{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS SAAR - PRINS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SELS MILAN - LOULEE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MORIS LEONIE - BELLA
MORIS LEONIE - BLIKSEM
SELS OLIVER - GLINSTER
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTSEN AMELIE - BOEFJE
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
GELUYKENS RUBE - ROSALINDE
MARIËN MARGOT - FALCO (BERGS-SEP09-44)
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN REGENMORTEL ELISE - NEMO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
SELS OLIVER - RENI
SELS OLIVER - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN DE VOORDE JOLIEN - VITALE D'AR MENEZ
VAN DOORSLAER EMMA - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
VAN KERCKHOVEN EMMA - OLIJFJE VAN HET KLAVERTJE
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
VAN ROSSUM CAROLINE - SUPER - LJ
VERBIST LOTTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
VINGERHOETS JENNE - PIPPA VAN DEN HOEK
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
VRANKEN HENDRIK - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
LEYSEN ISABEAU - HIROSHI
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
CAUCHOIS LIZZIE - SUMMER BOY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
VAN KERCKHOVEN EMMA - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
VRANKEN OLIVIA - NANDER DE LA CANA
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:00
17:38
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS JANNE - KENJI VAN EQUI CENTER
VAN DOORSLAER EMMA - REICHSGRAF-DRUM VAN HET JUXSCHOT
VAN DYCK LENA - FLEUR
VAN REGENMORTEL BRITT - SPOT
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
DE BELSER LISA - REEKAMP'S EARLY MORNING
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
DILLEN LANDER - LIEKE VAN DE GROENHEUVEL
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN DEN BRUEL JEF - ROBINSON VAN DEN KIEVIT
VAN DEN BRUEL MARIE - QUE SERA VAN HET KLAVERTJE
VAN DOORSLAER EMMA - PANDORA OPTIMA
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
VAN KERCKHOVEN EMMA - SAMBA VAN DE GROENHEUVEL
VAN RAEMDONCK KOBE - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
VAN REGENMORTEL BRITT - RINA
VAN WOENSEL CATO - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
VRANKEN OLIVIA - BRUMMERHOEVE'S MINERVA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
MARIËN CARO - SWIFTY
MORIS LEONIE - JUANTO
VAN DE VOORDE JOLIEN - NETTE
VAN DEN BRUEL JULES - LELIE VAN DE DELTHOEVE
VRANKEN HENDRIK - BODYGUARD
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SUTHERLAND JULIE - JANOS
VAN DEYNZE AXL - FILINI
VAN DOORSLAER EMMA - HELENE
VAN HOOF EMMA - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
VINGERHOETS JENNE - PABLO
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
FOCKAERT LIZE - PINK LADY
MORIS EMILIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
VRANKEN OLIVIA - MAESTRO VAN DE LAAK
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
SUTHERLAND JEF - MR MIDNIGHT MAGIC
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
VAN DEN BULCK THIBO - HESSEL
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
VERELST WANNES - GOMPIE
VERELST WANNES - HERCOS
VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
VERSTAPPEN JO - STEGSTEDGARDS CATAGO
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
FOCKAERT LIZE - MANFRED
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
MORIS EMILIE - JANA
SUTHERLAND JEF - ESPOIR
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
VERBIST LINDE - DE HALGOREN ALLEGRO
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
VERSTAPPEN JO - MABEL
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SELS MILAN - LOULEE
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MORIS LEONIE - BELLA
MORIS LEONIE - BLIKSEM
SELS OLIVER - GLINSTER
5
Ring 5: STIJL Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
SELS OLIVER - RENI
SELS OLIVER - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN DE VOORDE JOLIEN - VITALE D'AR MENEZ
VAN DOORSLAER EMMA - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
VAN KERCKHOVEN EMMA - OLIJFJE VAN HET KLAVERTJE
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
VAN ROSSUM CAROLINE - SUPER - LJ
VERBIST LOTTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
VINGERHOETS JENNE - PIPPA VAN DEN HOEK
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
VRANKEN HENDRIK - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
4
Ring 4: STIJL Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
MARIËN CARO - SWIFTY
MORIS LEONIE - JUANTO
VAN DE VOORDE JOLIEN - NETTE
VAN DEN BRUEL JULES - LELIE VAN DE DELTHOEVE
VRANKEN HENDRIK - BODYGUARD
9
Ring 9: STIJL Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
VAN KERCKHOVEN EMMA - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
VRANKEN OLIVIA - NANDER DE LA CANA
8
Ring 8: STIJL Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SUTHERLAND JULIE - JANOS
VAN DEYNZE AXL - FILINI
VAN DOORSLAER EMMA - HELENE
VAN HOOF EMMA - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
VINGERHOETS JENNE - PABLO
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
7
Ring 7: STIJL Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
FOCKAERT LIZE - PINK LADY
MORIS EMILIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
VRANKEN OLIVIA - MAESTRO VAN DE LAAK
14
Ring 14: STIJL Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
DE BELSER LISA - REEKAMP'S EARLY MORNING
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
DILLEN LANDER - LIEKE VAN DE GROENHEUVEL
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN DEN BRUEL JEF - ROBINSON VAN DEN KIEVIT
VAN DEN BRUEL MARIE - QUE SERA VAN HET KLAVERTJE
VAN DOORSLAER EMMA - PANDORA OPTIMA
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
VAN KERCKHOVEN EMMA - SAMBA VAN DE GROENHEUVEL
VAN RAEMDONCK KOBE - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
VAN REGENMORTEL BRITT - RINA
VAN WOENSEL CATO - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
VRANKEN OLIVIA - BRUMMERHOEVE'S MINERVA
13
Ring 13: STIJL Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
SUTHERLAND JEF - MR MIDNIGHT MAGIC
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
VAN DEN BULCK THIBO - HESSEL
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
VERELST WANNES - GOMPIE
VERELST WANNES - HERCOS
VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
VERSTAPPEN JO - STEGSTEDGARDS CATAGO
12
Ring 12: STIJL Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
FOCKAERT LIZE - MANFRED
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
MORIS EMILIE - JANA
SUTHERLAND JEF - ESPOIR
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
VERBIST LINDE - DE HALGOREN ALLEGRO
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
VERSTAPPEN JO - MABEL
04/02/2018 - WPSA1704L - INDOOR 4 LIER ZANDHOVEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots