{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
BOTH KRISTIEN - DREAM
BOTH KRISTIEN - TAVIRA
COOMANS STEPHANIE - ORIGI - V
DE BLAUWE KAROLIEN - LE REVE DE MISSIS OULA
DERBOVEN STEPHANIE - ORIGI -V (BLANCO)
HAENEN DAVY - CALISTO II VD WINDHEUVEL Z
HAENEN DAVY - ONA VAN HET ROELHOEF
HAENEN DAVY - OPTIMIST VAN HET BEETJEN
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
LELIEVRE SARA - HAILEY MBF
RUYS MYRTHE - AMADEUS
SCHOL PEGGY - NOBLESSE RUFINA
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
TORSIN HANNES - ODE VAN BETS
TUERLINCKX LIEVE - LABAB VAN DE ZWALUWHOEVE
VAN LAER LAURA - DONDER
VRANCKEN SARAH - HERO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BOTH KRISTIEN - GEERT
BOTH KRISTIEN - KURTTOS UIT DE MELLE
COBBAERT SARA - VIF VG Z
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
DE BLAUWE KAROLIEN - ANDIAMO
DERBOVEN STEPHANIE - JUST ME V'T OUD MOLENHUIS
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
HELSEN GEERT - KIARA DE LA POMME
HELSEN GEERT - MARIUS II
LENAERTS HANNE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
LOPES ELINE - JIBRAHIM VAN HET KOUTERHOF
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
PUTTEVILS STEVEN - INDIGO
PYPEN DORIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
SMOUT JELLE - NIBALI VAN DE RAVERSHOEK
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
VERSCHUERE WALTER - ATTILA DE HUN Z
VERSCHUERE WALTER - KARLITTO
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BOTH KRISTIEN - CASPARINO 3
BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
BRUYNINCKX CARLO - KILIAN V/D HEI
COOMANS STEPHANIE - DESERT EAGLE K.C.
CORTHAUTS FLO - OBERON DE GRASSET
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
DERBOVEN STEPHANIE - GODIVA ST.HUBERTUSHOEVE
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
HAENEN DAVY - NABACO DE SAULIEU Z
HELSEN GEERT - SARCOS DE VESQUERIE
KUMPS JELLE - GALINA Z
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
LOPES ELINE - NIETEL VAN KATTEBEEK
ROBEYNS STIJN - CHABLY Z
ROBEYNS STIJN - MUZE
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
TUERLINCKX LIEVE - CHAGALL V/D BERGVIJVERHOEVE
TUERLINCKX LIEVE - KENJI JS
VAN DEN BOSCH SOFIE - TIKO
VANROY EPHSIENY - WHITNY VD LAARSE HIEDE
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
VANVUCHELEN LISE - JITTE-V
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
VERMEYLEN ILSE - APERO
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
07/01/2018 - WRSB1807VM - INDOOR ZOUTLEEUW VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots