{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AKKERMANS KATHLEEN - QUITE ANGIE Z
BOECKX JINTSE - SUNDANCE
BRAEKMANS HANNAH - FARE
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
CABERGHS DONNEE - FANNY
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
DE SMEDT TINNEKE - HAMALIA
DEBRUYN INGE - JNS JUSTADREAM
DELFOSSE SARAH - GUCCI 201110406
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
KLEEREN CINDY - CHACCO MESSI ISRIWICA
LAURYSSENS MARJOLEIN - JAROS VAN DE PRINSENHOEVE
LOQUET NINA - LIMITED EDITION VD PERENBOS
MATHYSSEN JENNY - WODINA
MEEUSEN YENTHE - ARON DE L'ESCAILLE Z
MONDELAERS FEMKE - SAMIRCA VAN DE STOKHOEVE
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
VAN BELLE JIRKA - MYCKA
VAN DINTER PAULINE - STAYERHOF'S ROSIE
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
VAN HOOF KATRIJNE - HARRY
VANDENPUT TATJANA - VALINE VAN HET EIKENHOF
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BAETEN SYLVIE - ATLANTIC
BAL EMELIEN - HANDSOME JOKER
BEVERS MARLIES - NASARIETE VAN DE KROON
CELIKER SEVGI - SHARMEXIA
COECKELBERGHS SISSI - JACARDO VAN 'T WINKELHOF
DE HAES JOKE - BENDINI VAN DE MOLENBERG
DE VRIES ELS - LIBERTE VAN'T REBELSHOF
DE WITTE JOLIEN - EMRE
DRUYTS CHLOE - CESAR VAN DE BURCHT
KONINGS GLENDA - SAENNA
MERTENS CHELSEA - RANJA 411263709
MOLS SENNE - ICOON
MONDELAERS MAIKE - GAMINA VAN DE STOKHOEVE
RAEYMAEKERS DAISY - ODIN
STESSENS WILLY - ARISTO
VAN BAAST KATRIEN - EBURON VAN DE GRENSHOEVE
VAN LOON SHARONA - FARANDI
VAN NIEUWENHUYSE SASKIA - BONAPART
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
VERELLEN ANJA - JISKA CV
VERHEYEN LAUREN - BLINQ
VERMEIREN NELE - ENDEROSE VAN'T FLIEREN
VOS ELLEN - MIGALI
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BROERS ISABEL - VIDOS
CEULEMANS JORN - NELSON VAN HET MOLENZICHT
CEUSTERS YARAH - HANDRO I.T.
DE KEERSMAECKER JOLIEN - RICHIE RICH DE MARS
DE ROOVER INES - MACHO VAN DEN HOGENAKKER
DE SMEDT ELIEN - HIDALGO V/D SMOUTMOLENHOEVE
DE WOLF SELINA - CAMIRO V/D ACHTERHOEVE
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
DIERCKX ELISE - RAYONNE
FRANSEN BO - AAGJE P.
GHIELENS SANNE - MY GAME VAN HET MOLENZICHT
MERTENS LYN - JORAN H.
MERTENS LYNN - IMPETTO
SCHELKENS TIFFANY - VELVET VAN LEOPATS
VAES LIESBETH - DONNA KARAN V/H OUDLAND
VAN DEN BULCK THOMAS - J'AIME LA VIE
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
VERMEREN CHARLOTTE - EBONY L
WEYNS CHIARA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
WIJNS STEVEN - JES V/H BERREKENSHOF
WOUTERS SANNE - LUKAKU TOJA
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
BEVERS EVELIEN - CRESPADA Z
BOSCHMANS NATHALIE - ERROR
BUYSSENS BIRGIT - THUNDER KHAN
DAEMS KRIS - FLAIR DE ROMME
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
DE HAES PETER - BENDINI VAN DE MOLENBERG
JACOBS ELIEN - TELSTAR
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
PLOCKI STEPHANIE - FANILDE VAN HET BRUNO'SHOF
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
ROMBOUTS STIJN - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
STEVENS NIEKE - VELTY
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
VAES LIESBETH - FLORIAN HR
VAN LAERHOVEN RIK - LYNSIE VAN 'T LAARHOF
VAN LOOY OVIDE - GRAFITTI 'PC'
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
VERLOY LAURE - WY NO NO HCH
VERMEIREN DIRK - BONITA
VERMEREN CHARLOTTE - IOR VAN HET EELSHOF
VERVECKEN INE - DANTE
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
DE DONCKER ANDY - CABINO VAN DE KAMPERT
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
DIERCKX CELIEN - W-HASKIA
GEERTS WILLY - FIRENZE
GEERTS WILLY - IZARA VAN HET LANGENHOF
JANSSENS ERIC - DAGON
LAUWERYSEN STEPHANIE - HEBRINTHE VD ESBERG
LEMAIRE LISA - J-IDALCO
MONDELAERS SHANNON - STARLIGHT
PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
RIJNDERS SOFIE - WEBSITE VAN DE MOLENKOUTER
SCHRAUWEN KARIN - GLAMOURBOY VD VANNAHOEVE D&D
SEGERS IBOYA - BENTLEY
STERKENS JEF - CAPRICE M
VAES LIESBETH - AGOS VIDALOS
VAN NUFFELEN TESSA - IT'S ME
VANUYTSEL ELLEN - RACHIDA VD KEMPENHOEVE
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
BAX MARIJKE - QUASI DAVIDOFF
DECKX INGE - HELIUM VAN HET KOLISBOS
DIELIS FRANS - FLEURETTE
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
MARCELIS ANJA - JAMIRO
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
MERTENS TOM - DINOZZO
MOSTMANS BRITT - WILDRIK TYCHO SINE PRATO
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
ROMBOUTS JOLIEN - REZIA
SIPS LEEN - UGETTO
SOETEMANS STANIE - DIXIE
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
VAN DEN BROEK SANNE - FERENZO TORRES
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
VERCAMMEN VEERLE - AUKJE
VERELST EVELYN - FAKIRA VAN DE KEMPENHOEVE
VINGERHOETS JINTE - JOKER
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BASTAENS MAGALI - IGANINI
BAX CAROLIEN - DAIKIRI
BOSCHMANS NATHALIE - GENTLE-ROWA VAN 'T DIJKHOF
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
DE BACKER XANTHE - SHOW GIRL
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
ROMBOUTS STIJN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
VAN DESSEL LIESBET - ELATIO VDS
VAN HOECK JEF - MELODIE VAN 'T LAARHOF
VAN HULZEN CAROLINE - BALTASAR PCM
VAN LAER BRITT - ARGENTINA JH Z
VANDEPERRE KATRIEN - CREATE MY WORLD P
VANHOOF TINNE - JAPPELOUP VAN HET SLUISHOF
VERVECKEN KATRIEN - DONOVAN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:50
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
DAEMS KRIS - CAVALLI
DAEMS KRIS - DISANDRO DE ROMME
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
HOEFKENS MARC - ERONA
MOONS DIRK - BATIQAR
ROMBOUTS STIJN - HOTTONIA VAN BLOMMERSCHOT
SCHRAUWEN KARIN - FIERO
SELLESLAGH GERY - COMPANY VD WITHOEVE
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
VERELST EVELYN - DORA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN JOERI - HADJARI BIOLLEY
AERTS MAARTEN - SANDEMAN VAN DE ZANDZEE
DAEMS KRIS - WO DIABLO
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
KEMPS JASMIN - RUBENS - PIA
OOSTVOGELS VEERLE - ERPEDO VD PERFORMING STABLES
VAN DEN BERGH LORE - ADONDE
VAN LOOVEREN ANNELIES - DON SAROS VAN 'T GESTELHOF
VAN LOOVEREN ANNELIES - GRAVIN VAN 'T GESTELHOF
VAN LOOVEREN ANNELIES - JOHN VAN 'T GESTELHOF
22/04/2018 - WRDAPROVV22018 - PROVINCIALE DRESSUURDAG ANTWERPEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots