{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
ARNAUTS CARL - ORESTA VAN TER PAMELEN
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
COOMANS STEPHANIE - ORIGI - V
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
CROMPHOUT KATLEEN - LORRE VAN DE RISPEN
DENTENEER JULIE - FALCON VAN DE ZELM
HAENEN DAVY - CALISTO II VD WINDHEUVEL Z
HAENEN DAVY - ONA VAN HET ROELHOEF
HAENEN DAVY - OPTIMIST VAN HET BEETJEN
MINNOYE TINA - MAJOOR VAN 'T BROEKEND
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
TAES JANA - OLIVIA VAN DE VOGELZANG
THIRY BEN - MAGIC PIKA
TUERLINCKX LIEVE - LABAB VAN DE ZWALUWHOEVE
VAN LAER LAURA - DONDER
VERHOOGEN CAS - HAKIRA VAN HET GALGENVELD
VERHOOGEN CAS - HAVANNA VAN HET ESSENHOF Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
BOTH KRISTIEN - GEERT
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
COBBAERT SARA - VIF VG Z
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
CORTHAUTS ONA - GERRY
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
GEERENS LOTTE - DOCUS
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
HEEREN TAMARA - EXCALIBUR
HEIM MARIE - ESPRIT
HELSEN GEERT - KIARA DE LA POMME
HELSEN GEERT - MARIUS II
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
LAUWENS EVA - JUNO VAN DE STEE
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
MINNOYE TINA - DHANY
MINNOYE TINA - DORSANA VAN DE VOSSEBERG
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
MOREELS LOTTE - KARNEVAL
PEETERS JULIE - KREATOS UIT DE MELLE
PYPEN DORIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
SCHOL CHRIS - COPETTO WP Z
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
VANDERHEYDEN JESSICA - HASSAN VAN EGENHOVEN
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VERBEEK MAARTJE - CALVIN VAN EECKELGHEM
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
VERSCHUERE WALTER - ATTILA DE HUN Z
VERSCHUERE WALTER - KARLITTO
VOS KELLY - KALYS VAN HET BUEKENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
ARTOOS WOUTER - KARTAGA VAN 'T ROTH
BLEVI LOTTE - BEETTLE JUICE
BOGHAERT GUST - CATAPULT DE REGOR
BOGHAERT GUST - DUBS VD AMBROSIUSHOEVE
BOSMANS GERT - DAMAIKA VAN DE HEIRPOEL
BOSMANS GERT - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
BOSMANS GERT - LABALLET V.D. LATHOEVE
BOTH KRISTIEN - CASPARINO 3
BRUYNINCKX CARLO - KILIAN V/D HEI
BRUYNINCKX CARLO - MISTER UGANO BT
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
COOMANS STEPHANIE - DESERT EAGLE K.C.
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
CORDEMANS TIM - KITONA DI MAGICO
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE SAEDELEIR GERRIT - KARO'S MUZE VAN DE SOLLENBERG
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
DE SOUTER JONATHAN - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
DENEUS ALICE - JELISSA
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
DERBOVEN STEPHANIE - GODIVA ST.HUBERTUSHOEVE
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
HAENEN DAVY - NABACO DE SAULIEU Z
HELSEN GEERT - SARCOS DE VESQUERIE
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - WINSTON V
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
KUMPS JELLE - GALINA Z
LAUWENS EVA - IRINDE VAN 'T GOOVAHOF
LAUWEREYS KOENRAAD - HALITA O
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
LOPES ELINE - NIETEL VAN KATTEBEEK
MERTENS JEROEN - PITOE
MERTENS JUUL - HAYA DE ST. GEORGE
MEURRENS LAURA - AURELIA
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
RAES LYNN - ROHAN
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
RESPEN WILLEM - D KIARADO VAN HET PANNEHOF Z
ROBEYNS STIJN - CHABLY Z
ROBEYNS STIJN - MUZE
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
STIERS SOPHIE - CHENOUCK L
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
THIRY BEN - NATIONAL N Z
TIMMERMANS ELLEN - HECTOR VAN HET LINDEHOF
TUERLINCKX LIEVE - CHAGALL V/D BERGVIJVERHOEVE
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
VANDENNEUCKER INEZ - CERINKA VAN 'T RAVENNEST
VANROY EPHSIENY - WHITNY VD LAARSE HIEDE
VANVUCHELEN EMMA - JITTE-V
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
VANVUCHELEN LISE - L 'DORADA - V
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
VERMEYLEN ILSE - APERO
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
VOS KELLY - ZAMINE D.D.H.
WILLEMS LAURIEN - GOTYE 'T' VAN DE PULLEWOUWE
25/02/2018 - WRSB1813VM - INDOOR SINT-JORIS-WINGE VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots