{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1182487 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GOOIK
2
10:45
1192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
4
11:15
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
5
11:30
100029701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOUTERSEM
6
11:45
14772591 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
7
12:00
1183501 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - AFFLIGEM
8
12:15
100024085 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
9
12:30
1183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
10
12:45
1185319 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOELEDEN
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:00
100046418 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RILLAAR
4
11:15
100046370 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
5
11:30
100046545 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LANDEN
6
11:45
100046270 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GOOIK
7
12:00
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
8
12:15
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
9
12:30
1182184 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TIENEN
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100035791 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - VISSENAKEN-GLABBEEK
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:30
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
1189460 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
2
12:45
1179053 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ASSENT
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:30
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:15
1179255 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
5
13:30
9671708 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - VISSENAKEN-GLABBEEK
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:30
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
7
14:00
1182083 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - TIENEN
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
5
14:02
DEMESMAEKER KELLY - DON'T WHISPER
6
14:10
WAUTERECHT ALEXIA - WINNER
7
14:18
VAN DER PERRE JASMIEN - DOPALINE DE LA FERME BLANCHE
8
14:26
OOSTERBAAN KATO - TIKO
9
14:34
MOECHARS MARIE - ACTIVE VAN HET MEERDAALHOF
10
14:42
STEVENS MAARTEN - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
11
14:50
ANTOON YANA - TI-AMOR VAN 'T DAELDERHOF
13
15:06
COENEN AMELIE - FOOCA G.V.
14
15:14
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
15
15:22
VAN DER PERRE JASMIEN - NAF NAF ROYAL Z
16
15:30
VAN DEN BOSSCHE YENTE - NINA VAN DE HAGENDOORN
17
15:38
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
18
15:46
THULIE STEF - FLORIDA VD CUMUL
19
15:54
WOUTERS JORAN - JARI VAN HET STEENTJE
20
16:02
DERIDDER AMY - NIPACO JUNIOR VAN DE KLEITE
21
16:10
FETS JANNE - LIZ BLACK VH KLEIN HEIDEHOF
22
16:18
TOBBACK ILSE - LANTANA DEL FUEGO
23
16:26
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
RAES LYNN - GAZELLE VAN DE MEERHOEVE
6
14:10
DE WIT ANNICK - SCULLY DE WINGHE Z
7
14:18
VANPARIJS SOFIE - PUKHET
8
14:26
MOECHARS MEREL - JMH FABIENNE
9
14:34
SAPION KAAT - BELONADA
10
14:42
D'HEER RANI - MAESTRO VAN DE VOOGHELZANG
11
14:50
RASKIN TIA - J' ADORE M
13
15:06
CLAES CHARLIEN - QUETZAL
14
15:14
VANZURPELE HANNE - WHISPER Z
15
15:22
DE CONINCK CHLOË - ARGOS
16
15:30
DE BRAEKELEER JEROEN - KING DE MAIBELLE
17
15:38
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
18
15:46
D'HONT NIKI - OLIVIA VAN ' T HEUVELHOF
19
15:54
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
20
16:02
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
21
16:10
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
22
16:18
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
23
16:26
LELIEVRE SARA - CAMILLA VH KRAAIENBOSHOF Z
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
VERSTRAETEN KELLY - RED PEBBELS GORIA
5
14:02
LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
6
14:10
FILLE LOBKE - CYCLOON
7
14:18
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
8
14:26
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
9
14:34
MEERT LIESBET - LISSANDRO VAN VRECKOM
10
14:42
MOMBAERS STEPHANIE - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
11
14:50
D'HONT NIKI - CHABLIS N Z
13
15:06
DESAER DORIEN - PENELOPE'S TWINKELING
14
15:14
LETELLIER WENDY - CHARISMA
15
15:22
RUTTEN IENE - LEX
16
15:30
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
17
15:38
HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
18
15:46
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
19
15:54
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
20
16:02
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
21
16:10
GEERAERTS DAGMAR - STATUTAIR Z
22
16:18
BOCKSTAELE YALE - RHEA
23
16:26
MELLAERTS EVELYNE - FORLAN
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
5
14:02
LEVIEUX ARNAUD - UNE RAMIRO
6
14:10
VLAYEN WOUT - REVE DU SOIR
7
14:18
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
8
14:26
EERLINGEN LAURA - WERRO VAN HET WAUWERHOF
9
14:34
SWERTS ELINE - KIARA
10
14:42
VAN LINT KIRINA - QITURAH VAN AEGROSCHOT
11
14:50
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
13
15:06
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
14
15:14
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
15
15:22
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
16
15:30
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
17
15:38
VAN HOOF JOKE - DOT COM
18
15:46
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
19
15:54
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
20
16:02
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
21
16:10
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
22
16:18
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
23
16:26
DEPRE FEMKE - KANTANA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VERVLIET MARIE - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
3
13:46
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
4
13:54
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
5
14:02
SCHUITEVOERDER NANCY - ENDESI
6
14:10
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
7
14:18
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
8
14:26
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
9
14:34
COSTERMANS ARNE - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
10
14:42
ELSHOECHT JIMMY - LORRE VAN DE RISPEN
11
14:50
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
13
15:06
BRASSEUR BRUNO - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
14
15:14
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
15
15:22
BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
16
15:30
CARELS ELINE - MENZO VAN DEN BRUEL
17
15:38
COSTERMANS ARNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
18
15:46
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
19
15:54
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
20
16:02
VERGAELEN SOFIE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
21
16:10
VAN VARENBERGH KRISTEL - DOLLAR BOY JW
22
16:18
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
23
16:26
VAN DER ZWALMEN LARA - FAVOURITE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
VAN ASSCHE TIBO - SING
4
13:54
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
5
14:02
BERTELS KAREN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
6
14:10
RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
7
14:18
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
8
14:26
ARNAUTS JASMIEN - KING'S BLOSSOM-J
9
14:34
VAN DEN BERGHE LARS - WOOTZ
10
14:42
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
11
14:50
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
13
15:06
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
14
15:14
DE COSTER TINE - SERENIA
15
15:22
WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
16
15:30
VAN DEN BERGHE LARS - EPO-BLACK
17
15:38
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
18
15:46
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
19
15:54
ROMANUS BIRGIT - WALLA
20
16:02
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
21
16:10
STEVENS VEERLE - DOBRO
22
16:18
GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
23
16:26
MEYHI DAVINA - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
MINGUET PHILIPPE - JILLIO
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
VRIJDERS PIETER - JUSTUS VAN DE NATEN
6
09:40
DEKENS ELS - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
7
09:48
WINNEPENNINCKX SOFIE - PARFAIT D'AMOUR
8
09:56
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
9
10:04
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
10
10:12
WILLEMS KENNY - CENNINA Z
11
10:20
JENNE LORE - HOUSTON
13
10:36
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
14
10:44
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
15
10:52
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
16
11:00
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
17
11:08
MEYNAERTS PAUL - WHITE STAR VAN DE ZUUTHOEVE
18
11:16
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
19
11:24
MOERENHOUT HANNAH - WALLSTREET
20
11:32
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
21
11:40
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
22
11:48
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
23
11:56
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
GOOSSENS ELOÏSE - FLOSTER HORTA
VAN LOO STEFFI - EICHENGOLD
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
HEREMANS HUGUES - VOLCANO
4
09:24
PEYFFERS SILKEN - LATINO
5
09:32
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
6
09:40
RUELENS MELISSA - CHICKY
7
09:48
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
9
10:04
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
10
10:12
VAN OEYEN FEMKE - LINDT
11
10:20
DE CNIJF STEFANIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
12
10:28
VAN DE GOOR EMILY - JEVANA VAN DE VOSSEBERGEN
13
10:36
LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
14
10:44
HUNKER CARMEN - SAPHIRA VAN DE VILLA THERESIA
15
10:52
CLAESSENS-LEROY SOFIE - KAHRO C ROYAL
16
11:00
FREMAU KATTY - BO
17
11:08
TIRIONS KAIRA - CHICO VAN'T LOO Z
18
11:16
RODEYNS LIESBETH - HAICO
19
11:24
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
21
11:40
QUINTEN MARIEKE - SAM
22
11:48
VANMEER CATHERINE - DANA VAN DE MEULEWAELE
23
11:56
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
24
12:04
BRASSEUR CAMILLE - CORINA TEN BOSCH Z
DE KOCK VEERKE - SHOW TIME SVB Z Z594302
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
8
09:56
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
9
10:04
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
10
10:12
MENTEN MORANNE - ENIGMA
11
10:20
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
13
10:36
PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
14
10:44
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
15
10:52
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
16
11:00
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
17
11:08
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
18
11:16
MOMBAERTS JENTE - MADAM'S MIRO
19
11:24
BELLEMANS FREYA - EROS SON VAN DE SOLLENBERG
20
11:32
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
21
11:40
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
22
11:48
MATHUES LOUISE - HUYANA VAHETI Z
23
11:56
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
PATERNOT BART - BONO CQ
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
VAN BUGGENHOUT DEBBIE - HAVANIUS VAN DE BOSKANTHOEVE
8
09:56
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
9
10:04
SMETS LOTTE - BOUNTY VAN DE GRUNDEVAL
10
10:12
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
11
10:20
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
13
10:36
VAN BUGGENHOUT DEBBIE - HIPPOLYTUS VAN DE BOSKANTHOEVE
14
10:44
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
15
10:52
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
16
11:00
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
17
11:08
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
18
11:16
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
19
11:24
NEVEN EVELIEN - JUST ME JELLYBEAN
20
11:32
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
21
11:40
WILLEMSE AN - KAMINA
22
11:48
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
23
11:56
CRIJNS PETRA - DARIYANO
VAN LOO STEFFI - MOON S
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
VAN RIJMENANT SILKE - BACARDI VAN 'T HOF
9
10:04
MERTENS JEROEN - HERMES M
10
10:12
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
11
10:20
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
13
10:36
PEETERS LINDE - ZIEZO
14
10:44
DE CREMER GERT - IVI
15
10:52
JACOBS FILIP - CASTRO VAN VIJVEREECKE
16
11:00
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
17
11:08
VANDERHAEGHEN ELLEN - DOMENIKA
18
11:16
VOS MARION - TOINE
19
11:24
GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
20
11:32
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
21
11:40
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
22
11:48
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
23
11:56
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:20
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
5
09:40
SCHEEPMANS JOS - KAROLUS VAN HET WAUWERHOF
6
09:50
DE SMEDT MAUDE - IT'S ME
7
10:00
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
8
10:10
BELLEMANS FREYA - TIENS TIENS V/D RIETHOEVE
9
10:20
VANSWEEVELT LILY - ONLY SPECIAL VAN DEN BRUEL
10
10:30
PONSAERTS ANNE - DIANA V/D JACHT
11
10:40
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
12
10:50
DEVLIES ELISABETH - GEORGINA VD KIEKENSHOEF
13
11:00
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
14
11:10
MERTENS JEROEN - KWIBUS
15
11:20
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
16
11:30
VAN DEN EEDE HANNA - GHANOI
17
11:40
THIRY ELS - FALUNA
18
11:50
GROUWELS MELISSA - HAAKON VAN KOEKSHOF
19
12:00
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
DE WEERDT BART - C' EST LA VIE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
2
09:10
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
3
09:20
GILS CARO - HUNTER K
4
09:30
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
5
09:40
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
6
09:50
ROBBERECHTS WIM - HALLOWEEN
7
10:00
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
VAN RIJMENANT RUDY - FIBALDI
2
10:40
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
3
10:50
VAN LAER NICK - JUST A GIGOLO
4
11:00
VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse B
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:02
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
10
09:18
HOLSBEEK ROB - PEPPER L
15
09:28
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
16
09:30
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
17
09:32
TIRIONS KAIRA - CHICO VAN'T LOO Z
22
09:42
HEMELINCKX FLOR - MAXIMUS
23
09:44
MOMBAERS STEPHANIE - BABEL VAN HET KOUTERHOF
24
09:46
MATTON DIRK - PAREL VAN ’T FARSENHOVEN
25
09:48
LELIEVRE SARA - CAMILLA VH KRAAIENBOSHOF Z
26
09:50
VERGEYLEN DEMI - CAROUSSO Z
27
09:52
VANROY EPHSIENY - FOIA
28
09:54
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
29
09:56
HENOT JONAS - CHEQUEVARA VD BOSGALM Z
31
10:00
DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
32
10:02
ELSHOECHT JIMMY - LORRE VAN DE RISPEN
33
10:04
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
34
10:06
DESAER DORIEN - PENELOPE'S TWINKELING
35
10:08
COOMANS DELPHINE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
36
10:10
OOSTERBAAN KATO - TIKO
37
10:12
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
38
10:14
DE RO JO - ITOU
39
10:16
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
40
10:18
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
41
10:20
LEVIEUX ARNAUD - INDRA DES PRES
42
10:22
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
43
10:24
LENAERTS ROBBE - PAVANI VAN HET MOLENHOF
44
10:26
MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
45
10:28
HOLSBEEK ROB - PAM
46
10:30
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
47
10:32
CORDEMANS TIM - OBAMA
48
10:34
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
49
10:36
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
50
10:38
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
51
10:40
BRASSEUR BRUNO - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
53
10:44
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
54
10:46
STEENWEGEN MAAI - PRIANTHA VAN HET RIVALENHOF
55
10:48
D'HEER RANI - MAESTRO VAN DE VOOGHELZANG
56
10:50
TORSIN HANNES - ODE VAN BETS
57
10:52
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
58
10:54
BREUSEGEM JELLE - LUCIDA
59
10:56
VAN DER ZWALMEN LARA - FAVOURITE
61
11:00
VAN DAMME JEROEN - PEBBLES VD
62
11:02
VAN DER PERRE JASMIEN - ET HOP "H"
63
11:04
HUTTENER JORICK - CONTENDOR Z VAN DE DRIESHOEVE
64
11:06
DERIDDER AMY - NIPACO JUNIOR VAN DE KLEITE
65
11:08
HEEREN TAMARA - NOMI VAN HET DOMIHOF
66
11:10
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
67
11:12
VERHOOGEN KATO - FIASCO DU CULOT
68
11:14
COSTERMANS ARNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
69
11:16
CAMELBEKE KATO - HERA
70
11:18
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
71
11:20
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
72
11:22
VAN HAEKEN CHARLOTTE - CUPIDO HT ZEEDIJKE Z
73
11:24
BRASSEUR CAMILLE - CORINA TEN BOSCH Z
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
CORDEMANS TIM - KITONA DI MAGICO
2
00:02
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
3
00:03
HENDRICKX JOS - ELLA P Z
4
00:04
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
5
00:05
VANTHIENEN DRIES - MONTREAL VAN STROKAPELLEKEN
6
00:06
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
7
00:07
VAN LAETHEM BELINDA - JOLIESSE DE BRIEL D'OR
8
00:08
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
9
00:09
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
10
00:10
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
11
00:11
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ICARUS
12
00:12
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
13
00:13
LEMMENS GUNTER - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
14
00:14
VERGEYLEN DEMI - NAVARRO VAN HET GEINSTEINDE
15
00:15
VLAYEN DRIES - CORNEE
16
00:16
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
17
00:17
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
18
00:18
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
19
00:19
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
20
00:20
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
21
00:21
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
22
00:22
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
23
00:23
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
24
00:24
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
25
00:25
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
26
00:26
VANTHIENEN DRIES - ELORDONNE S
27
00:27
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
28
00:28
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
29
00:29
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
2
00:02
THIRY BEN - CADIS Z
3
00:03
VAN GERWEN DESIRE - BOY M
4
00:04
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
5
00:05
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
6
00:06
JENNE LORE - HOUSTON
7
00:07
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
8
00:08
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
9
00:09
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
10
00:10
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
11
00:11
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
12
00:12
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
13
00:13
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
14
00:14
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
15
00:15
VAN HAMME LESLIE - JUNE VHMSL
16
00:16
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
17
00:17
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
18
00:18
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
19
00:19
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
20
00:20
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
21
00:21
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse L
08:30
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
2
08:32
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
3
08:34
TIMMERMANS ELLEN - NANA D'UNO C Z
8
08:44
DEKENS ETIENNE - CHICCO
9
08:46
MATTON DIRK - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
11
08:50
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
12
08:52
HENOT JONAS - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
13
08:54
VLAYEN WOUT - REVE DU SOIR
14
08:56
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
15
08:58
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
16
09:00
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
17
09:02
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
18
09:04
MEURRENS KRIS - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
20
09:08
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
22
09:12
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
23
09:14
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
24
09:16
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
25
09:18
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
26
09:20
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
27
09:22
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
28
09:24
FILLE LOBKE - CYCLOON
29
09:26
TIMMERMANS ELLEN - HECTOR VAN HET LINDEHOF
30
09:28
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
31
09:30
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
32
09:32
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
33
09:34
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
34
09:36
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
35
09:38
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
36
09:40
MEURRENS SOFIE - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
37
09:42
MEURRENS KRIS - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
38
09:44
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
39
09:46
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
40
09:48
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
41
09:50
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
42
09:52
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
43
09:54
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
44
09:56
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
45
09:58
WIJNANT PIETER - LAVINA VAN DE BRANDWACHT
46
10:00
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
47
10:02
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
48
10:04
SERNEELS ALINE - MAGISTER DE BRANDEGEM
49
10:06
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
50
10:08
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
51
10:10
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
52
10:12
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
53
10:14
COSTERMANS ARNE - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
54
10:16
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
55
10:18
VAN NERUM JOKE - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
56
10:20
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
57
10:22
VERMEIR CARO - ASPERGE
58
10:24
VAN UYTVANCK DIMITRI - FIGARO VAN 'T SWERTLAND
59
10:26
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
60
10:28
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
61
10:30
HEYVAERT ARNAUD - DOLLAR BOY JW
62
10:32
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
63
10:34
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
64
10:36
LEMMENS GUNTER - HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE
65
10:38
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
66
10:40
MERTENS JUUL - HELIOS M
67
10:42
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
68
10:44
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
69
10:46
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
B terrein
B terrein: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
12:30
13:50
Nr.
Tijd
Combinatie
4
12:54
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
5
13:02
POLLEUNIS AGNES - ZODIAK
6
13:10
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
7
13:18
FREMAU KATTY - BO
8
13:26
VOS MARION - TOINE
9
13:34
TECK ALFONS - DOBRO
10
13:42
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
22/09/2019 - ZRTB1910PROV - PROVINCIAAL RT ORSMAAL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots