{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1B
Ring 1B: VEELZIJDIGHEID Klasse 1 (AS)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
BOSSCHAERTS FEBE - SPIRIT BONFIRE
BOUTS JEF - PEANUT
KOYEN CIS - SUZI Q
MESOTTEN LISA - MEXX
SAEY LORE - SUMMER
SELS MILAN - LOULEE
TIMMERS ASTRID - SARA
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse 2 (B)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MADONNA
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
BOUTS JEF - CREEPY
COENEGRACHTS ARNE - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
DE RIDDER ELINE - RUBY
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
GEURTS JULIE - PIPO
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
MERTENS LISSE - SACHA
MESOTTEN HANNE - LILLY
MORIS LEONIE - JUANTO
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
NOPPE EDOUARD - KASANOVA VAN 'T HEIKE
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
SELS OLIVER - RENI
SELS OLIVER - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
STERCKX RUBE - SJALON
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
VAN DIJCK JONAS - ASTERIX
VERLINDEN SARAH - AZARO
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (C)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - SNOW II
BLOMMAERT INE - ANAIS
BOUTS JONAH - SPIRIT
CAPPOEN SELINE - OILILY
DE SWAEF LUNA - SISKA
DHONDT LENNERT - MEADOW
GEERTS RENO - FOCUS
GEURTS JULIE - COBRONC’S NIKITIS
HEYLEN LIESL - TWIX
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
LOENDERS LORE - ALANA
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
PETILLION REMI - PAPILLON TER SALEGHEM
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
SMET XANDER - QUANTO
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VANHOOF WANNES - WAIKA
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
VINGERHOETS JENNE - PABLO
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse 4 (CD)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
DE KEMPENEER ARNE - JOLY'S DUSTY
DE VRIENDT AMBER - LOTUS
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
DE WISPELAERE ROBBE - JOLLY'S DALLAS
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
FRANSEN RENÉE - FUNNY
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
PETILLION REMI - CASPER F
PETILLION REMI - IRCO
QUIRIJNEN FLORE - MORENO VAN HET HAVERVELD
S'RIFI YASSIN - KENZA
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
VACKIER FRANCIES - MAGENO
VACKIER LAURENS - CLARK
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
VAN GORP NISSE - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
VERBIST LINDE - DE HALGOREN ALLEGRO
VERELST WANNES - HERCOS
1A
Ring 1A: VEELZIJDIGHEID Klasse 5 (CD)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
CAS LORE - UP WIND'S BYOUTIE
SUTHERLAND JEF - ESPOIR
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
VAN DIJCK LOUISE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
CAHUZAK LANA - GIO
DECKERS JITSKE - VERONA VH JUXSCHOT
DEGROOTE EMMA - NEWTON VAN HET STRATENEINDE
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
HEYLEN SEPPE - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
LOENDERS LORE - LUNA
MORIS EMILIE - OREGON VAN DE BARTVELDEN
MORIS EMILIE - ORINOCO VAN DE BARTVELDEN
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
SCHOONBAERT JULIE - MYLADY LECO
SMET SEBASTIAAN - SULAATIK'S ANYTIME
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
TACK LOUISE - TEN ANKERS BOHONEY
VACKIER LAURENS - ORCHID'S LANCYI
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
VAN DEN WEYGAERT JONIE - CLOGHEEN PUZZLE
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
VAN GORP BRIK - QUATRO "D" VAN PRINSENHOF'S
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
VAN MELKEBEEK GAËLLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
GEURTS SENNE - CORNE'S HEIDY
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
MAES AMELIE - MEIKE
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
SONCK INES - ILONA VAN WASSENHOVE
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN MASSENHOVE ARNE - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
VAN MULDERS LISSA - RENSKE VAN HET KOETSHUIS
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
VANHOOF KATO - KIM
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
VETTENBURG LYNN - MADONA
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
ANDRIES NIELS - XENA
BOUTS JONAH - IMBRA
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
COMMERS KAAT - CHICO
CUYVERS MORGANE - TORNADO
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
DILLEN LANDER - LIEKE VAN DE GROENHEUVEL
FRANSEN RENÉE - BURNFORD WALKMAN
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
HENS LOTTE - PEPSI
IMPENS ANTON - JOLY'S HANNE
KOYEN LIEN - VOSJE
MAES GILLIS - KWARTO
MARTENS LOUKA - OLIVER S
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
VERHEYEN JANNE - BLAKT'S DYLAN
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
WITMAN SVERRE - TORNADO
28/04/2018 - WPVN2018 - NATIONAAL KAMPIOENSCHAP EVENTING PONY'S MINDERHOUT 2018
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots