{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
BELET
0
0
0
0
BERLAAR - SINT PIETER (11001R)
DEELNAME
2
5
2
4
Groep 3: 15/08/2018 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
7
4
1
5
Groep 2: 14/08/2018 20:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R)
DEELNAME
1
4
1
4
Groep 3: 15/08/2018 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R)
DEELNAME
14
18
4
17
Groep 1: 13/08/2018 20:00
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R)
BELET
0
0
0
0
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007R)
DEELNAME
7
6
1
9
Groep 1: 13/08/2018 20:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008R)
DEELNAME
6
10
1
9
Groep 2: 14/08/2018 20:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
6
11
2
7
Groep 1: 13/08/2018 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
JURY
0
1
0
1
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R)
DEELNAME
7
7
1
6
Groep 3: 15/08/2018 20:00
HINGENE - DE HUNTERS (11008R)
DEELNAME
11
13
2
15
Groep 2: 14/08/2018 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
5
9
2
8
Groep 1: 13/08/2018 20:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
16
23
4
25
Groep 2: 14/08/2018 20:00
LIER NOORD - SINT ISIDOOR (11013R)
DEELNAME
2
3
0
0
Groep 2: 14/08/2018 20:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
JURY
0
0
0
0
LINT - SCHRANSHOEVERUITERS (10028R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 14/08/2018 20:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005R)
DEELNAME
1
4
0
4
Groep 1: 13/08/2018 20:00
LOENHOUT - SINT QUIRINUS (10012R)
BELET
0
0
0
0
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
0
5
1
5
Groep 2: 14/08/2018 20:00
NOORDERWIJK - BAVODRAVERS (12024R)
DEELNAME
5
7
0
6
Groep 1: 13/08/2018 20:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
4
10
2
10
Groep 1: 13/08/2018 20:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R)
DEELNAME
1
2
1
1
Groep 3: 15/08/2018 20:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
JURY
0
0
0
0
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
17
11
3
15
Groep 3: 15/08/2018 20:00
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
DEELNAME
9
6
0
10
Groep 1: 13/08/2018 20:00
RANST - SINT ANTONIUS (10016R)
DEELNAME
8
8
1
9
Groep 1: 13/08/2018 20:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 1: 13/08/2018 20:00
SCHOTEN - DE VOORKEMPEN (10020R)
DEELNAME
2
5
1
4
Groep 2: 14/08/2018 20:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
9
8
2
8
Groep 3: 15/08/2018 20:00
SINT KATELIJNE WAVER - SINT CATHARINA (11018R)
JURY
0
0
0
0
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021R)
DEELNAME
24
10
3
15
Groep 3: 15/08/2018 20:00
TURNHOUT - SINT PIETER (12033R)
JURY
0
0
0
0
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
JURY
0
0
0
0
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
10
10
2
9
Groep 2: 14/08/2018 20:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
DEELNAME
24
18
4
18
Groep 1: 13/08/2018 20:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
16
4
2
9
Groep 2: 14/08/2018 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R)
DEELNAME
13
11
2
13
Groep 1: 13/08/2018 20:00
19/08/2018 - ZRTA1811b - RANST
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots