{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
BESSEMANS STEFANIE - NINA VAN HET AVENHOF
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
COBBAERT SARA - VIF VG Z
COECKELBERGHS MYRTHE - NIBALI V/D GRAVENHOEVE
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
CORTHAUTS ONA - GERRY
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
DE MAESENEER PIETER - LILLI GRANDE
DE RIDDER HANS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
DESOMER ANJA - CLEVER BOY
HEIM MARIE - ESPRIT
HELSEN GEERT - KIARA DE LA POMME
HELSEN GEERT - MARIUS II
LAUWENS EVA - JUNO VAN DE STEE
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
LOPES ELINE - JIBRAHIM VAN HET KOUTERHOF
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
PEETERS JULIE - GEERT
PEETERS JULIE - KREATOS UIT DE MELLE
POTOMS EMMY - NADORADO
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
SMOUT JELLE - NIBALI VAN DE RAVERSHOEK
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
TASSENON ROLAND - JASPER VAN HET DANAUKESHOF
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
THIRY BEN - CAMPARI VAN DE HEIDE Z
THIRY BEN - CHEYENNE VAN DE BOSGALM Z
TIRIONS KAIRA - PLUWEELTJE
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
TORSIN HANNES - ODE VAN BETS
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
VAN MOL RAF - SHIVA Z
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VANHUMBEECK KAISIA - DIACARA VAN HET VIJVERBOS
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VOS ZOË - SKIPPY
VRANCKEN SARAH - HERO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
ARTOOS WOUTER - KARTAGA VAN 'T ROTH
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
BOTH KRISTIEN - CASPARINO 3
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
COOMANS STEPHANIE - DESERT EAGLE K.C.
CORTHAUTS FLO - OBERON DE GRASSET
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DE BAERDEMAEKER INGE - BAMBOLA DU SOLEIL
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE PROFT ANOUK - DAVENPORT BLEU
HAENEN DAVY - NABACO DE SAULIEU Z
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
JENNE LORE - CALIENTA Z
LAMBERTS JAN - G'MAJO VAN DE CALOO MEERSCHEN
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
LOPES ELINE - NIETEL VAN KATTEBEEK
MEURRENS LAURA - AURELIA
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
SERNEELS ALINE - MAGISTER DE BRANDEGEM
THIRY MARIJKE - ELTON VH ROELHOF
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LUNA SUN VAN DEN DRIES
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
VAN LAETHEM BELINDA - JOLIESSE DE BRIEL D'OR
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
VANROY EPHSIENY - WHITNY VD LAARSE HIEDE
VANVUCHELEN EMMA - JITTE-V
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
VANVUCHELEN LISE - JITTE-V
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS INEKE - WHY-MY
BELLEMANS EDDY - EBURON DE BAUGY V/D EECKHOUDT
BENAETS KRISTOF - L' ARGENTO VAN DE HERTOG
BOSMANS MELE - ESPRIT
BOSMANS MELE - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
COOMANS DELPHINE - JAGGER-V
COOMANS DELPHINE - SAMANTA
COOMANS STEPHANIE - LADY CHIN - V
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
DAENEN SIEN - CAUGHT YOU LOOKIN
DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
DE MAESENEER PIETER - KELLE FLEUR VD CAATSHOEVE
DE NEEF FEMKE - NEWSTAR D'INTRO Z
DE PROFT ANOUK - HEDURIGE
DE PROFT ANOUK - KARAMBA
DE SMEDT WARD - INFERNO VAN VRECKOM
DECAT CAROLINE - ZINA Z
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
GROUWELS SVEN - LEXY
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
HANLON ROY - KOKO S
JENNE LORE - HOUSTON
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
LOPES ELINE - RENSKE VAN DE OPPEN
MEERT CELIEN - ATOUCHA
MEURRENS KRIS - IMAGINE VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
MEURRENS SOFIE - JAKARTA VAN DE WOLVENHOEK
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
PAINBLANC GUY - LEE-JAY VAN EQUINTA
SERNEELS ALINE - GO FOR IT NINOHORSE
THIRY MARIJKE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
TROCH LIESBET - GISMAU VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN MOL RAF - FARUNA VAN DE OUDE EIK
VAN UYTVANCK DIMITRI - FIGARO VAN 'T SWERTLAND
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
VANVUCHELEN EMMA - UPSO DARDA V
VANVUCHELEN LISE - L 'DORADA - V
VERVECKEN HELEEN - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
WILLEMS LAURIEN - JETJE DE WALPUT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - FOKUS VAN 'T ROTH
BOTH KRISTIEN - GILL UIT DE MELLE
CLAESSENS AXELLE - CYRINA VAN HET LINDEHOF
DE BOLLE JULIE - CALIPSO V-H VITSEROEL
DE PROFT ANOUK - ELEONORE BLUE
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
DECAT CAROLINE - LUNA Z
GROUWELS SVEN - JIRIVA VAN DE LANGEWEG
HAENEN DAVY - DREAMER BOY DU BOIS PINCHET
JACOBS FILIP - CASTRO VAN VIJVEREECKE
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
LOPES ELINE - CARPE DIEM
MEERT CELIEN - CALYPSO
SUYS JANA - TWINKELSTAR
TAES KELLY - GITSE VAN DE VOGELZANG
THIRY BEN - CADIS Z
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
THIRY BEN - LEXI VAN BERTEIM
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
11/02/2018 - WRSB1811NM - INDOOR LANDEN NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots