{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A4 (S)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
NEESKENS BO - FLOR
SEGERS STIJN - LOTTE
VAN HEESWIJK MEGAN - BIG BOY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A4 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ROEFS JACOB - PLUTO VAN TER WILDERIJT
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
LAURIJSSEN CLAIRE - LITTLE CHOOPY
LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE VEN LOBKE - TWAN
VAN MIERT LIEN - SPEEDY II
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANSEN DELANA - SPOTJE
JANSSENS ALINA - VALENTIJN
VAN HERCK LAURA - SLOEBER
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A4 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYENS WARRE - FENNA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HERCK JEROEN - HEIDE'S BERG TREASURE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A8 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE VEN LOBKE - CINDY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
JACOBS FRAUKE - DANKE
LAURIJSSEN LOUISE - KANTJE'S GO-GO-GIRL H
VAN DEN HEUVEL TATE - YSSELVLIEDTS SEGALA
VAN DEN HEUVEL YINTHE - SASKIA
VAN MIERT MARIE - HELLWICH
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A4 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DER AA AXL - CALIMERO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
JACOBS MEREL - CESAR
LENAERTS LENNEKE - IRANA
ROGÉ RANI - DIAMAND
WIJNEN VICKY - RANI VAN BLOMMERSCHOT
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GUEIBE AURÉLINE - FABIAN
QUIRIJNEN JANA - CARBIET
VERHEYEN JANNE - BLAKT'S DYLAN
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
COMMERS KAAT - CHICO
ELST FLORE - MYSTIC DREAM VAN DE LEEMSHOEVE
FRANSEN RENÉE - BURNFORD WALKMAN
FRANSEN RENÉE - DAVINA
JACOBS FRAUKE - FEMKE
LEPPENS JANNE - BIANCA
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
VAN HERCK JEROEN - NIKITA VAN DE VRAAGHEIDE
VAN HERCK JEROEN - RICCO VAN DE VRAAGHEIDE
VAN HERCK STIJN - KANTJE'S HELVINA
VAN MIERT MARIE - FAIRY'S SHADOW
VANBAELEN TESSA - MOKKA
VERHEYEN JANNE - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
WOLF YARA - MAGIC MACHO 20091014
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
VAN HERCK JEROEN - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse M (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS LORANNE - QUINN VAN GOUDVEERDEGEM
FRANSEN RENÉE - FUNNY
LAURIJSSEN LOUISE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
PETIT LAURA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
PETIT LAURA - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
SCHELLEKENS MAUD - ELVIRA
WIJNEN VICKY - ORLANDO "I" V/H JUXSCHOT
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse M (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
4
Ring 4: STIJL Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
VAN HERCK JEROEN - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
8
Ring 8: STIJL Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
14
Ring 14: STIJL Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS LORANNE - QUINN VAN GOUDVEERDEGEM
FRANSEN RENÉE - FUNNY
LAURIJSSEN LOUISE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
PETIT LAURA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
PETIT LAURA - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
SCHELLEKENS MAUD - ELVIRA
WIJNEN VICKY - ORLANDO "I" V/H JUXSCHOT
13
Ring 13: STIJL Klasse M (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
19/11/2017 - WPDA1701Jvm - INDOOR MERKSPLAS VM (OPEN)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots