{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SARENS PIETER-JAN - KOKO
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
FRÈRE MAURO - AMIGO
VAN ROSSEM NIELS - STILLE HOEKJES COCO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
JANS FIEN - PLAY BOY
LENAERTS FLEUR - BRENDA
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
MESOTTEN LISA - MEXX
SARENS PIETER-JAN - ROXY
VAN ROSSEM LARS - MAYA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
DIEU MARTHE-LOUIZE - BERKERHEIDE'S NAPOLEON
JACOBS XENIA - BREEZER
LAMBERTS XANDER - MIRA
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
STOELZAET JELLE - FANNY
VANDENDRIESSCHE BRITT - PRESTON
VERHOOGEN THOR - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
VERLINDEN MATTHIAS - DOLIANCA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
DE RIDDER ELINE - RUBY
DE RIJCK JENTE - SHADOW
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
LAMBERTS XANDER - LIESJE
MATTON MIRTHE - DE GRENS LIBERTY
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
STALPAERT FEMKE - STEFANIE
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
VANDERMEULEN PHEBE - LITTLE KING
VANDERMEULEN PHEBE - TIMON TAR
VERDICKT LORE - LISIENA
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN VALCKENBORGH LICA - KIRA VAN DE WILGENDREEF
VAN VALCKENBORGH LICA - TOSCA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - JUNA VAN 'T DAELDERHOF
BELLEMANS SENNE - VIOLA
GULDEMONT FLOOR - TISCO VAN HET VITSEROEL
MESOTTEN HANNE - NASSER
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
VAN LATHEM STIENE - WHISPER
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
DIEU MARTHE-LOUIZE - TASHKE
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
MOENS LUCA - WINSTON
MOENS YOUNA - BEAUTY
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
RUYS SIEL - PRINCES
SIAU ZOÉ - ISABELLE
VAN BOXSTAEL TOON - PETIT PRINCE
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
VERLINDEN CAMILLE - DONNA
WIJNANT JADE - TUBOR
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DERIDDER CHELSY - CHICA
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLONSKI JAREK - OEPSIE
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
DEGEEST KARA - IKKO VAN DE WEZELAER
DERIDDER AMY - CILANO
FOLLON SEPPE - PORTO
GULDEMONT FLOOR - TISCO VAN HET VITSEROEL
LOGIE ILIA - AMBER
MATTON LISE - KANTJE'S EDO
PEETERS ROBBE - ANGEL
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
AGNEESSENS NOOR - ELMO LECO
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
HEMELINCKX FLOR - NORMAN
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
ROOSELEER JOKE - ORCHID'S CELYNE 20092301
VERMEREN ELIEN - BLACKY
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
COENEN AMELIE - KANTJE'S DORINDA
CORNELIS ERIN - BAS
CORTEN BRITT - ISCHA
D'HEER RANI - NALICE
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
DE KINDER JULIA - MARDRUGG
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
DE RIJCK JENTE - CHANEL
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
DIERICKX ELISE - DINO
GEERAERTS DAGMAR - UNICA
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
MENNEKENS MARIE - XEQUOIA BALDWIN
PEETERS WIES - MEVERIK
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN TRICHT JADE - PICO D' OR
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
VERHOOGEN NETTE - HECTOR VAN HET DAELDERHOF
VERHOOGEN NETTE - NOOR VAN 'T SANTHOF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
CAHUZAK ELLA - RAKKER
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
DE RIDDER ELINE - BIJOU
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
DIEU MARTHE-LOUIZE - TROUSHKA
FAUT JOELINE - SEA OF MEMORIES
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
MESOTTEN HANNE - LILLY
OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
COENEN AMELIE - FOXY
DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
FAUT JOELINE - GASIONE
JANS WINTER - ANGEL
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
VAN MULDERS LISSA - QUIRINUS
VAN TRICHT JADE - SALLY
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS HANNE - FRED
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
CAHUZAK LANA - GIO
DE PLECKER VIC - HAPPY END
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
DECKX TIMO - PIMPERNEL DMC
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
EVENS RUNE - SHADOW
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
THEYS KATO - JOLY'S ALISHA
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
VAN BOXSTAEL ROBBE - ROMEO VAN DE GROENWEG
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
VANDEVENNE BRITT - WESTERVELD S EELCO P
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
VANTHIENEN DRIES - QUATO VAN HET ELSHOUT
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOITSELIER VICTOR - PIPPA D.J.
DELGOUFFE NELL - MIEKE
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - JOLY'S DANA
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
TILBURGH LORE - UILHOF MASSIMO
VAN MULDERS LISSA - NONSTOP
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
19/11/2017 - WPSB1803 - INDOOR AFFLIGEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots