
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
5
13:38
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
6
13:40
VERJAUW JULIE - DIVA EINDEKEN Z
7
13:42
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
8
13:44
SCHOL PEGGY - OH - JEE SOWHAT
10
13:48
TUERLINCKX LIEVE - LABAB VAN DE ZWALUWHOEVE
11
13:50
DEHOUSSE MICHAËL - IDEAL DE BLOEMENDAAL
12
13:52
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
13
13:54
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
14
13:56
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
18
14:04
MEUWIS JADE - ULRIKA Z
19
14:06
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
20
14:08
HOMBROUX HUGO - CALLURA Z
21
14:10
ARNAUTS DRIES - OPIUM VAN 'T HULSBOS
22
14:12
BRASSEUR BRUNO - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
24
14:16
RIJCKAERT JOKE - OLANA VAN DE FAUNUSHOEVE
25
14:18
SOBRY ANS - NIGHTINGALE Z
26
14:20
LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
27
14:22
DE BLAUWE KAROLIEN - LE REVE DE MISSIS OULA
28
14:24
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
29
14:26
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
30
14:28
WESTERLINCK SACHA - EJAZZREAU VAN HET BLOEMENHOF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
13:00
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ZWARTS LIESBETH - L'AMOUR VAN 'T WELIGERVELD
2
13:02
GEERENS SILKE - AMADEUS
7
13:12
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
8
13:14
VAN DEN BOSCH KAAT - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
9
13:16
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
10
13:18
VANPARIJS SOFIE - PUKHET
17
14:02
OOSTERBAAN KATO - JOLY'S DOTJE
23
14:14
HOUBRIX JELINA - B-FREULE
31
14:30
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
SAENEN VIRNA - SHADOW
VERVLIET MARIE - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PAQUAY TESSA - UNART VAN DE RAALBEEK
2
09:02
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
3
09:04
STAQUET DIRK - DONNA KARAN V/H OUDLAND
4
09:06
COBBAERT SARA - VIF VG Z
5
09:08
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
6
09:10
DE RO JO - HAVANA
7
09:12
BESSEMANS STEFANIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
8
09:14
THIRY BEN - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
9
09:16
GEERENS LOTTE - DOCUS
10
09:18
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
20
09:38
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
21
09:40
HERBOTS JILL - CATINKA Z
22
09:42
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
23
09:44
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
24
09:46
HENOT JONAS - O' DIEU VD HEIDE
25
09:48
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
26
09:50
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
27
09:52
VEULEMANS BETTINA - HAVANNA DE BORNIVAL
28
09:54
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
29
09:56
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
31
10:00
DOCKX PASCALE - MISS MIBLAICA
32
10:02
BESSEMANS STEFANIE - OLDTIMER VAN DE ZUURHAEGE
33
10:04
SCHEPERS INGE - OYA LELE VD ZWARTBLESHOEVE
34
10:06
HEREMANS ELLEN - VIALE-V
35
10:08
COOMANS STEPHANIE - ORIGI - V
36
10:10
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
37
10:12
MEUWIS JADE - CASPER VH MOLENVELD Z
38
10:14
TUERLINCKX LIEVE - EPO V/D BERGVIJVERHOEVE
39
10:16
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
40
10:18
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
41
10:20
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
42
10:22
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
43
10:24
CLAESSENS AXELLE - LEYLA VAN HET MEIERHOF
44
10:26
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
45
10:28
VAN NERUM TINE - CHICO Z
46
10:30
BAUWENS CHRIS - KETTY VAN BIJSTERVELD
48
10:04
CORTHAUTS FLO - VREZANDO
49
10:36
VRANCKEN SARAH - HERO
50
10:38
VOS ZOË - SKIPPY
51
10:40
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
52
10:42
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
53
10:44
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
54
10:46
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
55
10:48
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
56
10:50
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
57
10:52
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
58
10:54
JANSSENS JEF - DIABO Z
59
10:56
BELLIS RONNY - HIRONDELLE VD WITHOEVE
61
11:00
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
62
11:02
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
63
11:04
BOSMANS GERT - NICARA I VAN HET VIJVERBOS
64
11:06
VANHUMBEECK KAISIA - DIACARA VAN HET VIJVERBOS
65
11:08
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
66
11:10
SCHEPERS INGE - O - BOY B VD ZWARTBLESHOEVE
67
11:12
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
69
11:16
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
73
11:24
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
74
11:26
BRASSEUR MATHIAS - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
75
11:28
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
76
11:30
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
77
11:32
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
78
11:34
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
83
11:44
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
84
11:46
LEMMENS GUNTER - MELODY VH PAARDEVELD
85
11:48
HAIJEN HANNELORE - BIEMA Z
86
11:50
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
87
11:52
DE BLAUWE KAROLIEN - ANDIAMO
88
11:54
COENEN STIJN - NATCHINA VAN DE VLASPUT
89
11:56
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
90
11:58
CEULEMANS SINJA - JERICHO VAN DE HONDSBOSSEN
91
12:00
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
92
12:02
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
PEETERS JINSE - VALERCA VAN DE BOVENHEIDE
PUTTEVILS STEVEN - INDIGO
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
VANVUCHELEN EMMA - Origi V. (BLANCO)
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:36
WILLEMS CARMEN - WHITNEY VAN HET VOORTVELDSHOF
5
08:38
CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
6
08:40
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
7
08:42
DE SAEDELEIR GERRIT - KARO'S MUZE VAN DE SOLLENBERG
8
08:44
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
9
08:46
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
10
08:48
THIRY BEN - CHEYENNE VAN DE BOSGALM Z
11
08:50
DOCKX PASCALE - LIBLAICO
13
08:54
BOSMANS GERT - LABALLET V.D. LATHOEVE
14
08:56
VANHOOF PIETER - CLINTIRO TIVOR Z
16
09:00
LIEVENS TOM - NIGHT STAR
17
09:02
JANSSENS JEF - HIRUNDO
20
09:08
COOMANS DELPHINE - SAMANTA
21
09:10
COOMANS STEPHANIE - DESERT EAGLE K.C.
23
09:14
MERTENS JEROEN - ZIZIPPEKE VAN'T STEENSHOF Z
25
09:18
CORDEMANS NIELS - G HOGEBOOM
26
09:20
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
27
09:22
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
28
09:24
TUERLINCKX LIEVE - CHAGALL V/D BERGVIJVERHOEVE
29
09:26
LOPES ELINE - NIETEL VAN KATTEBEEK
30
09:28
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
31
09:30
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
32
09:32
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
33
09:34
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
34
09:36
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
35
09:38
VAN NERUM JOKE - ELMIRANIA
36
09:40
DERBOVEN STEPHANIE - GODIVA ST.HUBERTUSHOEVE
37
09:42
HOLSBEEK ROB - CAMPARI KD Z
38
09:44
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
39
09:46
MARIS BERT - GALUPY VAN HET POELBOS
40
09:48
LENAERTS HANNE - WEVER
41
09:50
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
42
09:52
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
43
09:54
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
44
09:56
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
45
09:58
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
46
10:00
SCHEIRS PAUL - DOUBLE O SEVEN DH Z
47
10:02
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
49
10:06
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
50
10:08
DE RO JO - MELODIE
51
10:10
MERTENS JEROEN - PITOE
52
10:12
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
53
10:14
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
54
10:16
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
55
10:18
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
56
10:20
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
57
10:22
PEETERS JULIE - GEERT
58
10:24
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
59
10:26
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
60
10:28
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
61
10:30
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
62
10:32
VAN DEN BOSCH SOFIE - TIKO
63
10:34
COECKELBERGHS MYRTHE - NIBALI V/D GRAVENHOEVE
64
10:36
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
65
10:38
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
66
10:40
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
67
10:42
BESSEMANS STEFANIE - NINA VAN HET AVENHOF
68
10:44
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
69
10:46
VAN HOOF JOKE - DOT COM
70
10:48
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
71
10:50
PYPEN DORIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
72
10:52
COENEN CLAUDIA - ESPERANTA DU JONCKAY
73
10:54
MARIEN NELE - NATHAN
74
10:56
CORDEMANS NIELS - JOKCLINE VAN HET LEUTSHOF
75
10:58
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
76
11:00
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
77
11:02
DOCKX PASCALE - FLORIANE VAN DE KASTEELHOEVE
78
11:04
STAQUET DIRK - CASSILVA
80
11:08
CORTHAUTS ONA - GERRY
81
11:10
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
82
11:12
WILLEMS KENNY - ERINJA
83
11:14
CORDEMANS TIM - KITONA DI MAGICO
84
11:16
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
85
11:18
DE RO JO - HEAVEN
86
11:20
VANHOOF PIETER - NINJA VAN HET FUTSENHOF
87
11:22
PEETERS JULIE - GILL UIT DE MELLE
88
11:24
BOSMANS GERT - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
89
11:26
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
90
11:28
BOSMANS FRAN - SHAKIRA
91
11:30
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
92
11:32
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
COECKELBERGHS MYRTHE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
ROBEYNS STIJN - CASOU (BLANCO)
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
12:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
22
09:12
VANVUCHELEN EMMA - UPSO DARDA V
79
11:06
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
ARTOOS INEKE - WHY-MY
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
BOSMANS MELE - ESPRIT
BOSMANS MELE - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
BRUYNINCKX CARLO - MISTER UGANO BT
CLAESSENS AXELLE - GOLDBREAKER V/H MEIERHOF
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
COOMANS STEPHANIE - LADY CHIN - V
COPPIN MURIEL - LINCOLN VAN 'T HEIKE
CORDEMANS TIM - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
DE RO JO - ELALUNA
DENEUS ALICE - JELISSA
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
DOCKX PASCALE - EROS VAN DE KAPELLEBOSHOEVE
GROUWELS SVEN - FENNER
GROUWELS SVEN - LEXY
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
JANSSENS JEF - HAPPY-BOY
JANSSENS TOON - MECHO VAN 'T KIEZELHOF
JENNE LORE - HOUSTON
LAMBERTS JAN - G'MAJO VAN DE CALOO MEERSCHEN
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
LOPES ELINE - RENSKE VAN DE OPPEN
MERTENS JEROEN - HERMES M
MERTENS JEROEN - KWIBUS
MERTENS JUUL - HELIOS M
MEURRENS KRIS - IMAGINE VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - AURELIA
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
MEURRENS SOFIE - JAKARTA VAN DE WOLVENHOEK
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
SCHEIRS NICKY - COBALT
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
SCHEIRS PAUL - GENIETA
SCHEIRS PAUL - ITHACA
SCHEPERS INGE - KALINKA VD ZWARTBLESHOEVE
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
THIRY BEN - NATIONAL N Z
THIRY MARIJKE - ELTON VH ROELHOF
THIRY MARIJKE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
TUERLINCKX LIEVE - CALMEROTTI DE LEEST
TUERLINCKX LIEVE - INNES VAN HET RILLAARHOF
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
VANHOOF PIETER - MYCANTA
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
VANSPRINGEL BO - NINA VAN DE ST BAVOHOEVE Z
VERMEYLEN ILSE - APERO
VERVECKEN HELEEN - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:30
16:30
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - FOKUS VAN 'T ROTH
BOSMANS GERT - GRAND FOU
BRUYNINCKX CARLO - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
CLAESSENS AXELLE - CYRINA VAN HET LINDEHOF
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
COENEN STIJN - INDIRA VAN DE KWEKENHOEVE
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
COPPIN MURIEL - HUGANA VAN HET BEETJEN
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
CRAESSAERTS STIJN - CRUSTINO VD VLIET Z
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
GROUWELS SVEN - JIRIVA VAN DE LANGEWEG
HENOT JONAS - DANA VAN DE HEIDE
JANSSENS JEF - JEZUIET VAN DE KWADE HEYDE
JANSSENS TOON - GIZELLE VAN 'T GESTELHOF
JANSSENS TOON - HIPPO VAN 'T GESTELHOF
JANSSENS TOON - LOUKA VAN 'T KIEZELHOF
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
LEMMENS GUNTER - HERA
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
LENAERTS CHRISTOPHE - HADISE L
LIEVENS TOM - GRACIEUSE DE FERIDOON "H"
LOPES ELINE - CARPE DIEM
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
SCHEIRS PAUL - KASHKO D' IDOLE S.P.
SCHEIRS PAUL - MANON VAN DUITSCHOOLHOF
SCHEPERS INGE - KANSELIER VD ZWARTBLESHOEVE
THIRY BEN - CADIS Z
THIRY BEN - CARETANO GIRL Z
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
VANGELDER NIEL - LIBELLE DE MUZE
VANHOOF PIETER - IDEAAL VAN 'T GESTELHOF
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:00
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PAQUAY TESSA - UNART VAN DE RAALBEEK
2
09:02
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
3
09:04
STAQUET DIRK - DONNA KARAN V/H OUDLAND
4
09:06
COBBAERT SARA - VIF VG Z
5
09:08
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
6
09:10
DE RO JO - HAVANA
7
09:12
BESSEMANS STEFANIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
8
09:14
THIRY BEN - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
9
09:16
GEERENS LOTTE - DOCUS
10
09:18
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
20
09:38
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
21
09:40
HERBOTS JILL - CATINKA Z
22
09:42
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
23
09:44
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
24
09:46
HENOT JONAS - O' DIEU VD HEIDE
25
09:48
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
26
09:50
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
27
09:52
VEULEMANS BETTINA - HAVANNA DE BORNIVAL
28
09:54
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
29
09:56
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
31
10:00
DOCKX PASCALE - MISS MIBLAICA
32
10:02
BESSEMANS STEFANIE - OLDTIMER VAN DE ZUURHAEGE
33
10:04
SCHEPERS INGE - OYA LELE VD ZWARTBLESHOEVE
34
10:06
HEREMANS ELLEN - VIALE-V
35
10:08
COOMANS STEPHANIE - ORIGI - V
36
10:10
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
37
10:12
MEUWIS JADE - CASPER VH MOLENVELD Z
38
10:14
TUERLINCKX LIEVE - EPO V/D BERGVIJVERHOEVE
39
10:16
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
40
10:18
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
41
10:20
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
42
10:22
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
43
10:24
CLAESSENS AXELLE - LEYLA VAN HET MEIERHOF
44
10:26
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
45
10:28
VAN NERUM TINE - CHICO Z
46
10:30
BAUWENS CHRIS - KETTY VAN BIJSTERVELD
48
10:04
CORTHAUTS FLO - VREZANDO
49
10:36
VRANCKEN SARAH - HERO
50
10:38
VOS ZOË - SKIPPY
51
10:40
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
52
10:42
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
53
10:44
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
54
10:46
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
55
10:48
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
56
10:50
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
57
10:52
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
58
10:54
JANSSENS JEF - DIABO Z
59
10:56
BELLIS RONNY - HIRONDELLE VD WITHOEVE
61
11:00
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
62
11:02
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
63
11:04
BOSMANS GERT - NICARA I VAN HET VIJVERBOS
64
11:06
VANHUMBEECK KAISIA - DIACARA VAN HET VIJVERBOS
65
11:08
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
66
11:10
SCHEPERS INGE - O - BOY B VD ZWARTBLESHOEVE
67
11:12
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
69
11:16
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
73
11:24
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
74
11:26
BRASSEUR MATHIAS - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
75
11:28
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
76
11:30
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
77
11:32
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
78
11:34
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
83
11:44
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
84
11:46
LEMMENS GUNTER - MELODY VH PAARDEVELD
85
11:48
HAIJEN HANNELORE - BIEMA Z
86
11:50
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
87
11:52
DE BLAUWE KAROLIEN - ANDIAMO
88
11:54
COENEN STIJN - NATCHINA VAN DE VLASPUT
89
11:56
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
90
11:58
CEULEMANS SINJA - JERICHO VAN DE HONDSBOSSEN
91
12:00
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
92
12:02
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
PEETERS JINSE - VALERCA VAN DE BOVENHEIDE
PUTTEVILS STEVEN - INDIGO
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
VANVUCHELEN EMMA - Origi V. (BLANCO)
5
Ring 5: Klasse G na VET
12:44
12:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:44
WILLEMS LOTHAR - ERINJA
5
Ring 5: Klasse VET na M2
11:56
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
KNAPEN CARINE - DARIO
4
12:20
VOS MARION - TOINE
5
12:28
TUERLINCKX RUDY - GREAT NIKI V/D BERGVIJVERHOEVE
ELSHOUT GUIDO - DARIO V/H CEULEERSHOF
01/07/2018 - ZRTB1802 - LANGDORP
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots