{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
DIERICKX IRIS - HAPPY
FLAMEE TIM - ROYAL CHIQUE Z
GEEROMS GERT - OKIDOKI
SCHOLLIERS LOTTE - DEXTER VAN DE STERHOEVE
SNAUWAERT JENNIFER - DEMPSEY V/D RADJAHOEVE
TINDEMANS RENZO - TOULOUSE Z
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HAVERMAET PHILIPPE - OISKY POISKY VAN TER ROYEN
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
VEHENT SILKE - TOETSI Z
VEREECKEN FIEN - AVALON
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK THOMAS - PRIMA VERA V.'T RECHT EIND
GEEROMS GERT - CLARKSVILLE
GEEROMS GILLIAN - COUPRIS
GOETHALS AMBER - THUNDER
MAES WIETSE - MYSTERY BOY
MAES WIETSE - PANAMARENKO VAN DEN BOSCH
PEIRSMAN STEFFIE - PETITO P
ROBBERECHT STEF - PARISIENNE VH WUITENSHOF
VAN ACKER KOEN - PITOU VAN 'T LINDEHOF
VAN ACKER KOEN - PRADA VAN 'T LINDEHOF
VAN BERLAMONT ROALD - J'ADORE Z
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
VAN GEYSTELEN KATRIEN - PRINCE OF BEL AIR VAN EUVERBRAEKE
VAN HECKE STIJN - POLLY
VAN LAERE TOM - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
VAN LIMBERGEN GERT - POETIN D'A BOOKMOLEN
VAN RENTERGEM TONY - PLAYBOY
VAN UYTVANCK BJORN - PRETORIA VAN DE TRAMROUTE
VERHELST KRISTOF - PALOZA VAN DE MOORTELSHOEVE
VERKINDEREN THOMAS - PERLEFINE VAN DE ROZENBERG
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
VERMEIRE JOLIEN - PICASSO VAN 'T RECHTHOF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CARNOY GILBERT - ONAA DI PADUA
CARNOY GILBERT - OZARA DI PADUA
CLAEYS EMMELIE - ORAGE À PARISOT
DHOLLANDER TARA - ORVAL VAN DE VOSSENHOEK
GEEROMS GERT - CHARTBREAKER Z
GEEROMS GERT - CLICQUOT
GOETHALS AMBER - OASIS VAN DE BUCXTALE
GOETHALS FENNA - COBAYASHI HF Z
MAES WIETSE - OVITA S
ROBBERECHT STEF - OTCHELLO DE CARMEL
VAN ACKER KOEN - ORIGINE VAN 'T LINDEHOF
VAN ACKER KOEN - OTSIE VAN 'T LINDEHOF
VAN DRIESSCHE ROMEC - ORGON VAN DEN HEIKANT
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN LAERE TOM - CASEY Z
VAN LAERE TOM - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
VAN UYTVANCK BJORN - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
VAN UYTVANCK BJORN - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
DE BORGER AXELLE - DELAILAH VAN 'T VEULAERSHOF
DE BORGER KOEN - CATMAY Z
DE COCK THOMAS - MAGIQUE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE CUBBER JOREN - GLORIA D'AUVRAY EC
DE MEERLEER JOHAN - LIBELLE VAN DE WINDMOLEN
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
FLAMEE TIM - KIRA VAN 'T MOLENEINDE
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
GEEROMS GERT - MONA
HENDRICKX EVELIEN - KATOO VAN HET HANEWEEHOF
KOSOLOSKY CINDY - FUENTE VAN'T SCHAAPHOF
KUSI JODIE - KATALINE VAN MC & MC
KUSI JODIE - KELDONA
MALLEZIE ELLEN - SHE'S A REBEL
MATTHEEUWS AMBER - AMIRO'S BUBE
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
MESKENS JAN - IDARCA VAN DE MANGELAAR
MESKENS JAN - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
PELEMAN KIMBERLY - ELECTRO VG
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
SONCK BART - LELIE
TEMMERMAN BART - INGE VAN 'T HOFKEN
VAN ACKER KOEN - ME VOILA V/H MARIENSHOF
VAN CAENEGEM BART - GITANA
VAN DAMME LUNA - GEROSA VAN 'T VERAHOF
VAN DE PUTTE GINO - IANTHO VAN 'T KEIJSERSHOF
VAN GEYSTELEN LAURA - WITTY - S
VAN HAVERE MARIE - FACETA
VAN HAVERMAET PHILIPPE - QARAMELLE VAN DE VIJF BUNDERS
VAN HOECKE VANESSA - LEXINGTON DE LISERON
VAN NUFFEL BIANCA - ROLEX Z
VAN OUDENHOVE TRACY - NEVER SKY VAN HET KRITRAHOF
VAN PUYVELDE JUSTINE - DEEJAY VAN DE HALVE DREEF
VAN UYTVANCK BJORN - NARCIS VAN 'T MEYERSHOF
VEREEKEN CHLOË - CELEST DC
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
VYVERMAN LAURA - ISHTAR VAN HET BOOIENHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS DORIEN - GINGER VD EIKENBOS
BLINDEMAN NELE - CAMPARI V.H.SPOOR Z
BRAET MATHIAS - DIDI VAN DE VIJVERHOEVE
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
CARNOY LARISSA - DIEZARA
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
DE COCK THOMAS - NISRA - R
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE LOOSE TIM - FINESSE DE LA VIE Z
DE POORTER EVELIEN - CONDRO
DE POORTER EVELIEN - KACHIRA J&F
DE POORTER EVELIEN - KONCHITA ST.HUBERTUSHOEVE
DE SMEDT LENA - QUINTINA
DE VOS SILKE - GRIETJE VAN DE HEMELSESCHOOT
DE WANDEL KRIS - MARION VAN DE PERELAAR
DE WITTE THAÏS - EMMELY
DECUYPER ARON - QUITANA
DHOLLANDER TARA - NICERA
DOBBELEIR KAROLIEN - LET'S DANCE
GEEROMS GERT - TITANIUM Z
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
HERMAN JONATHAN - LENOR VAN DE MISPELAERE
MALFLIET FRAN - BALOUVI Z
MEESSENS ANOUK - ATLANTIC M Z
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
PERGOOT FILIP - CASSINORADA
SCHELFAUT ROBBE - DREAM LIFE SUNHEUP
SCHELFAUT ROBBE - UNGARO
SONCK BART - KATAPULT
STIJVEN FLORIAN - CHABLIS Z
STIJVEN JEROEN - KARTOUCHE VAN EGENHOVEN
TEMMERMAN BART - JADE VAN HET HANEWEEHOF
TEMMERMAN BART - MELORA VAN HET KRITRAHOF
TEMMERMAN BART - NATHAN VAN 'T SLOT
VAN ACKER KOEN - MALOU V/H MARIENSHOF
VAN INGELGEM CHARLOTTE - DON'T STOP
VAN LAERE TOM - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
VAN LAERE TOM - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
VAN LEUVEN LOUIZE - LIU JO
VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERHELST FILIP - LITHANO
VERHELST KRISTOF - ELSTARR VAN DE RECHRI
VERMEIRE DELANO - FALKO
VERVECKEN HELEEN - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
DE COCK THOMAS - IRATO-R
DE COCK THOMAS - LUNE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
DE POORTER EVELIEN - KAIKOURA VH VIANAHOF
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
GEEROMS GERT - DUBAI
GOETHALS YENTL - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
TEMMERMAN BART - LUCKY VAN SPIEVELD
TEMMERMAN BART - MACARENA V. 'T RECHT EIND
VAN DAMME WIM - NAVARO VAN'T VERAHOF
VAN GUCHT IVO - MEREA VAN DE ELSHOEVE
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
VAN HESE ILKE - JOLLY JUMPER VAN DE DORPSHOEVE
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
VERHELST FILIP - JOUPY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
DE COCK THOMAS - LANSON-R
DE CONINCK STIJN - GUCCI VAN DE CONINCKSHOEVE
GEEROMS GERT - B- JOHANNA
GEEROMS GERT - BLITZ WAY
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
TEMMERMAN BART - JUMPER VAN SPIEVELD
TEMMERMAN BART - KRYPTONITE VAN TEN BOS
VAN DAMME WIM - JAPITANO VAN 'T VERAHOF
VAN GUCHT IVO - GENTILLE VAN DE PLATAAN
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
16/12/2018 - WRSO1804 - INDOOR ZELE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots